Bakım bakanlar hayatımızda olan biteni ve isimleri nasıl biliyor?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
normal korunma duaları ve ibadet ediyorum esmalarıda Allah rızası için çekerim. Bu kişi beni ciddi biçimde korkuttu hatta numarasını vs silmeme rağmen hala ogün aklıma geldikçe anksiyetem tetikleniyor
Düşünmemeye çalışın, ibadetlerinize devam edin bol bol korunma duaları okuyun, arkadaşların dediğine katılıyorum büyük bir büyü yerleştirecekti bağışıklığınızın düşmesi gerekiyordu.
Kendini hatırlatmak için girebilir rüyaya, yada cinlerini yollamıştır. Ya Kuddüs okuyun, Amener Resulu ile korunma çemberi yapın uyumadan.

Retro

Kayıtlı Üye
ben ogünden beri bi tuhafım zaten alanıma girdiğinin farkındayım numarasını vs sildim ama çarpıntılar geri geldi ne güzel iyiydim...

Şimdi iyi olmak bile bir güç gerektiriyor.
Güçlü değilsen iyi olman, iyi hissetmen yanılgıdır, birinin ifsafina bırakılmıșlık olur. Gaflet olur. Hipnoz olur. Kaçış olur.

peki bu kadından bana herhangi bişey bulaştıysa napabilirim korunma dualarımı ediyorum vs ama rüyamada girdi 2 gün önce

Korunma duaları aslında tek başına ișe yaramaz.
Dua, inancına yani derinde yatan yaratıcı ilahi bilincine bir tetikleme yapıyorsa ișe yarar. İnanç kodların hasarlı ise dua kesinlikle oyalayıcı etki yapar.

Dua edin ki icabet edeyim, duanız olmasaydı Allah katında bir değeriniz olmazdı diyen Kuran bile, bu sözleri derinden inanmıș kişilerin artık inanç güçleri ile gerçekliği değiştirebilecek hale geldiklerini farkedebilmeleri için söylüyor. Yani bir enerji sermayeniz var, oluştu, hazır hale geldi ama kullanmazsanız, devinime sokmazsaniz, para birimi gibi değer kaybina uğratırsınız der.

O halde ilk iș dua değil, inanma bilincini doğru oluşturmak. Doğru inanma ise bilinç altı ve bilinç üstü tüm kabullerinin tek bir editlenebilir merkezde ve çelișkisiz olarak düzenlenebilmesi ile olur. Ona da Tevhid diyoruz. Tevhide ulaşmak ise yıllar alabilir. Tevhid başlı başına bir hayat gayesi olmalıdır ilk aklediș başladığı vakit. Geri kalan tüm hayat bunun üstüne kurulur. Bu yoksa bir gün inanırsın, bir gün şüphe edersin, bir gün anti tarafa kayarsın, bir gün umursamazsın. Yani mutlaklık oluşmaz. Çünkü fikir sistemin değişik kaynaklardan beslenir ve seni motivasyonel olarak iniş çıkışlara ve yanilgilara sürükler. İstop edersin sorunlar karşısında. Bu noktada da kalıcı Şifaya ulaşamıyor oluşunu aslında kendin yaratmıș olursun. Hem de koca bir evren olarak.

Son düzenleme:

ela34

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Geçmiş konularda yaşadığım zorluklardan bahsetmiştim. Tesadüf eseri biriyle denk geldim hastanede (teyzem ameliyat olmuştu refakatçiydim) kafeteryada otururken. Kadın oturabilirmiyim dedi buyrun dedim sonra işte klasik hastanızmı var neyiniz var konuşması sonrası bana bakım çok büyük tesir altındasın dedi ben ne anlamadım falan deyince bana medyum olduğunu ve üzerimde ki herşeyi gördüğünü tamamen negatif yüklendiğimi önce annemin, babamın (babamın iki ismi var birini kullanma zikisini birden söyledi) anannemin adını babannemin adını onlardan bana musgeldiğini, medyumluk yeteneklerim olduğunu ve 13 sene önce ki sevgilimi ve onun annesinin adını söyledi onlar ilk büyüyü yapmış yapmış dedi (annesinin adı asla bilinebilecek bir isim değil belki Türkiyede hiç yoktur).
Sonra bizim evi tarif etti ve dediği yerde hakikatten dua asılı onu hemen kaldırın imha edin yanlış yazılmış dedi. Her verdiği isim doğruydu ama bunları anlatırken ben çok kötü fenalaştım panik atak gibi birşey yaşadım çarpıntı terleme göz kararması çünkü korktumda.
Numarasını verdi ve bana 10 gün hiç dua okuma namaz kılma 10 gün sonra beni ara işimiz zor ama hallederiz senden hiç bir ücrette istemiyorum dedi. Ama aramama sanki birşey engel oluyor annemde aramamı istemiyor ya daha kötü olursan diyor çünkü son bir kaç aydır hazır iyiyken başa sarmaktan korkuyorum. Dua etme namaz kılma demesi işkillendirdi çünkü.
ve merak ettiğim bunları nasıl bilebilir? Bugüne kadar bir çok kişiye bakım baktırdım. Kendimde astroloji vb eğitimler aldım hiç böyle biriyle karşılaşmadım birazda ürkütücü geliyor sizce aramalımıyım? Rahmani olduğunu düşünmüyorum çünkü
iletişim bilgilerini sildin mi? hangi ildeydi kadın

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch

ezgicik

Kayıtlı Üye
Şimdi iyi olmak bile bir güç gerektiriyor.
Güçlü değilsen iyi olman, iyi hissetmen yanılgıdır, birinin ifsafina bırakılmıșlık olur. Gaflet olur. Hipnoz olur. Kaçış olur.

Korunma duaları aslında tek başına ișe yaramaz.
Dua, inancına yani derinde yatan yaratıcı ilahi bilincine bir tetikleme yapıyorsa ișe yarar. İnanç kodların hasarlı ise dua kesinlikle oyalayıcı etki yapar.

Dua edin ki icabet edeyim, duanız olmasaydı Allah katında bir değeriniz olmazdı diyen Kuran bile, bu sözleri derinden inanmıș kişilerin artık inanç güçleri ile gerçekliği değiştirebilecek hale geldiklerini farkedebilmeleri için söylüyor. Yani bir enerji sermayeniz var, oluştu, hazır hale geldi ama kullanmazsanız, devinime sokmazsaniz, para birimi gibi değer kaybina uğratırsınız der.

O halde ilk iș dua değil, inanma bilincini doğru oluşturmak. Doğru inanma ise bilinç altı ve bilinç üstü tüm kabullerinin tek bir editlenebilir merkezde ve çelișkisiz olarak düzenlenebilmesi ile olur. Ona da Tevhid diyoruz. Tevhide ulaşmak ise yıllar alabilir. Tevhid başlı başına bir hayat gayesi olmalıdır ilk aklediș başladığı vakit. Geri kalan tüm hayat bunun üstüne kurulur. Bu yoksa bir gün inanırsın, bir gün şüphe edersin, bir gün anti tarafa kayarsın, bir gün umursamazsın. Yani mutlaklık oluşmaz. Çünkü fikir sistemin değişik kaynaklardan beslenir ve seni motivasyonel olarak iniş çıkışlara ve yanilgilara sürükler. İstop edersin sorunlar karşısında. Bu noktada da kalıcı Şifaya ulaşamıyor oluşunu aslında kendin yaratmıș olursun. Hem de koca bir evren olarak.

Bu durumu yaşıyorum. Hatta bazen çok inançsız ve bıkkın dua ettiğim günler oluyor. Sadece etmiş olmak için etmiş gibi. Allah'ın bildiğini kuldan saklayamam ya. Ve ilginçtir ki şu son 4 gündür ne dua edebiliyorum içimden gelerek nede birşey yapabiliyorum. Sadece yatıyorum tamamen enerjim çekilmiş gibi. Forumdan bir kaç arınma kaydettim ama yapmaya mecalim bile yok. Sanırım bu kadın bana bi şekilde etki etti beddua okumak istemiyorum.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
sildim zaten yasakmış ve hiçte rahmani iyi biri değildi ogündne beri kötüyüm.
Çoğunun derdi iyi rahmani birisi değil işini gördürecek birini bulmak. Dışarıyı kötü buradakileri de iyi sanma. İyiler var ama çok az bir kısmı.
Enerjini çalıyorlar belliki rukye dinle youtube da, birkaç gün düzenli dinle en azından biraz toparlaninca arınma yaparsın.

HeadShot

Kayıtlı Üye
Eğer fal bakan kişi psişik olarak herhangi bir seviyedeyse, ki bunun için kendini geliştirmiş de olabilir, kendiliğinden de psişik güçleri olabilir. Diyelik kahve falı bakıyor ya da el falı. Fal baktığında falı baktığı nesneye ve o ortama ikiniz de odaklanıyorsunuz. Bazen bir nesne olur kendileri söylerler buraya odaklan diye. Sizin odaklandığınız yere o da odaklandığında sizinle arasında kanal açılır ve aklınızdaki bilgiler (bilgilerin derinliği onun psişik seviyesiyle ilgili) adeta ona doğru akar. Alakan enerji alanınıza kimse kolay kolay giremez demiş. Ama bence fal yaptıran kişi zaten bunun onayını vermiş oluyor, falcının onun hakkında bilgileri doğru söylemesini dört gözle beklerken zaten bunun için onay da vermiş oluyor.

Alakan

Kayıtlı Üye
Alakan enerji alanınıza kimse kolay kolay giremez demiş. Ama bence fal yaptıran kişi zaten bunun onayını vermiş oluyor, falcının onun hakkında bilgileri doğru söylemesini dört gözle beklerken zaten bunun için onay da vermiş oluyor.
Fal bakarken evet. Üstte de yazmıştım aslında onay ile kanala bir kere girilmiş zaten. Aradaki bağlantıyı kesip yani o kanal bağlantısını kesip kendini sağlam bir korumaya alırsa tekrar bağlantı kurması zor olur demek istemiştim. Korumayı kaldırıp bir şekilde tekrar kanca atması gerekir. Doğrudan bir husumeti yoksa da uğraşmaz kimse bununla.

Kendini devamlı olarak cam fanusta imgeleyen biri vardı. Bu fanusun özelliği dışarıdaki herkesi görebilmesi fakat dışarıdaki kimsenin onu görememesiydi. Fal için bana onay verdiği halde bariyere çarpmış gibi hissettim ve hiçbir şey göremedim. O fanus olayını iptal etmesini istediğimde bilgi akışı gerçekleşti. Yani her onay da işe yaramıyor bazen. Tabii bahsettiğim kişi bu alanla ilgili ve çalışmalar yapan biriydi. İlgisiz kişilerin gündelik rutinlerle( dua vb) sağladıkları doğal korumalar onayla aşılıyor.

S

Schwarzenegger

Enerji kanalından bahsediyorum. Sizin enerji alanınıza giriyor. Korumanız kuvvetli olursa enerji alanınıza kolay kolay kimse giremez. Giremediği için de sizinle alakalı bilgi alamaz, işlem yapamaz. Bunlar için enerji alanınıza girmesi gerekiyor. Aranızda gözle görülemeyen bir hat oluştuğunu düşünün. Kişi bu hat vasıtasıyla dilediğini yapabilir. Sizden enerji alabilir, hakkınızda bilgi toplayabilir, yönlendirebilir, işlem yapabilir vs vs.
herkesin enerji alanı eş güçte mi, sormak istediğim şu hocam enerji alanı güçlendirmek için neler yapılabilir ve hocam merak ettiğim şey şu enerji alanına giren kişi enerji alanından nasıl dışarı edilir

Alakan

Kayıtlı Üye
herkesin enerji alanı eş güçte mi, sormak istediğim şu hocam enerji alanı güçlendirmek için neler yapılabilir ve hocam merak ettiğim şey şu enerji alanına giren kişi enerji alanından nasıl dışarı edilir
Güclendirmekten kastınız korumaysa buna yönelik çalışmalar yapılması gerekiyor. Bana kalırsa en uygun ve pratik yöntem imajinasyon eğer imgeleme konusunda sorun yaşamıyorsanız. Bunun haricinde hangi ekolde olduğunuza göre değişecek bir sürü koruma yöntemi var.
Enerji alanına dahil olmuş kişilerle bağ kesmeniz gerekiyor.

S

Schwarzenegger

Güclendirmekten kastınız korumaysa buna yönelik çalışmalar yapılması gerekiyor. Bana kalırsa en uygun ve pratik yöntem imajinasyon eğer imgeleme konusunda sorun yaşamıyorsanız. Bunun haricinde hangi ekolde olduğunuza göre değişecek bir sürü koruma yöntemi var.
Enerji alanına dahil olmuş kişilerle bağ kesmeniz gerekiyor.
Kişiye özel bir çalışma mı oluyor o yoksa genel bir çalışma gibi mi oluyor hocam o

S

Schwarzenegger

Güclendirmekten kastınız korumaysa buna yönelik çalışmalar yapılması gerekiyor. Bana kalırsa en uygun ve pratik yöntem imajinasyon eğer imgeleme konusunda sorun yaşamıyorsanız.
Hangi uygulamaları önerirsiniz örneğin hocam

Alakan

Kayıtlı Üye
Hangi uygulamaları önerirsiniz örneğin hocam
Kişiye özel yapsanız daha iyi olur bağ kesme çalışmasını. Özellikle o kişinin sizin hayatınızdaki yeri ve size etkisi fazlaysa. Böyle bir kişiden söz etmiyorsak genel olarak alan temizliği yapabilirsiniz. Bunun için bir sürü meditasyon çeşidi var. YouTube ve Google üzerinden araştırın. Mantığını kavradıktan sonra kendiniz de geliştirebilirsiniz.

Gündelik kullanabileceğiniz en iyi yöntem sadece niyet etmek "enerji alanıma bana zarar veren, negatif etkileyen vs hiçbir enerjinin dahil olmasına izin vermiyorum" şeklinde.