Lenormand Kehanet Kartları

Mor Işın

Kayıtlı Üye
Günlük kullandığım bir deste olan lenormand destesinden bahsetmek istiyorum. Bana göre tam bir kahve falı tadında😀 ama başarılı bir deste. Neden derseniz anlamları derin değil. Günlük hayat içindeki basit sorular ya da çözemediğimiz bir konu için ya da sadece ne olacak gibi sorular için deneyimime göre cevapları doğru çıkan bir deste. Deste tamamen kombinasyon üzerine çalışıyor örnek olarak,Atlı kartı çıktı. Atlı kartının yanına yonca çıktı bunun yorumu, şanslı tez bir haber. Yoncanın yanına ev çıktı diyelim. Üçü birleştirerek okunuyor.Aile üyesinden şanslı bir haber şeklinde yorumlanıyor. En basit açılım için iki kart çekmek gerekiyor bu yüzden. Bazı derin anlamlı kartlar da var dönüşüm ve sonlanmalar içeren ama kartlar yorumlanırken kesinlikle sorulan soruya göre yorumlanmalı diyor kitapçıkta, yani soru basitse basit düşünün. Soru ne ise ona göre şekilleniyor.Hatta sorulacak olan soru ne ise o kartı yüklüyoruz ya da direkt kartı desteden çıkarıp ortaya koyuyoruz. ve desteden 8 kart daha çekip tam olarak sorulan soruya ilişkin bir okuma yapılabiliyor. Örneğin konu aşk ise kalp kartı ortaya konuyor eğitim ise kitap kartı ortaya konuyor,arkadaşlarımızla ilgili ise köpek kartı konuyor gibi..Bir çok desteden farkı kartların kombinasyonlar şeklinde cümle oluşturarak kehanet vermesi ve soruya göre belirli bir kart eşliğinde şekillenebilmesi ve günlük hayata uyarlanabilir kart anlamlarına sahip olması diyebilirim.

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Normal karışması. Emin olamadığınız bir kombinasyon olursa yardımcı olmaya çalışırım, farklı bir bakış açısı olur sizin için.

Mor Işın

Kayıtlı Üye
Normal karışması. Emin olamadığınız bir kombinasyon olursa yardımcı olmaya çalışırım, farklı bir bakış açısı olur sizin için.
Gerçekten buna ihtiyaç duyduğum zamanlar olmuştu. Kartları geçen yıl aldım. Hatta FB de yabancıların açtığı bir gruba bile girmiştim. Orda herkes bir birinin kartını yorumlamada yardımcı oluyordu. Ordan bir şeyler kapmaya çalışmıştım😀. Sonra bıraktım, diğer destelerime yoğunlaşmıştım. Geçen ay yabancı bir sitede ikili kart kombinasyonların listesi paylaşımına denk geldim otomatik translate ettim ve bir aydır yorumlada çok keyifli bir süreç yaşadım ama hala tam oturmuş değil tabii ki. Yani hiç ilgili değil bizim ülke bu lenormand destesi ile. Hiç paylaşım bulamamıştım.
Uzun lafın kısası 😅🤣 çok mutlu olurum arasıra buraya zorlandığım kartları paylaşabilirsem.......