Paranormal olayları gözlemleme programı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ludwig

Kayıtlı Üye
Bu gece dolunay ışığı altında deneme amaçlı bir şeyler yaptım.10 dakikada 5 kelime verdi enerji göstergesi bir aşağı bir yukarı oynadı durdu.Verdiği kelimeler her ne kadar alakasız da olsa enerji algılama kısmının doğruluk payı olduğu söylenebilir.

amadeusxx

Kayıtlı Üye
bu program bence doğru bugüne kadar hiç vermediği uyarıyı verdi ruh 10 yarda yakınınızda diye mesaj verdi... genelde akşam yatsı ezanından sonra mesajlar ve frekans yükselmesi oluyor... bilenler yorum yapabilrse sevinirim iice kafam karıştı..Ekli dosyayı görüntüle 2321

Ludwig

Kayıtlı Üye
Ben programın etraftaki varlık-ruh enerjisini değil de kendi enerjimizi ölçebildiğini düşünüyorum.Herhangi bir davette bulunmadım.Rahatsız edilmemi gerektirecek,onların etrafımda olmasını gerektirecek birşey de yapmadım bu zamana kadar.Hatta ne kadar uzak o kadar iyi.Sadece kişisel enerjimi kullanmayı amaçladım.Tabii ki bu konuya son noktayı koyabilecek kişiler sayın urum veya sevgili yöneticilerimizden başkası olamaz.

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Ben programın etraftaki varlık-ruh enerjisini değil de kendi enerjimizi ölçebildiğini düşünüyorum.Herhangi bir davette bulunmadım.Rahatsız edilmemi gerektirecek,onların etrafımda olmasını gerektirecek birşey de yapmadım bu zamana kadar.Hatta ne kadar uzak o kadar iyi.Sadece kişisel enerjimi kullanmayı amaçladım.Tabii ki bu konuya son noktayı koyabilecek kişiler sayın urum veya sevgili yöneticilerimizden başkası olamaz.
Davet olmasa bile etrafımızda olabildikleri bir gerçek. Aynı dünyada yaşayıp da aynı yerde bulunmamak imkansız Sevgili AlstrCrowley.
Programı paylaştığım andan itibaren kullanıyorum ve gerçekliğine gerçekten inandım. Kullanan arkadaşların da inandıklarına şahit oldum.

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Benim ''Paranormal olayları gözlemleme programı'' ndan çok parasal olayları gözlemleme programı ilgimi çekiyor bu sıralar...

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Varsa öyle bir program bize de lazım :)))

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Varsa öyle bir program bize de lazım :)))

valla I.M.K.B.yi yatırım fonlarını altın borsasını döviz borsasını sıkı takip etmek gerekiyor birde yatırım amaçlı bulunduğun çevrede iyi bir fizibilite çalışması yapman lazım..ihtiyaca göre yatırım....

albeda

Kayıtlı Üye
İş
Öğretmen
Ben programı indirdim kurdum çalışıyor da fakat paranormal bir durum olunca yeşil çizgiler de ani bir yükselme mi olacak böyle mi anlayacağız paranormal bir durum olduğunu?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Özellikle ikinci sayfada sayın DreamDuality'nin hazırlamış olduğu detaylı açıklamalar var, önce orayı okuyunuz.

albeda

Kayıtlı Üye
İş
Öğretmen
gelen kelimeler sırasıyla interactive, spirit at approx 7 yards, rule. goose, under, real. Yalnız goose anlamına baktım kaz demek şimdi bu bana hakaret mi etti anlayamadım? :)

tnsl

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
pclerde hiçbir reseptör yada o işlevi görecek donanım olmadığına göre bu programın çalıştığına inanmak anlamsız geldi. Heralde sinyalleri bluetothla yada wirelessle almıyordur :)

Morwenath

Banlı Kullanıcı
Kurdum çalıştırdım, radara 2 tane varlık takıldı çıkın lan ortaya diye bağırdım hemen ardına english dedi program bende ingilizce bunu nasıl derim bilemedim hello how are you dedim kaçtılar :(
.
sen buu söyleyince bana bu proramın düzmece olduğu hissini getirdi. baksana program ne dediğini anlamamış :D

her ne kadar bana saçma gelse de (elektrik devresinden internet hattı geçirmek bile mantıklı geliyor ve yapılabiliyorsa,wifi connection ile algılamayı nasıl ayarlayabiliyor merak ettim...) bende de böyle birşey çıktı:
Ekli dosyayı görüntüle 2324
ilginç tarafı şu: name dediğimde bir şeyin şifresini söylüyordum ve o şifrenin içinde isim de geçiyordu
temper demesi de normal geldi çünkü burası sıcak iklimin olduğu bir yer
himself ile benim erkek olduğumu nasıl anladı?
leaf demesi, arkadaki ahırla alakalı mı acaba?
eventually ile bana uyarı mı yolluyor nedir :D

bunu yazarken de sideboard (büfe masası) dedi, pc nin altındaki masayı kastetti herhalde :)

dur bakalım gece nçbette deniyeceğim, kulübenin arkasında ahır var nasıl olsa algılar...

ha bu arada ilk açılan 10:36 ile 11:30 civarı pc merkez kulübede idi ve orası tenha değildi, sonraki etkileşimlerde tenha idi ve bahsettiğim gib arkada ahır var :D

bakalım sonu nereye varacak

shoot (ateş et)

belimdekini istiyor galiba...

tırstım.... ikişer ikişer geldiler ...

biraz sonra arkadaşı ikna edebilirsem iki laptop ile deneyeceğim... bakalım eğlence mi doğru mu...

bunlar sanırım öğle yemeğine geliyorlar :D :

ikinci high r flux da göündüler, 3. de bariz yaklaştılar. o aralarda da baya hafif kıpraşmalar oldu,sanırım arada bir arkamdaki ahırdan çıkıyorlar ;)

Ekli dosyayı görüntüle 2325

bunlar harbi harbi benle dalga mı geçiyorlar ne :D

göründüler,karşımdaki arkadaşa dedim:

arkanda, kulübenin dışındaki ağacın oralarda duruyor

dedim. cihaz bana

I'd (keşke)

dedi.şunun nasıl çalıştığını merak ettim şimdi...

ne ise ben FAQ dosyasını okuyordum, oradan da biraz bilgi vereyim.

cihazın çalışma mantığı şu:

Bu varlıkların bulunduğu ortamlarda daha yoğun bir elektro manyetik alan(Elektro Magnetic Field(EMF)) oluşuyor. bu meret de wi fi veya network adapter i olan pc lerde çalışıyor. yüzde yüz kesin değil ama tesbit etme ihtimali mevcut...

şu an üzerimizdeki mevcut elektronik cihazları görmüyor.fakat birşeyler gördüğü kesin. mesela demin 5 yarda ya kadar biri yaklaştığında onun olduğu tarafa baktım ve onun ağzından

trip

kelimesini kaptı (sanırım beni gördüler ve halen daha gelmiyorlar...) doğru mudur? olabilir de olmayabilir de... ama pc de EMF algılayabilecek düzenek olduğu kesin ve bunu kullanmak da imkansız değil...

son söz

diğer türlüsünü bilmem ama iyi bir jammer izleme aleti olur bundan...

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın Morwenath,
-flood: Sitemizde ardarda yazım şeklindeki mesajlar 'flood' olarak isimlendirilir. Bu durum konudaki mesajlarda karmaşaya yol açacağı için başka biri sizden sonra mesaj yazmadan tekrar ekleme yapmamalısınız. Site kurallarına göre ''flood'' yapmak yasaktır. (forum kullanımından)

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?21958-Konu-Paylaşımında-Dikkat-Edilecek-Hususlar

Siz ard arda 8 mesaj yazmışsınız, mesajlarınız birleştirildi. Bundan sonra daha dikkatli olacağınızı umuyoruz.

Morwenath

Banlı Kullanıcı
bir dahakine yazacağım ikinci mesaj için başkasının yazmasın beklerim sayın embriyo...

FURKAN MELEK

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar ben bu programın doğru olduğuna inanmıyordum. daha 2 saat önce indirdim. tam şimdi "programda 2 saattir bişey belirmedi bunlar yalan"
gibi bişeyler yazacaktım. ama tam yazmaya başlamadan önce programdan iki ayrı ses gelsi baktım radarda 3 nokta var biri yeşil diğer 2 si kırmızı
ve şöyle yazıyordu
May-08-2012-17:54 *Spirit at approx. 10 yards
May-08-2012-17:55 *High R-Flux detected
biranda korktum besmele çektim radardakiler kayboldu.

andrah

Kayıtlı Üye
bende de bişeyler buldu hemde kısa sürede bi an korktum hani yalanı yok :D anlamsız kelimeler öbeği geldi

FURKAN MELEK

Banlı Kullanıcı
son durum bu ama bu kelimeler bana neyi çağrıştırıyor anlamadım
May-08-2012-18:13 XPD Startup
May-08-2012-19:08 *High R-Flux detected
May-08-2012-19:08 tanker
May-08-2012-19:20 headline
May-08-2012-20:05 never
May-08-2012-20:32 march
May-08-2012-20:58 political
May-08-2012-21:04 physical

Anlama
Mayıs-08-2012-18: 13 XPD Başlangıç
Mayıs-08-2012-19: 08 * Yüksek Ar-Flux tespit
Mayıs-08-2012-19: 08 tanker
Mayıs-08-2012-19: 20 başlık
Mayıs-08-2012-20: 05 hiç
Mayıs-08-2012-20: 32 mart
Mayıs-08-2012-20: 58 siyasi
Mayıs-08-2012-21: 04 fiziksel

FURKAN MELEK

Banlı Kullanıcı
üstteki mesajda "anlamı" yerine "anlama" yazmışım. nereden düzenlenecek bilmiyorum. moderatör abiler bi düzeltiversin :D

erderd

Kayıtlı Üye
indiriyorum denicem bakalım ne var ne yok ortamda :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...