Paranormal olayları gözlemleme programı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

janet

Kayıtlı Üye
Ne doğru olduğunu iddia eden kişiler doğru olduğunu ıspatlayabilir, ne de uyduruk olduğunu iddia edenler bunu doğrulayabilir. Önyargı kimseyi bir yere götürmemiştir. Burada kullanan herkes gözlemlerini yazıyor sadece. İnanıp inanmamak kişinin özgür iradesine kalmıştır, "inanmayın arkadaşlar bu sahte" gibi dayatma ile olmaz.

Varlık daveti yapıldığı zaman 3-4 dk sonra geliyor. Anında şipşak yanına damlamıyor. Ama her geldiğinde programdaki enerji akışı değişiyor. Birde şunu tespit ettim ben, normal enerji akışını gösteren yerde mesela enerji dalgaları değişiyor. Yorgun olduğum zaman düşük, ama dinç olduğum zaman enerji dalgaları yüksek oluyor. Sürekli aynı şeyi düşündüğüm zaman da dalgaların üst kısmı 5 mm arayla düzleşiyor. Bunu farkettim bugün.

codzombi

Kayıtlı Üye
Ne doğru olduğunu iddia eden kişiler doğru olduğunu ıspatlayabilir, ne de uyduruk olduğunu iddia edenler bunu doğrulayabilir. Önyargı kimseyi bir yere götürmemiştir. Burada kullanan herkes gözlemlerini yazıyor sadece. İnanıp inanmamak kişinin özgür iradesine kalmıştır, "inanmayın arkadaşlar bu sahte" gibi dayatma ile olmaz.

Haklısnız , kimsenin iradesine karışamam , ama bana göre sahte olduğunu düşünüyorum .

İyi Forumlar

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Varlık daveti yapıldığı zaman 3-4 dk sonra geliyor. Anında şipşak yanına damlamıyor. Ama her geldiğinde programdaki enerji akışı değişiyor. Birde şunu tespit ettim ben, normal enerji akışını gösteren yerde mesela enerji dalgaları değişiyor. Yorgun olduğum zaman düşük, ama dinç olduğum zaman enerji dalgaları yüksek oluyor. Sürekli aynı şeyi düşündüğüm zaman da dalgaların üst kısmı 5 mm arayla düzleşiyor. Bunu farkettim bugün.

Abla nerdesin ya :D hiç göremiyorum seni bu aralar..

yek

Kayıtlı Üye
evde de ofiste de programı kurdum. Üşenmedim , işimin gücümün arasında her gün gelen kelimeleri yazdım. Bazen hakikaten o ana ilişkin anlamlı gelen kelimeler geliyor. Ama genelde bir anlam ifade etmiyorlar bana, ya da ben anlayamıyorum. Ayrıca geldiklerinde(!) , ya da konuştuklarında (!) kendimi kötü hissetmedim hiç. Nedense onların iyi olduklarını , ya da bir şekilde bizden olduklarını düşünüyorum. Belki saçma , belki anlamsız işte benim bu program ile ilgili deneyimim bu oldu şimdiye kadar.

A

Adaline

Bende sadece o da bir kere buy yazdı.Almak ne alaka anlamadım da neyse :D

Çınar

Kayıtlı Üye
Saçma buluyorum artık. Kunduz, kokarca, köpek, gergedan dahil bir sürü hayvan saydı. Anlamsız...

utkum

Kayıtlı Üye
bende ilk kelime afganistan olarak çıktı. entersan...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...