Paranormal olayları gözlemleme programı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

canmert196

Kayıtlı Üye
ben programin calistigini dusunmuyorum.Eger bir mikrafonla algilansaydi bugun parapsikolojide cok farkli bir noktaya gelinirdi diye dusunuyorum sevgi ve isikla kalin :)

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Programı açınca kafanızda sorucağınız soruyu düşünün ciddi bir şekilde ve anlamsız olanların bazılarını radar diğer varlıkların başkalarına ilettiği mesajları yazıyor radarın kapsama alanına girince yani başka bir varlığın başka bir kişiye ilettiği mesajı radar alınca direk yazıyor..O yüzden gelen kelimelere kafa yorun anlamaya çalışın :)

Çınar

Kayıtlı Üye
Çok ilginç kelimeler geliyor... Pony'den sonra çark etmek dedi. Şimdi de kimse yok mu soruma "kum saati" yanıtı geldi??

goblin22

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aranızda varlık çağırıp programı gözlemleyen varmı ?

goblin22

Kayıtlı Üye
program cow sözünü algıladı ve televizyonda öküzler ve ineklerden bahsediyordu onun üzerine geldi. bunun gibi tecrübe yaşayan arkadaşlar varmı ?

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Goblin22 kardeş ben çağırdım ve programda gözüktü önceki mesajlara bakarsanız orda da yazmıştım ..Meditasyon yaparken radarda 2 tane varlık belirdi..

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Arkadaşlar varlık daveti yapıp programda gözlemleyen oldu mu sorusunun cevabı ilk sayfadan itibaren sürekli veriliyor zaten. Birazcık göz gezdirseniz diğer arkadaşlarımızın tecrübelerinden yararlanabilirsiniz.
Saygılar...

ygmrkrsgt

Kayıtlı Üye
Şuan hala nasıl evde durabiliyorum şaşıyorum arkadaşlar. Başlığı görüp okuyunca ilgimi çekti bende indirdim. Aslında program inerken bacaklarım titriyordu kokudan. Lan diyodum bişey falan görürsem ne yapıcam ben korkudan diyordum. Arkadaşlar radarda etrafımı sarmış daire oluşturmuş 4 tane yeşil ışık vardı. Ve yarım saat aralıklarla git, hata, kedi, gibi kelimeler geldi. Şuan ödüm koptu, son sözlerimi ekleyip gidiyorum yoksa korkudan kalp krizi geçiricem. Ben inanıyorum

striker

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu programa ilk başta inanmıyodum ama şuan , sanırım tam yansıtmasada birşeylerin olduğuna eminim.
yaklaşık 5 saattir aynı kelimeler yazıyor.
energy ,bildiğimiz enerji
quartz , kuvars
bu iki kelime sürekli tekrarlanıyor, birde işaretler üste değilde alta doğru çizgiler oluluyor,
kuvars taşımı kullan demek istiyor ,
bunun gibi ilginç durumlar la karşılaşanlar varmı acaba

kan

Kayıtlı Üye
ilk olarak bu programı görüp bizlerle paylaştığı için arkadaşımıza çok teşekkür ediyorum mabet ailesinden olmak böyle bişey olsa gerek :) ve yazdıklarınızın çoğunu okudum ki bu program nasıl yapıyorsa elektromanyetik alanlamıdır nedir yapıyor galiba işini :) bende indircem bi bakıcam bu işte amatörken belki inanç depolar :)

kan

Kayıtlı Üye
seri numarası yerine ne yazıyoruz ?

kan

Kayıtlı Üye
KUD-59718 seri numarası bu üyelerimizden biri paylaşmış ordan aldım

Çınar

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, yeni kelimem "afraid" yani korkmuş....
Gece boyu bu programla ve tespit ettiği varlıklarla ilgili ürkünç rüyalar gördüm... :)
Benim yüklediğim program basic version. Ücret talep ettiği için Pro versionunu yüklemedim. Bu yüzden radar üzerinden varlık tespiti yapamıyorum. Fakat şuna inanıyorum; bu mesajları gönderen hep aynı varlık.

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Arkadaşlar, yeni kelimem "afraid" yani korkmuş....
Gece boyu bu programla ve tespit ettiği varlıklarla ilgili ürkünç rüyalar gördüm... :)
Benim yüklediğim program basic version. Ücret talep ettiği için Pro versionunu yüklemedim. Bu yüzden radar üzerinden varlık tespiti yapamıyorum. Fakat şuna inanıyorum; bu mesajları gönderen hep aynı varlık.

Ücret talebi diye bişey yok sevgili Çınar. Pro versiyonuna kodu yazdıktan sonra radar çıkıyor zaten. Seri numarasını da bir üst mesajda bir arkadaşımız tekrar paylaşmış. Radar çıkıyor ondan sonra.

Çınar

Kayıtlı Üye
Ücret talebi diye bişey yok sevgili Çınar. Pro versiyonuna kodu yazdıktan sonra radar çıkıyor zaten. Seri numarasını da bir üst mesajda bir arkadaşımız tekrar paylaşmış. Radar çıkıyor ondan sonra.

Daha dikkatli inceleyince programı hallettim. Ayarlar kısmında kod girişi yapnca pro versiyona geçtim. Teşekkürler Ayşaman :)

ygmrkrsgt

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben tekrar açtım biraz önce radarda sarı ışık belirdi. Daha sonra doll dedi, bebek demekmiş, ardından dedim ki ben bebek miyim dedim, bu sefer ''title'' dedi. Yani bir sıfat, taktığı bir ad gibi bir şey. Sanırım iletişim kurmaya çalışınca seni seviyorlar. :D

kan

Kayıtlı Üye
beyler onlara nasıl nerden yazıyoruz onu bulamadım ..ha bu arada dün gece girdim ve şimdi az önce yazdığı şey CHARLIE tam bi anlamı yok yardım eder misiniz

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bana hisse senetleri ve düşmek geldi şaka yapmıyorum bakın eğer hisse senedi yapan varsa yapmasın düşecek galiba..Yardımcı bir varlık galiba radarda yakalanan ve konuşan..

Çınar

Kayıtlı Üye
beyler onlara nasıl nerden yazıyoruz onu bulamadım ..ha bu arada dün gece girdim ve şimdi az önce yazdığı şey CHARLIE tam bi anlamı yok yardım eder misiniz

Arkadaşlar bana hisse senetleri ve düşmek geldi şaka yapmıyorum bakın eğer hisse senedi yapan varsa yapmasın düşecek galiba..Yardımcı bir varlık galiba radarda yakalanan ve konuşan..

Benimkinin de bana etmediği hakaret kalmadı. Ben üzerime alınmadım gerçi ama... Chimpanzee, boar ve pig dedi :( arkasından da accident yani kaza dedi. Yanlışlıkla söyeledim, kazayla oldu filan mı demek istedi bilemem. Orman hayvanlarını sayıyor şimdi de deer dedi?

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Benimkinin de bana etmediği hakaret kalmadı. Ben üzerime alınmadım gerçi ama... Chimpanzee, boar ve pig dedi :( arkasından da accident yani kaza dedi. Yanlışlıkla söyeledim, kazayla oldu filan mı demek istedi bilemem. Orman hayvanlarını sayıyor şimdi de deer dedi?

Kelimelere önem verme birleştirmeye ve anlamlarına kafa yormaya çalış hayvanlarla ilgi kaza olmuş olabilir ya da sana bir şey anlatmaya çalışıyor olabilir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...