Paranormal olayları gözlemleme programı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ori

Elit Üye
Ben bu gibi aletlerin olduğuna inanıyorum zaten var ama benim bilgisayarda bulunduğuna inanmıyorum. :D

MadScientist

Kayıtlı Üye
Gece Antilop-Maymun-Balina-Kaplan-At-keçi-kanarya hayvan isimleri geldi tabi baya bi zaman aralığı var ^^ bunun dışında romance gitmiş kelimesi geldi programın gerçekliğinden şüpheliyim bilgisi olan varsa bi bakabilir mi ^^

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Sevgili MadScientist,
Konuyu ben başlattım fakat program hakkında tam bir bilgim yok. Deneme yanılma yöntemi ile öğrenmeye çalışıyorum bende. Diğer arkadaşlardan gelen mesajlarda ve benim gözlemlerimden kaynaklanan bir sonuç çıktı ortaya. Birileri bize veya çevremizdekilere mesaj veriyor. Program 10 metrelik bir alanı tarıyor. Öyle ki üst komşunuz, alt komşunuz, karşı komşunuz, diğer odadakiler bunların hepsi 10 metre içerisine girebilir. Ayrıca direk bir varlık olarak da algılamamak lazım. Bazen insanın aklından geçirdiği ve yapmayı çok arzuladığı bir şeyde bu enerji içerisine girdiği için programı yanıltmış olabilir.

damned

Kayıtlı Üye
Granddaughter , Kiz torun demek
Ohio New York a yakin bir eyalet.

Teşekkür ederim..türkçe karşılıklarını biliyodum:D ama herhangi bir anlam veremedim...kız torun ne alaka? hele amerikanın bir eyaleti daha da garip:) belki varlık bana Ohio dan geldiğini anlatmak istemiştir...olmaz diye bişey yok:)

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Ben enerjinin evrende yok olmayacağına inanıyorum. Yıllar önce 15 yaşındayken kendi kendime durup acaba bundan 400 yıl önce şu anda tam durduğum yerde kim vardı ve ne oluyordu diye düşünürdüm. Sonra yaşanan olayların ve konuşulanların evrende kaybolmadıklarını ve bir yerlerde ya depolandıkları ya da dağıldıkları fikrini ürettim yine o yaşlarda. Ve sanırım ben üniversitedeyken şu anda ayrıntısını gerçekten hatırlamıyorum bir bilimsel tartışmada bir arkadaşım konuşulanların yok olmadığını enerji boyutunda var olmaya devam ettiklerini ve bunun bilimsel olarak kanıtlandığını söylediğini hatırlıyorum. Bu konuda net bir makale ya da çalışma örneği gösteremeyeceğim çünkü hakikaten böyle bir bilimsel kanıt var mı yok mu diye hiç araştırmadım. Arkadaşımın söylediği şey işime geldiği için ( Ben 15 yaşındayken bilimden daha önce kendi kendime buldum diye böbürlendiğimden :) inanmıştım ve bu olayı da aynen bu böbürlenme nedeniyle bu kadar net hatırlıyorum :) ) gerek duymamıştım. Yazdıklarınız okuyunca arkadaşımın aktardığı ve bilimsel bir sonuç olduğunu iddia ettiği şey geldi aklıma. Belki de kimse bir mesaj vermiyordur. Programdan duyduklarınız yeryüzünde daha önceden konuşulmuş olanların evrene yayılmasının sonucudur. Belki program bu sözcük öbeklerinin enerjisini yakalıyordur. Ek olarak bu tür varlıkların dil kullanarak da mesaj vereceklerini sanmıyorum. Bunlar ölmüş insanların ruhuysa böyle bir ruh mesaj vermek gibi komplike amacı olan bir varlık niye gidip tanımadığı bilmediği aynı dili bile konuşmadığı birine mesaj versin ki? Bir demon ya da cin niey bir davet bir anlaşma olmadan mesaj versinki? Belki kendi aralarında laflıyorlardır sadace :) Şey gibi hissettim bu sesleri hani bilimkurgu filmlerinde olur ya robot ya da hologramdır ama arızalanır saçmalar :) Ben de çok saçmaladım inşallah :)

Naçizane çağrışımlarım bunlar. Ama akşam vakit bulabilirsem gerçekten böyle bir bilimsel çalışma var mı yok mu google efendiden bulursam eğer foruma gönderirim.

Sevgiler iyi forumlar...

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Olabilir Sevgili edna.
Programın tasarımcısı ben olmadığım için net bir bilgim yok. Arkadaşlarımızla tam ne işe yaradığını çözmeye çalışıyoruz desem yalan olmaz. Sizin söylediğiniz gibi bişey de olabilir.
Olasılıksız diye bir kavram yok dünyada.

damned

Kayıtlı Üye
Bilgisayarı açtığım gibi programıda açıyorum...hala evde banyo haricinde bir gelişme yok...kucağımda laptop oturuyorum banyoda:D

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
Merhaba Britney Senin Banyoda Programdaki Sinyaller Coştu Demen Beni Çok Şaşırttı. Çünkü Cinler En Çok Banyolarda Bulunur.

Bende Programı Yaklaşık 15 Dakikadır Çalıştırıyorum Bir Ara R-Flux Detection ve Pulse Energy En Yüksek Düzeyde Gidiyorken Uyarı Verdi Program Hemen Bismillah Dedim Dememle Birlikte Gösterge Bir Anda Sıfırlandı Yeminediyorum Çok Şaşırdım :D

Az Önce Tortoise Çıktı - Kaplumbağa

damned

Kayıtlı Üye
Kaçırdın çocukları desene :D Çok takılmamak lazım. Zaten her an yanımızdalar. Bizi bir şekilde yönlendiriyorlar. Bir arkadaşımız kurmuş programı gece korkumdan uyuyamadım yazmış :D sıradan bişeyden bu kadar korkmamak lazım bence..

O arkadaş benmiyim:D

Merhaba Britney Senin Banyoda Programdaki Sinyaller Coştu Demen Beni Çok Şaşırttı. Çünkü Cinler En Çok Banyolarda Bulunur.

Bende Programı Yaklaşık 15 Dakikadır Çalıştırıyorum Bir Ara R-Flux Detection ve Pulse Energy En Yüksek Düzeyde Gidiyorken Uyarı Verdi Program Hemen Bismillah Dedim Dememle Birlikte Gösterge Bir Anda Sıfırlandı Yeminediyorum Çok Şaşırdım :D

Merhaba joker:) bende bu yüzden programa inandım zaten..yani banyoda coşması tesadüf değil dediğin gibi...:)

DreamDuality

Kayıtlı Üye
En son yazdığı kelimeler: yes,sweet,lady,look,manicure.
Bende bundan sonra programı sildim.
Korkmadım;ama kendimi biraz taciz edilmiş hissettim.
Ayrıca her zaman varlıklarını hissetmek istemiyorum.

mavice

Kayıtlı Üye
Bişeyi merak ettim algılama alanı 10 mt ise banyo o 10 mt dışındamı kalıyo :) niye içine gitmeden uyarı vermiyo...

mecra

Kayıtlı Üye
Sevgili Mecra bu konuda çok araştırmalar yapılıyor. Avrupa ülkelerinde öyle dedektörler var ki herşeyi gösteriyor apaçık. Araştırma yapmak isterseniz google amcadan arayabilirsiniz. Karşınıza çok şey çıkacak.

Arkadasim bu gibi aletler zaten var tamam ona birsey demedim zaten. Ancak laptopa yuklenmis basit bir program oldugunu dusunmuyorum. Merak iste, ben de yukledim ve calistirdim, bakalim bir sey oluyor mu diye. Ancak ne gelen var ne giden:D Birkac arkadas koruyucu melekleri gostermistir o gibi seyler soylemis, oyle olsaydi herkeste iki tane olurdu. Neyse inanmak isteyeni yargilamiyorum ama bu gibi seylerin bu kadar basit olduguna da inanmiyorum.

tolga44

Kayıtlı Üye
bende 3 kere uyarı verdi ayrıca breakfast kelimesi geldi. kuralı 1 saat oldu.

Şimdide bright kelimesini verdi.

mavice

Kayıtlı Üye
Ben kurdum denedim kendim enerjilerle çalışıyorum ve saçma sapan kelimeler veriyor belli aralıklarla kesinlikle doğru değil ha bazı arkadaşlar dedektörler falanla algılandığını yazmış dogru olabilir ama bu program işe yaramıyo eminimmm :) ha eğlence için yükleyebilirsiniz umarım başka amaçlarla yapılmış bir program değildir... Bence yüklemeyin boşuna...

damned

Kayıtlı Üye
Ben kurdum denedim kendim enerjilerle çalışıyorum ve saçma sapan kelimeler veriyor belli aralıklarla kesinlikle doğru değil ha bazı arkadaşlar dedektörler falanla algılandığını yazmış dogru olabilir ama bu program işe yaramıyo eminimmm :) ha eğlence için yükleyebilirsiniz umarım başka amaçlarla yapılmış bir program değildir... Bence yüklemeyin boşuna...

Bizim evde yanlızca banyoda birşeyler algılaması manidar ama..

damned

Kayıtlı Üye
Bende %100 doğru olmasada bir temeli olduğunu düşünüyorum. Kafasına göre uyarı vermediğini düşünüyorum birazda olsa doğruluk payı olabilir.

Aynen katılıyorum sana..%100 doğru olmasada yalanda değil:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...