Paranormal olayları gözlemleme programı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

simera

Kayıtlı Üye
bende kamera yok ama çalışıyor.bu nasıl oldu

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Program çalışıyor ben önce kamera veya mikrofona ihtiyaç var diye düşünmüştüm ama onların etkisi azmış. Onlar olmadan da çalışıyor gayet güzel..

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Evet eminim.. Hatta yüzde yüz diyebilirim sana..

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Bir isim heralde jülien(Julian)... Belki varlığın ismi olabilir. Kılavuz varlığınız falan var mı?

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Bir isim heralde jülien(Julian)... Belki varlığın ismi olabilir. Kılavuz varlığınız falan var mı?
Varligim yok,fakat yasadigim bazi olaylar var.mesela,oglum yanimda olmasa dahi.onun seklinde görünen birsey vardi,bu üc defa oldu,ve ben yatak odasindayken,evin kapisinin acildigini ve iceri birinin girdigini duydum,ama hic kimse yoktu.bu olayda 2 defa oldu.bir gecede yataktayken.biri üzerimdeki yorgani asagi dogru cekerken uyandim,yorganimi simsiki tutuyordum,hareket edemiyordum.ve ben o siralar esimden yeni ayrilmistim.odada kimse yoktu,Ayetel kurs-i,yi okuyabildigim kadar cok okuyarak kurtuldum.Bu olayda 2 defa oldu.ama ben o evden tasindim,yeni evimde sadece bu ismi duydum.....:willy_nilly:

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Jülien ismini daha önce duyduğunuzu mu söylediniz şimdi tam anlayamadım ben...

damned

Kayıtlı Üye
Jülien varlık ismine benzemiyor pek...genelde isimleri tıl tın cibel salt vs vs buna benzer şeyler..ama oladabilir tabi

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Bilmiyorum ki.. Ama arkadaşımız duyduğunu söylüyor. Ben isim olarak düşündüm. Öyle düşündürüyor çünkü. Ruh da olabilir belki. Julian gibi bir isim...

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
bilmem ama julyen ankarada bir dikili taşın adı..belkıs taşı olarakta bilinir kimi ne amaçla diktiği hakkında üzerinde hiç bir yazı yoktur bildiğim kadarıyla..birde bir roma imparatorunun ismidir julyenus...

damned

Kayıtlı Üye
Dikilitaş ve roma imparatoru ile pek bir ilgisi olduğunu sanmıyorum:D

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Bu ismi bu yeni evimde duydum sadece.hic jülien isminde birini tanimiyorum ki.ilk defa düngece duydum.:willy_nilly:

damned

Kayıtlı Üye
Birde sebzeleri jülyen usulü doğramak var:D çok alakasız oldu ama bu konuya noktayı böyle koyalım:)

incisu

Kayıtlı Üye
Yapmayin,boyle bir program tabikide yok.Bu kadar merak ediyorsaniz,davet yapin,görün,konuşun!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...