''Ya Vedud'' Ismi Şerifi

*AnGeL*

Kayıtlı Üye
Cok kullandigim esmadir,20 adet 5 periyot cekiyorum,aklima geldikce de cekmeye devam ediyorum....

Perina

Banlı Kullanıcı
Ben bu ismi çok çekmeliyim çünkü etfarta evet sevgi var ama nedense nefret gelip bana yapışıyor çoğu zaman..yok yok sevgi de geliyor çok şükür..

forumcuali

Kayıtlı Üye
bir arkadaşım 2000 defa okumuş varlık bulaşmış,bir tanıdığı sayesinde kurtulmuş, ne zaman okumuş vs... bilmiyorum... sayısı kadar okumakta fayda var dikkatli olmak gerekiyor...

Rabbim daha iyisini bilir Ben hergün sayısız adet okuyorum.hiç bişeycik olmadı hatta Rabbime daha yakın hissediyorum kendimi...

ibis73

Kayıtlı Üye
ebced degeri 20 yada 20kere 20 yani 400 kere okunursa etkili oldugunu düsünüyorum. yalmiz nere giderseniz gidin yada sikintili durumlarda sayisi cok olmamak kosullu ile ya vedud okuyun .sevgi gelir.

roseela

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu esmayı sevdiğimizin adına göremi okuyoruz.. Yüce Allah'ın isimlerinden biri olan ya vedut ismini.. ben bilmiyorumyani nasıl okucam

ruhmin

Kayıtlı Üye
İş
Memur
Gerçekten çok etkili.İş yerindeki müdüre karşı okuduğumda faydasını gördüm.

tımetogo

Kayıtlı Üye
Vedud zikrini 3 gündür 10.000 civarında zikrediyorum sevdiğim insanı düşünerek ,enerji yükselmesi oluyor ancak henüz karşı taraftan bir cevap alamadım.

andrah

Kayıtlı Üye
Bir arkadasimiz size zarar verenlere bile fazla kizamiyosunuz demis hak verdim o bende genelde olan bi huy,yararida var zararida bazen karsimdakini oldurecek kadar sinirleniyorum zaten cabuk hidedlenen birisiyim ama ayni hizlada sakinlesiyorum laz ofkesi der burdaki arkadaslar :D Allah sabir vermese deli olup cikacam :D
Cok sukur Ya Vedud u ogrendigim gune demessem ayip olur:)

murat2000

Kayıtlı Üye
hanımım ıle bosanma durumundayız , ben yanlıs yaptım kızdım memleketıı terk ettım barısmak ıcın ıkı kez memlekete gıttım babası dovdu gerı yolladı sımdı hanımda ıstemıyor ne yapmam lazım barısmak ıcın ya vedud un bana gore sıfresı nedır acaba yardımcı olurmusunuz. ıssızım ıs basvurularında
ya allahım yavedud agzını bagla dılını tut derım onu ogrendım
medyumlar vefk hazırlamak ıcın 400 500 tl ıstıyor cebımde ekmek param bıle kalmadı daha hanımıma para gondermem lazım her nekadar bosanma davası acmıs olsada ona bakmak zorundayım , bana bır akıl verın lutfen en azından dua edın. ortada 4 yetım var.

undead

Kayıtlı Üye
bunu çok fazla okursak herhangi bir durum olurmu...zararları yoktur ama bi takım musallat durumları varmıdır merak ediyorum...lütfen biri açıklasın

güzi88

Kayıtlı Üye
eski sevgilimle ayrıldık ve o ankaraya gitti ben izmirdeyim nasıl tekrar kendimi sevdirip geri döndürebilirim nefret ediyor sanki benden bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi yalnız yönetici falan demeyin para karşılığı yapılan şey yardım olmuyor ve burada her uygulama sırf onlar para kazansın diye tam verilmiyor sonrada kişinin yanlış şeyler yapmaması için uygulama tam verilmiyor palavraları sallanıyor ben parayla yaptırtacak kadar insanlara güvensem gerçek hayatta hocalara koşarım internette değil

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Bir arkadaşım boşanma davası duruşmamda hakimin yüzüne bakarak 20 kez "Allahümme ya Vedud, hakimin ağzını bağla dilini tut" şeklinde oku sonra hakimin yüzüne doğru üfürürsen ağzı dili bağlanır senin lehine karar verir dedi :) E tabiki o arkadaşımın tavsiyesine uymadım.Bu seferde üfürükçülükten başka bir davada yargılanmak istemem herhalde :)

akin02

Kayıtlı Üye
yanlış yazdım belgin çok ama çok teşekkür ederim şu acılı günlerimde rüyada görmek duası ile sevdigimi rüyamda gördüm

akin02

Kayıtlı Üye
ya vedud sevgi için zikredilir.. Adedi : 20 ,Yıldızı : Ay ,Anlamı : Sevilip, dostluğu kazanılmaya en fazla layik olan.,Yorumu : Barıştırma. Aşk. Sevgi. Cinsel baştan çıkartmalar.

sevgili için okunacaksa diger güçlendirici esmalarla okunması uygundur. bunun için genelde en sık okunan "ya vedudül kaviül cami" olarak okunur ve toplam hesaplanmış ebced sayısı ya ve ül 'leride eklediginizde 820 dir....buna siz birde sizin ve sevdiginizin isminin ebced sayısını ekleyip bu şekilde toplmada kaç rakam çıkıyorsa okumalısınız.

okumaya başlamadan önce
70 defa =estağfurullah
11 defa= peygamberimize salavat
20 defa= La ilahe İllallah ( 20 olma sebebi ilk kullandıgın vedud esmasının sayısının 20 olması)
sonra dilegini dilersin kimi nasıl istiyorsan istedigin şekilde allaha yalvarırsın ve esmayı zikredersin...
doğrumu anlamısım
820+ kişinin ecbed değeri
okunuşu
ya vedudül kaviül cami

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
bunu çok fazla okursak herhangi bir durum olurmu...zararları yoktur ama bi takım musallat durumları varmıdır merak ediyorum...lütfen biri açıklasın

Uygulamada yazıldığı sayıda ve okuma gerekliliklerini yerine getirmeniz durumunda musallat durumu olmayacaktır. Okumadan önce isteğe ve tercihinize göre abdest alıp, iç hissiyatınızı rahatlatmak için koruma amaçlı olarak da kullanılan Ayet-el Kürsi'yi okuyabilirsiniz.

eski sevgilimle ayrıldık ve o ankaraya gitti ben izmirdeyim nasıl tekrar kendimi sevdirip geri döndürebilirim nefret ediyor sanki benden bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi yalnız yönetici falan demeyin para karşılığı yapılan şey yardım olmuyor ve burada her uygulama sırf onlar para kazansın diye tam verilmiyor sonrada kişinin yanlış şeyler yapmaması için uygulama tam verilmiyor palavraları sallanıyor ben parayla yaptırtacak kadar insanlara güvensem gerçek hayatta hocalara koşarım internette değil

Bilmiyorum daha önce hangi durumlarla karşılaştınız fakat yazınızdan uygulamalarda kullanılan malzemelerin ve çalışmanın yapan kişiye getirdiği yükümlülükleri bilmediğiniz anlaşılıyor. Havass çalışmalarında kullanılan safrandan tutun bazı vefklerde şart olan ceylan derisine kadar birçok malzeme kullanılıyor, ki bunların hiçbiri de bedava alınan şeyler değil, bir zahmet sadece söylediğim bu ikisinin maliyetine bakın ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Öte yandan yine ve her zaman ki gibi hataya düşülmemesi adına uyarı yapılmakta, sitenin genelini bir araştırırsanız yarım verilen uygulamalarda bile kişilerin birçok problemle karşılaştığını göreceksiniz. Ve siz yarım verilme amacının sadece para kazanmak olduğunu söylüyorsunuz? Lütfen sadece kulaktan dolma bilgilerle yorum yapmayınız. Şunu da lütfen anlayın, bu işi gerçekten yapan insanlar yaşamlarının büyük kısmını bulunduğu ekolün eğitimine harcar, bu süre kişiye göre değişirken verilen yıllarca emeğin tabii ki karşılığı olmalıdır. Aynı üniversite veya okul okuyup çalıştığınız işten para almanız gibi bu işlerde böyle yürür.

Bu sitenin amacı bellidir, ne üyelerin birbirini sömürmesine izin verilir ne de mahalle hocası olarak tanımladığımız kişilerin rant sağlamasına. İnsanlara güvenmiyorsanız da kimse sizin zorla elinizden tutup birşeyler yaptırmaya çalışmıyor.

doğrumu anlamısım
820+ kişinin ecbed değeri
okunuşu
ya vedudül kaviül cami

Ya Vedud esmasını uygulamada güçlendirmek için ''Ya Vedudül kaviül cami'' şeklinde okunması tavsiye edilmiştir. Vedud ile beraber aradaki eklerinde ebced değerleri toplamı 820+sevdiğinin isminin ebced değerini hesaplayarak son sayıyı bulacak ve o sayı kadar ''Ya Vedudül kaviül cami'' şeklinde okuyacaksınız. Geri kalan kısmına konuda yazdığı şekliyle devam edebilirsiniz. Çıkan sayı size fazla geliyorsa eğer sayıyı ikiye bölüp aynı gün içinde okuyabilirsiniz.

İsimlerin ebced hesabı için: http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=28762

• Beğendim
Tepkiler: dgo

sizofrenlersizi

Kayıtlı Üye

Zikir okumanın sayısı mı olur. Allah 'ın adını zikir ediyorsun. Gönlünden geldiği gibi istediğin kadar okuyabilirsiniz bütün isimleri ..

Yani şöyle örnek vereyim ; Sen sevgiline tane tane mi gül alırsın yoksa demetler halinde mi ? :)
Allah'ı anarken de bol bol demet demet oku hiç bir zararı olmaz aksine rahatlarsın için huzur dolar :)

vermud

Kayıtlı Üye
çok etkili bir esma . iki güne hemen etkisini gösteriyor.

langlois

Kayıtlı Üye
hiçbir zikrin sayısı önemli değil bana göre biraz mantıklı olursanız mantıksız oldugunu anlarsınız Kuran'da bile hesap günü çok zikir okuyanlardan bahsedilir.böyle değerli zikirleri sayılarla kıyaslamanın pek anlamı yok?

nira

Kayıtlı Üye
vedut zikrini bi aralar her gün çektim. çok güzel gözle görülür farkedilir sonuçlar aldım. insanların yaklaşımı değişti. itibar ve heybet sahibi oluyorsun. ne dediysem o oldu. belli bi sayıya saate filan uymadım içimden geçtiği gibi zikrettim. zikir o ara enerjime bana uydu olumlu oldu. ama sonra birden bire bıçak gibi kestim içimden zikretmek gelmedi. 3 kere zikretsem dördüncüyü söyleyemiyorum nedense. hatta bunun için bir başlık açmıştım. bu isme aşkla bağlı olmama rağmen neden bilemedim. elbet bi gün çekebilicem.