''Ya Vedud'' Ismi Şerifi

eyip

Kayıtlı Üye
canım arkadaşım hocalardan fallardan uzak dur kimse senin kısmetini ve kaderini bağlıyamaz allaha inan ve ondan iste mutlaka kaderindeki insanı birgün bulursun buna inan hocalara inanma onların elektirik su faturalarını size ödetmek için zavallı insanları kullanıyorlar.kelin ilacı olsa kendi kafasına sürer.
Lütfen bilmeyen anlamayan arkadaşlarımızı butür yazılarla yanlış yönlerdirmeyin,Akabinde yanlışlıklar olabilir sizi etkilemez belkide umurunuzda olmaz o,halde karışmayın bari

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
arkadaşlar slm benim bu siteye üye olma nedenim teyzem kısaca anlatmaya calışayım teyzem sevdiği cocukla nişanlanmış
evlenmelerine bir kac ay kala teyzem trafik kazası gecirerek sakat kaldı eniştemin annesi bu durumdan sonra
sakat kızla evlenemessin diye karşı çıkmasına ragmen eniştem vaz gecmedi okadar güzel bir sevgileri
vardıkı anlatılamaz eniştem yalnız ailesinden uzak yaşayan biri olduğu için evini temizlemeye annmle gitmiştik
evde bir muska bulduk oda yanımızdaydı enson yengemle kız kardeşim geldionların işidir zaten nişanlıın fotografıda
yok onların aldığından şüpeliyim ama ben bunlara inanmam bizi ayıramazlar dedi ve muskayı yaktık birkac hafta sonra
bunlar ayrıldı ayrılışları bile yürek dağlıyor birbirlerine sevgilerini ağlayarak söyleyerek ayrıldılr
teyzem ölünden başka bişiyi düşünemez eniştem ise kendini bile bile doğuya sürdürdü uun zaman gecmesine rağmen
hala gizliden teyzemi arar sesini dinler teyzemde ağlar sizden yardım istemiyorum dileniyorum allah aşkına bunları
birleştirelim allaha emanet olun

Arkadaşım tam 3 bölümede aynı mesajı açmışsın lütfen dikkat edelim bu konulara eminim arkadaşlarımız size yardımcı olacaklardır.Lütfen biraz daha dikkatli davranalım.
İyi forumlar

origanum

Yönetici
arkadaşlar slm benim bu siteye üye olma nedenim teyzem kısaca anlatmaya calışayım teyzem sevdiği cocukla nişanlanmış
evlenmelerine bir kac ay kala teyzem trafik kazası gecirerek sakat kaldı eniştemin annesi bu durumdan sonra
sakat kızla evlenemessin diye karşı çıkmasına ragmen eniştem vaz gecmedi okadar güzel bir sevgileri
vardıkı anlatılamaz eniştem yalnız ailesinden uzak yaşayan biri olduğu için evini temizlemeye annmle gitmiştik
evde bir muska bulduk oda yanımızdaydı enson yengemle kız kardeşim geldionların işidir zaten nişanlıın fotografıda
yok onların aldığından şüpeliyim ama ben bunlara inanmam bizi ayıramazlar dedi ve muskayı yaktık birkac hafta sonra
bunlar ayrıldı ayrılışları bile yürek dağlıyor birbirlerine sevgilerini ağlayarak söyleyerek ayrıldılr
teyzem ölünden başka bişiyi düşünemez eniştem ise kendini bile bile doğuya sürdürdü uun zaman gecmesine rağmen
hala gizliden teyzemi arar sesini dinler teyzemde ağlar sizden yardım istemiyorum dileniyorum allah aşkına bunları
birleştirelim allaha emanet olun

Sayın gizemli,
Bu sorunuzu 3 kere farklı yerlere kopyalayıp durdunuz. Konuyu büyü ile ilgili istekler kısmına açmalı idiniz, olmadık yerlere ve tekrar tekrar değil. Sorununuza üzüldük fakat bunun yeri burası değil. Önce büyünün çözülmesi ve temizlenmesi gerekir yoksa istediğiniz kadar okuyun bir faydasını göremezsiniz. Konunun uzmanından yardım almalısınız.

shawn

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, şimdi birini etkilemek için yani aşık etmek için kaç kere Ya Vedüd zikredilmeli.Çok yorum var bazıları farklı farklı ne yapacağımı şaşırdım.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, şimdi birini etkilemek için yani aşık etmek için kaç kere Ya Vedüd zikredilmeli.Çok yorum var bazıları farklı farklı ne yapacağımı şaşırdım.
Önce isimlerin ebcedi hesaplanır (ebced hesabı ile alakalı bilgiler forumda mevcut), sonra da çıkan değerlere göre zikir yapılır. Saatleri vardır. Çalışmadan önce 2 rekât namaz kılınması daha doğrudur.

DENİZ2

Kayıtlı Üye
Ya ben de birşey duydum eğer birinin senden soğumasını istiyorsan çokça söylecekmişsin.

amanita_a

Kayıtlı Üye
Ya vedud mu söylenecek soğutmak için ilginççç

kajju_35tr

Kayıtlı Üye
vedud isminn sayısı 20 dır kendi nefsiyle çarpnca 20*20 400 dur ilk defa başlıorsanız ilk gün 3600 kere ile başlayın dewmnda ister her gun 20 ister 400 kere yapın.abdest almş ve korunma duası okmş olun yeterlidir.daha snra duasnıda yazıcam.

neriman

Kayıtlı Üye
namaz kilmadan olmazmi,ve ya vedüd okudugun kissinin geri gelmesi icin degilmi, baris ,sevgi ben bu sekilde oldugunu saniyorum acaba yanildimmi:(

beren saat

Kayıtlı Üye
ya arkadaşlar bana acil ya vedud isminin dörtlü vefki lazım yardımcı olursanız çok sevinirim nolur

cag

Kayıtlı Üye

Vedud esmasinin tecellisi sevgidir... sizin yukarda beyan etmis oldugunuz anlamdaki sevgiyi, Vedud esmasi yanliz basina illaki desteklemeyebilir.!!.. burada tamamlayici olarak, asik etmek istediginiz kisinin ismini niyet etmek, ve Fettah esmasini eklemeniz gerekir...
Ya allah ya fettah, ya allah ya vedud

Sevgi ile ask arasinda ince bir bag vardir, özellikle cinsellik ve nefs iceren Ask ta... iste burada Vedud Esmasini, eksiz zikir ederseniz geri tepebilirr:) yani beklenti askin yerini, vahim bir nefret alabilir

dogrusunu Allah bilir

Atelia

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar,
Bütün yorumları okudum, içinde elbette çok faydalı olanlar da var ama o kadar çok farklı yorum yapılmış ki inanın kafa karışmaması olanaksız.

Tek başına zikredilirse geri teper nefret doğabilir diyenler, 3600 zikredin diyenler, 400 zikredin diyenler, zikretme varlık musallat olur diyenler, saati vakti zamanı var diyenler...Daha neler neler... Lütfen bir üye olarak çok rica ediyorum, kesin bilgi sahibi olmayanlar yorumlarını kendilerine saklasa?? Çünkü ben buraya bilgilenmek maksadıyla giriyorum, çok bilgili arkadaşlarımız da var ama nolur önce emin olun bilginizden veya bilgili kimseler bir orta yol bulsun ondan sonra bizim gibi bilgilenmek öğrenmek isteyen üyeleri bilgilendirsin ve paylaşsın. Bunu rica ediyorum sizlerden.
İyi paylaşımlar

YasinLY

Kayıtlı Üye
Bütün yorumlardan daha kesin bir şey çıkmadı. Sn. Kontejyan bence bizi aydınlatacaktır...

cag

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,
Bütün yorumları okudum, içinde elbette çok faydalı olanlar da var ama o kadar çok farklı yorum yapılmış ki inanın kafa karışmaması olanaksız.

Tek başına zikredilirse geri teper nefret doğabilir diyenler, 3600 zikredin diyenler, 400 zikredin diyenler, zikretme varlık musallat olur diyenler, saati vakti zamanı var diyenler...Daha neler neler... Lütfen bir üye olarak çok rica ediyorum, kesin bilgi sahibi olmayanlar yorumlarını kendilerine saklasa?? Çünkü ben buraya bilgilenmek maksadıyla giriyorum, çok bilgili arkadaşlarımız da var ama nolur önce emin olun bilginizden veya bilgili kimseler bir orta yol bulsun ondan sonra bizim gibi bilgilenmek öğrenmek isteyen üyeleri bilgilendirsin ve paylaşsın. Bunu rica ediyorum sizlerden.
İyi paylaşımlar

ayni Esma iki insana degisik etki eder... Esmalarin arac gibi görülüp kullanilmasi malesef Modadir

iman dahilinde aylar, hatta yillar süren, kisiye özgü zikir ve uygulamalar ile, esmalarin sahis üzerindeki özel tecellisi Kesf edilebilir...

ya Vedud Esmasi kimisinde Karizma ve Ilgi odagi olma tecellisi meydana getirir .... bir baskasinda ise bunun ziddi olur...

99 Esmanin bildigimiz tecellileri disinda birde, hangi kanallarda calistiklarinida bilmek gerekir...

Bunlarin arasinda Kapi acan özellige sahip Esmalar var... Ya Vedud, Ya Rahman gibi

Kapi kapatan özellige sahip olanlar var Ya Kabid, Ya Hafid gibi

Veya diyer Esmalara Enerji yüklemekle mükellef olan Esmalar var... ya Kahhar, Ya Kadir gibi...

Veya Kün Kelimesinin Tecellisine nail olan Esmalar var, Ya Vekil ya Bediu gibi

Iste bu anlamda her sahis kendi yapacagi uygulamalar ile, hangi esmanin, ne tür etki yarattigini kissa zamanda ögrenebilir...

Bunu yapmak ASK isidir..:)

onun icin, hangi esmanin kimde nasil etki edecegi aciklamalari, esasen genellemeden baska bir sey olamaz...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Merhaba arkadaşlar,

İyi paylaşımlar
Çok kısa özetliyorum; hiçbir esma hiçbir insana Zarar vermez, ters tepme gibi bir tabir geçerli degildir, Vedud esmasının degeri 20dir ancak hilkat dedigimiz tecelli elbisesini yani bu esmanın manevi enerjisini edinebilmeniz için ebced degeri önemli degildir dilediginiz miktarda dilediginiz kadar okuyabilirsiniz, abdestli abdestsiz olmanızda sorun teşkil etmez, Varlık musallatına gelince bu esmaları okudugunuz için olmaz, esmalarla majikal işlem yapıyorsanız eksik yada hatalı bir durum söz konusu ise bunun bilincine varmanız için minik rahatsız edişler olur ki bunada musallat denmez..

YasinLY

Kayıtlı Üye
Bir kere Allah'ın (Cc) Esma'sı neden zarar versin ki fazlasın da azın da ? Anlamı, O seven, sevilen, sevdirendir.

fibonaccci

Kayıtlı Üye
annem beni sevdiğim insana vermem diyor.bunu okusam annem razı olurmu çünkü ailemin rızası olmadan evlenemem ama sevdiğimden de vazgeçemem :( yardım edin lütfen