''Ya Vedud'' Ismi Şerifi

sir7634

Kayıtlı Üye
ya vedud mu yoksa ya vedüd mu harf farkinda hangisi dogru olan...

medy

Banlı Kullanıcı
ama bunun da bi riyazeti vardır

melek rakamı 12000 dir normal zikir için günlük 1000 kafidir

şapkası var sen bunu yenimi öyrendin

Hayrunnisa1

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, Esma-ül Hüsna da her ismin bi hadimi vardır. Bu kadar çok sayıda çekilmesi muhakkak ki fayda sağlar ama size tabi olursa :) o da olamıyacağına göre musallata kapı açmış olursunuz zaten çoğu insan kafasına göre sayıda tesbihat yaptığı için musallatlı..

elleyla

Kayıtlı Üye
musallat kapısı nasıl olur ben yenı uyeyım işlerım cok ters gıttıgı ıcın bu sıtedekı dualardan fayda olmak ıcın tesaduf uzerı uye oldum desteklerınıze ve yerdımlarınıza ıhtıyacım var tesekkurler

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
öncelikle hoşgeldin aramıza ve ne tür bir okuma arıyosun

astarr

Kayıtlı Üye
ya vedud persembe gunu 3003 kere ardından 1000kere ya camı okunur sevgılınde sende ruyanda gorursun ayrıca hergunde okunabılır ben 100 kere hergun okuyorum

Merhabalar..ben ynei üye sayılırım :) hergün 100 defa nasıl okuyosun arkadasım bunu pek anlayamadım ? 100 kere ya camı mı okuyosun yoksa ya vedud mu...?

elleyla

Kayıtlı Üye
Bn bi hocaya yildizname me baktirdim bana snin kismetini baglamislar islrin ters gitsin diye dedi benden biseyler istedi ve masraflai icinde para istdi bnd pk inanamadim göndemedim ama gercekten bazen dusunuyoum baglimi diye cunku her isim olma naoktasina yaklastigi anda ters olup kaliyor yani is kismeti ve evlilikl ilgili zikirler dualar olabili
tesekkurler

SanGlade

Banlı Kullanıcı
bu tarz kişiler dolandırıcı oldugu gibi ilim sahibi de olabilir ama mizacımız metaların içinde bulundugu bir ilim hokkabazlıktan ileri gitmez
teşekkür ederim

belgin

Kayıtlı Üye
2000 okuyunca varlık bulaşıyor da 3003 kere okuyanlara bulaşmıyo mu biri açıklasın çekinmeye başladım okumaktan çünkü anladığım kadarıyla ne kadar çok okursak o kadar davetiye çıkarmış oluyoruz negatif varlıklara
vedud ismi allahın 99isimlerinden biridir varlıgın ne işi var sen allahı zikrediyorsun allahın isimlerini andıgın zaman bütün kötü varlıklar senden uzaklaşır

Bn bi hocaya yildizname me baktirdim bana snin kismetini baglamislar islrin ters gitsin diye dedi benden biseyler istedi ve masraflai icinde para istdi bnd pk inanamadim göndemedim ama gercekten bazen dusunuyoum baglimi diye cunku her isim olma naoktasina yaklastigi anda ters olup kaliyor yani is kismeti ve evlilikl ilgili zikirler dualar olabili
tesekkurler
canım arkadaşım hocalardan fallardan uzak dur kimse senin kısmetini ve kaderini bağlıyamaz allaha inan ve ondan iste mutlaka kaderindeki insanı birgün bulursun buna inan hocalara inanma onların elektirik su faturalarını size ödetmek için zavallı insanları kullanıyorlar.kelin ilacı olsa kendi kafasına sürer.

zebill

Kayıtlı Üye
belginciğim bende öle düşünüyorum olacak gibi olyor sonra olmuyorr bende anlamıyorummm

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
canım arkadaşım hocalardan fallardan uzak dur kimse senin kısmetini ve kaderini bağlıyamaz allaha inan ve ondan iste mutlaka kaderindeki insanı birgün bulursun buna inan hocalara inanma onların elektirik su faturalarını size ödetmek için zavallı insanları kullanıyorlar.kelin ilacı olsa kendi kafasına sürer.
Nasıl bu kadar emin olup, değerlendirme yapabiliyorsunuz?

belgin

Kayıtlı Üye
belginciğim bende öle düşünüyorum olacak gibi olyor sonra olmuyorr bende anlamıyorummm
bilinç altına öyle yerleştirmişler senin bide şöyle dene namaza başla hergece dualar oku ve allaha sıgın.ayrıca gece yatagına yattıgında vele necziyennehum ahsenillezi kanu ya melun diye uyuyana kadar oku rüyanda neyi görmek istiyorsan ona niyet et görürsün emin olki bir hocanın söylüyemiyecegini sen kendin görmüş olacaksın

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Yazım hatalarımıza dikkat edelim arkadaşlar, lütfen.. Sıkıntı yaşayanlar için sitede İmlâ Kılavuzu mevcuttur; imzamda da eklidir linki.

belgin

Kayıtlı Üye
Nasıl bu kadar emin olup, değerlendirme yapabiliyorsunuz?
sanırım siz hocalara fallara çok inanıyorsunuz o sizin görüş açınız ama ben allahtan başka hiç kimse ne geleceği bilebilir nede giden sevgiliyi ayagına getirebilir.tanıdıgım bir hoca var millete para karşılıgında nuska yapıyor daha dogrusu komşumuz ama karısı onu terk edip gitmiş başkalarına yaptıgı nuskanın faydası olsaydı kendi karısını döndürürdü.neyse siz kendi inancınızda kalın

canım benim sıkma tatlı canını söz birazdan senin için dua edecem allah herkesin gönlüne göre versin.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
sanırım siz hocalara fallara çok inanıyorsunuz o sizin görüş açınız ama ben allahtan başka hiç kimse ne geleceği bilebilir nede giden sevgiliyi ayagına getirebilir.tanıdıgım bir hoca var millete para karşılıgında nuska yapıyor daha dogrusu komşumuz ama karısı onu terk edip gitmiş başkalarına yaptıgı nuskanın faydası olsaydı kendi karısını döndürürdü.neyse siz kendi inancınızda kalın
Şimdi; fallara hocalara inanmaktan ziyade bir durum söz konusu. Size bir soru soracağım. Büyü'ye inanıyor musunuz? Çünkü ona göre cevap vereceğim.

belgin

Kayıtlı Üye
Şimdi; fallara hocalara inanmaktan ziyade bir durum söz konusu. Size bir soru soracağım. Büyü'ye inanıyor musunuz? Çünkü ona göre cevap vereceğim.
soracagınız soruyu tahmin edebiliyorum bu sitede ne işiniz var diyeceksiniz ben büyülere hocalara inanmam dualara inanırım ve ayrıca sizinle muhattap olmuyacam.sorunuda kendin cevapla

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
soracagınız soruyu tahmin edebiliyorum bu sitede ne işiniz var diyeceksiniz ben büyülere hocalara inanmam dualara inanırım ve ayrıca sizinle muhattap olmuyacam.sorunuda kendin cevapla
Uğraşmıyoruz sizin gibi insanlarla. Siteden süresiz uzaklaştırıldınız.

SanGlade

Banlı Kullanıcı
sizin gibi seviyesiz kişiler zaten hep olacaktır sizin gibi misafirlere karşı herdaim tedbirliyiz
Teşekkür ederim

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
tesekkurler

şayet gercekten düşündügünüz gibi bir durumunuz var ise sitede bir çok yerde bu tür baglanmalara dair bilgiler yeralıyor duaların fayda etmedigi baglamalarda vardır tabi bunun içinse yardım almalısınız konusunda uzman bir kişiden ama öncelikle gercekten böyle bir durumun içindemisiniz bunu ögrenmelisiniz.bazen insan eb yakınındakini göremez uzagındakide cazip geliyor olabilir.yinede kendinizi ilk önce iyice analiz edin sonrada çareler bulmaya çalışın bence.