Telepati

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Yani ? herkes motomot Doğrucu davut mu, dilde kemik yok?
Telepatlıkta kısım kısım, sadece iki kişilikte var, kalabalık gruplarda ya da toplum geneline ait geniş bir kanala sahip olanlarda. Geniş bant yayın yapan kahinlik yapar biz sadece atıp tutuyoruz. Benim hat kuzey kore yolu gibi herkese kapalı, kurt köpekleri de var ? Kim dediniz..... ?Şaka bir yana kırmızı telefon gün içinde çok çalıyor ama kimseyle görüşmek istemiyorum

acid

Kayıtlı Üye
Teknik su :
Telepati fikrini unut. Yaptikca cizirti gidiyor. En fazla kulagini silkeler. Cok mekanik. Cok Newton kaciyor.
Bize Quantum tabanli bisey lazim : Kalp kalbe karsidir de ve ``ruyamda seni gordum iyi misin`` diye bi mesaj at gitsin : )))
Daha R`yi yazmadan o sana yazcak. Yazmazsa ful cumleyi yazana kadar o sana yazmis olcak merak etme.
Yazmiyorsa gondere basmadan once 5 ten geriye say. Sonra gonder gitsin.

Yani arkadasina oyle soyle ?

Bakma guldugume saka degil, o senin yapamadigin telepatiyi yogunlasmis kehanet frekansin uzerinden hissedecek. )))
"Rüyamda gördüm" işlemiyor en azından belli bir yaş üstünde :D Ama geri adım atmak istiyorum, seni özledim aklıma bir şey gelmedi demenin güzel yolu.Bu teknik yüzünden gerçekten rüyada görünce de inanmıyor artık kimse :D
Arkadaşlar merhaba, düşünce gücü ile sevdiğimiz kişiye mesaj attırmayı başaranlar var mı? Var ise paylaşabilir mi? Teknikleriniz nelerdir??

Resim üzerinde yapılan çalışmalar var. Kişi ile aradaki bağın mor ışık ya da halat gibi daha somut nesnelerle imajine edildiği. Forum arşivinde de var örnek çalışmalar.

Ancak telepatide ilk çalışmada istediğiniz kişiye ulaşmanız çok zor. O kişiyle aranızda manevi bağ devam ediyorsa eş zamanlılık da gerçekleşiyor telepati de teknoloji kendiliğinden olma durumunu büyük ölçüde zayıflatsa da.

Ü

Üye silindi 58480

"Rüyamda gördüm" işlemiyor en azından belli bir yaş üstünde :D

Valla zorda kalirsam yazarim.
Bi ucu ona bir ucu da bendeki sihirli bir degnege dokunan baska birsey varsa soyle yani : )
Buradaki puf nokta sureci yonetebilmek xD

Ama geri adım atmak istiyorum, seni özledim aklıma bir şey gelmedi demenin güzel yolu.

Bana kalirsa bir kadina sonu istiyorum ile biten hicbirsey soylenmemeli. :geek:
Ozledim demek bile bazen verici olan taraf hep siz olmussaniz ilk adimi yeniden atmak artik onun mutlak somurgesini onaylamak anlamina gelecebilegi icin bazen tehlikeli esikleri gectirir size.

O halde ya bu iliski biter ya da bu iliski ust akil ile ve demir yumrukla yonetilir :D

İbisu

Kayıtlı Üye
Valla zorda kalirsam yazarim.
Bi ucu ona bir ucu da bendeki sihirli bir degnege dokunan baska birsey varsa soyle yani : )
Buradaki puf nokta sureci yonetebilmek xD

Bana kalirsa bir kadina sonu istiyorum ile biten hicbirsey soylenmemeli. :geek:
Ozledim demek bile bazen verici olan taraf hep siz olmussaniz ilk adimi yeniden atmak artik onun mutlak somurgesini onaylamak anlamina gelecebilegi icin bazen tehlikeli esikleri gectirir size.

O halde ya bu iliski biter ya da bu iliski ust akil ile ve demir yumrukla yonetilir :D
ilişki işi sağduyu ile yürüyor bence dennise zeka da işe yarar ama sağduyu lazım diye düşünüyorum

berksurucu

Banlı Kullanıcı
her ilişki kendi hikayesini yaratır arkadaşlar...

insan ne zaman büyük konuşsa öyle biri çıkar ki karşına... yapmam dediğini yaparsın. gülmem dediğine gülersin... gitmem dediğin yere gidersin... yemem dediğini yersin... ağlamam der ağlarsın... yıkılmam dersin. kamyon çarpmışa dönersin...

anı yaşayın. ilişkiler bu yüzden güzel...

İbisu

Kayıtlı Üye
şimi anladım siz telepati ile ismi öğrenmeye çalışıyordunuz