Telepati

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
dennise'in mesajlarını inceleyebilirsin çok kez dedi büyü sende olanı sana karşı kullanır bilinçaltına inmen gerek telkin verebilmen gerek emin olman gerek mesela birisine sevdiğine zarar verme büyüsü yapıldıysa o kişi emindir ona zarar vermeyeceğine ama o kişiden nefret etmeyeceğine emin midir peki kızıştığı durumlar olmuştur büyü de bu kızıştığı durumları bir araya getirip ona karşı karşı koyulamaz bir nefret kin oluşturur ardından da zarar vermeye geçer örneğin şüphe duymamakta yani böyle yapmayacağım doğal akışımda olacağım eminim deyip emin olmakta mesele diye biliyorum

Bu nasıl bir yorum.. Sen baya iyisin sanırım telepatide :) Bu aralar olan duygu durumumu özetledin :) Ahh o şüphe.. Çok güzel kışkırtıyorlar biliyorum. Allah gönlüne göre versin ne diyeyim tam ihtiyacım olandı, falcılar bu kadar tutturmuyor :)

İbisu

Kayıtlı Üye
Bu nasıl bir yorum.. Sen baya iyisin sanırım telepatide :) Bu aralar olan duygu durumumu özetledin :) Ahh o şüphe.. Çok güzel kışkırtıyorlar biliyorum. Allah gönlüne göre versin ne diyeyim tam ihtiyacım olandı, falcılar bu kadar tutturmuyor :)
yok telepati değil ki ben bunu sizinle konuşmadan önce düşünmüştüm yazı okurken görmüştüm bir çocuğun annesini öldürmesi için büyü yapsalar nasıl tutabilir ki eğer seviyorsa bundan güçlü bir bağla emindir diye düşündüm sonra aklıma arasıra olan kızışmalarımız geldi kavgalarımız geldi bunları birleştirerek saldırgan hale getirebilir diye düşündüm o kadar sizinle bir alakası yok sadece örnek verdim nasıl bir oyun oynayabileceği hakkında da

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Ve
Bana göre kimse vazgeçilmez değil. Çünkü insanoğlu nankördür.
Kişi sadece kendisini iyi hissetmek için geçmişe gitmek ister ya da bazen kötü anılar onu çekip aldıgında hemen anılarından çıkmak ister.

Anda yalnızsa geçmişten kendisine yalnız olmadıgını hatırlatacak hatıralar içinde belki de en güzelleri içinde yok olmayı da kendisi seçer. Beynimizin yani vücut bütünlüğümüzün kendini koruma içgüdüsü bir nevi... Çünkü yalnızlık Tanrı ya mahsus. Gayrısı geçmişten andan yahut gelecekten bir şeyler bulmak zorundadır.

Yani an size yetseydi geçmişe bu kadar bağlı kalamazdınız. Unutamadığınızı sandığınız o kızın varlığı sizin anda mutlu olmadıgınız bilgisini bana sızdırdı.

Sizi yeniden ihya edecek bir kişinin karşınıza çıkması duasıyla @berksurucu

Anılar denizine bir taş attınız.
İthaf ettiğiniz şiir için teşkkürler.

İbisu

Kayıtlı Üye
bak bu 4. boyut mya
bu arada leyla da olabilir ona katılıyorum aylin de olabilir mi:)

taroh

Kayıtlı Üye
Ben telepati yapınca ayrı kocam daha çok watsap a girip çıkmaya başladı.ne etki aldı acaba merak ediyorum.ben acemi sayılırım bilen biri yardımcı olsa

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ben telepati yapınca ayrı kocam daha çok watsap a girip çıkmaya başladı.ne etki aldı acaba merak ediyorum.ben acemi sayılırım bilen biri yardımcı olsa

Belki de hep öyleydi ama siz telepati yapınca durumu fark etmeye başladınız.

taroh

Kayıtlı Üye
Belki de hep öyleydi ama siz telepati yapınca durumu fark etmeye başladınız.
Cidden bi farklılık var.ama şu gerçek ailesi ondan daha çok etkilendi hiç telepati bilmesem dicem ondan ailesine sekti.

acid

Kayıtlı Üye
Valla zorda kalirsam yazarim.
Bi ucu ona bir ucu da bendeki sihirli bir degnege dokunan baska birsey varsa soyle yani : )
Buradaki puf nokta sureci yonetebilmek xD

Bana kalirsa bir kadina sonu istiyorum ile biten hicbirsey soylenmemeli. :geek:
Ozledim demek bile bazen verici olan taraf hep siz olmussaniz ilk adimi yeniden atmak artik onun mutlak somurgesini onaylamak anlamina gelecebilegi icin bazen tehlikeli esikleri gectirir size.

O halde ya bu iliski biter ya da bu iliski ust akil ile ve demir yumrukla yonetilir :D

Partnerin de niyeti varsa güzel bir yöntem tabii ki :) Şimdi profil fotosu değişikliği üzerinden yürümek de revaçta. Ama en etkili yöntem dürüstlük. Dürüstlüğün işlemediği biriyle beraberseniz yanlış yoldasınız demektir. Taktikler, demir yumruklar, ilişkide sömürmek, sömürülmek frekansından çıkmış olmama sevindim birden :D Koç burcu bir kadın olarak demir yumruklara ana elementim olan ateşi armağan ediyorum.

Verici olan taraf siz olmuşsanız, iletişim kurmak için dahi taktiklere, majiye, telapatiye ihtiyaç duyuyorsanız koşarak uzaklaşın derim. Zamanında koşarak kaçmadım oradan biliyorum.

İlişki modern dünyanın ego tatmin etme ortamı değil de gönül teslimiyeti olmalı. Olağanüstü şartlar yoksa bu kadar bu uğraşılar frekansın uymadığını gösteriyor. Frekansınızın uyduğu bir kişiyle iletişim için ekstra çabaya pek gerek olmaz.

aahhh ahh nerde öyle alfa kadın :confused:

sahilde bana gökyüzündeki takımyıldızlarını sorup, anlatmaya başlamadan önce, turgun uyarın "göğe bakalım şiirini okuyacağım o muhteşem kadın...

Muhteşem kadın ya da erkek var mıdır bilmiyorum da unutulamayan anıların bilinci ve enerjiyi tıkadığını sürekli görüyorum. Bir ismi sürekli akılda tutmak ve diğer akıllara yerleştirmek yüzü ve anıları hatırlamanın başarılı yollarından. Ancak geçmişe bağlılığın artması yeni anıların gelmesinin önüne geçiyor.

Telepat değilim ama telepati tecrübesini yaşadım. Bu hep aynı frekansta olduğum kişilerle oldu. Arada mutlaka bir bağ vardı. Açık bir kanal söz konusuydu.

Dolunayınkızı88

Kayıtlı Üye
İş
Model bankacı golfçü
Benim tekniğim o kişiyi görebiliyorken istediğin mesajları iki kaşının orta tarafına 1 mk üstü gibi kelimeleri yolluyorsunuz yanınızda yoksa fotoğrafına aynı şey. Ama görmek her zaman daha etkili. Önemli not : bir kere başladıysanız kişi üzerinden ara vermeyin iletişim kopuyor ve bidaha aynı bağı kurmak zor oluyor

İbisu

Kayıtlı Üye
Benim tekniğim o kişiyi görebiliyorken istediğin mesajları iki kaşının orta tarafına 1 mk üstü gibi kelimeleri yolluyorsunuz yanınızda yoksa fotoğrafına aynı şey. Ama görmek her zaman daha etkili. Önemli not : bir kere başladıysanız kişi üzerinden ara vermeyin iletişim kopuyor ve bidaha aynı bağı kurmak zor oluyor
Aynı şeyin size yapılmasını ister miydiniz birinin size sürekli mesaj göndermesini kim ister? Yan etkisi olmadığını bilemeyiz ki sitede daha önce yan etki olduğu yazanlar da oldu. Bu yüzden sürekli kalmak doğru değil bu sefer aranızda başka alışverişler de gerçekleşebilir ve bu da olumsuz etkiye neden olabilir.

Bitkinruh

Banlı Kullanıcı
Ben rüyaya girme işlemini yaptım .internetteki yöntemle ama sevdiğim birine değil sadece uzaktan birbirimizi biliriz o kişiyle.işe yarıyor mu diye kontrol etmek için .çocuk Twitter’da aktif olup her şeyini yazdığı için (çocukla arkadaş değildim bu arada)ona bu yöntemi denedim ve işe yaradığına gerçekten inanamadım .sonra da kimseye yapma gereği duymadım zaten .böyle şeylerin etkisi olsa Bİle kişinin düşüncesinde köklü değişiklikler olmaz diye düşünüyorum.

Dolunayınkızı88

Kayıtlı Üye
İş
Model bankacı golfçü
Aynı şeyin size yapılmasını ister miydiniz birinin size sürekli mesaj göndermesini kim ister? Yan etkisi olmadığını bilemeyiz ki sitede daha önce yan etki olduğu yazanlar da oldu. Bu yüzden sürekli kalmak doğru değil bu sefer aranızda başka alışverişler de gerçekleşebilir ve bu da olumsuz etkiye neden olabilir.
Yararını zararını bilemiyorum hanımefendi konu bununla ilgili bende tecrübemi paylaştım, lütfen benim yorumum üzerine duyar kasmayın.

İbisu

Kayıtlı Üye
İbisu size özelden yürüsün de görün ?
saçmalama dennise
bir de oturup düşünüyorum nerden çıkardı diye bunu aklıma gelen tek şey birçok özel mesajları mahvettiğim oluyor enneagram doğru ama karışıklıktan oluyor o biraz da artık anladım sebepleri çözüme gitmeye çalışıyorum şimdi de hepinize tekrar teşekkür ederim bu arada :sneaky:

İbisu

Kayıtlı Üye
Yararını zararını bilemiyorum hanımefendi konu bununla ilgili bende tecrübemi paylaştım, lütfen benim yorumum üzerine duyar kasmayın.
duyar kasmamasını biliriz tabiki ama parapsikoloji forumlarında bunları babasına,sınıf arkadaşına bile yapanlar gördüm ondan diyorum

Enneagram

Banlı Kullanıcı
saçmalama dennise
bir de oturup düşünüyorum nerden çıkardı diye bunu aklıma gelen tek şey birçok özel mesajları mahvettiğim oluyor enneagram doğru ama karışıklıktan oluyor o biraz da artık anladım sebepleri çözüme gitmeye çalışıyorum şimdi de hepinize tekrar teşekkür ederim bu arada :sneaky:
KarBahçesi nde bende seni bayan sanıyordum şimdi aklıma geldi bak?
Seni en iyi anlayanlardanım çünkü erkek olarak bilinirim☺️
Mesela mabet şu an beni tanımasaydı yine erkek kalmaya devam ederdim. Esprili ve samimi konuşmadıgmda öyle bir algı geçiyor benden. Dogrudur gerçek hayatta da mesafeli biriyim. Ciddi ve soguk bir yönüm vardır. Size artık pek göstermesem de ?? insanlarla bir defa samimi oldum mu geri adım atmam zor oluyor. (Bu yönümü sevmiyorum)
Önümde iki abi ardımda bir erkekle büyüdüm zaten. Pek kız görmedim kuzenlerde bile... ?Anne figürüde bizde çekingen, baba baskın ataerkil yönü ön planda olan bir aileyiz.
Birde kadınlara ve erkeklere yaftalanan bilinçaltı rollerimizle alakalı oldugunu düşünüyorm bu yanlış anlamaların.
Mesela @ayikizlerini kız sanıyordum ama erkek oldugunu beyan etmişti yanlış hatırlamıyorsam.

ayikizleri

Kayıtlı Üye
Haha, daha önce İnternet ortamında, doğrusu hayatımda hiçbir zaman karşı cinsle karıştırılmadım, sevgili @Enneagram bu ilk oluyor, açıkçası bu durum beni biraz şaşırttı.
Tabi insanlar ağızlarını açmadığında fikirlerini bilemeyeceğim için sanılmış olma ihtimalini de es geçmemek gerek, ama bir dakika... pazarda, saçlarımın uzun olmasını garipseyen ve dakikalarca süzen teyze beni kadın sanmış olabilir, gerçi bunun için gözlerinin ileri derecede bozuk olması lazım, hatta olmasalarda olur, zira Dünyanın en kıllı kadını hayatında hiç epilasyon yapmamış olsa bile o zamanki sakalıma sahip olamaz, hadi onu geçtim; be teyzecim arkadaşınla ikiniz sırt sırta çıksanız boyumu anca geçeceksiniz o kadar uzun ve yapılı bir kadın ben çok görmedim.

Bana sorarsanız üslubumun veya davranışlarımın pek de kadınsı olduğunu söyleyemem, ama büyük bir ihtimalle @İbisu da böyle düşünüyordu.
Üslubum hakkında genelin fikrini hiç bir zaman bilemeyeceğim için ve bu sebeple pek de önemi olmadığından konuya takılmanın faydasını göremiyorum, ama merak ediyorum; sizde bu algıyı ne oluşturmuş olabilir ?
Dediğiniz gibi bilinçaltımıza yerleşmiş kriterler buna sebebiyet verebilir, hatta yüksek ihtimalle bundan kaynaklı, ancak aradaki farkı anlatmak gerekir.
Örnek verecek olursam; üslubumdaki detaycılık, belki biraz resmiyet - bu birebir de geçerli değil tabi- ya da sakinlik bunu tetiklemiş olabilir.

Son olarak, daha önce İbisunun cinsiyeti hakkında hiçbir fikrim yoktu, çünkü itiraf edeyim - @İbisu kusuruma bakma- yazılarını okuyamıyordum.