Telepati

lGeceMavisi

Kayıtlı Üye
Arada karşılıklı sevgi bağı varsa, telepati de olur, özel bir şey araştırmaya gerek yok. Yoksa da zorlamanın anlamı yok.
Bu arada.. birileriyle ilgili tahminim doğru çıktı bir havalara girdim yine :D
vaay kahinlik yeteneğin mi var?

Ü

Üye silindi 58480

:eek::eek::eek:
Cunku ibisuya gitmis
Allahim mesaj kutum ibisu dolu..

dur yolluyorum : )))

Ü

Üye silindi 58480

@İbisuherzamanki gibi hicbisey anlamadim yazmis :D

Allahim cok sevimli bu cocuk : ))) Istemeden hep kafasini karistiriyorum,,

Ü

Üye silindi 58480

Tutmadi zaten verdigim isim de ibisu. E bu konunun devami olarak yazdigim isim iste,..

Ü

Üye silindi 58480

ops NE ? yazmis sadece. Hakli olarak ..
Hicbisey anlamadim yazmamis, onu ben yazdim, duzeltiyorum : )) Ama o kadar guldum ki sanki oyle yazmis gibi bi algilama olusmus,,,
Cok pardon ibisu !

taroh

Kayıtlı Üye
Burda hazır sorusu varken soru kirliliği yapmak istemedim sorum şu telepati için yoğunlaşıp 10 dk uğraşıp.iyi kötü yapıp sonra rüyamıza telepati yaptığımız kimsenin arkadaşını rüyamızda görürsek bilinçaltımız neyin uyarısını verir?

caglar34

Kayıtlı Üye
zaten öyle gibi bişeyim.ama böyle bisey mümkün mü?birinden birine sekip isabet etmek

Zannetmiyorum. Bilinçaltının bir şekilde uyarmış olabilir seni. Rüya yorumuna bakmanı öneririm. İki durum birbirinden çok farklı.

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Flood olacak ama bu sefer ciddi cevap vereyim, telefon hattı çekilmeden ya da elektrik direği döşenmeden elektrik veya telefon görüşmesi olmaz değil mi, o yüzden önce kalpten kalbe, zihinden zihine hat çekin. Bu tür ağ oluşturdukça telepatik grup sohbeti de yapabilirsiniz. İki kişi arasında hat çekilmeden telepatik görüşme olmaz. Bu hat olmazsa o kişinin kanalına girip bilgi de alamazsınız o yüzden yukarıdaki isim tahmini de havada kalır. Ama hat çekerseniz ve bu hat ne kadar sağlam olursa o kişinin en gizli bilgilerini de alırsınız yoksa attım tuttu olur tahminler