Telepati

Rositaa

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba, düşünce gücü ile sevdiğimiz kişiye mesaj attırmayı başaranlar var mı? Var ise paylaşabilir mi? Teknikleriniz nelerdir??

Ü

Üye silindi 58480

Arkadaşlar merhaba, düşünce gücü ile sevdiğimiz kişiye mesaj attırmayı başaranlar var mı?

VAr,
Telepati yaptim hatasini anlasin diye, telepati yapar yapmaz mesaj atti bi sure ara verelim dedi,
Bi sure sonra dayanamdim ve mesaj ata ata ucurumun kenarindan dondum.

Artik nasil bir telepati yaptiysa 9 dondum.
Telepatiyi abartmayin, insafli olun :oops:

Rositaa

Kayıtlı Üye
VAr,
Telepati yaptim hatasini anlasin diye, telepati yapar yapmaz mesaj atti bi sure ara verelim dedi,
Bi sure sonra dayanamdim ve mesaj ata ata ucurumun kenarindan dondum.

Artik nasil bir telepati yaptiysa 9 dondum.
Telepatiyi abartmayin, insafli olun :oops:
Teknikleriniz nelerdir peki? İnsaflı olacaz tabi?

Rositaa

Kayıtlı Üye
Yapmayı başaranların tekniklerini merak ediyorum bende ??‍♀️?

Ü

Üye silindi 58480

Teknikleriniz nelerdir peki? İnsaflı olacaz tabi?

Teknik su :
Telepati fikrini unut. Yaptikca cizirti gidiyor. En fazla kulagini silkeler. Cok mekanik. Cok Newton kaciyor.
Bize Quantum tabanli bisey lazim : Kalp kalbe karsidir de ve ``ruyamda seni gordum iyi misin`` diye bi mesaj at gitsin : )))
Daha R`yi yazmadan o sana yazcak. Yazmazsa ful cumleyi yazana kadar o sana yazmis olcak merak etme.
Yazmiyorsa gondere basmadan once 5 ten geriye say. Sonra gonder gitsin.

Yani arkadasina oyle soyle ?

Bakma guldugume saka degil, o senin yapamadigin telepatiyi yogunlasmis kehanet frekansin uzerinden hissedecek. )))

lGeceMavisi

Kayıtlı Üye
Ben daha değişik bir yöntem kullanmıştım ama yine telepatiyle bağlantısı var yöntemin, internette belkide bu sitede okumuştum hatırlamıyorum çok zaman geçti. Karşı tarafın en hoşlandığı hayvan düşünüyoruz benimkinin kediydi şirin bi kedi hayal ettim ve ona gönderdim hayali olarak. Onunla olduğum zamanlarda da kediyi yanımızda hayal ettim yine ki kediyi nasıl tatlı buluyorsa beni de öyle bulsun diyeymiş. Sonra çıkmaya başladık kavga ettiğimizde bana mesaj atması için kediyi yolluyordum ilginç bir şekilde işe yarıyordu sanırım atıyordu. Ben kendimi o kadar çok kaptırmıştım ki kediden rapor alıyordum zaman zaman hisleri hakkında :D Neyse zaten inanmazsak olmaz hiç bir şey dimi :)

Ü

Üye silindi 58480

Rahmetli babaannemi eskiden koyde isteyen cokmus. Babannem hepsini reddediyormus. Niye bu kadar guzel insanlari kendinden kaciyorsun diye her sorduklarinda babannem sanki gelecegi gormus gibi o benim kocam degildi dermis. Eskiler daha yamanmislar...

Babannem de kahin : )

Ü

Üye silindi 56746

Eskiden iletildi şeysi vardı, oradan anlıyorduk ne zaman okunduğumuzu... "Bak iletileli ne kadar oldu hala okumadı" Birilerine sms atayım nostaljim geldi

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Arada karşılıklı sevgi bağı varsa, telepati de olur, özel bir şey araştırmaya gerek yok. Yoksa da zorlamanın anlamı yok.
Bu arada.. birileriyle ilgili tahminim doğru çıktı bir havalara girdim yine :D