Telepati

berksurucu

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar bilinen bir isim. Ama yani tüm bilinen isimleride sıralarsak bitmez ki... Ben Şlakk diye söyleyip pis pis sırıtacak telepat ı bekliyorum....

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Arkadaşlar bilinen bir isim. Ama yani tüm bilinen isimleride sıralarsak bitmez ki... Ben Şlakk diye söyleyip pis pis sırıtacak telepat ı bekliyorum....

Kaç tahmin yapma hakkımız var? :) Berna diye birisi hayatında olsaydı iyiydi tahminim boş çıktı :confused:

İbisu

Kayıtlı Üye
m ile mi başlıyor veya irem ya da eylül

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Flood olmasın diye bekliyordum :) Buldum sanırım.. Tülay..

İbisu

Kayıtlı Üye
Yanlış kanala mı girdin :D Az önce M ile başlıyor dedim içimden sonra da B de karar kıldım :)
kendini kapatmış galiba uğraşması zor geldi bana nedense hazır lafı gelmişken sendeki nazarı temizlemeye de çalışalım

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
kendini kapatmış galiba uğraşması zor geldi bana nedense hazır lafı gelmişken sendeki nazarı temizlemeye de çalışalım

O biraz zor çünkü bendeki nazar değil büyü :) Hocalar bile başaramıyor bilmiyorum belki bir gün olur.

İbisu

Kayıtlı Üye
O biraz zor çünkü bendeki nazar değil büyü :) Hocalar bile başaramıyor bilmiyorum belki bir gün olur.
büyü var diye nazar da değmeyecek değil dennise ve 4nqelanın dediği yöntemi kullanmak daha mantıklı değil mi tam tersine büyünün etkisi hem geçer hem de güçlenmeni sağlamış olur

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
büyü var diye nazar da değmeyecek değil dennise ve 4nqelanın dediği yöntemi kullanmak daha mantıklı değil mi tam tersine büyünün etkisi hem geçer hem de güçlenmeni sağlamış olur

Öyle tabi ama nazarlık bir durumum olduğunu düşünmüyorum çok şükür :D
Büyü de sürekli tekrarlanıyor bir tanecik büyü varmış temizleyelim bitsin durumu yok ki.. Hangi yöntemmiş o? Link atar mısın..
Çok teşekkür ederim iyi niyetin için :)

İbisu

Kayıtlı Üye
Büyü de sürekli tekrarlanıyor bir tanecik büyü varmış temizleyelim bitsin durumu yok ki.. Hangi yöntemmiş o? Link atar mısın..
dennise'in mesajlarını inceleyebilirsin çok kez dedi büyü sende olanı sana karşı kullanır bilinçaltına inmen gerek telkin verebilmen gerek emin olman gerek mesela birisine sevdiğine zarar verme büyüsü yapıldıysa o kişi emindir ona zarar vermeyeceğine ama o kişiden nefret etmeyeceğine emin midir peki kızıştığı durumlar olmuştur büyü de bu kızıştığı durumları bir araya getirip ona karşı karşı koyulamaz bir nefret kin oluşturur ardından da zarar vermeye geçer örneğin şüphe duymamakta yani böyle yapmayacağım doğal akışımda olacağım eminim deyip emin olmakta mesele diye biliyorum

İbisu

Kayıtlı Üye
yarın atabilirim link