Telepati

dolf

Kayıtlı Üye
Merhaba

Telepati ile gelen düşünceyi sanrıdan nasıl ayiriyorsunuz bu kişi uzaktaysa ve siz istemeden geliyorsa diye emin olamıyorsanız? Aynı ortamda olunca aklıma bir anda alakasız bir düşünce giriş yapınca tespit edebiliyorum. Ama uzaktaki bir insan söz konusu olduğunda ondan gelip gelmediği belli olmayan ve ben pasifken gelen düşünceler de var. Kimisi gerçekten birisinden kimisi benim pasif bir şekilde uydurma (?) durumum. Beni telaşa sokuyor, emin olmak çok zor. Umarım kendim uyduruyorumdur emin olamadıklarımı.

createtherules

Kayıtlı Üye
Merhaba

Telepati ile gelen düşünceyi sanrıdan nasıl ayiriyorsunuz bu kişi uzaktaysa ve siz istemeden geliyorsa diye emin olamıyorsanız? Aynı ortamda olunca aklıma bir anda alakasız bir düşünce giriş yapınca tespit edebiliyorum. Ama uzaktaki bir insan söz konusu olduğunda ondan gelip gelmediği belli olmayan ve ben pasifken gelen düşünceler de var. Kimisi gerçekten birisinden kimisi benim pasif bir şekilde uydurma (?) durumum. Beni telaşa sokuyor, emin olmak çok zor. Umarım kendim uyduruyorumdur emin olamadıklarımı.
Gerçekten gelen mesajda şüphe duymazsın. "Uydurdum mu acaba?" dediklerin vesvese. Ancak bunlara mesaji ilk farkettigin an dikkat et. Üstünde uzun uzun analiz yaparsan gercek mesajı da vesvese zannedersin.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Psişik yetenekler , zihinsel eğitimle başlar. Zihniniz siz dur dediğinizde durabilmeli, veya bir düşünceyi dakikalarca izleyebilcek kadar da konsantre olabilmelidir.

Bunun için önce düşünceleri ve beyni anlayin. Telepatik düşünce diğer bütün Psişik enerjiler gibi çok ince bir yapıdadır.

Zihinsel eğitim plani söyle olmalı bana göre,
1-Butun yüzeysel düşünceleri dakilarca ucunu kaçırmadan takip edebilmek
2-Sadece tek bir düşünceye veya bir nesne, isim gibi bir şeye odaklanabilmek
3- Zihni boslukta tutabilmek

Bu 3 çalışma size daha temiz frekanslar almaniz için yardımcı olacaktır. Ancak bunlarda ustalaşmak genelde aylar sürer.