Zihine girilebilmesini engelleme

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Gerçekten takıntılı bir tipmiş dediğin gibi. Zaten medyum cin gönderip eşcinsel olmadığımı ve niyetimi anlıyordur bakım yapıp. Benimkisi de boşa çabalamak işte...
Evet bu model motorlar böyle taktı mı takıyor işte...sadece ilgi alanları değişebiliyor, demekki sendeki eğlence istiyor. Cinlerle çalışanlar bilir senin cinsel yönelimini hayatında birisi olup olmadığını cinlere sorar onlar bilmek istediklerini. Sağlam bir korunma yaptır. Ve denk gelirse yakışıklı ama karaktersiz maymun olmaya gönüllü bir avanak at önüne av olarak ama hak edene yap yoksa vebali ağır olur.

emre0654

Kayıtlı Üye
Evet bu model motorlar böyle taktı mı takıyor işte...sadece ilgi alanları değişebiliyor, demekki sendeki eğlence istiyor. Cinlerle çalışanlar bilir senin cinsel yönelimini hayatında birisi olup olmadığını cinlere sorar onlar bilmek istediklerini. Sağlam bir korunma yaptır. Ve denk gelirse yakışıklı ama karaktersiz maymun olmaya gönüllü bir avanak at önüne av olarak ama hak edene yap yoksa vebali ağır olur.
Aslında itiraf etmek gerekirse maalesef bu bağlama işlerini ben de düşündüm eskiden. Medyum arayıp duruyordum ama ben eğlence için değil, gerçekten sevdiğim birisi olmuştu ona yaptırmak istiyordum. İyi ki de medyum bulamamışım yoksa ben de şeytana uyup onun eskiden yaptığı gibi zengin kadınlara bağlama yapacaktım belki de. Artık tövbe ettim bağlamaya...