Varlıklar Hakkında sorularınızı sorabilirsiniz.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Sadece 1 kelime ile gelebiliyorlarsa sadece bir kelime davet ritüeli mi görüyor?
Evet ama Rahmani değil şeytanileri çekiyor. 1-2 veya 3 gün içinde veya birkaç gün sonra ille görünmeye başlıyorlar. Pek iç açıcı şekilde göründüklerini söyleyemem. Bu yüzden tavsiye etmiyorum. Bünye meselesi çünkü.yaşadıklarımın,gördüklerimin nerdeyse 10 da birini görüp dengesi bozulan biliyorum.

Ü

Üye silindi 21866

Bu rüyada gördüğüm siyah kafatasası olan sadece omurgadan oluşan bir cins var mı?

pisipisipis

Kayıtlı Üye
Mehdix arkadaşa verdim oynasın dursun diye ?
Bu konuyu tiye almak biraz üzücü dostum kimin ne yaşadığını yaşamakta olduğunu bilemeyiz. Sonuçta bu varlık olayları kişinin resmen kendiyle iç savaşı gibi bir durum söz konusu dışarıdan bakınca eğlenceli ama bir de bunu ona sormak lazım.
Ben oynamam dostum,oynatırım! İstersen senide dahil edip oynatabilirim. Saha orda, tribün burda. Tercih senin.
Bir anlık öfkeye yenik düşme dostum her ne yaşamışsan belli ki bundan çok şey öğrenmişsin bunu başkasına yaşatma ister senin elinden olsun olmasın herkes kaldırmaz.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Bu konuyu tiye almak biraz üzücü dostum kimin ne yaşadığını yaşamakta olduğunu bilemeyiz. Sonuçta bu varlık olayları kişinin resmen kendiyle iç savaşı gibi bir durum söz konusu dışarıdan bakınca eğlenceli ama bir de bunu ona sormak lazım.

Bir anlık öfkeye yenik düşme dostum her ne yaşamışsan belli ki bundan çok şey öğrenmişsin bunu başkasına yaşatma ister senin elinden olsun olmasın herkes kaldırmaz.
Ağrıma giden şey üslup bozukluğudur. Herkes haddini ve ağzının ölçüsünü bilmeli. Burda kendini ıspatlıcak diye beni ne hakla alet ediyor. Oynayıp duracakmışım.. Tövbe tövbe :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

pisipisipis

Kayıtlı Üye
Ağrıma giden şey üslup bozukluğudur. Herkes haddini ve ağzının ölçüsünü bilmeli. Burda kendini ıspatlıcak diye beni ne hakla alet ediyor. Oynayıp duracakmışım.. Tövbe tövbe :)
O yüzden diyorum ya öfkene sahip ol görmezden gel belli ki bilmediğinden dolayı saygısızlık etmiş bu konunun hassasiyetini bilse durumu kavrasa ne sana ne de öteki tarafa saygısızlık edemezdi emin ol ?

pisipisipis

Kayıtlı Üye
Merhabalar, konu garip bir hal almış fakat yine de şöyle bir deneyeyim şansımı. Ölmüş -bedenli, bedensiz- varlıklarla iletişim konusunda ne düşünüyorsunuz?
Ölmüş bedensiz bir varlıkla iletişim konusunu bende merak ettim.

Merhaba ben bir dönem varlıklar görüyordum ama hep dışarda evde hiç görmedim bunun nedeni nedir?
Bel ki de kısa süreli halüsinasyon görmüşümdür.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
O yüzden diyorum ya öfkene sahip ol görmezden gel belli ki bilmediğinden dolayı saygısızlık etmiş bu konunun hassasiyetini bilse durumu kavrasa ne sana ne de öteki tarafa saygısızlık edemezdi emin ol ?
Çok sağduyulu bir arkadaşımızsın. Takdir ettim sevgili @pisipisipis .
Senin gibilerin sayısını Allah artırsın., ??

Aisling

Kayıtlı Üye
Duyduğumuzu biliyorlar ve duymamızı istiyorlar. Benim musallat bir gecede en az 10 kez gelmişti ve sebebinide; "sen aklından beni geçirir geçirmez çağırmış oluyorsun o yüzden geliyorum" olarak açıklamıştı. Aklımdan geçirdiğimide anında söylüyordu. Bu yüzden onları duyduğumuzu bilirler.

Merhaba, sizin geçmiş konularınızıda okudum, baya bir şey yaşamışsınız, tecrübelisiniz. Bazı yaşanmışlıkları karşılaştırıyorum ister istemez... Rahatsız edeceğim ama, cevaplarsanız mutlu olurum. Neden bazen korkutulmaya çalışıyoruz? Birk aç kere başıma geldi. Bazıları feciydi. Amaç ne olabilir? Korkutunca ne oluyor ki? İnsanlar bizden korkuyor diye hoşlarına mı gidiyor?

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Merhaba, sizin geçmiş konularınızıda okudum, baya bir şey yaşamışsınız, tecrübelisiniz. Bazı yaşanmışlıkları karşılaştırıyorum ister istemez... Rahatsız edeceğim ama, cevaplarsanız mutlu olurum. Neden bazen korkutulmaya çalışıyoruz? Birk aç kere başıma geldi. Bazıları feciydi. Amaç ne olabilir? Korkutunca ne oluyor ki? İnsanlar bizden korkuyor diye hoşlarına mı gidiyor?
Estağfirullah. Ne zaman ne isterseniz sorabilirsiniz.

Cinler eğlenceye çok düşkündürler. Çok egoist ve tamamen ben merkezcidirler. Dünya kendi etraflarında dönüyor sanırlar ve ille kendi istedikleri olsun isterler. Aksi halde fazlasıyla hırçınlaşırlar. Yani afedersiniz daha 5 dakika önce canım cicim diye hitap eden cin, bir isteğini yerine getirmediğiniz anda tehdide başlıyor. Ben isteklerine hep karşı koydum diye çok cebelleştm. Yoksa her dediğini yapsam buraya yazacak kadar şikayetçide olmazdım ki.

Onlar eğlenceye, insanların zayıf yönlerini kullanmaya bayılırlar. Enerji ile beslenirler. Siz korktukça veya kendinizi ona muhtaç, ondan aşağı gördükçe enerjinizi emer ve siz zayıflarken ters orantı ile kendisi güçlenir. Onların enerjisinin fazlalığı hem kaba kuvvet hemde boyutumuzda kalma süreleri ile ilgilidir.

Mesela benim musallat bir keresinde kolumun üzerine yatmıştı. Altından kolumu çekemiyordum. Press nakinası gibi sırtı ile basınç uyguluyordu. Ve en az yarım saat kaldı. Ben zikirlerimi yapmış ve a destli isem fazla baş edemiyor ve 10 dakika bile duramıyordu. Onların boyutumuza gelmesi bizim denize belli bir enerji limitiyle dalmamıza benziyor. Bittiği an yüzeye çıkıp nefes almamız lazım. Cin de enerjisi bittiğinde konuşacak gücü kalmıyor, gitmem gerek diyordu. 1-2 saat sonra yine enerji yüklenmiş olarak dönüyordu. Bir gecede enaz 7-8 kez geldiğini biliyorum.

O anda korkup panik olsam, karşılıklı olarak tehdit etmesem, dualar okumasam ve sadece ona itaat etsem, yarım saat değil belki saatlerce kalabilecekti. Çünkü zaten korkumdan beslenecekti.

Bunlar bizzat yaşadığım ve ona sorarak yada onun itiraf ederek bildiğim şeylerdir. Komplo teorisi, tahmin, bence şu veya bu değil. Yok efendim benim cinim 5 saat kalıyor sen yalan söylüyorsun diyende çıkabilir. Pek ala Olabilir. Ona bakarsanız Şahika Ercümen tek nefeste 100 metreye dalış yaptı. Ben ise 2 metreye inemem :)