Varlıklar Hakkında sorularınızı sorabilirsiniz.

AlpHa1907

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Selam. 3 senedir forumdayım. Çok fazla paylaşım yapmıyorum ama şunu farkettim bu konu aşırı merak ediliyor ve çok yanlış bilgiler olabiliyor. Küçüklüğümden beri bu alemdeyim. Aklınıza gelen bütün soruları bu postun altına sorun, elimden geldiğince yardımcı olayım.

berksurucu

Banlı Kullanıcı
bu konularda yıllardır agnostiğim...

beni ikna edecek, fiziksel bir işaret gösterecek, bana bir mesaj verecek bir varlık gönderebilir misiniz ?

Bitkinruh

Banlı Kullanıcı
Varlıklardan öğrendiğiniz şeyler oldu mu?

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
çevrenizde kendi dilinizde konuşmalar duyuyorsanız, bunu duyun diye bilerek mi yapıyorlar, yoksa duyduğumuzu bilmiyorlar mı?
Duyduğumuzu biliyorlar ve duymamızı istiyorlar. Benim musallat bir gecede en az 10 kez gelmişti ve sebebinide; "sen aklından beni geçirir geçirmez çağırmış oluyorsun o yüzden geliyorum" olarak açıklamıştı. Aklımdan geçirdiğimide anında söylüyordu. Bu yüzden onları duyduğumuzu bilirler.

Aisling

Kayıtlı Üye
şimdi ben bazılarını buraya yazsam, evde bilgisayara girerken başlıyor ikili konuşmalar, bazen temizlik yaparken, bazende uyku arasında...
En sonuncusu şuydu. "Onu alma ihtimalimiz zaten düşüktü, şimdi hiç alamayız."

bunu nereye çeksem bilemedim, hiçbir yere gittiğim yok,

Enneagram

Banlı Kullanıcı
bu konularda yıllardır agnostiğim...

beni ikna edecek, fiziksel bir işaret gösterecek, bana bir mesaj verecek bir varlık gönderebilir misiniz ?
Çok mantıklı bir talep bu. ?

Dolayısıyla cevabı yok sevgili Berk. ?‍♀️
Yanlış sorular, yanlış talepler...
Cevabı bulamayınca da böyle bu konularda agnostik kalıyorsun.?‍♀️

Napıcaz seni böyle?... ☺️

Hayır, Allah a nasıl inanıyorsun hayretlerdeyim ?.
Gerçi iman nasip meselesidir. Bu ayrı bir konu...

Ama görünmeyen varlık olan cinlere meleklere ahirete inanmak imanın şartıdır. Aman ha dikkat, müslümansın diye biliyorm ondan yazayım dedim. ?
Sevgiler sana. ☺️

Flood.
Konuyu açmışken bende bir soru yöneltmek istiyorum.

En yaşlı cin kaç yaşında. Bu bilgiye sahip misin? Ve onlardan birinden bahseder misin?

Düşünce dünyasından, geçmişinden, hayata bakışından, neler yapıp ettiğinden...
Hadi bakalım cevabı bekliyorm ?

berksurucu

Banlı Kullanıcı
Çok mantıklı bir talep bu. ?

Dolayısıyla cevabı yok sevgili Berk. ?‍♀️
Yanlış sorular, yanlış talepler...
Cevabı bulamayınca da böyle bu konularda agnostik kalıyorsun.?‍♀️

Napıcaz seni böyle?... ☺️

Hayır, Allah a nasıl inanıyorsun hayretlerdeyim ?.
Gerçi iman nasip meselesidir. Bu ayrı bir konu...

Ama görünmeyen varlık olan cinlere meleklere ahirete inanmak imanın şartıdır. Aman ha dikkat, müslümansın diye biliyorm ondan yazayım dedim. ?
Sevgiler sana. ☺️

Güzel yorumladın. Agnostik olduğum konu iman değil. Bu alemde cinlere hükmettiği i bilgi aldığını söyleyenler. Var.

Korkmayan ve ürpermeyen bir insan olarak paranormal anomali yaşamayı bekliyorum.

34 yaşındayım. Anlamladıramağım tek bir olay dışında durugörü yaşamadım. Yada ruhani bir varlıkla fiziksel telepatik bir etkileşim yaşamadım.

Soru sormaya gelince... Soru sorma bilinci çok önemlidir. Sizi bir kaç kutuptan ve belirli tandanslı tartışmalardan çeker alır.

Ben hala meraklıyım. Sadece benim bildiğim özel bir takım bilgileri bilsin mesela... Dm ye atabilir. Ya da bir ses... Cızırtı... Bir uğultu... Bir gölge...

Herşey olabilir.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Korkmayan ve ürpermeyen bir insan olarak paranormal anomali yaşamayı bekliyorum.

34 yaşındayım. Anlamladıramağım tek bir olay dışında durugörü yaşamadım. Yada ruhani bir varlıkla fiziksel telepatik bir etkileşim yaşamadım.

Ben hala meraklıyım. Sadece benim bildiğim özel bir takım bilgileri bilsin mesela... Dm ye atabilir. Ya da bir ses... Cızırtı... Bir uğultu... Bir gölge...

Herşey olabilir.
Ben ister uyanık, ister vakıa ister uyku halinde, bizzat karşılıklı konuştuğum, bazen cebelleştiğim musallatımla baş edebilmem için onlara hükmeden ve el almış seyyid arkadaşım yardımıma müslüman olanlardan bir ekip gönderdi. Liderlerinin adını söylediğim anda odama doluşuyorlardı. Telepatik yoldan konuşmuşluğumuzda çok oldu. Hatta sırf merak ediyorum ve istedim diye alemlerinede götürdüler.

Demem o ki sevgili @berksurucu; neden durup dururken kendilerini sana ıspatlasınlar ki. Onlar zaten varlar. Senin inanman onlara bişey kazandırmayacağı gibi inanmaman da bişey kaybettirmez. Ha tamam anlıyorum, meraklısın. Ama her merak edenle iletişime geçseler, kulağının dibinde bööö yapsalar, kapıyı gıcırdatsalar, rüzgar sesi gibi ses çıkarsalar vs vs. O zaman yüzlerce davet şekli olmazdı. Bence oturup işaret bekleyeceğine kendine uygun bir davet şekli bul çağır. Halada hazıra konmak istiyorsan belirt, dm den 1 kelime vereyim,yeterlidir :)

berksurucu

Banlı Kullanıcı
Ben ister uyanık, ister vakıa ister uyku halinde, bizzat karşılıklı konuştuğum, bazen cebelleştiğim musallatımla baş edebilmem için onlara hükmeden ve el almış seyyid arkadaşım yardımıma müslüman olanlardan bir ekip gönderdi. Liderlerinin adını söylediğim anda odama doluşuyorlardı. Telepatik yoldan konuşmuşluğumuzda çok oldu. Hatta sırf merak ediyorum ve istedim diye alemlerinede götürdüler.

Demem o ki sevgili @berksurucu; neden durup dururken kendilerini sana ıspatlasınlar ki. Onlar zaten varlar. Senin inanman onlara bişey kazandırmayacağı gibi inanmaman da bişey kaybettirmez. Ha tamam anlıyorum, meraklısın. Ama her merak edenle iletişime geçseler, kulağının dibinde bööö yapsalar, kapıyı gıcırdatsalar, rüzgar sesi gibi ses çıkarsalar vs vs. O zaman yüzlerce davet şekli olmazdı. Bence oturup işaret bekleyeceğine kendine uygun bir davet şekli bul çağır. Halada hazıra konmak istiyorsan belirt, dm den 1 kelime vereyim,yeterlidir :)

zaten bana kanıtlasınlar diye bir derdim hiç bir zaman olmadı...

ama bir konu açıldığında, bu konuda fikrim sorulduğunda, ya da böyle konular açıldığında merakımdan soruyorum...

belkide fıtratım gereği bu tür duyularım zayıftır.

hologram bir simulasyonda yaşadığımız fikri benim için olabilitesi yüksek bir mevzu iken bu tür package lar olabilir.

mesela rastegele bir karar verip girdiğim bir kafe de bir falcı, kahve falıma bakarken adımı bilmezken, benim dışımda kimsenin bildiği isimleri, cisimleri insan ismi ve lokasyon vererek söykemiş... ve söylediği 25 şeyin hepsi gerçekti... bunu onun kollektif zihne bağlanabilen bir fıtratı olduğuna bağladım.

ben meraklı biriyim... yaşamayı deneyimlemeyi seviyorum...

berksurucu

Banlı Kullanıcı
Sevgiler sana. ☺

hakikat yolcuğumda ayetleri okumaya büyük önem veririm... ama beni çok etkileyenler "yeryüzünde gezin dolaşın, tefekkür edin, akıl edin, sorgulayın" tarzı ayetler...

din benim için egosal özellikleri olan bir tanrının mitolojik öğretileri değil... sevginin ve bağışlanmanın idrak edemeyeceğimiz mertebesinde, idrak edilemeyen tanrısal sonsuz bir olasılığın, beni bu dünya deneyiminde adam etmeye çalışması...

din bir yolculuktur... ben bu yolculuğu seviyorum

Enneagram

Banlı Kullanıcı
din bir yolculuktur... ben bu yolculuğu seviyorum
Çok güzel ifade ettin. Din, ruha yolculuktur. Ruh ise sonsuzdur. Çünkü sonsuz olandan(Tanrı dan) bize bahşedilmiş bir nefhadır.
Sen sonsuz olanı seviyorsun. O na en güzel şekilde kavuşman duasıyla Berk.
?

Sende, bende, bizde...

sealight

Kayıtlı Üye

Kendi alemlerine mi götürdüler ? nasıl ?