Tütsü İşlemini Yaptım 1. Seans

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shera_x

Banlı Kullanıcı
Evet adaçayı ve üzerlik tohumu aldım. İlk önce bir tencere buldum. üzerlik tohumunun yarısını döktüm. Aygazda çatır çatır yandı. Dumanlar tütmeye başladı. Tam yandığında aldım elime NAS ve FELAK sureleri okuyarak evin her yerini banyosunu tuvaletini odalarını mutfağını her yerini gezdirdim.. Camlar kapılar hepsi açıktı tabi. İşlem bittikten sonra tenceredeki kalıntıları çöpe döktüm.

1 saat bekledim. Duman azaldı tabi.. Adaçayının herşeyiyle birlikte çöpü vs. rulo yapamadım üzerlik tohumunu koyduğum tencereyi kullandım. Bu sefer çakmakla yaktım alev alev yandı tütmeye başladı. Bu çok tüttü. Yine aynı şekilde evin her yerini gezdirdim. NAS ve FELAK surelerini okudum. Kapılar camlar açıktı. Dış kapı bile.. Komşu yanık kokuyor diye seslendi :D Artıkları çöpe attım.

Bende ki değişiklikler; Yapmadan önce boy abdesti almıştım. Yani abdestliydim. Yaparken ve yaptıktan sonra yorgunluk çöktü. Vücudumun kalbin azcık aşağısı bölgelerinde titreşim hissettim. Farklı bir şey.. Sanırım dumandan olması gerek..

Not: o kadar da çok kötü kokmuyor. + Tüterken üzerimde de gezdirdim

SORU: Doğru yapmış mıyım? Atladığım bir şey var mı daha yapılması gereken ? +yorumlarınızı bekliyorum

Pazartesi,gündüz, SAAT 1 ile 4 araları yaptım.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
evi veya oda-oda sıra ile tütsüledikten sonra camları açın.Camlar açıkken tütsülerseniz bitki işlemini yapamadan uçup gider.Odada fazla kalmayın tütsülemeniz bitince evden çıkın kinegatif enerjinin ağırlığı size çökmesin.Komşuya inin sohbetinizi edin ev o arada havalanır zaten:) Ben adaçayını dallara ayırıp birer dal kullanıyorum yetiyor,demet çok fazla gelir.

Shera_x

Banlı Kullanıcı
evi veya oda-oda sıra ile tütsüledikten sonra camları açın.Camlar açıkken tütsülerseniz bitki işlemini yapamadan uçup gider.Odada fazla kalmayın tütsülemeniz bitince evden çıkın kinegatif enerjinin ağırlığı size çökmesin.Komşuya inin sohbetinizi edin ev o arada havalanır zaten:) Ben adaçayını dallara ayırıp birer dal kullanıyorum yetiyor,demet çok fazla gelir.

Valla pek bilmediğim için sanırım çok yaptım ev duman altı oldu ben evdeydim hala evdeyim kinegatif enerji zararlı mı? Yani yaptığım işlem başarısız mı oldu :/ ama ben kendi üzerime de yaptım :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...