Birine büyü yapıldığı nasıl anlaşılır?

anyasdfghjk

Kayıtlı Üye
Selamlar. Bu soruyu direkt annem için soruyorum, kendisinin haberi yok ama büyü yapıldığından şüpheleniyorum. Annem hisleri güçlü bir kadın, gençliğinde bir kaç arkadaşıyla seans yapıp bir varlık çağırıyorlar, bu varlık oradaki dört kişinin de anlattığı üzere mutfak dolaplarını açıp kapatıyor pencereyi patlatıyor ve annem (biraz haşin biridir) bu varlıkla kavga edip yollamaya çalışıyor. Ardından dedemi arıyorlar ve dedem eve bir hoca getirtip okutup üfletiyor ve rahatlıyorlar(hepsi aynı gün oluyor). Bu olay harici bir şey analtmadı ancak son 4-5 senedir annemin huyu değişmiş gibi. Başta depresyonda vs olabileceğini hayatla ilgili kırgınlıklarından dolayı böyle saldırganlaştığını düşünüyordum sürekli psikoloğa gitmesini tavsiye ediyordum (arkadaşları ve teyzelerim de aynı şekilde konuştular) ama ısrarla reddetti. Her laftan alınıyor, sürekli çevresini bir şeylerle suçluyor itham ediyor, insanlardan uzaklaştı, sadece benimle dışarı çıkıyor onun haricinde işi yoksa evde oturuyor (ki gezmeyi sever normalde). Önceden olmayan takıntıları huyları oluştu. Ben mantıklı düşünmeye menopoza hayat değişikliklerine vs bağlamaya çalışıyorum ancak ailemiz biraz inli cinli olduğu için (anneannem önceden cinleri olduğunu söyler ne beddua etse tutar ama çok temiz kalplidir saf bir kadındır, teyzem aynı şekişde böyle. Ben ve babam da vizyon görürüz olavak şeyleri rüyamızda vs görüp anlatırız) büyü falan olabilir mi diye şüphelendim. Fikriniz nedir? Annemde büyü kötü enerji vs varsa nasıl anlayabilirim?

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Birine büyü yapıldığını somut bir delil-kanıt olmadan söylemek oldukça zordur. Sizin de ilettiğiniz gibi "yaşam tarzından, düşünce yapısından, fıtratından, fikir değişikliklerinden, geçmişinden, yaşadıklarından ya da yaşıyor olduklarından" dolayı bu davranışları sergiliyor olabilir. Annenize büyü yapıldığını düşünüyorsanız öncelikle bir kanıta-büyüyü annenize (evinize) bağlayan bir nesneye-objeye ihtiyacınız var. Evin her köşesini, her nesnenin-eşyanın içini-dışını iyice araştırın lütfen. Büyü iki yolla etkin kılınabilir. Karmasal büyü (yani kişinin karmasına-belirlenen kaderine-geleceğine direkt müdahale), diğeri ise "düşsel-zihinsel büyüdür". Bu büyü türü de kişinin "fıtratına, zihinsel aktivitelerine, düşünce yapısına, iç organlarına" direkt müdahale amaçlı yapılır. Burada ki asıl soruda şu olmalı. Bu büyüyü bir beşeri mi yaptı yoksa farklı boyuttan bir varlığın laneti (büyüsü) ile mi karşı karşıyayız? Annenizin arkadaşıyla seans yaparak çağırdıkları varlığın hangi boyuta, enerji kabilesine, gök katmanına, krallığa bağlı olduğunu biliyor musunuz? Ya da anneniz biliyor mu? Sormuşlar mı? Yada bir bir fikirleri var mı? Bu varlığı çağırmalarında ki temel sebep neydi? Bu varlığın çağrılması her şeyi başlatan temel olgu olabilir.

Saygılarımla.

emre0654

Kayıtlı Üye
Bakım yaptırmadan bir şey söylemek zor en kesin sonuç bakımda çıkar Uruma baktırabilirsiniz.

Tlha

Kayıtlı Üye
Selamlar.Yargılamadan cevap vermenizi rica ederim.Ayırma işlemini yapan birini tavsiye eder misiniz

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Biz buna formül yapalım.. Boşa para kaptırmasın dolandırıcı medyumlara. Hem senin icin de deneyim olur bağlama yapacağın hanımı diğer erkeklerden uzaklaşırman için 🤩

Laa Gebo dihal gliflerinin gücüyle x ve y nin arası hızla bozuluyor kanlı bıçaklı karakolluk oluyorlar. Öyle olsun.

Tlha

Kayıtlı Üye
Biz buna formül yapalım.. Boşa para kaptırmasın dolandırıcı medyumlara. Hem senin icin de deneyim olur bağlama yapacağın hanımı diğer erkeklerden uzaklaşırman için 🤩

Laa Gebo dihal gliflerinin gücüyle x ve y nin arası hızla bozuluyor kanlı bıçaklı karakolluk oluyorlar. Öyle olsun.
Kardeş bu durumu biraz açsan nasıl oluyor

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Kardeş bu durumu biraz açsan nasıl oluyor
Bir yemek tarifi isterken. Tüzün , şekerin, baharatın ne olduğunu biliyor olmanız gerekiyor. Tavayı tencereden ayırt edebiliyor olmanız gerekiyor. Soğanı öldürmek ne demek olduğunu yine biliyor olmanız gerekiyor.

Hiç birşey bilmeden maji yapamazsınız. Hem internette tanımadığınız insanlardan tarif almak pek güvenli değil.
Başkasının hayatını mafetmeye çalışırken, kendi hayatınızı telef edersiniz.

Retro

Kayıtlı Üye
Bir insanın büyülenmiş olup olmadığını anlaması için, önce oturmuş bir karakteri, yani muhafaza ettiği fabrika ayarları sağlam olmalıdır.

Dıştan, içten ve gizliden gelen uyaranlar karşısında tesir altında kaldığın zaman, beyninde sana aksiyon almanı emredecek olan algı merkezindeki karar aşamasındayken, muhakeme etme kriterlerinin ne kadar dışına çıkıp çıkmadığını anlayabilmen lazım. Onun için de oturmuş karakter, self disiplin ve güçlü bir varoluş idealin tanımlı olmalıdır bilinç altında ki, anomali olursa durumu kolay farkederek özündeki kurtarma kodlarına dönerek kolayca tesirleri kır..

Büyü neden güçlü iradeye sahip insanlara etki etmiyor da, inancı ve bilinç seviyesi düşük insanlara etki ediyor?

Çünkü zayıf insanlar normal yaşamlarında da dış güdümlü, zayıf iradeli ve telkine açık insanlardır. Negatifi nerden kaptıklarını anlayamazlar ama etkisine bir anda girerek bunun devamında muhakemelerini bile isteye tersine çalıştırırlar.

Pozitif bilim insanları genellikle neden cine büyüye inanmaz? Çünkü adamlar pozitif beyne inanıyorlar , beynin işleyiş prensiplerini ve motor becerilerinin ihmale gelmemesi gerektiğini biliyorlar. Iradeleri güçlü ve negatif düşünce yollarını bir şekilde kapalı tutarak faydacılığa yöneliyorlar.

Son düzenleme:

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Pozitif bilim insanları genellikle neden cine büyüye inanmaz? Çünkü adamlar Berrak beyne, beynin işleyiş ve motor bilgisini biliyorlar. Iradeleri güçlü ve negatif düşünce yollarını bir şekilde kapalı tutarak faydacılığa yöneliyorlar.
En güzel korunma, kendini yüksek frekansta tutabilmektir.
Yalnız frekansı nekadar yüksek olursa olsun negatif olaylar hayatımızda oluyor. O anda büyü yarayabilir. Yine güçlü iradeli, farkındalığı yüksek insan frekansını çabucak düzeltir. Ve büyü zayıflar ve ölür.

Retro

Kayıtlı Üye
En güzel korunma, kendini yüksek frekansta tutabilmektir.

Yüksek frekansı yakalayan insanların da yüksek frekanslı sorunları olabilir dediğin gibi.

O halde doğru formül kesinlikle yükselmeye devam etmektir.

Çünkü ancak yükseldikçe altta kalanların etkisinden özgürleşebilmek mümkün olur.

Buradan da evrenin ruhunun statik değil, dinamik bir rota izlediği ortaya çıkıyor. Konfor alanın bile statik bekleme yaptığın için evrenin dip akıntısında bir çeşit büyülenmişlik olarak kabul görüyor yani.

nest

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Selamlar. Bu soruyu direkt annem için soruyorum, kendisinin haberi yok ama büyü yapıldığından şüpheleniyorum. Annem hisleri güçlü bir kadın, gençliğinde bir kaç arkadaşıyla seans yapıp bir varlık çağırıyorlar, bu varlık oradaki dört kişinin de anlattığı üzere mutfak dolaplarını açıp kapatıyor pencereyi patlatıyor ve annem (biraz haşin biridir) bu varlıkla kavga edip yollamaya çalışıyor. Ardından dedemi arıyorlar ve dedem eve bir hoca getirtip okutup üfletiyor ve rahatlıyorlar(hepsi aynı gün oluyor). Bu olay harici bir şey analtmadı ancak son 4-5 senedir annemin huyu değişmiş gibi. Başta depresyonda vs olabileceğini hayatla ilgili kırgınlıklarından dolayı böyle saldırganlaştığını düşünüyordum sürekli psikoloğa gitmesini tavsiye ediyordum (arkadaşları ve teyzelerim de aynı şekilde konuştular) ama ısrarla reddetti. Her laftan alınıyor, sürekli çevresini bir şeylerle suçluyor itham ediyor, insanlardan uzaklaştı, sadece benimle dışarı çıkıyor onun haricinde işi yoksa evde oturuyor (ki gezmeyi sever normalde). Önceden olmayan takıntıları huyları oluştu. Ben mantıklı düşünmeye menopoza hayat değişikliklerine vs bağlamaya çalışıyorum ancak ailemiz biraz inli cinli olduğu için (anneannem önceden cinleri olduğunu söyler ne beddua etse tutar ama çok temiz kalplidir saf bir kadındır, teyzem aynı şekişde böyle. Ben ve babam da vizyon görürüz olavak şeyleri rüyamızda vs görüp anlatırız) büyü falan olabilir mi diye şüphelendim. Fikriniz nedir? Annemde büyü kötü enerji vs varsa nasıl anlayabilirim?
Öncelikle geçmiş olsun, İlk önce fiziksel tespitlerini yaptırmakta fayda var. Doktora gidip tüm değerlerine baktırın en ufak demir eksikliği, Vitamin eksikliği bile psikolojik olarak insanı etkileyebiliyor. psikolog-psikiyatri öncelikli gitmenizde fayda var. Eğer buralardan herhangi bir sonuç alamıyorsanız anlattıklarınıza bakılırsa metafiziksel olaylar yaşıyor olma ihtimaliniz yüksek