2 kişiyi birbirinden nasıl soğuturuz o kişiyi kendimize nasıl çekeriz

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Merhaba arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz üzere 2 kişiyi birbirinden soğutma işlemini nasıl yapabiliriz veya kendimize nasıl çekebiliriz bir kişiyi bu konuda bilgili arkadaşlar yazabilir mi.
İki kişiyi birbirinden ayırmak için araya fitne fesat sokma dedikodu ve iftira yöntemi denenebilir. O kişiyi kendine çekmek için de kendini olduğundan farklı gösterme, mesela daha şirin, daha zengin, bir şekilde onun gözüne güzel görünme ya da bir alanda başarı sağlayarak ilgisini çekme. Örneğin kitap yazma, meşhur olma, TV ye çıkma vs vs. Ya da filmlerdeki dizilerdeki gibi detaylı bir entrika kurgulayıp, diğer kişiyi ekarte edip kendini devreye sokma.

Yalnız burada ilk dediğim fitne fesat iftira ile ara bozma yöntemi büyüden daha tehlikeli ve daha günahtır kanımca. Çünkü büyüler tutmaz Allah izin vermedikçe ama fitne fesat dedikodu hele ki iftira edenin iki cihanda yeri yoktur. Ben uyarımı yapayım da, yine de bu yöntemlerin büyüden daha faydalı olacağı kanaatindeyim.

nurumm

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute yok bakım yapmadım.Kendi kişiliği olarak henüz 1.sınıf çocuğu ve okul öncesi eğitimlerinde böyle bi durumu yoktu.Evet araknenin etkisi de kısa sürer bunu bende düşündüm de yine de acaba olumsuz yönü gibi mi diye şüphe ettim.

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
İki kişiyi birbirinden ayırmak için araya fitne fesat sokma dedikodu ve iftira yöntemi denenebilir. O kişiyi kendine çekmek için de kendini olduğundan farklı gösterme, mesela daha şirin, daha zengin, bir şekilde onun gözüne güzel görünme ya da bir alanda başarı sağlayarak ilgisini çekme. Örneğin kitap yazma, meşhur olma, TV ye çıkma vs vs. Ya da filmlerdeki dizilerdeki gibi detaylı bir entrika kurgulayıp, diğer kişiyi ekarte edip kendini devreye sokma.

Yalnız burada ilk dediğim fitne fesat iftira ile ara bozma yöntemi büyüden daha tehlikeli ve daha günahtır kanımca. Çünkü büyüler tutmaz Allah izin vermedikçe ama fitne fesat dedikodu hele ki iftira edenin iki cihanda yeri yoktur. Ben uyarımı yapayım da, yine de bu yöntemlerin büyüden daha faydalı olacağı kanaatindeyim.
Aynı şekilde başka türlü fikirler vermenizde günahtır:)
Karmaya müdahale edilmez. Verilen enerji geri döneceği yolu bulur. Bu sadece siz fark etmeden zamana yayılır:)

emre0654

Kayıtlı Üye
Yok senin büyücünle sönen aşkınızı alevlendirmek için :love:
Nurumm a havascı bağlamacı hocalardan yardım alırız 😂 Piyasa cingözleine sormak lazım her tür büyü için ayrı hoca listeleri vardır onların 🤩
Benim son mesajı gördün mü benimki rezil olmaya yakın.

birdgarden

Kayıtlı Üye
Para kazandığımız da baskasinin cebindeki parayı almıyoruz. Emek verdiğimiz işteki yolu temizliyoruz para bize kolay geliyor. Çok geliyor niyet ne ise. Sınav da ise hiç çalışmadan derece yapmak değil yapılan maji dikkati toplar konsantrasyonu arttırır vs. emeğin karşılığını verir.
Maji ile sınavda Türkiye derecesi yapamazsınız maji ile piyangodaki büyük ikramiyeyi kazanamazsiniz maji ile ünlü biri ile aşk yasayamazsiniz. Ölümcül hastayı diriltemezsiniz. Yapabilen büyük ustadlar var mıdır belki vardır.
Gelelim kara büyüye ben yaparim çokta severim. Aşk bağlama yapmam iki gün sonra hevesiniz geçer o bağ size aşk bağı değil ayak bağı olur. Prensip meselesi. Burada herkes farklı ekollerden ve farklı inançlardan dolayısıyla herkesin doğrusu

Anlatayım.
Her gün trafik kazalarında binlerce kişi ölüyor. Umrunuzda mı?
Sevdiğiniz kişi ölürse, umrunuzda olur herhalde?
Sevdiğiniz kişinin üstüne arabayı sürer mısınız? Çünkü bu bağlama büyüsünden, daha hem de çok daha iyi bir davranış. Böyle surundurmektense, ezin gitsin.
gelen iradesiyle gelsin büyüyle gelenin kafası yerinde olmaz burda bunu yazdığımda tepki topluyorum aile karmamda bunu gördüm hak edene büyü yapılır zalimse diğer tacize girer absoluut haklı.

nurumm

Kayıtlı Üye
eterik bağlarını kesin .
Bunu her isteyen beceremeyecektir.Kendi ruhunda bile kesmek isterken başarılı sonuç alamayanlar var.Bir başkası için duygusal olarak etkilenmediğimiz için kolay gibi görünsede her işlem sonuç vermiyor maalesef. Aşırı derecede soğukkanlılık ve birkaç detayı da bilerek yapmak sonuç almayı artırıyorda işte bunu da becerebilirsen.
Eğer kendin için yaparsan işlem tutarsa hayatın devamı aşırı güzellikler getiriyor.