SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Natal haritada bulunan bazı konumlar ile alakalı pek türkçe kaynak yok internette. Bunlarla alakalı ara ara yazı yazsam ilgilenir misiniz? Mesela plüto-mars açısı gibi. Ya da solar return ile alakalı pek net bilgi yok (solar returnu ancak yazın düzenleyebilirim ama) istek varsa bunlarla alakalı yazılar hazırlayabilirim. El altında durmuş olur en azından.

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
Lübnan Merkez Bankası iflas etti. Sri Lanka peşinden geliyor. Devletler bir bir çöküyor. Bu oluşturulmaya çalışılan bir sistemin eseri. Küreselciler ve yöneticileri sinyalleri veriyor. Bakalım sırada kimler var? Rusya ve Ukrayna savaşı boşuna değil. Savaşta yine Abd kilit ülke. Paralar Çin'e kayarken bakalım Çin'in tavrı bu konuda tam olarak ne olacak. Ciddi anlamda hareketleri öngörülmüyor. Her an farklı bir yol izleyecekmiş gibi bir hali var ama hala tutucu.
Korona virüsün etkisi de çok yüksek bunu unutmamak gerek,her bir çekilen sıkıntıda zengin olan bir kesim vardır.Korona da biontech firmasının hisseleri gibi mesela.Abd her şey de kilit ülke.Ama ben 2023 Türkiye Seçimlerinin Rusya Abd iran için çok kritik öneme sahip olduğunu düşünüyorum.Bu seçim üzerine yeni yeni şeyler yapılacak.

Ori

Elit Üye
Korona virüsün etkisi de çok yüksek bunu unutmamak gerek,her bir çekilen sıkıntıda zengin olan bir kesim vardır.Korona da biontech firmasının hisseleri gibi mesela.Abd her şey de kilit ülke.Ama ben 2023 Türkiye Seçimlerinin Rusya Abd iran için çok kritik öneme sahip olduğunu düşünüyorum.Bu seçim üzerine yeni yeni şeyler yapılacak.
Zaten korona virüsü ayrı bir sorun. Bu virüsün çıkış noktasının hala muallak olmasının nedenleri var. Yok pazarda çıkmış felan buna inanan insanlar var mı hala bilmiyorum Çünkü bu işin öncesi vardır. Bazı insanların pandemiden önce fonladığı şirketler şuan rekor üstüne rekor kırıyor. Bu senaryolar ve peşinden gelen devasa kazançlar tamamen insan ürünüdür. İlaç sektöründe çareler tükenmez. Sonraki patlayacak pandemi büyük ihtimalle hiv virüsü üzerine olacak. Dünya her anlamda şekilleniyor. Değişim kaçınılmaz. 2023 ciddi anlamda çok kritik. Merakla bekliyor olacağım.

Layseism

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 2202
Bir kadın kocasından ayrılmak istediğini söylüyor ve kocası yüzüne kezzap döküyor. Gördüğünüz üzere küçük kızda babası sayesinde annesiyle aynı kaderi paylaşıyor. Fotoğrafta ise küçük kız annesine sevgi gösteriyor. Gerçekten insanoğlu ne ara bu kadar vicdansız ve cani oldu?
Dünyaya geldiğimizden beri .

• Beğendim
Tepkiler: Ori

Ori

Elit Üye
Arkadaşlar beni burada bilenler biliyor. :) Bir sonraki ay yine bir çılgınlık yapacağım ve eğer işlerim yolunda giderse uzun bir süre buraya, ülkeme dönmeyeceğim. Ne zaman paçayı kurtardım derim, o zaman dönerim. Bana dua ederseniz mutlu olurum.

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
Arkadaşlar beni burada bilenler biliyor. :) Bir sonraki ay yine bir çılgınlık yapacağım ve eğer işlerim yolunda giderse uzun bir süre buraya, ülkeme dönmeyeceğim. Ne zaman paçayı kurtardım derim, o zaman dönerim. Bana dua ederseniz mutlu olurum.
inşallah milyon dolarlar veya eurolar kazanırsın da hayatının bir yerinde karşılaşıp,bizi de alırsın yanına açarız bir dönerci dükkanı paraya para demeyiz :)

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
İstanbul'da aman yağmur yağıyor azcık yürüyeyim diyorum. Bir iki araç geliyor ağzıma egsozunu patlatıyor. Geceleri sokaklar leş gibi is kokuyor. Gerçekten nefes alamıyorum.

tuanadolunay

Kayıtlı Üye

Bol şans Ori

nyctophilia_

Kayıtlı Üye
İstanbul'da aman yağmur yağıyor azcık yürüyeyim diyorum. Bir iki araç geliyor ağzıma egsozunu patlatıyor. Geceleri sokaklar leş gibi is kokuyor. Gerçekten nefes alamıyorum.
Büyük şehirde yaşamadığım için kendimi şanslı saydığım durumlardan biri :)
Hele bir de avrupa yakasında yaşıyorsan...

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
İstanbul da şimdi ne güzeldir.Tam böyle yaza geçiş safasında esen tatlı rüzgar..çok özledim en son gittiğimde ayrıldım kendisiyle ve bir sevdiğimle. o günden beri küsüz istanbulla.umarım tez zamanda barışır doyarım o güzel boğaz manzarasına.. keyfini çıkarın

Ori

Elit Üye
İstanbul da şimdi ne güzeldir.Tam böyle yaza geçiş safasında esen tatlı rüzgar..çok özledim en son gittiğimde ayrıldım kendisiyle ve bir sevdiğimle. o günden beri küsüz istanbulla.umarım tez zamanda barışır doyarım o güzel boğaz manzarasına.. keyfini çıkarın
Gelmeyin ve aklınızda hep güzel kalsın. İstanbul artık eskisi kadar hoş değil.

nyctophilia_

Kayıtlı Üye
Kesinikle katılıyorum.Zaten İstanbulu bu kadar pisleten,kötü bir izlenim bıraktıran şehrin kendisi değil ki,biziz...
Zaten istanbulu az çok bilen birisi ne demek istediğimi anlar.İstanbul mimarisi olsun,turistlik yerlerinden tut,istiklal caddesi vb yer bakımından çok zengin ve büyük bir şehir.Maalesef bu kadar fazla nüfusa sahip olması şehri kirletiyor,kirletiyoruz...

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Zaten istanbulu az çok bilen birisi ne demek istediğimi anlar.İstanbul mimarisi olsun,turistlik yerlerinden tut,istiklal caddesi vb yer bakımından çok zengin ve büyük bir şehir.Maalesef bu kadar fazla nüfusa sahip olması şehri kirletiyor,kirletiyoruz...
Mesele zaten mimarisinin, havasının ve demografik yapısının tamamen değişmesi ile alakalı. Bu yüzden eski büyüsünün kalmadığını düşünüyoruz. Tabi herkesin kendi fikri ama sadece İstanbul'un değil Türkiye'nin her alanının katledildiğini düşünüyorum. Marmara'daki müsilaj da yine bence ülkenin ne kadar değerini bilmediğimizin göstergesi.