SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Hele hava hafif turuncumsu olunca tadından geçilmiyor. En son 16 lı yaşlarımda denk gelmiştim tam istediğim bu tip bir havaya ve hala dün gibi hatırlarım. O zaman buralar köy gibiydi. Sokaklarda turuncu turuncu yapraklar yolları kaplamıştı. Yürürken o yaprakların çıtır çutur seslerini gözlerimi kapatınca hala duyuyorum.
Çadır ile Kaz Dağlarına gitmelisiniz. Oradaki orman şimdi sari - kırmızı olmalı. Ve bol mantar :)

Ori

Kayıtlı Üye
Çadır ile Kaz Dağlarına gitmelisiniz. Oradaki orman şimdi sari - kırmızı olmalı. Ve bol mantar :)
Aslında güzel olur ama şuan havalar bulutlu ve geceleri hafif soğuk oluyor. Şile'de tenha ve denizin dibinde bir yer biliyorum. Böyle bulutlu havalarda gece deniz kapkaranlık ve hava da aşırı bir kasvetli oluyor. O an denizin başına her şeyi unutuyorum. Sessizlik var, kimse yok. Delicesine kasvet ve kapkaranlık. Anlatırken bile içim gıdıklanıyor. Kaz dağları listemde ama bir türlü gidemedim. Ayrıca kalabalık diye duydum. Tavsiyen için çok teşekkürler Absoluta.

star53

Kayıtlı Üye
Kapalı havalar beni mutlu ediyor. Fakat şu sokaklar yağmurla ıslanınca aynı şekilde geriliyorum. Tabi köy yerinde yağmur daha bir güzel, sadece şehirde nefret ediyorum. Sonbaharda kapalı havalar ve hafif soğuk bir rüzgar her zaman favorim. Hele hava hafif turuncumsu olunca tadından geçilmiyor. En son 16 lı yaşlarımda denk gelmiştim tam istediğim bu tip bir havaya ve hala dün gibi hatırlarım. O zaman buralar köy gibiydi. Sokaklarda turuncu turuncu yapraklar yolları kaplamıştı. Yürürken o yaprakların çıtır çutur seslerini gözlerimi kapatınca hala duyuyorum. Bu kadar basit bir şeyi bile elimizden aldılar. Artık egzozda boğula boğula işe gidip geliyorum. Arabaların park ettiği saçma sapan kaldırımlardan geçerken insanlar çarpmasın diye omzumu oradan oraya büküp duruyorum. Bu kadar basit ve küçük bir şey beni böylesine mutlu edebiliyorken yaşayamamak kötü bir durum. Köye gitsek bir dert, şehire gelsek bir dert. Yurtdışına gidip gelmesem o da dert. Her şeyi bırakıp kendimi eve kapatsam da dert. En son kapalı havalar beni mutlu ediyor deyip basacaktım tuşa niye böyle oldu? Biraz dolmuşum sanırım. Bu hafta Şile'ye gidip sahile çadır atmam lazım.
Köy yolu olunca yağmurlu havalarda benim de sinir uçlarım geriliyor :D Arabayı hangi su çukuruna soksam da dinamoyu ıslatmasam diyorum ama sanırım bozuk yol şartlarında imkansız. Belediyemiz o kadar güzel çalışıyor ki, iki yolu bozup birini sağlam bırakmak yerine hepsini bozup daha çok bozuk olan yoldan arabaların geçişini sağlıyor. Müthiş.

Manetekelfares

Banlı Kullanıcı
Bugün 7 yaşında gördüğüm rüyayı tekrar gördüm.Bir yanda peygamber oturuyordu ortada ben yanda da bir kişi.Secdeye kapandım.Akıl hastahanesindeki çektiğim zorluklardan göz yaşlarımı durduramadım.Bugün mesih olduğumu anladım.Bir saat önce hocaya göründüm.Saçlarım ve giysilerim aynı o rüyadaki gibiydi.Ordakinin ben olduğunu anladım.Hoca o gördüğümün peygamberi görmüş bir şeytan olduğunu söyledi.Belki o zamandan beri benimle oynuyordu.Kafayıda bugün kırdım.Konuşurken kendimi çoğul hissediyorum.O kişiye dönüştüm.Belki allahın ipine sarılmış bir kukla değilim ama manevi olarak bir çok varlığa kuklalık yapıyorum.
Bu arada mya ailende parapsikolojiyle ilgilenen biri var mı?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bugün 7 yaşında gördüğüm rüyayı tekrar gördüm.Bir yanda peygamber oturuyordu ortada ben yanda da bir kişi.Secdeye kapandım.Akıl hastahanesindeki çektiğim zorluklardan göz yaşlarımı durduramadım.Bugün mesih olduğumu anladım.Bir saat önce hocaya göründüm.Saçlarım ve giysilerim aynı o rüyadaki gibiydi.Ordakinin ben olduğunu anladım.Hoca o gördüğümün peygamberi görmüş bir şeytan olduğunu söyledi.Belki o zamandan beri benimle oynuyordu.Kafayıda bugün kırdım.Konuşurken kendimi çoğul hissediyorum.O kişiye dönüştüm.Belki allahın ipine sarılmış bir kukla değilim ama manevi olarak bir çok varlığa kuklalık yapıyorum.
Bu arada mya ailende parapsikolojiyle ilgilenen biri var mı?
Nerden anladın :sick:

Manetekelfares

Banlı Kullanıcı
Hazar ı merak ediyorum.Hala giriyor mu bilmiyorum.En son kilo almıştı.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Ara sokaklarda kedilere rastgele mama veren biri olarak, son zamanlarda siyah kedilere öncelik verdim. Dedim kimse sizi önemsemiyordur .Bugünün kralı siz olun. Tesadüf eseri okuduğum konu sinirlerimi, ruhumu sarstı. Yarın yine sokaklarda kedi avına çıkayım. 3 ayaklı zıpzıpı da görüp beslersem ruhum rahatlar belki.
Yemin ediyorum ülkeyi tımarhaneye çevirdiniz. Bir sürü deli yüzünden ne biz ne de hayvancıklar huzurlu. Ağır hastasınız ve tek derdiniz zarar vermek. Cidden etimle kemiğimle nefret ediyorum artık çoğu insan görünümlü pisliklerden.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ara sokaklarda kedilere rastgele mama veren biri olarak, son zamanlarda siyah kedilere öncelik verdim. Dedim kimse sizi önemsemiyordur .Bugünün kralı siz olun. Tesadüf eseri okuduğum konu sinirlerimi, ruhumu sarstı. Yarın yine sokaklarda kedi avına çıkayım. 3 ayaklı zıpzıpı da görüp beslersem ruhum rahatlar belki.
Yemin ediyorum ülkeyi tımarhaneye çevirdiniz. Bir sürü deli yüzünden ne biz ne de hayvancıklar huzurlu. Ağır hastasınız ve tek derdiniz zarar vermek. Cidden etimle kemiğimle nefret ediyorum artık çoğu insan görünümlü pisliklerden.
Belalarını da buluyorlar o yaratıklar sonunda.. kendilerine fayda sağlamak için girdikleri pis yolların sonu boş çıkıyor aynı sefil hayatlarına devam ediyorlar bir de üstüne varlıkların en şerli pislik tiplerini başlarına bela etmiş oluyorlar..