SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Alex06

Kayıtlı Üye
Sol mememde uyuşma ve ele gelen sertlik var. Hastaneler bana aşık. Sürekli beni çağırıyorlar.
Her şehirde Ketem var. Kanser tarama merkezi ücretsiz randevu almak yok sıra beklemek yok. 40 yaş altina mamografi yapmıyorlar ama hpv smear yapılıyor. 40 yaşın altinda iseniz aile hekimi ile görüşün sizi yönlendirir.

Ben rutin gidip kontrolleri yaptırıyorum devlet hastanesi randevu almak zor özel hastaneler maliyetli herkese tavsiye ederim devletin sağladığı çok faydalı hizmet.

business woman

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bi iş kurmak isteseniz yada bi üretim ne kazandırır.? Yada neler yapılabilir bizim ülkede? Yeni bi sektör düşünüyorum farklı fikirlere açığım yardımcı olur musunuz? Etraftan değişik fikirler topluyorum aslında ama siz olsanız ne yapardınız?

acid

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bi iş kurmak isteseniz yada bi üretim ne kazandırır.? Yada neler yapılabilir bizim ülkede? Yeni bi sektör düşünüyorum farklı fikirlere açığım yardımcı olur musunuz? Etraftan değişik fikirler topluyorum aslında ama siz olsanız ne yapardınız?

Tarım ve gıda bence en mantıklı, en zevkli alanlar ama şu lanet olası meslekten kopup bir dağ başına yerleşemiyorum.

business woman

Kayıtlı Üye
Tarım ve gıda bence en mantıklı, en zevkli alanlar ama şu lanet olası meslekten kopup bir dağ başına yerleşemiyorum.
Gıda sektörü öğrenci varken var daha çok. Bi salgın başlamadan bitirebilir gibi. Bunu düşünüyorum ama yinede. Tarımı riskli buluyorum şu aralar. Siz ne işle meşgulsünüz?

aphronus

Kayıtlı Üye
Regl yakınsa veya şuan ise olabilicek bir durum. Regl den 1 hafta sonra muayeneye gitmek gerekiyor. Bana da bir kere olmus, çok korkmuştum. Neyse ki az önce anlattığım durumdu. ;)
Hep erkek olarak düşündüğüm Absoluta Virtute’nin kadın olduğunu öğrendiğim cevap 😅 Nedense şaşırdım ama sevindim

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Tarsus kazılarıyla ilgili bir iki video izledim. Yok boyut kapısı var, yok barnabas incili var, yok mezar var. Keşke oradan birileri olsa da anlatsa ne var o evde diye.

Alakan

Elit Üye
Evde temizlik yapmaya bayılıyorum. Temizliği yaparken de sürekli kendi kendime konuşurum. Kime ne kızgınlığım, kırgınlığım varsa kendimi hiç kısıtlamadan ağzıma ne geliyorsa söylerim ve onu süpürdüğümü, sildiğimi hayal ederim. Müthiş bir rahatlama sağlıyor.

Alex06

Kayıtlı Üye
Evde temizlik yapmaya bayılıyorum. Temizliği yaparken de sürekli kendi kendime konuşurum. Kime ne kızgınlığım, kırgınlığım varsa kendimi hiç kısıtlamadan ağzıma ne geliyorsa söylerim ve onu süpürdüğümü, sildiğimi hayal ederim. Müthiş bir rahatlama sağlıyor.
Yalnız değilmişim temizlik yaparken arinirim sonrasında rahatlama gelir enerjim toparlanır. Temizliği başkasına yaptırmayı hiç sevmem. Enerjisi evimde kalır çünkü.

Manetekelfares

Banlı Kullanıcı
Kur an da duanız olmasa size niye değer verelim yazıyor.Ben bunu dua edip durmamız mı lazım değerli olabilmek için diye düşündüm.Dua yakarış anlamına geliyormuş.Yani yardıma ihtiyacın olduğunda sana yardım ederim anlamındaymış.

Absoluta Virtute

Elit Üye
duanız olmasa size niye değer verelim yazıyor.
Video izlemedim. Ben bu cümleyi nasıl anladığımı yazmak istedim.

Bütün egregorlarin ana amacı enerji toplamak. Majinin en önemli kuralı : " dikkatiniz nerede, enerjiniz oradadır. " Yani anlayacaginiz, dua ederken enerji yollanıyor. Gerisini zaten kendiniz anlamışsınızdır.

Manetekelfares

Banlı Kullanıcı
Bir filmde Yunan Tanrı’larına İnsanlar inanmayı bırakınca Tanrı’ların ölmesi veya bir varlığı bir sürü kişinin sözleri ve inancıyla canlandırmak gibi bir şey sanırım.
Ne zaman şüpheye düşsem bir kuşun sesini duyup allah razı olsun dediğini hatırlıyorum.

aphronus

Kayıtlı Üye
Bir filmde Yunan Tanrı’larına İnsanlar inanmayı bırakınca Tanrı’ların ölmesi veya bir varlığı bir sürü kişinin sözleri ve inancıyla canlandırmak gibi bir şey sanırım.
Ne zaman şüpheye düşsem bir kuşun sesini duyup allah razı olsun dediğini hatırlıyorum.
Bunu bizzat mı duydunuz bir kuştan?

Manetekelfares

Banlı Kullanıcı
Halisinasyon.Bir iki sefer oldu.Kıştı ekmek kırıntılarını yiyen bir sürü kuştan birinin sesi.Karganın küçük olanlarından.Elimden geldiğince iyilik yapmaya çalışıyorum geri dönüşü oluyor.En son bir yerde akrabamın yardım ettiği biri bize yardım etti.Başka bir akrabama yardım eden bir kadın varmış.40 yıl sonra bu kadın sıcaktan ve yaşlılıktan dağın tepesinde fenalaşmış.Çocukken yardım ettiği akrabam dağdan onu sırtında indirmiş.
Bir askerde tam vurulacakken kuşun düşmanın dikkatini dağıtmasıyla mermi isabet etmemiş.Hayatı kurtulmuş.

Aisling

Kayıtlı Üye
iki tane yeşil reçeteli ilaç kullanıyorum yani ikisi de bağımlılık yapıcı
iki ağır antipsikotik kullanıyorum bildiğiniz şizofreni ilacı, bir gün ilaçsız kaldım hayatım karardı üç saatlik uykuyla sabahı sabah etttim dün ruh gibi gezdim, ilaçlarıma kavuşunca 12 saat uyumuşum, ben ilaçsız yapamıyorum

Manetekelfares

Banlı Kullanıcı
Gün içinde ilaçlıyken uyuyabiliyor musun?Ben akşam dozuna kadar zerre uyuyamıyorum.Bende kullanıyorum.Yunus peygamberin öfke otu bu bende de bu var diyorum ama yeteneklerimi ve düşüncelerimi kısıtlıyor.Ağır uyuturucu bide bunlar.Farklısın diye ilaç dayatıyorlar.

Aisling

Kayıtlı Üye
Gün içinde ilaçlıyken uyuyabiliyor musun?Ben akşam dozuna kadar zerre uyuyamıyorum.Bende kullanıyorum.Yunus peygamberin öfke otu bu bende de bu var diyorum ama yeteneklerimi ve düşüncelerimi kısıtlıyor.Ağır uyuturucu bide bunlar.Farklısın diye ilaç dayatıyorlar.
ben ilaçlarımı akşam içiyoorum hiç gün içinde içmiyorum ve evet bende gündüz uyuyamıyorum
ben yan etki yaşamadım hiç sersemlik halsizlik gibi allahtan, sen yaşıyor musun?
Bu ilaçlar resmen kimyasal yaşam süresini bile kısaltabiliyor ama mecburuz kullanmaya