SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

SoldierO

Kayıtlı Üye
Geçen bi konuda görmüştüm aklıma düştü. Bu yürek çevirme olayı nasıl yapılıyor bilen birileri var mi acaba? Çok küçükken nenem yapardı ama maalesef bizi bile zor hatırlıyor artık.

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
Bugün üniversite bölümümün mezuniyet töreni vardı.Çıkışta birşeyler yapalım dedik arkadaşlarla.Bir Bar'a gittik,bir erkek arkadaşımız (4 yıllık sevgilisi var ) bir de kız arkadaşımız (6 senelik ilişkisi var sözlü ) ikisini barın teras katında uygun olmayan bir biçimde yakaladım.Bana bile çok ağır geldi.Acaba onların sevgililerine nasıl gelir.Hiç bilmiyorum.Bir yandan söyleme konusunda vicdanım sızlıyor,bir yandan banane diyorum...

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
.Bir yandan söyleme konusunda vicdanım sızlıyor,bir yandan banane diyorum...
Ben olsam söylemezdim. Hem beni alakadar etmediği için hem de karşı tarafın bana vereceği tepkiyi bilemeyeceğim için. Üstelik barışırlarsa sizi de suçlu ilan edebilirler. Bu laflarımpaçayı kurtarmak isteyen erkeklerin boş lafları olarak gelebilir ama geçmişimde bir kadın olarak itiraf ederken kötü deneyimler yaşadım bu konuda ben olsam muhtemelen susardım kişi ile çok yakın değilsem ve kanıtım yoksa. Bir de bazı insanların cinayete varan hal ve tavırları oluyor. Kadınlar elinde kanıt yoksa sana inanmıyor zaten suçlu sen oluyorsun.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Ben olsam söylemezdim. Hem beni alakadar etmediği için hem de karşı tarafın bana vereceği tepkiyi bilemeyeceğim için. Üstelik barışırlarsa sizi de suçlu ilan edebilirler. Bu laflarımpaçayı kurtarmak isteyen erkeklerin boş lafları olarak gelebilir ama geçmişimde bir kadın olarak itiraf ederken kötü deneyimler yaşadım bu konuda ben olsam muhtemelen susardım kişi ile çok yakın değilsem ve kanıtım yoksa. Bir de bazı insanların cinayete varan hal ve tavırları oluyor. Kadınlar elinde kanıt yoksa sana inanmıyor zaten suçlu sen oluyorsun.
Ha benim vicdanım asla rahat edemez diyorsanız söyleyin tabi ama ben olsam söylemezdim.

star53

Kayıtlı Üye
Bugün üniversite bölümümün mezuniyet töreni vardı.Çıkışta birşeyler yapalım dedik arkadaşlarla.Bir Bar'a gittik,bir erkek arkadaşımız (4 yıllık sevgilisi var ) bir de kız arkadaşımız (6 senelik ilişkisi var sözlü ) ikisini barın teras katında uygun olmayan bir biçimde yakaladım.Bana bile çok ağır geldi.Acaba onların sevgililerine nasıl gelir.Hiç bilmiyorum.Bir yandan söyleme konusunda vicdanım sızlıyor,bir yandan banane diyorum...
Söylerseniz başınızın ağrıma ihtimali var, söylemezseniz gene başınızın ağrıma ihtimali var. Durumu ve olası gidişatları göz önünde bulundurarak karar vermenizi tavsiye ederim. Bu durum bende olsaydı ben muhtemelen umursamaz, olayı orada unuturdum bile. Çünkü bir şekilde taraflar birleşip beni suçlu çıkarmanın bir yolunu bulurdu ve olaylar çok tatsız yere giderdi diye düşünüyorum. Tecrübelerim bu yönde :)

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
Söylenilmesse eğer,zalimin sofrasında doyan da zalimdir lafı geçerli oluyor,Yani susarak onların yaptığı şeyi kabul ediyorum aslında.taraf tutuyorum binevi

Alex06

Kayıtlı Üye
Bugün üniversite bölümümün mezuniyet töreni vardı.Çıkışta birşeyler yapalım dedik arkadaşlarla.Bir Bar'a gittik,bir erkek arkadaşımız (4 yıllık sevgilisi var ) bir de kız arkadaşımız (6 senelik ilişkisi var sözlü ) ikisini barın teras katında uygun olmayan bir biçimde yakaladım.Bana bile çok ağır geldi.Acaba onların sevgililerine nasıl gelir.Hiç bilmiyorum.Bir yandan söyleme konusunda vicdanım sızlıyor,bir yandan banane diyorum...i
Benim iki arkadaşım vardı birisinin sevgilisi var diğeri nisanliydi. Bir ilişkiye başladılar. Ne dedikodular ne yorumlar herkes birşey söyledi. Su anda Yaklaşık 15 senedir evliler ve iki çocukları var.

Bu insanlar yetişkin kiminle ne yapip ne yapmayacaklarını karar verebilirler. Mevcut ilişkilerindeki sadakat kavramı kendilerini ve partnerlerini ilgilendirir.
Kendi vicdanlari ile alakalı.

Banane diyen tarafınızla yolunuza devam edin. Eğer bu ikilinin partnerleri size birşey soracak olursa karışmayın herkes kendi içinde kendi arasında çözecek.

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
Benim iki arkadaşım vardı birisinin sevgilisi var diğeri nisanliydi. Bir ilişkiye başladılar. Ne dedikodular ne yorumlar herkes birşey söyledi. Su anda Yaklaşık 15 senedir evliler ve iki çocukları var.

Bu insanlar yetişkin kiminle ne yapip ne yapmayacaklarını karar verebilirler. Mevcut ilişkilerindeki sadakat kavramı kendilerini ve partnerlerini ilgilendirir.
Kendi vicdanlari ile alakalı.

Banane diyen tarafınızla yolunuza devam edin. Eğer bu ikilinin partnerleri size birşey soracak olursa karışmayın herkes kendi içinde kendi arasında çözecek.
Bu dedikodu değil aslında,Bize gelip ilişki dersi verip kendilerinin böyle bir şey yapması çok değişik bir olay.Empati kullanıp o erkeğin yerinde ben olsam ne yapardım diye düşündüm dün.İşin içinden çıkamadım tabi,İnandığım dinin gereği haksızlık karşısında susmamam gerekiyor.
Şahsi yorumum ise yetişkin olmanın sağlıklı düşünme ehliyetinin tam olduğunu göstermediği kanaatinde.İletişim denilen şey iki kişinin ( iki sağlıklı iletişim ) arasında olan bir şey.Burada ' da 1 kişi eksik.
Ne yapıp yapmıyacağım konusunda ise hala kararsızım tabi.Çok zor işler bunlar.

Alex06

Kayıtlı Üye
Şahsi yorumum ise yetişkin olmanın sağlıklı düşünme ehliyetinin tam olduğunu göstermediği kanaatinde.
Yorumunuz çok doğru.
Yetişkin olmak aldığı kararların yaptığı hareketlerin sonuçlarının sorumluluğunu almak demek.
Kararların hareketlerin doğru olduğu anlamına gelmiyor.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Bu dedikodu değil aslında,Bize gelip ilişki dersi verip kendilerinin böyle bir şey yapması çok değişik bir olay.Empati kullanıp o erkeğin yerinde ben olsam ne yapardım diye düşündüm dün.İşin içinden çıkamadım tabi,İnandığım dinin gereği haksızlık karşısında susmamam gerekiyor.
Şahsi yorumum ise yetişkin olmanın sağlıklı düşünme ehliyetinin tam olduğunu göstermediği kanaatinde.İletişim denilen şey iki kişinin ( iki sağlıklı iletişim ) arasında olan bir şey.Burada ' da 1 kişi eksik.
Ne yapıp yapmıyacağım konusunda ise hala kararsızım tabi.Çok zor işler bunlar.

Doğru olan söylemeniz ama pratik olan susmanız, iki taraf da durumu yalanlayıp sizi haksız çıkarabilir böyle de bir ihtimal var. Sizin için öncelikli olan neyse ona göre davranın.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
@createtherules konu dağılmasın diye buraya yazıyorum..
Ruh ikiziyle bağ kesme yapılamıyor diye biliyorum, bir videoda dinlemiştim ve bu tür bir deneyim yaşayan bir arkadaşım da teyit etti..
Eğer script le denersen ne olur bilmiyorum, deneyimlerini paylaşırsın umarım. Ben sadece bağ kesme meditasyonu yapmıştım onda da rahatsız oldum :sick:

createtherules

Kayıtlı Üye
@createtherules konu dağılmasın diye buraya yazıyorum..
Ruh ikiziyle bağ kesme yapılamıyor diye biliyorum, bir videoda dinlemiştim ve bu tür bir deneyim yaşayan bir arkadaşım da teyit etti..
Eğer script le denersen ne olur bilmiyorum, deneyimlerini paylaşırsın umarım. Ben sadece bağ kesme meditasyonu yapmıştım onda da rahatsız oldum :sick:
Bakalım ne olacak benim şansıma niye hep kesilmeyenler ile sorunum oluyor acaba.

makssenberg

Kayıtlı Üye
Ekran Alıntıs.....ı.PNG
Bugün öğleden sonra sosyal medya sitesinde(11. ev) arkamdan entrika çeviren dişi de kim acaba :unsure::ROFLMAO: