RÜYA YORUMLARINIZ İÇİN BURAYA !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fot

Kayıtlı Üye
fot ' Alıntı:
merhaba.geçen gece yatmadan önce Allaha yalvardım ve eski sevgilimle barışacaksak bana göster allahım dedim. ve rüyamda sevdiğimle,ikimizinde ilk geçlik yıllarını geçirdiğimiz eski mahallemizde arkadaşlarımızla geziyorduk.bu günkü yaşlarımızdaydık.ve sevdiğim bana öyle bir sarılıp öpüyordu ki hiç burakmayacakmış gibi.çok mutlu uyandım.eğer yorumlarsanız çok sevinirim.şimdiden teşekkür ederim
lütfen yorumunuzu bekliyorum hala....

Pantea

Kayıtlı Üye
Bu ruyayi cok istediginiz icin gormussunuz herhangi bir seyin habercisi olmayan bir ruya bu kesin bilgi almak icin istihareye yatin ve ruyanizda kavusacaksaniz yesil kavusamayacaksaniz kirmizi gormeyi niyet edin daha sonra burada paylasirsaniz yorum yapabilirim.

Pantea

Kayıtlı Üye
sehzade ' Alıntı:
RUYAMDA KAR YAGIYORDU HERYER KAR OLMUSTU SEVGİLİM BİZDE OTURUYORDU COK MUTLUDUK BABAMA BABA DİE HİTAP EDİYORDU... BU RUYAYAI İKİNCİ GÖRÜŞÜM

NOT:SEVGİLİMLE AYRIYIZ SUAN

Ruyada kar ,sut, beyaz kumas,kar ,pamuk ve benzeri nesneler soguk mizacliligin yada ayriligin yansimalaridir.Ruyaniz ayriligin ve bundan dolayi olusan bilinc alti baskilarin yansimasi .

Pantea

Kayıtlı Üye
LordOfRings ' Alıntı:
merhabalar
rüyamda bir bebek gördüm karnı para dolu imiş... kesip parayı çıkarmayı düşünüyorduk bebek canlı tabi... bebeğin karnında para... ne dir bu acaba... çok saçma bi rüya gibi geldi bana ama.. yorumu nedir acaba canlı bebeğin karnında para olduğunu görmek nedir sizce?

Umutla beklediginiz maddi bir gelisim var , bu ilerlemeye sahip olacaksiniz ama zamanla ,ruyanizatrica maddi konularda hirsli oldugunuzu ve risk almamaniz gerektigini gosteriyor, elinize yeni bir maddi firsat gececek ama bu firsati kacirmamak icin haram yollara sapmamalisiniz.

Pantea

Kayıtlı Üye
beta ' Alıntı:
rüyamda dökük duvarlarınada delikler olan bir evdeyim eşimle daha tanışmıyormuşuz ama eşimin annesi orayı temizlemeye geliyor ve temizliyor (yorumlarsanız sevinirim.)

Esinizin annesini gereginden fazla dinledigini dusunuyorsunuz ,esinizin annesine bir bicimde bagimlisiniz bu sizin yarariniza oluyor cogu zaman ama yinede bu durumdan memnun degilsiniz icten ice.

silwer

Kayıtlı Üye
Selamlar;aylardır görmediğim,haberleşmediğim bağlantımın koptuğu bir arkadaşımı günlerdir aralıksız hergün rüyamda görüyorum...Rüyamda bambaşka şeyler bambaşka insanlar görsem bile bir yerden mutlaka rüyaya dahil oluyor...Bir gün kızgın,bir mutlu vs.. hergün farklı bir ruhhalinde her rüyamama dahil oluo bu ınsan... Bİr fikriniz varsa paylaşırsanız çok memnun olucam ..Şimdiden teşekkürler

destina

Kayıtlı Üye
rüyamda eski patronumun oğluyla dükkan gibi bi yere giricez arabadan iniyoruz cebimden beyaz anahtarlıklı anahtarı alıyor demir kapıyı açıyor içerde bir sürü kurabiyeler vr diyorum böcekler yememişmi bunları oda diyor örttük üstünü ama üstleri açık sonra kapıyı kapıyorum içersi dağınık fazla temizde deil kapıdan dışarı bakıyorum bi kadın bi kaç adam içeri girmek istiyo açıyorum arkadaşla ben bakakalıyoruz eski satın alma yeri neresi die soruyolar arka tarafı gösteriyoruz ölçmeye başlıyolar ben kendi kendime onlar gitsede yalnız kalsak die düşünüyorum sonuç uyandım yalnız kalamadık

Pantea

Kayıtlı Üye
silwer ' Alıntı:
Selamlar;aylardır görmediğim,haberleşmediğim bağlantımın koptuğu bir arkadaşımı günlerdir aralıksız hergün rüyamda görüyorum...Rüyamda bambaşka şeyler bambaşka insanlar görsem bile bir yerden mutlaka rüyaya dahil oluyor...Bir gün kızgın,bir mutlu vs.. hergün farklı bir ruhhalinde her rüyamama dahil oluo bu ınsan... Bİr fikriniz varsa paylaşırsanız çok memnun olucam ..Şimdiden teşekkürler

Arkadasinizla gercek hayattaki iliskinizin derecesini yazarmisiniz.
Psikolojik agriligi olan bir ruya sizinkisi ,bazen ruyamizda gordugumuz kisiler aslinda kendimizin yansimasidir,icinde bulundugunuz ruh halinize uygun olarak kendinizi arkadasinizin kalibinda gozlemliyorsunuz ruyanizda,eger haberci ruyalar goren biriyseniz bu arkadasinizin sizinle haberlesmek ihtiyacinda oldugunu nelirten bir ruya daolabilir.Kesin yorum icin ikiniz arasindaki iliskinin boyutu hakkinda bilgi vermelisiniz.

Pantea

Kayıtlı Üye
destina ' Alıntı:
rüyamda eski patronumun oğluyla dükkan gibi bi yere giricez arabadan iniyoruz cebimden beyaz anahtarlıklı anahtarı alıyor demir kapıyı açıyor içerde bir sürü kurabiyeler vr diyorum böcekler yememişmi bunları oda diyor örttük üstünü ama üstleri açık sonra kapıyı kapıyorum içersi dağınık fazla temizde deil kapıdan dışarı bakıyorum bi kadın bi kaç adam içeri girmek istiyo açıyorum arkadaşla ben bakakalıyoruz eski satın alma yeri neresi die soruyolar arka tarafı gösteriyoruz ölçmeye başlıyolar ben kendi kendime onlar gitsede yalnız kalsak die düşünüyorum sonuç uyandım yalnız kalamadık

Hayatinizin sizi goturmesini istediginiz bir yon var , "hayatinizin goturmesini istediginiz " dedim cunki bunu kendiniz yapmiyorsunuz yani cok istediginiz seyler icin bile cekingen davraniyorsunuz girisken biri degilsiniz sadece bekliyor ve olmasini diliyorsunuz buda cogunlukla hayal kirikliginiza neden oluyor ,Dukkan , oda , kulube , gibi 4 tarafi kapali mekanlar sizin bilinc altinizi simgeler,burayi ne sekilde gorduyseniz icinde bulundugunuz ruh hali ve bunlarin bilinc altinizdaki halleri aynen o sekildedir, yani sizin ruyaniz ic catismalarinizin oldugunu,genelde bir cok seyi bilincaltina ittginizi ve kendi ruhsal durumunuzu goz ardi ederek kaderci davrandiginizi gosteriyor.Ruyanizda yabanci kisilerin iceri girip olcumler yaptiklarini gormeniz baska insanlarin sizin uzerindeki etkilerini gosteriyor bunlarozelliklede anne baba yada is vereniniz olabilir.Onlarin sizin hakkinizda ne dusunduklerini saniyorsanizruyanizda yansimalarini bu bicimde gormussunuz.
Siz kendi isteklerini ihtiyaclarini cogunlukla geri plana itip baska insanlardan onay alabilmek oadina sureklionlarin istedikleri kaliplara girmeye ugrasan bir psikolojik yapiya sahipsiniz.Buda farkinda olmasaniz bile sizi gercek kisiliginizden ve hedefleriniziden uzaklastiriyor.
Duygusal ihtiyaclarinizi bileilgilendiginiz insanan belli etmekden cekiniyorsunuz hatta ondan bir hareket geldiginde dahi kendinizeolan guvensizliginiz nedeniyle " acaba yanlismi anladim" endiselerine kapiliyor ve bu cekismeli dusunceler yuzunden tutuk tavranip mutlu iliski firsatini kaciriyorsunuz .Bunlara ek olarak kiskanc bir yapiya sahip oldugunuzda goruluyor.

birdy

Kayıtlı Üye
birdy ' Alıntı:
merhaba,
rüyamda ailemle beraber eski tarihi bir binanın (güzel bir binaydı) içinde kurulu pansiyon gibi bir yere dinlenmeye gidiyoruz.orada eski erkek arkadaşımı görüyorum.kulağında elmas bir küpe var hatta baştan benim zamanında ona almış olduğum bir yüzük vardı küpenin o olduğunu sanıyorum üzülüyorum.küpenin parlaması çok güzeldi.benim orada olduğumu farkediyor ve aileme çevreyi tanıtmada yardımcı olmaya çalışıyor bense onu görmezden geliyorum ama rüyada ikimiz de birbirimizi hissediyoruz.birden ailem le kendimi bir gemi yolcuğunda buluyorumgeminin koridorları geniş ve uzun ayrıca ağaç kaplama ama kamaralar çok dolu ve köhne.gemide arada ünlü birilerini görüyorum hatta eski erkek arkadaşımın da orada olduğunu biliyorum ama bir kez ya görüyorum ya görmüyorum.gemide şu anda görüşmediğim bağlantıda olmadığım arkadaşlarımı da arada görüyorum konuşuyorum.bu rüyadan çok mutlu uyanmıştım göreli 1 aya yakın oluyor ama tüm ayrıntılarını hatırlıyorum.yorumlamanızı rica edeceğim

benim rüyamı da yorumlayabilirmisiniz?ya da ben mi göremedim acaba

silwer

Kayıtlı Üye
Selamlar arkadasımla ilişkimi sormussunuz.Ruyamda karsılastıgım arkadasım 10 yılı askın suredır tanıdıgım bır zaman oncesıne kadar cok yakın oldugum ancak 1 yıla yakın zamandır herhangı bır tartısma neden olmaksızın uzaklastıgım bırıdır.Zaman zaman haberci ruyalar görürüm özellikle tekrarlanan rüyalarımın sonunda mutlaka bır haber almısımdır. zaten bu nedenle bu ruyalar dıkkatımı cektı. Yorum ıcın cok tesekkürler.. sevgiler..

Pantea

Kayıtlı Üye
silwer ' Alıntı:
Selamlar arkadasımla ilişkimi sormussunuz.Ruyamda karsılastıgım arkadasım 10 yılı askın suredır tanıdıgım bır zaman oncesıne kadar cok yakın oldugum ancak 1 yıla yakın zamandır herhangı bır tartısma neden olmaksızın uzaklastıgım bırıdır.Zaman zaman haberci ruyalar görürüm özellikle tekrarlanan rüyalarımın sonunda mutlaka bır haber almısımdır. zaten bu nedenle bu ruyalar dıkkatımı cektı. Yorum ıcın cok tesekkürler.. sevgiler..
Haberci ruyalar gordugunuz goz onune alindiginda arkadasinizinda en az sizin kadar sizden haber almak istedigi belkide sizin yardiminizaihtiyac duydugu seklinde yaorumlana bilir.Bir an once ona ulasmanin biryolunu bulmanizi tavsiye ederim.

destina

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim yorumlarınız için çok doğru :(

birdy

Kayıtlı Üye
birdy ' Alıntı:
birdy ' Alıntı:
merhaba,
rüyamda ailemle beraber eski tarihi bir binanın (güzel bir binaydı) içinde kurulu pansiyon gibi bir yere dinlenmeye gidiyoruz.orada eski erkek arkadaşımı görüyorum.kulağında elmas bir küpe var hatta baştan benim zamanında ona almış olduğum bir yüzük vardı küpenin o olduğunu sanıyorum üzülüyorum.küpenin parlaması çok güzeldi.benim orada olduğumu farkediyor ve aileme çevreyi tanıtmada yardımcı olmaya çalışıyor bense onu görmezden geliyorum ama rüyada ikimiz de birbirimizi hissediyoruz.birden ailem le kendimi bir gemi yolcuğunda buluyorumgeminin koridorları geniş ve uzun ayrıca ağaç kaplama ama kamaralar çok dolu ve köhne.gemide arada ünlü birilerini görüyorum hatta eski erkek arkadaşımın da orada olduğunu biliyorum ama bir kez ya görüyorum ya görmüyorum.gemide şu anda görüşmediğim bağlantıda olmadığım arkadaşlarımı da arada görüyorum konuşuyorum.bu rüyadan çok mutlu uyanmıştım göreli 1 aya yakın oluyor ama tüm ayrıntılarını hatırlıyorum.yorumlamanızı rica edeceğim

benim rüyamı da yorumlayabilirmisiniz?

Pantea

Kayıtlı Üye
Gelecekde tum siradanliklardan ve sizi mutsuz eden tum olumsuzluklardan uzak bir yasantiniz olacak,ruyaniz sizin zeki ve ayrintilara dikkat eden bir kisiliginiz oldugunu yansitiyor , duygusallikdan cok mantiginizla meseleleri inceliyorsunuz, hayati olumlu gozle gormeye cabalayan kararli ne istedigini bilen bir kisiliksiniz,duygusal konularda bile aklinizin soylediklerini yureginizinkilere tercih ediyorsunuz, insanlarla ici ice olacaginiz yani sosyal cevrenizin genis olacagi bir meslek yada evlilik yapacaksiniz , yasantiniz bazi duraksamalar disinda hep ilerlemelerle dolu olacak.Bu ruya tamamiyla sizin kisiliginizin acik ve net bir yansimasi seklinde ,kendinizle ve geleceginizle ilgili cok onemli ve olumlu ogeleri barindirmis .Her seyin gonlunuzce olmasi dilegiyle.

birdy

Kayıtlı Üye
saat 11.46 daki yorum banaysa çok teşekkür ederim pantea,gönlüne sağlık....

beta

Kayıtlı Üye
Merhabalar : Rüyamda annem babam boşanacaklarmış ama aralarında ne kavga hiç bişey yok mahkemeye gidilecek annemin yanında anneannem(vefat etti) babamın yanındada dedem(vefat etti) var neden boşanıcaksınız diye anneme soruyorum yeter artık boşanalım diyor anneannem ve dedem hiç konuşmuyorlar

beta

Kayıtlı Üye
Birde başka bir rüyam kayınpederim arabada kalp krizi geçirmiş kimse etrafta olmadığı için ölmüş eşimin kız kardeşi ve kayınvalidem yanına gidiyorlar eşim çok üzülüyordu.

Pantea

Kayıtlı Üye
beta ' Alıntı:
Merhabalar : Rüyamda annem babam boşanacaklarmış ama aralarında ne kavga hiç bişey yok mahkemeye gidilecek annemin yanında anneannem(vefat etti) babamın yanındada dedem(vefat etti) var neden boşanıcaksınız diye anneme soruyorum yeter artık boşanalım diyor anneannem ve dedem hiç konuşmuyorlar

Anne ve babanizdan daha fazla destek almaya ihtiyaciniz olabilir,geleceginizle ilgili bazi endiseleriniz var gibi gorunuyor bunlarin halledilmesi ve kendinizi guvende hissetmeniz icin gereken destegi goremediginizi hissediyorsunuz.Ailenizle aranizda ozellikle duygusl acidan biraz mesafe var gibi.Bu durum icten ice sizi uzuyor ve bunun son bulmasi icin birseyler yapmak istiyorsunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...