RÜYA YORUMLARINIZ İÇİN BURAYA !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pantea

Kayıtlı Üye
beta ' Alıntı:
Birde başka bir rüyam kayınpederim arabada kalp krizi geçirmiş kimse etrafta olmadığı için ölmüş eşimin kız kardeşi ve kayınvalidem yanına gidiyorlar eşim çok üzülüyordu.

Bu ruyanizda bir oncekini destekler sekilde , yasantiniz boyunca sizden daha guclu oldugunu dusundugunuz ve genellikle medet umdugunuz kisilerden umdugunuz yardim ve destegi goremiyorsunuz, bir cesit caresizlik hissi sizinle surekli.Yanisira siz kendinizi yeterince ifade etmeyen birsiniz ,karsinizdakilerin sizi anlamalarini bekliyorsunuz siz kendinizden ve sorunlarinizdan soz etmedikce onalrin sizin ic dunyanizdaolup biteni tahmin etmesi mumkun degil ,anlasilmayi bekliyor ve anlasilmadiginizi goruncede icinize atiyor guceniyorsunuz.Bu durum ruyalariniza bu sekilde yansiyor.Kisa zaman icinde sizi cok sasirtacak bir gelisme olabilir .

destina

Kayıtlı Üye
rüyamda denize bakan bi evdeyim mutfakta pencerenin kenarına siniyorum bi adam geliyo yaşlıca elinde aynayla içeriye bakıyo aynada beni görüyo perdeyi kapıyorum uyur numarası yapıyorum sonra birden kalkıp cama çıkıyorum adam diyo bana kipa gibi bi yere gidelim siyah tepsili yere diyo bişeyler yiyelim diyo tamam diyorum arabayı parkediyorum değişik bi yer otopark gibi adamda uzaktan geliyo bişeyler yiyoruz sanırım tatlı adam yaşlıca sakallı falan kalkıyoruz sarılıyo bana sonra şurdan gidebilirsiniz diyorum ona bende arabama biniyorum fakat biraz çıkmakta zorlanıyorum önüme araba konmuş sonra uyandım adamı daha önce hiç görmedim tanıdık biri deil . merak ettim denizi görüyorum camdan masmavi dalgasız.

yorumlarsanız sevinirim tşkrler

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
sağlık problemlerim yüzünden ilgilenemdim kusura bakmayın uzun süre pc başında olamayacağım 1 hafta kadar 15 dakikan fazla durmam yasak çünkü vefalı ve bilgili arkadaşımız penteayada sonsuz teşekürler

Pantea

Kayıtlı Üye
destina ' Alıntı:
rüyamda denize bakan bi evdeyim mutfakta pencerenin kenarına siniyorum bi adam geliyo yaşlıca elinde aynayla içeriye bakıyo aynada beni görüyo perdeyi kapıyorum uyur numarası yapıyorum sonra birden kalkıp cama çıkıyorum adam diyo bana kipa gibi bi yere gidelim siyah tepsili yere diyo bişeyler yiyelim diyo tamam diyorum arabayı parkediyorum değişik bi yer otopark gibi adamda uzaktan geliyo bişeyler yiyoruz sanırım tatlı adam yaşlıca sakallı falan kalkıyoruz sarılıyo bana sonra şurdan gidebilirsiniz diyorum ona bende arabama biniyorum fakat biraz çıkmakta zorlanıyorum önüme araba konmuş sonra uyandım adamı daha önce hiç görmedim tanıdık biri deil . merak ettim denizi görüyorum camdan masmavi dalgasız.

Ozgur olmaya duydugunuz ihtyaci simgelemis ruyaniz,bu ozgurluk duygusal acidan yada su an icindebulundugunuz yasam sartlarindan kurtulmak seklinde yorumlanabilir,ic huzuruna ve sevgiye cok ihtiyac duydugunuz bir donemdesiniz,bu eksikligi uzun zamandir duyuyorsunuz ama bunu aciklamaya yada arzuladiginiz yasantiya kavusmak icin bir takim degisiklikleri yapmaya cesaretiniz yok onunuzde bir vcok engel olacagini dusunuyor ve korkuyorsunuz,bir takim manevi konularda kendinizle celiskiye dusdugunuzu gozlemledim ,inanclariniz ile yapmak istediklerinizin ter dusuyor olmasi sizde duygusal bir baski yaratiyor.Baskalarinin hakkinizdane dusunecekleri sizin icin cok onemli ama bu bazen gizli sakli isler yapmaniza engel olmuyor sadece yaptiklarinizin anlailmasi korkusu tasiyorsunuz.Bazi zamanlarda isesorumluluk almakdan kacmayi tercih ediyorsunuz.Kendinizeve psikolojinize yeterli ozeni gostermezyardim almazsaniz gelecekde agir bir sinir buhrani yasabilirsiniz.

Pantea

Kayıtlı Üye
URUMHAMATAHAYİL ' Alıntı:
sağlık problemlerim yüzünden ilgilenemdim kusura bakmayın uzun süre pc başında olamayacağım 1 hafta kadar 15 dakikan fazla durmam yasak çünkü vefalı ve bilgili arkadaşımız penteayada sonsuz teşekürler

Gecmis olsun sevgili Urum umarim cok ciddi birsey degildir , biran once yilesmeni dilerim,ayrica tesekkure,degecek bir sey yapmadim bu siteyi seviyorum sana ve sitede gorevli arkadaslarada sevgim sonsuz ,elimden gelenin en azi bu .

destina

Kayıtlı Üye
URUMHAMATAHAYİL ' Alıntı:

çok geçmiş olsun ...

destina

Kayıtlı Üye
Pantea ' Alıntı:
destina ' Alıntı:

Ozgur olmaya duydugunuz ihtyaci simgelemis ruyaniz,bu ozgurluk duygusal acidan yada su an icindebulundugunuz yasam sartlarindan kurtulmak seklinde yorumlanabilir,ic huzuruna ve sevgiye cok ihtiyac duydugunuz bir donemdesiniz,bu eksikligi uzun zamandir duyuyorsunuz ama bunu aciklamaya yada arzuladiginiz yasantiya kavusmak icin bir takim degisiklikleri yapmaya cesaretiniz yok onunuzde bir vcok engel olacagini dusunuyor ve korkuyorsunuz,bir takim manevi konularda kendinizle celiskiye dusdugunuzu gozlemledim ,inanclariniz ile yapmak istediklerinizin ter dusuyor olmasi sizde duygusal bir baski yaratiyor.Baskalarinin hakkinizdane dusunecekleri sizin icin cok onemli ama bu bazen gizli sakli isler yapmaniza engel olmuyor sadece yaptiklarinizin anlailmasi korkusu tasiyorsunuz.Bazi zamanlarda isesorumluluk almakdan kacmayi tercih ediyorsunuz.Kendinizeve psikolojinize yeterli ozeni gostermezyardim almazsaniz gelecekde agir bir sinir buhrani yasabilirsiniz.

pantea doğru çıkıyor yorumların çok teşekkür ederim

destina

Kayıtlı Üye
merhaba yine ben:(

rüyamda okul gibi bi yerdeyiz eski arkadaşlarım var sınıflar var biz bi sınıftayız önümde büyük defter güzel yazılar var bi ara çıkıyorum sınıftan asansöre biniyorum okul dediğim yer çok temiz asansörde telefonumu cüzdanımı arabamın anahtarını ruhsatını bırakıyorum unutuyomuşum yani sonra okuldan çıkıyorum yürümeye başlıyorum sağda pis su akan dere gibi bişiy var ağaçlarda var yeşil arkadaşıma gidiyorum en yakın arkadaşıma hazırlanıyo diyorum arabanın anahtarı yok ağlamaya başlıyorum herşeyimi asansörde unuttuğumu hatrlıyorum ağlaya ağlaya asansöre gidiyorum kapısı açık içeride anahtar duruyo cüzdan duruyo ruhsatla telefonum yok . ordaki temizlikçiyi kolundan tutup müdüre götürüyorum ben sana 20 lira vereyim evine gidersin diyo diyorum arabam var ama ruhsatla telefon yok yapamam bişiy diyo koşa koşa arabanın yanına giderken annemle konuşuyorum eski cep telefonumla telefon o pis suya düşüyo alıyorum çamurlu çamurlu konuşmaya devam ediyorum olanları anlatıyorum sonras arabayı buluyorum oh diyorum arabayı götürmemişler uyandım

bu aralar arabamla ilgili rüya çok görüyorum hatırlayamadıklarımda var bi anlamı olabilir mi teşekkürler?

Pantea

Kayıtlı Üye
destina ' Alıntı:
merhaba yine ben:(

rüyamda okul gibi bi yerdeyiz eski arkadaşlarım var sınıflar var biz bi sınıftayız önümde büyük defter güzel yazılar var bi ara çıkıyorum sınıftan asansöre biniyorum okul dediğim yer çok temiz asansörde telefonumu cüzdanımı arabamın anahtarını ruhsatını bırakıyorum unutuyomuşum yani sonra okuldan çıkıyorum yürümeye başlıyorum sağda pis su akan dere gibi bişiy var ağaçlarda var yeşil arkadaşıma gidiyorum en yakın arkadaşıma hazırlanıyo diyorum arabanın anahtarı yok ağlamaya başlıyorum herşeyimi asansörde unuttuğumu hatrlıyorum ağlaya ağlaya asansöre gidiyorum kapısı açık içeride anahtar duruyo cüzdan duruyo ruhsatla telefonum yok . ordaki temizlikçiyi kolundan tutup müdüre götürüyorum ben sana 20 lira vereyim evine gidersin diyo diyorum arabam var ama ruhsatla telefon yok yapamam bişiy diyo koşa koşa arabanın yanına giderken annemle konuşuyorum eski cep telefonumla telefon o pis suya düşüyo alıyorum çamurlu çamurlu konuşmaya devam ediyorum olanları anlatıyorum sonras arabayı buluyorum oh diyorum arabayı götürmemişler uyandım

bu aralar arabamla ilgili rüya çok görüyorum hatırlayamadıklarımda var bi anlamı olabilir mi teşekkürler?

Ruyada otomobil gormek genel olarak hayatinizi hengi bicimde yonlendirdiginizi gosterir gercek hayatta oldugu gibi ruyada da otomobil ulasmayiulasmak icin kullanilan yolu gosterir, kendiniz icin yapmak istediginiz degisiklikler var bu acik ve net ama yolunuzu ve arzuladiginiz hedefinize nasil varacaginizi henuzbelirliyememissiniz destege ihtiyaciniz var ama bunu istemekde tereddud ediyorsunuz, aklinizda bazi supheervarbunlarin yanitini henuz kendinize verememisken emin olmadan kararlarinizi baskalarina aciklamakdan cekiniyorsunuz,ama kisabirzaman sonra icinde bulundugunuz kararsizliklara ve aklinizi kurcalayan soru isaretlerine cozum bulacaksiniz, cesaretinizi toplayip emin oldugunuz kararlariyakin cevrenizlede paylasacaksiniz,kisasure icinde cok sevineceginiz bir seyolacak yasantinizda ruyalarinizdan anladigim kadariyla aslinda hedefleriniz cok olumlu ve hayirli seylericin bu yuzden cok zaman almadan bu hedeflere varacaksiniz.

Pantea

Kayıtlı Üye
Sevgili arkadaslar bir sure yokum seyahate cikacagim internet erisimim olurmu bilmiyorum olursa ruyalarinizi yorumlamaya devam edecegim ,bu sure zarfinda dilerseniz gordugunuz ruyalari not alin dondugumde yanitlamaya calisayim.
Saglik ve sevgiyle kalin.

LordOfRings

Kayıtlı Üye
merhabalar
rüyamda eski bi kız arkadaşımın bana, evimdeki bir odadaki küvet gibi bişey var fakat bu küvet sanki heryere bağlı gibi yani altı su heryer sanki bu kız yüzerek bizim eve gelip küvetin içinden bi anda çıkıverdi ıslanmıştı heryeri yüzerek bizim eve gelmişti yani... (gerçekte odada küvet falan yok yani rüyada öyle)daha sonra bana sarıldı öptü beni.. ben perdeyi çektim dışarıdan annem kızı görmesin diye..Annem görürse belki kızı kabul etmez onaylamaz diye düşünüyordum. sonra baktım kızı tam vedalaştık gönderecektimki kız kuvetin başına geldi dalıp suya gidecekken annem geldi ikimizide gördü yakaladı yani bizi dedi oturun bakalım dedi bana niye anlatmadınız niye söylemediniz falan güzel şeyler söyledi... ve sonra kızla vedaştık mutlu şekilde annemde memnundu çekip gitti...

Pantea

Kayıtlı Üye
LordOfRings:

Aileniz tarafindan yada genel olarak toplum acisindan onaylanmasini istediginiz bir iliskiniz olmasini istiyorsunuz, cinsel durtulerinizde bu tur bir ruya gormenizi saglamis , duzenli ve gunah sayilmayacak bir fiziksel iliskiye ihtiyac duyuyorsunuz.Bu ihtiyaclarinizin tavan yaptigi bir surec geciriyorsunuz.

LordOfRings

Kayıtlı Üye
Beni Utandırdınız :) bilsem yazmazdım... ama rüyamda cinsellikle ilgili hiçbirşey yoktu ki... Ve yüzerek gelmesine rağmen kız bile elbiseliydi yani...ve sadece beni öpmesi dışında cinsel içerikli hiçbişey görmedim açıkcası... yinede yorumunuz için teşekkürler... Aslında onunla dargınız ben onla ilgilidir belki diye düşünmüştüm... ama değil demekki belkide Bilinçaltıdır çünkü geçenlerde yolda görmüştüm kendisini....

Pantea

Kayıtlı Üye
Amacim sizi utandirmak degildi ruyanizda cinsel icerikli bir seyler olmamasi yorumu etkilemez cunki ruyamiozda gordugumuz seyler ( nesneler, esyalar kisiler sesler renkler) gercek hayattakinden cok farkli anlamlaer icerirler, ayrica o kiz arkadasiniza karsi bir cok duygu sb esleymeniz cok normal uatnilacak bir durum degil saglikli her insanin cinsel durtuleri vardir.

Pantea

Kayıtlı Üye
Yeniden aranizdayim ruya yorumlari icin yardimci olamaya calisacagim.

fot

Kayıtlı Üye
merhaba ,rüyamda erkek arkadaşım bizde kalıyor ve ben bilmiyorum.erkek kardeşimle aynı odada yatıyorlar.karşılıklı 2 yatak.ben usulca o uyanmasın diye uzanıp kardeşimden saklıyarak arkadaşımın elini tutuyorum,Onada belli etmek istemiyorum.Gizlice tutup bırakıyorum ve usulca senii çok özledim diyorum.Ama o duyup uyanıyor.hafifçe gözlerini aralayıp gülümsüyor.O sırada yattığı yatağın çok pis olduğunu fark ediyorum.yatağın etrafı ve altı yemek artıklarıyla dolu.şimdi hatırladım.ikiside yer yatağında yatıyorlardı.yatğın altını nasıl görüyorum rüyamda bilemiyoru.ama rüya bu.şimdiden vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.

Pantea

Kayıtlı Üye
merhaba ,rüyamda erkek arkadaşım bizde kalıyor ve ben bilmiyorum.erkek kardeşimle aynı odada yatıyorlar.karşılıklı 2 yatak.ben usulca o uyanmasın diye uzanıp kardeşimden saklıyarak arkadaşımın elini tutuyorum,Onada belli etmek istemiyorum.Gizlice tutup bırakıyorum ve usulca senii çok özledim diyorum.Ama o duyup uyanıyor.hafifçe gözlerini aralayıp gülümsüyor.O sırada yattığı yatağın çok pis olduğunu fark ediyorum.yatağın etrafı ve altı yemek artıklarıyla dolu.şimdi hatırladım.ikiside yer yatağında yatıyorlardı.yatğın altını nasıl görüyorum rüyamda bilemiyoru.ama rüya bu.şimdiden vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.

Erkek arkadasinizi cok sevmenize ragmen onda hoslanmadiginiz gormezden gelmeye calisdiginiz bir cok sey oldugu anlasiliyor, ayrica erkek arkadasinizin kendi cevresinden etkileniyor oldugunu dusunuyor olabilrisiniz,onda hosunuza gitmeyen seyleri hos goremeye calisiyorsunuz belki ama bilinc altiniz bu durumdan aslinda cok rahatsiz oldugunuzu soyluyor , bu insanla yapacaginiz bir evlilik size de onada mutsuzluk getorebilir.Hoslanmadiklarimizi gormezden gelmeye calismak yerine acikca ifade edip duzeltilmesini istemek dah akillica olur.Tum bunlarin yanisira ruyaniz sizin oz guven eksikliginizi ve kaybetyme korrkusundan dolayi gormezden gelme cabasinda oldugunuzu da yansitmis.

nayk

Kayıtlı Üye
merhaba
bir kadın tanıdık ama uzun suredır hatta yıllardır gormediğim kurşun döken bır kadın . Annem o kadına para karşılığı kurşun döktürüyor bende yanına gidiyorum annemin . Benim bir segilim olduğunu söylüyor anneme . bende hayır yok ama çok sevdiğim biri ar diyorum . kadın bır kağıda birşeyler karalıyor ve bu sevdiğim çoçuğun hayattın başka biri olduğunu Benım onları bır ortamda öpüşerek görceğimi söylüyor . bide bekliyecek diye bır yazı yazıyor ben okadar üzülüyorumki intihar etmeyi düşünüyorum . ve uyanıyorum . ıntar etmem gerektığnı hatırlıyorum ama ruyayı kahvaltıda hatırladım .:(

yorumlarsanız çok teşekkür ederim ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...