RÜYA YORUMLARINIZ İÇİN BURAYA !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pantea

Kayıtlı Üye
rüyamda evdeyim balkonda bi köpek var ufak tuvaletini yapıyo bende yıkıyorum balkonu sonra köpeği kucağıma alıp mutfağa gidiyorum annemin yanına köpeği ona gösteriyorum bak çok tatlı die köpek birden bebek oluyo çok güzel saçsız tombul erkek bebek anneme diyorum bak bebek gibi işte sonra sarıyorum onu bana sarılıyo bebek diyo daha ilk günden başladı tuvaletini yapmaya diyo bende olur daha ilk günler alışçak diyorum bebeğiyatırıyorum kucağıma köpek oluyo karnını elliyorum köpeğin şişlik var bbak diyorum burdan anlıcaz tuvaleti olup olmadığını diyorum snra uyandım sanki kardeşimde var rüyada ama net hatırlamıyorum.
Vefa ,baglilik gibi konulara onem veriyorsunuz,aile icinde bu konunun eksikligini hissediyor olabilirsiniz bu eksikligi siz doldurmaya calisiyorsunuz belkide,durum tam terside olabilir bireyler birbirlerine bagli ve vefali olabilriler ve bunun bozulmasi endisesi bu ruyaya neden olmus olabilir,cevrenizdekilere kendi tutumunuzla bir takim seyleri ogretmeye calisiyorsunuz,bireylerin birbirilerine daha cok ozen gosterip dikkat etmeleri gerekdigini amnlatmaya calisiyor olabilirsiniz.Sabirli bir yapiniz var.Su sira sikintilardan uzak ve aile iliskilerine daha fazla onem verdiginiz bir donemdesiniz.

Pantea

Kayıtlı Üye
Selam.RÜyamda ayrılmış olduğum erkek arkadaşımın çocukluğunu gördüm.TEsadüfen bilgisayarda bilgi için araştırıken onun ismini görüp tıkladım ve bi bölüm açıldı onun çocukluk fotoğrafları ve annesi babası videodaydı hep birliktelerdi ama annesi babası ayrı şu anda senelerdir hemde.Sonra aklıma gelmiş gibi aa işte bu nedenden ayrılmış aynı bu şekilde mutluyken bir anda bitmesin diye ilerde şimdiden ayrılmayı tercih etmiş dedim ama içimden bi ses zamanı gelince beni arayacak diyor beklemekten başka da bi şansın kalmadı.:(
Arkadasiniza duydugunuz ozlem ve sizde birakdigi soru isaretleri nedeniyle gordugunuz bir ruya , bosanmis bir ailenin cocugu olmasinin ayrilmanizda rolu oldugunu dusunuyorsunuz.Ayrilik icin kesin sebep bulaqmiyorsunuz ve ayriligin altinda yatan asil nedenleri bilmeyi istiyorsunuz.

destina

Kayıtlı Üye
çok teşekkürler pantea evet eksikliği hissediyorum sağol:(:(

angelic

Kayıtlı Üye
Bende bir ara sürekli rüyamda kafir üç harflilerin müslümanlara savaş açtığını fakat ben her ayetel kürsi okuduğumda taş keslilp donduklarını görüyordum.sıkıştırıyorlardı ama okumaya devam ediyordum.rüyadan uyanıp gözlerimi açtığımda ayetel kürsiye kaldığım yerden devam ediyordum.5-6 kez bu rüyayı görmüşümdür.sizce nasıl bir açıklaması olabilir bu rüyamın? selamlar..

Pantea

Kayıtlı Üye
Bende bir ara sürekli rüyamda kafir üç harflilerin müslümanlara savaş açtığını fakat ben her ayetel kürsi okuduğumda taş keslilp donduklarını görüyordum.sıkıştırıyorlardı ama okumaya devam ediyordum.rüyadan uyanıp gözlerimi açtığımda ayetel kürsiye kaldığım yerden devam ediyordum.5-6 kez bu rüyayı görmüşümdür.sizce nasıl bir açıklaması olabilir bu rüyamın? selamlar..
Doga ustu gucler ve parapsikolojik konulara yogun bicimde ilgi gosterip zihninizi bunlarla mesgul ettiginiz icin bu konularin ve bnilinmeyene olan merak ve dolayli korkunun yarattigi zihin karmasasi yuzunden tekrar bicimde gormussunuz bu ruyayi , bilinc altiniz maneviyatinizi kuvvetlendirmeniz gerkedigini vurgulamak istemis.

hira

Kayıtlı Üye
Gördüğüm rüyayı bir türlü net olarak yorumlayan olmadı belki yardımın dokunur şimdiden teşekkür.
Gördüğüm rüya 2 sene önce görüldü öyle ki ben hala unutamaıyorum
Rüyam camii avlusuna benzer bir yerde geçiyor.Geniş bir avlu,avluya inen demir ve paslı merdivenler.Avluda sadece başları kapalı pek çok kadın ağlıyor.Nedeni ise sürekli kadınların ölmesiymiş.Ben merdivenin en tepesinde durmuş ağlayanları izliyorum.Merdivenin en alt basamağında eşimin annesi oturuyor,saçları havaya kalkmış ve kötü görünüyor.Ona burada ne yapıyorsun diyorum bana'bana ölülerin kulaklarını temizleme görevi verdiler diyor'Aman Allahım diyorum merteben çok düşük senin anne diyorum.Sonra bana 'gelecek ve bana yardım edeceksin diyor'Hayır diyorum sen bana istemediğim hiç bir şey yaptıramazsın deyip kaçıyorum.Öyle hızlı ve korkarak koşuyorum ki,karşıma üstü yeşil örtülü bir mezar çıkıyor.Resmen mezarın üstüne yatıp 'beni bu kadından kurtar ''' diye ağlıyorum.Rüyam bundan ibaret.

Sellenay

Kayıtlı Üye
Selam
Dğn sabaha karşı 27 Temmuz 2008 de ölen bayan arkadaşımızın ablasını görüyorum, komaya girmiş eşi yanında telaşlı ben reii veriyorum" diyorum ve iki saniye içinde ablası gözlerini açıyor. Ablasına arkadaşın neden kanser olduğuyla ilgili kendi ağzından söylediği "birisineaşık oldum bana yüz vermeyince aşık oldum" cümlesini doğrulaak için sorduğumda o bana başka bir erkek isminden ağlayarak bahsediyor. Bende çok üzgünüm ve ağlıyorum. Ablasını dinlerken oturduğumuz odanın camından geniş bir avluya bakıyoruz. o avlunun karşısındaki eski binanın bodrumundan orta yaşlı bir usta kapağıı açıp merdivenleri alıyor. Bun yaparken merdivenleri sanki çer çöpmüş gibi- ağır görünüşlü olmasına rağmen- robocop gibi iki eliyle zorlanmadan alışına hayret ediyorum. Sanki bilgisayar oyununda mausla adamı kumanda ediyormuşuz gibi..
Çok etkilendim, acısı çok büyük 39 yaşındaydı arkadaşım. allah kalanlara sabır versin.
Teşekkürler..

nazar

Kayıtlı Üye
teşekkürler yüreğine ağzına sağlık

nazar

Kayıtlı Üye
annemlere gitmişim annemin kucağında bir bebek var cinsiyetini tam olarak bilemiyorum ama 3 - 5 aylık bir bebekti sonra annemlerle bir yere gidiyormuşuz anneme çocuk çocuk dedin çocuk yaptım ben bu çocukla nasıl gideceğim nasıl bakacağım bebeği doğurmuşum ama hiç bir hazırlığım yok bebek arabası bile yokmuş bir yandanda seviyorum ama bir yandanda ben nasıl doğurdum diye bebeğe bakıyorum hazırlıksızım sadece bir bebeğin sorumluluğu için hazır değilim diyorum.

Pantea

Kayıtlı Üye
Gördüğüm rüyayı bir türlü net olarak yorumlayan olmadı belki yardımın dokunur şimdiden teşekkür.
Gördüğüm rüya 2 sene önce görüldü öyle ki ben hala unutamaıyorum
Rüyam camii avlusuna benzer bir yerde geçiyor.Geniş bir avlu,avluya inen demir ve paslı merdivenler.Avluda sadece başları kapalı pek çok kadın ağlıyor.Nedeni ise sürekli kadınların ölmesiymiş.Ben merdivenin en tepesinde durmuş ağlayanları izliyorum.Merdivenin en alt basamağında eşimin annesi oturuyor,saçları havaya kalkmış ve kötü görünüyor.Ona burada ne yapıyorsun diyorum bana'bana ölülerin kulaklarını temizleme görevi verdiler diyor'Aman Allahım diyorum merteben çok düşük senin anne diyorum.Sonra bana 'gelecek ve bana yardım edeceksin diyor'Hayır diyorum sen bana istemediğim hiç bir şey yaptıramazsın deyip kaçıyorum.Öyle hızlı ve korkarak koşuyorum ki,karşıma üstü yeşil örtülü bir mezar çıkıyor.Resmen mezarın üstüne yatıp 'beni bu kadından kurtar ''' diye ağlıyorum.Rüyam bundan ibaret.
Manevi acidan eksik taraflariniz oldugunu dusunuyorsunuz , icinizde olum sonrasi surecle ilgili korkular var , obur dunyayla ilgili derin dusuncelere ve korkulara sahipsiniz,bir kadin olarak dinen yapmaniz gerekenleri yerine getirmediginizi sikca dusunuyor ve bu durumun akibetinden korku duyuyorsunuz,dini konularda okuyarak bilgi edinmek yerine cevrenizden duydugunuz bir cogu yanlis ve hurafelerle dolu bilgiler zihninizi bulandirmis ,gunaha girmekden ve yanlis olan seyleri yapmakdan korkuyor ve cekiniyorsunuz,ruhen huzura erismeye ihtiyaciniz oldugu bir donemde bu ruyayi gormus olmalisiniz ,kayinvalideniz hakkinda iyi seyler hissetmiyorsunuz bu acik , ama asil onda gorup elestirdiklerinizin bir kismini sizinde yapiyor olmaniz sizi korkutuyor.

Pantea

Kayıtlı Üye
Selam
Dğn sabaha karşı 27 Temmuz 2008 de ölen bayan arkadaşımızın ablasını görüyorum, komaya girmiş eşi yanında telaşlı ben reii veriyorum" diyorum ve iki saniye içinde ablası gözlerini açıyor. Ablasına arkadaşın neden kanser olduğuyla ilgili kendi ağzından söylediği "birisineaşık oldum bana yüz vermeyince aşık oldum" cümlesini doğrulaak için sorduğumda o bana başka bir erkek isminden ağlayarak bahsediyor. Bende çok üzgünüm ve ağlıyorum. Ablasını dinlerken oturduğumuz odanın camından geniş bir avluya bakıyoruz. o avlunun karşısındaki eski binanın bodrumundan orta yaşlı bir usta kapağıı açıp merdivenleri alıyor. Bun yaparken merdivenleri sanki çer çöpmüş gibi- ağır görünüşlü olmasına rağmen- robocop gibi iki eliyle zorlanmadan alışına hayret ediyorum. Sanki bilgisayar oyununda mausla adamı kumanda ediyormuşuz gibi..
Çok etkilendim, acısı çok büyük 39 yaşındaydı arkadaşım. allah kalanlara sabır versin.
Teşekkürler..
Arkadasinizin olumunden cok etkilenmissiniz bir cesit caresizlik duygusu yasamissiniz , soyledikleri icinize yer etmis duygularinizi etkilemis bu ruyanin nedeni bu , hastaligi suresince ona yardimci olmak istemissiniz ama hastaliga yenik dusmesi sizde farkinda olmadan yetersiz kaldiginiz duygusunu harekete gecirmis,hayatin bazen hic umulmadik kisilere umulmadik seyler yasatiyor olmasi sizi hem dusundurmus hemde korkutmus .

Pantea

Kayıtlı Üye
annemlere gitmişim annemin kucağında bir bebek var cinsiyetini tam olarak bilemiyorum ama 3 - 5 aylık bir bebekti sonra annemlerle bir yere gidiyormuşuz anneme çocuk çocuk dedin çocuk yaptım ben bu çocukla nasıl gideceğim nasıl bakacağım bebeği doğurmuşum ama hiç bir hazırlığım yok bebek arabası bile yokmuş bir yandanda seviyorum ama bir yandanda ben nasıl doğurdum diye bebeğe bakıyorum hazırlıksızım sadece bir bebeğin sorumluluğu için hazır değilim diyorum.

Bazi kararlarinizdan dolayi meydana gelen sorumluluklar yada bu kararlar akabinde ortaya cikan sorunlar sizi sikintiya sokmus , elestirilmekden korkuyorsunuz , belkide yapmak yada uygulamak sorunda kaldiginiz bazi seyler yuzunden sikintilisiniz bu durumdan birazda baskalarini sorumlu buluyorsunuz.

Pantea

Kayıtlı Üye
Arkadaslar yeni bir karar aldim ve bu gunden itibaren ruyalarini analiz etmemi isteyen arkadaslarin her biri icin kendi isimlerinde bir baslik acmayi ve her kesin ruyalarini kendi basligi altinda analiz etmeyi daha yararli buldum nedeni , bu sekilde ruyalarin gidisatini baskalarininki ile karismadan takip edebilecek ve kisinin psikolojik durumunu daha dikkatle inceleyip yardimci olabilecegime inaniyorum.Ayrica bazi arkadaslar ruyalarini farkli icerikler nedeniyle acikca yazmakdan cekiniyorlar ve bana ozelden ulasmayi tercih ediyorlar bu sekilde her kesin kendine ozel bir basligi olacak ve cekinmeden diledigi gibi paylasim yapabilecek .Simdi bu gunden itibaren her kes " ruya yorumcusu " ana basligi altinda kendi adiyla bir baslik acsin ve ruyalarini orada paylassin lutfen.

((ex))

Banlı Kullanıcı
annem rüyasında deniz yanına gitmiş ama deniz taşlarla doluymuş yani hiç su yokmuş, sonra birden taşlar kum tanelerine dönüşmüş tümsek tümsek olmuş sarı renkte. yalın ayak kumların içinde yürümeye başlamış..

Pantea

Kayıtlı Üye
annem rüyasında deniz yanına gitmiş ama deniz taşlarla doluymuş yani hiç su yokmuş, sonra birden taşlar kum tanelerine dönüşmüş tümsek tümsek olmuş sarı renkte. yalın ayak kumların içinde yürümeye başlamış..
Ruya yorumcusu basligi altina kendi nikinizle bir baslik acin "nilgun" seklinde ve ruyanizi oraya yazin lutfen.

Sellenay

Kayıtlı Üye
Bazi kararlarinizdan dolayi meydana gelen sorumluluklar yada bu kararlar akabinde ortaya cikan sorunlar sizi sikintiya sokmus , elestirilmekden korkuyorsunuz , belkide yapmak yada uygulamak sorunda kaldiginiz bazi seyler yuzunden sikintilisiniz bu durumdan birazda baskalarini sorumlu buluyorsunuz.

Çok teşekkür ederim pantea, çözdün beni. Gerçekten reiki ile şifa verildiğini duyduğum ve reiki 1 inisiyesi olduğum gün ona şifa vermeye kodladım kendimi. O günlerde tatile gitmişti arkadaşım. Sonra da birden bire hastalığı arttı. Son gün aklımda hep ona ve ailesine telefon etmek vardı ama ne yazıkki bir gü sonra hem de onun cep telefonundan ölüm mesajı geldi..
diline sağlık. Uzun yazdığı için özür dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...