RÜYA YORUMLARINIZ İÇİN BURAYA !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Huzun

Kayıtlı Üye
merhaba ben ruyamda kendi evimin fayanslarini yapmaya calisiyordum fakat bir kac kiis evin satilacagini ve biz bu evi almak istiyoruz diyorlardi ve daha sonra kendimi cok yukesek bir binanin tepesinde goruyorum karsidaki yuksek binalara reklam afisleri asiyorlardi ruyamda sonra kendi kendime benium yukseklik korkum var ama cok yuksekteyim diyordum yorumlarsaniz sevinirim sevgili pantea

Pantea

Kayıtlı Üye
agzınıza saglık pantea..sagolun cok dogru acıklamalar..ama genede merak edıyorum 4 5 ayrı uzmanı nasıl kandırabılırsınız?bu ısten para kazanan tarot fal merkezlerı bulunan ve ısım yapmıs kısıler nezaman baksalar dıger kızı goruyolardı..yanı okıza bakarken onun ıcınde oburunu goruyolardı..burası yerı degıl ama konu sıcakken yazmak ıstedım..

nerden yakaladıgımı soyleyım .bu benım cıktıgım kızdı ve en basından berı sordum herkes bu kız melek gıbı yok cok ıyı falan dıyolardı.megerse gorsuklerı dıgerıymıs.ve surdan kıtlendı olay devamlı okızın bı amelıyatı oldugunu soylemıslerdı bel altından.soruyorum yok dıyo saklıyo sanıyodum sıkıstırdım bıraz yok..sonra obur kızla tanıstıktan sonra dırek bana benım bacagımı kesıyolardı nerdeyse sen bılıyomusun dedı ve anlatmaya basladı..amelıyatı bıle dıger kızda gorebıldıklerıne gore..ruh calma yada kullanma dısında bısey dıye dusundum.gercekten bakan kısılerde ıyı ınsanlardır.sagolun sımdıden yenıde olsam sıtede cok guzel ınsanlarla tanıstım.

Parapsikolojik yontemlerle para kazanan kisiler parapsikolojide uzman olabilrlerde olmayabilirlerde bunun aslini Allah bilir , ama bu kisilerin psikolojik bir sorunu bilimsel olarak aciklamalarini bekleyemezsiniz var olan bir sorunu gorebilirler belki ama bunu kendi bilgileri dahilinde yorumlarlar onlara gore bu ruh calmak yada benzeri bir tabirle adlandirilabilir, ama bunun bilimsel aciklamasi coklu kisilik vakasi yani bir kimsenin birbirinden bagimsiz olarak bir yada birkac farkli karaktere sahip olmasidir ki cogu vakada kisi kendisi bile bunun farkinda degildir yani bir karakteriye yaptiklarini diger karakterler bilmeyebilirler.

Ameliyeti grmuslerse sizin karsiniza cikacak kimsede diye gormuslerdir, ilk kizda gorduklerini dusunmuslerdir.

Pantea

Kayıtlı Üye
merhaba ben ruyamda kendi evimin fayanslarini yapmaya calisiyordum fakat bir kac kiis evin satilacagini ve biz bu evi almak istiyoruz diyorlardi ve daha sonra kendimi cok yukesek bir binanin tepesinde goruyorum karsidaki yuksek binalara reklam afisleri asiyorlardi ruyamda sonra kendi kendime benium yukseklik korkum var ama cok yuksekteyim diyordum yorumlarsaniz sevinirim sevgili pantea

Kendinizi gelistirmek adina yada yeni fikirlerle ilgili bazi dusunce ve girisimleriniz var yada olacak , ama bunlarin sonuclarindan emin degilsiniz ve nedense biraz umutsuzca bakiyorsunuz cabalarinizin sonucuna , bosa gideceginden endiseleniyorsunuz,kendinizden ummadiginiz ve sizi sasirtacak bir davranisda bulunacaksiniz.

nazar

Kayıtlı Üye
merhabalar,
rüyam çok güzeldi bir yanardağ lavlar kırmızı kırmızı yeryüzünü kaplamış ışık şöleni gibiydi biraz korku vardı ama manzara çok güzeldi sonrasında bir dağdan akan serin ve bir okadar berrak bir su gürül gürül akıyor sonrasında lavların üzeri yemyeşil çimlik alan olmuş ve ben oğlumla çok eğleniyorum ve eşimde biize katılıyordu çok eğlendiğimi hatırlıyorum.

arife kan

Kayıtlı Üye
merhaba sevgili pantea,
rüyamda gözlerim kan çanağı içinde kıpkırmızı vaziyette , önümü göremiyorum, sadece hissederek, sezerek önümü görebiliyormuşum. yalnızca burnumun ucunndakileri görebiliyorum, ileridekileriyi çok bulanık,sisli görüyorum ve ben ileriyi göremiyorum diye sıkılıp üzülüyorum.:( sonra bir akrabam bana ayna veriyor gözlerime bir bakıyorumki sağ gözüm kıpkırmızı kan damarları içinde göz bebeğim yok olmuş.. bu ne böyle die dehşete düşüyorum . üzülüyorum.. aynayı elimden bırakıyorum..
bu rüyamı yorumlarsan sevinirim..

destina

Kayıtlı Üye
merhabalar

ben rüyamda resim yapıyodum dağlar ev bide ağaçlar çiziyodum renkli boyalarla bide bi arkadaşımın evindeyiz tatlı yapıyoruz baklava yiyorum arkadaşoım renk renk elbise giyiyo geliyo gösteriyo bize böyle renkli bi rüyaydı :)

Pantea

Kayıtlı Üye
merhabalar,
rüyam çok güzeldi bir yanardağ lavlar kırmızı kırmızı yeryüzünü kaplamış ışık şöleni gibiydi biraz korku vardı ama manzara çok güzeldi sonrasında bir dağdan akan serin ve bir okadar berrak bir su gürül gürül akıyor sonrasında lavların üzeri yemyeşil çimlik alan olmuş ve ben oğlumla çok eğleniyorum ve eşimde biize katılıyordu çok eğlendiğimi hatırlıyorum.
Duzenli ve uyumlu hissettiginiz bir donemdesiniz , tatsiz seylerden uzak hayatinizdan memnun oldugunuz bir zaman dilimdesiniz yada bu zamana yakin oldugunuzu hissediyorsunuz , simdilik boyle bir durum yoksa bunu cok arzuladiginiz icin bu ruyayi gormussunuz.

Pantea

Kayıtlı Üye
merhaba sevgili pantea,
rüyamda gözlerim kan çanağı içinde kıpkırmızı vaziyette , önümü göremiyorum, sadece hissederek, sezerek önümü görebiliyormuşum. yalnızca burnumun ucunndakileri görebiliyorum, ileridekileriyi çok bulanık,sisli görüyorum ve ben ileriyi göremiyorum diye sıkılıp üzülüyorum.:( sonra bir akrabam bana ayna veriyor gözlerime bir bakıyorumki sağ gözüm kıpkırmızı kan damarları içinde göz bebeğim yok olmuş.. bu ne böyle die dehşete düşüyorum . üzülüyorum.. aynayı elimden bırakıyorum..
bu rüyamı yorumlarsan sevinirim..

Gelecekle ilgili endiseleriniz var , hayatin akisinin nereye gidecegini bilememek geleceginiz hakkinda istediginiz gibi soz sahibi olamamak sizi uzuyor ve korkutuyor,kimi insanlar bu durumdan sizin sorumlu olmadiginizi soyluyorlar kimiside sadece sizin sorumlu oldugunuzu soyluyorlar buda kendinizle ilgili olarak olumsuz dusunmenize neden oluyor.Kendiniz icin en dogru olani siz bilebilirsiniz .

Pantea

Kayıtlı Üye
merhabalar

ben rüyamda resim yapıyodum dağlar ev bide ağaçlar çiziyodum renkli boyalarla bide bi arkadaşımın evindeyiz tatlı yapıyoruz baklava yiyorum arkadaşoım renk renk elbise giyiyo geliyo gösteriyo bize böyle renkli bi rüyaydı :)
Sevgi ve mutluluk hakkinda ozlemleriniz nedeniyle bu ruyayi gormussunuz.Bir sevgiliniz yoksa yada eger evliyseniz uyumlu sevgi dolu b ir birlikdeliginiz yoksa bunlarin ozlemini duyuyorsunuz.

((ex))

Banlı Kullanıcı
annem beni rüyasında görmüş bana tecavüz ediyolarmış polise gitmişim onlarda beni hastahaneye götürmüşler raporlarım temiz çıkmış..

benim gördüğüm rüya: komşumun ğlu küçük bir münübüs kullanıyormuş bizde arabanın içindeyiz bir kaç kişi daha vardı yanımda köyün içinde arabayla geziyormuşuz sonra birden kendimizi dağ yolunda görmüşüz tek yol ve toprak yoldu çok daracık ve yokuş yukarı çıkıyoruz yan tarafımızda uçurumdu yani korkuluk filan yoktu yokuş yukarı çıkarken önümüzde çukur daracık bir yol çıktı, ya o yolu geçicektik ya da uçurumdan aşağıya düşecektik ama geçemedik münübüs uçurumdan düştü ama sadece ben kendimi o youlun üzerinde görmüşüm diğerleri uçurumdan düşmüş..ben yalnız başıma tepeye doğru çıkmaya çalışıyormuşum ve çıkmışım kurtuldum demişim..

yazboz

Kayıtlı Üye
ruyamda ucakla ıstanbula gıdecektım ıslemlerı yaptırırken bana pırlanta yuzuk verdıler burası ısyerımdekı ınsanlara donustu ama hava alanınıdaydım cok taslı parlayan ıkı tane yuzuk bır tamne de benım parmagımda vardı ben cok buyuk olduklarını benım parmgımdakı gıbı olsa takmamın daha kolay olacagını soyledım tarzım degıl bu yuzuk dedım ama taktım ıstanbula davete cagırılmısım ucagı kacırıyorum telaslandım ucagı kacırınca ama yıne kendımı davette gordum kalabalık uzun bır masa benı cagıran kısı ayaga kalkıyor yemekler masada hosuma gıdıyor ılgı mutlu uyandım yorumunu merak edıyorum
tesekkurler...

destina

Kayıtlı Üye
teşekkürler pantea evet özlem duyuyorum sevgiye mutluluğa sağol

Huzun

Kayıtlı Üye
merhaba ben ruyamda bir dugundeydim ve cok sik bir kiyafet var uzerimde kirik beyaz saclarim makyajim cok guzel olmusum ve gelin var ama gelinin yuzunu hatirlamiyorum herkes cok sik ve herkes acik renk kiyafetler giymis bir arkadasimda beyaz giymis ve elbisesi yerlerde surunuyor ve ben dugunde teyzemle konusuyorum 45 yasindaki komsumuzu cekistiriyoruz diyorumki teyze 45 yasindaki kadin neden bukadar degistirir kendini saclarini sari yapmis lens takmis ve silikon yaptirmis teyzemde bukadar degisiklik yapiyorsa psikolojik sorunlari vardir diyor ruyamda ve kendi resimlerimi gosteriyorum teyzeme bak diyorum bende cok guzel gelin olmustum bunlarda benim fotolarim diyorum ve gelinlikli fotolarimi gosteriyorum yorumlarsaniz sevinirim pantea yorumlarinizi cok begeniyorum lutfen hakkini helal et emegine saglik

Pantea

Kayıtlı Üye
annem beni rüyasında görmüş bana tecavüz ediyolarmış polise gitmişim onlarda beni hastahaneye götürmüşler raporlarım temiz çıkmış..

benim gördüğüm rüya: komşumun ğlu küçük bir münübüs kullanıyormuş bizde arabanın içindeyiz bir kaç kişi daha vardı yanımda köyün içinde arabayla geziyormuşuz sonra birden kendimizi dağ yolunda görmüşüz tek yol ve toprak yoldu çok daracık ve yokuş yukarı çıkıyoruz yan tarafımızda uçurumdu yani korkuluk filan yoktu yokuş yukarı çıkarken önümüzde çukur daracık bir yol çıktı, ya o yolu geçicektik ya da uçurumdan aşağıya düşecektik ama geçemedik münübüs uçurumdan düştü ama sadece ben kendimi o youlun üzerinde görmüşüm diğerleri uçurumdan düşmüş..ben yalnız başıma tepeye doğru çıkmaya çalışıyormuşum ve çıkmışım kurtuldum demişim..
Anneniz sikintili gunler geciriyor olmali bu nedenle bu ruyayi gormus.Bazi
seyleri kuruntu edinip kendisini mutsuz hissediyor,babanizla yada cevresindeki baskalariyla sorunlari olabilir onlar tarafindan baski altina alindigini hissediyor olabilir.
Cevreniz ve icinde buyudugunuz ortamdan siyrilip farkli ve digerlerinden daha bilincli oldugunuzu dusunuyorsunuz, bunun farkindasiniz,kati kurallardan kurtulup kendiniz icin dogru olani bulmus olmalisiniz.Bu yuzden kendinizdeki gelisimin fasrkindasiniz ve ilerlemeyi daha da gelismeyi hedefliyorsunuz.

((ex))

Banlı Kullanıcı
Anneniz sikintili gunler geciriyor olmali bu nedenle bu ruyayi gormus.Bazi
seyleri kuruntu edinip kendisini mutsuz hissediyor,babanizla yada cevresindeki baskalariyla sorunlari olabilir onlar tarafindan baski altina alindigini hissediyor olabilir.
Cevreniz ve icinde buyudugunuz ortamdan siyrilip farkli ve digerlerinden daha bilincli oldugunuzu dusunuyorsunuz, bunun farkindasiniz,kati kurallardan kurtulup kendiniz icin dogru olani bulmus olmalisiniz.Bu yuzden kendinizdeki gelisimin fasrkindasiniz ve ilerlemeyi daha da gelismeyi hedefliyorsunuz.

yorum için teşekkürler dilek abla..:eek:

Pantea

Kayıtlı Üye
ruyamda ucakla ıstanbula gıdecektım ıslemlerı yaptırırken bana pırlanta yuzuk verdıler burası ısyerımdekı ınsanlara donustu ama hava alanınıdaydım cok taslı parlayan ıkı tane yuzuk bır tamne de benım parmagımda vardı ben cok buyuk olduklarını benım parmgımdakı gıbı olsa takmamın daha kolay olacagını soyledım tarzım degıl bu yuzuk dedım ama taktım ıstanbula davete cagırılmısım ucagı kacırıyorum telaslandım ucagı kacırınca ama yıne kendımı davette gordum kalabalık uzun bır masa benı cagıran kısı ayaga kalkıyor yemekler masada hosuma gıdıyor ılgı mutlu uyandım yorumunu merak edıyorum
tesekkurler...

Hayat tarziniz hakkinda cevrenizdekilerin dusunceleri sizin icin cok onemli, nasil bir yasantiniz olmasi gerekdigini baskalarinin begenileri ve yorumlarina gore secmeyi ve seciminizden oturu taktir edilmeyi istiyorsunuz,ama alismis olduklarinizdan ve yerlesmis tarzinizdan vaz gecmek aslinda sizin istemediginiz bir sey,maddi anlamda ilerlemelerden geri kalmak sizin icin en korkutucu sey maddiyata maneviyattan daha fazla deger veriyorsunuz.

Pantea

Kayıtlı Üye
merhaba ben ruyamda bir dugundeydim ve cok sik bir kiyafet var uzerimde kirik beyaz saclarim makyajim cok guzel olmusum ve gelin var ama gelinin yuzunu hatirlamiyorum herkes cok sik ve herkes acik renk kiyafetler giymis bir arkadasimda beyaz giymis ve elbisesi yerlerde surunuyor ve ben dugunde teyzemle konusuyorum 45 yasindaki komsumuzu cekistiriyoruz diyorumki teyze 45 yasindaki kadin neden bukadar degistirir kendini saclarini sari yapmis lens takmis ve silikon yaptirmis teyzemde bukadar degisiklik yapiyorsa psikolojik sorunlari vardir diyor ruyamda ve kendi resimlerimi gosteriyorum teyzeme bak diyorum bende cok guzel gelin olmustum bunlarda benim fotolarim diyorum ve gelinlikli fotolarimi gosteriyorum yorumlarsaniz sevinirim pantea yorumlarinizi cok begeniyorum lutfen hakkini helal et emegine saglik
Oncelikle bir hakkim varsa helal olsun , yorumlarla yardimci olabiliyorsam ne mutlu bana.
Kendinizde yapmak istediginiz bazi degisiklikler var gibi bunlar kisilik , dis gorunus acisindan yada yasam tarzi acisindan olabilir ama cekinceleriniz var cevrenizdeki insanlarin ozelliklede yakin cevrenizin bu degisim karsisinda verecegi tepkiden cekiniyorsunuz, sizi kinamalri yada elestirmelerinden korkuyorsunuz,bazi sikinti ve sorunlarinizin baskalari tarafindan farkedilmesi korkusuda olabilir,aslinda dikkat cekmeyi farkedilmeyi taktir toplamayi istiyorsunuz.Su siralar kendi ic dunyaniz yanisira dis gorunumunuzlede yakindan ilgilisiniz.

silwer

Kayıtlı Üye
Selamlar Pantea; rüyamda hamile olduğumu gördüm. Ancak istemediğim bir gebelikti. Çocugu aldırmak istiyorum fakat kimse aldırmama izin vermiyordu. Özellikle anneme ağlayıp yalvarıyordum ama karşı cıkıyor,doğurmam gerektiğini söylüyordu. Sevgilimle telefonda konuşuyordum (kendisi gerçekten şu an askerde) izne gelicem,gelince nikahı kıyarız diyordu. Çok rahat ve umursamazdı.Ben annemi ikna edemeyince yakın bir arkadasımın annesine gidiyordum. Onun bıldıgı bır doktor varmış,ona beni götürmesini çocugu aldırmam da yardım etmesını istiyordum. Rüya boyunca sürekli ağlıyordum. Çok kötü bir kabustu. Kısa süre öncede size yazmıştım, istemediğim bir çocugum olduğunu görmüştüm. Sanki o rüyanın başlangıcını gördüm. Yorumlarsanız çok sevinirim...Sevgilerimle...

arwen

Kayıtlı Üye
rüya yorumun için çok teşekkür ederim.böyle ii yorumlar yaparsan devamlı sana yorum yaptırıcaz haberin olsun:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...