RÜYA YORUMLARINIZ İÇİN BURAYA !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yazboz

Kayıtlı Üye
yorum ıcn cok tesekkurler pantea

Pantea

Kayıtlı Üye
Selamlar Pantea; rüyamda hamile olduğumu gördüm. Ancak istemediğim bir gebelikti. Çocugu aldırmak istiyorum fakat kimse aldırmama izin vermiyordu. Özellikle anneme ağlayıp yalvarıyordum ama karşı cıkıyor,doğurmam gerektiğini söylüyordu. Sevgilimle telefonda konuşuyordum (kendisi gerçekten şu an askerde) izne gelicem,gelince nikahı kıyarız diyordu. Çok rahat ve umursamazdı.Ben annemi ikna edemeyince yakın bir arkadasımın annesine gidiyordum. Onun bıldıgı bır doktor varmış,ona beni götürmesini çocugu aldırmam da yardım etmesını istiyordum. Rüya boyunca sürekli ağlıyordum. Çok kötü bir kabustu. Kısa süre öncede size yazmıştım, istemediğim bir çocugum olduğunu görmüştüm. Sanki o rüyanın başlangıcını gördüm. Yorumlarsanız çok sevinirim...Sevgilerimle...
Bu tur bir ruya genellikle iki durumda gorulur birincisi yapmayi cok istedigimiz bir sey oldugunda ve cevreden destek alamadigimizda ikincisi ise tam tersi yapmayi hic istemedigimiz bir sey yada icinde bulunmak istemedigimiz bir durumdan kurtulamadigimizda bu tur caresizlik ve yalnizlik duygularini vurgulayan ruyalar goruruz.buyuk ihtimallepsikolojik olarak bu iki durumdan birinde kalmis olmalisiniz.Kendinizi zorlanmakda ve yalniz buluyorsunuz.

destina

Kayıtlı Üye
dün gece çok rüya gördüm aklımda kalanlar

annem kardeşim ben karanlıkta ara sokaklardan çıkmaya çalışıyoruz kardeşim bi yere giriyo bo dükkan gibi tuvaletini yapıyo annemde karşı odaya girip yapıyo tuvaletini bende arada kalıyorum olduğum yere yapıyorum tuvaletimi sonra çıkıyoruz ordan caddeye geliyoruz otobüse binicem kent kartıma para yatırıyorum 6 veriyorum adam 5,5 yatırıyo kendi kendime boşver diyorum karşıya geçip otobüs bekliyoruz

sayısal oynamışım yanımda bi bayan var hatırlamıyorum kim o rakamları söylüyo ben işaretliyorum 3 bulmuşum seviniyoruz snra gazeteden ıokuyoruz üç bilen 5,5 milyon kazanıyo üzülüyorum olsun diyo 2,5 milyon kar ettin diyo .

ceyda düvencinin annesi ölmüş denizin ortasında kayık gbibi uzun bi bottayız herkes ağlıyo dalgalar var dalga deviriyo kayığı kıyıya yüzüyoruz kıyıda bekliyoruz kalabalık kayıktakiler yüzüyo kıyıda bi adam var yanımda kim bilmiyorum kuma gömülmüş kürek sanıyorum çekeyim diyorum bi bakıyorum balık adam hızla alıyo o balığı denize fırlatıyo

babamı grüyorum ben yatağımda yatıyorum kardeşimin küçüklüğü babama diyo tamam yaptım hadi top oynamaya gidelim diyo babamda tamam tamam diyo ben kendi kendime düşünüyorum yrn pazar babamla kardeşim gider balık almaya diyorum gelince kızartırız diyorum babamın gülümsediğini hatırlıyorum .(babam vefat etti)

yazboz

Kayıtlı Üye
ruyamda bır toplantıdaydım daha cok konser seyredıyormus gıbı yada bırının dugunu gıbıydı karsıda bır platformda ınsanlar vardı bız de seyırcıydık yer konusunda karar vermedık yanımdakılerle koseden goremedık tekrar eskı yerımıze donduk artabayla hareket ettık eskı sınıf arkadasım sevgılım gıbı oluyor onun evıne gıdıyoruz annesıyle konusuyoruz sonra (hayvanları severım)sarı bır kedı eskı evımızde mutfakta ayaklarımızın altında dolasırken kafasına bırsey dusuyor ve oluyor kafasında kucuk bır yara gıbı alan var kan gormuyorum cok uzuluyorum

Pantea

Kayıtlı Üye
dün gece çok rüya gördüm aklımda kalanlar

annem kardeşim ben karanlıkta ara sokaklardan çıkmaya çalışıyoruz kardeşim bi yere giriyo bo dükkan gibi tuvaletini yapıyo annemde karşı odaya girip yapıyo tuvaletini bende arada kalıyorum olduğum yere yapıyorum tuvaletimi sonra çıkıyoruz ordan caddeye geliyoruz otobüse binicem kent kartıma para yatırıyorum 6 veriyorum adam 5,5 yatırıyo kendi kendime boşver diyorum karşıya geçip otobüs bekliyoruz

sayısal oynamışım yanımda bi bayan var hatırlamıyorum kim o rakamları söylüyo ben işaretliyorum 3 bulmuşum seviniyoruz snra gazeteden ıokuyoruz üç bilen 5,5 milyon kazanıyo üzülüyorum olsun diyo 2,5 milyon kar ettin diyo .

ceyda düvencinin annesi ölmüş denizin ortasında kayık gbibi uzun bi bottayız herkes ağlıyo dalgalar var dalga deviriyo kayığı kıyıya yüzüyoruz kıyıda bekliyoruz kalabalık kayıktakiler yüzüyo kıyıda bi adam var yanımda kim bilmiyorum kuma gömülmüş kürek sanıyorum çekeyim diyorum bi bakıyorum balık adam hızla alıyo o balığı denize fırlatıyo

babamı grüyorum ben yatağımda yatıyorum kardeşimin küçüklüğü babama diyo tamam yaptım hadi top oynamaya gidelim diyo babamda tamam tamam diyo ben kendi kendime düşünüyorum yrn pazar babamla kardeşim gider balık almaya diyorum gelince kızartırız diyorum babamın gülümsediğini hatırlıyorum .(babam vefat etti)
Karmasik ve yorgun bir gunun ardindan gorulmus bir ruya gibi , kurtulmak istediginiz sikintilari , huzur ve ozgurluk ozlemini , toplum ve yasam hakkindaki dusuncelerinizi ve benzeri ogeleri yansitan karmasik bir duygusal halin yansimasi .

destina

Kayıtlı Üye
teşekkürler pantea emeğine sağlık

loeb

Kayıtlı Üye
ruyasında benı gormus babannesının evınde babannesı vefat ettı ve koruyucusunun rehberının o oldugunu soylemıstım ben..ve benı gormus ben arka odada patıkanın baslangıcında duruyomusum dag evı bu ev ve oda dustan cıkmıs bornozla sarkı soyluyomus ama heryer aynaydı dıyo evın hep kendıme baktım dıyo bısuru boy aynası falan dısarı cıktım dedı gene aynalar kapıda falan..aılesıde evdeymıs..bende gecen hafta babasını gormustum bı kazayla ılgılı bısey demıstım baban falan kaza yaptımı dıye..babası bılmıyo durumu 2gun kendının kaza yaptıgını gormus babası ve oda korkarken amcası bı adama vurmus arabayala...bu vurdugu adamda kızın babasına kazık atan kardesı...karısık oldu ama bagıntıyı kurarsınız tesekkurler bagımlınız olduk:)

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
Acayip bir rüya gördüm rüyamda ölen bir komşumun evinde yüksek sesle müzik çalıyordu kapısına gittim kapıyı kendi açtı ve onun ölü olduğunu rüyamda anımsadım ve ona sen öldün dedim hayır dedi . sonra korktum uzaklastım dağın tepesinde buldum kendimi ve orada bir yaslı kadınla karsılastım çıplktı ve olduğum yerde toprak kayması olan bir yerdi ve o kadın bana istediğim bir duayı öğretmeye basladı sonra toprağa girdi ve girdiği yer vagina seklini aldı ve onun gibi sekilde çok sayıda sekil yan yana oluşmuşdu öğrendiğim duayı söyledim ama sonra uyanınca aklımdan çıktı çok karışık bir ruya idi ve o çıplak yaslı kadın kambur ve sırtında patlıcan rengi bir örtü vardı bunun manasını bulabilirmiyiz acaba:(

Pantea

Kayıtlı Üye
ruyasında benı gormus babannesının evınde babannesı vefat ettı ve koruyucusunun rehberının o oldugunu soylemıstım ben..ve benı gormus ben arka odada patıkanın baslangıcında duruyomusum dag evı bu ev ve oda dustan cıkmıs bornozla sarkı soyluyomus ama heryer aynaydı dıyo evın hep kendıme baktım dıyo bısuru boy aynası falan dısarı cıktım dedı gene aynalar kapıda falan..aılesıde evdeymıs..bende gecen hafta babasını gormustum bı kazayla ılgılı bısey demıstım baban falan kaza yaptımı dıye..babası bılmıyo durumu 2gun kendının kaza yaptıgını gormus babası ve oda korkarken amcası bı adama vurmus arabayala...bu vurdugu adamda kızın babasına kazık atan kardesı...karısık oldu ama bagıntıyı kurarsınız tesekkurler bagımlınız olduk:)
Ben analiz yapmak durumundayin sevgili loeb dil bilgisi kurallarini ihlal eden anlam karmasasi dolu cumleleri edit etmek benim isim degi lutfen cumlelerinizi duzgun kurunuz ve ardindan bana yaziniz.

Pantea

Kayıtlı Üye
Acayip bir rüya gördüm rüyamda ölen bir komşumun evinde yüksek sesle müzik çalıyordu kapısına gittim kapıyı kendi açtı ve onun ölü olduğunu rüyamda anımsadım ve ona sen öldün dedim hayır dedi . sonra korktum uzaklastım dağın tepesinde buldum kendimi ve orada bir yaslı kadınla karsılastım çıplktı ve olduğum yerde toprak kayması olan bir yerdi ve o kadın bana istediğim bir duayı öğretmeye basladı sonra toprağa girdi ve girdiği yer vagina seklini aldı ve onun gibi sekilde çok sayıda sekil yan yana oluşmuşdu öğrendiğim duayı söyledim ama sonra uyanınca aklımdan çıktı çok karışık bir ruya idi ve o çıplak yaslı kadın kambur ve sırtında patlıcan rengi bir örtü vardı bunun manasını bulabilirmiyiz acaba:(
Kendi kisiliginizde yok etmeye yada frenlemeye ugrasdiginiz bir bolum var, bunlar bazi duygular, durtuler yada dusunceler olabilir , bunu basaramiyorsunuz kendinizde istediginiz degisimi yaratamiyorsunuz ve bu sizi korrkutuyor,kendinizden daha ustun bir guce siginma ihtiyaci hissediyorsunuz ,mor rengin psikolojik anlami zarafet, zenginlik ve ihtisamdir luks yasaqmin simgesidir , kadin olarak bunu arzuluyor ve kadinliginizi daha cok disa yansitarak yasayabileceginizi dusunuyorsunuz.Genel olarak siradan ve mazbut ve manevi degerlerin ustun oldugu bir yasamla , sira disi luks ve tutku dolu bir yasam istemek arasinda bocaliyor gibisiniz .Nefsiniz ve arzuladiklariniz arasinda catisma var.

loeb

Kayıtlı Üye
ozur dılerım ..ruya su bu bı oncekı ruyayı hatırlarsınız.kankısının ruhunu kullanan hasta kızı.sımdı bu ruyanın sahıbıde o kız yanı dogru olan kız bu ruyayı goruyo..aramız bayagı ıyı ve cok ınanılmaz ıyı bırısı.bu yargılarla bakmanız mantıklı olur dıye dusundum

ruya*
kızın dag evındeymısız aynı zamanda bu ev vefat eden babannesının evı.ruhanı bıseyıde var evın.dedıkı ruyamda sen aılem hepımız o evdeydık.sen arka kapıda patıkanın basındaydın.benı cagırıyodun gezelım falan dıye sanırım elındede tel vardı mes atıyodun ama evın heryerı aynaydı dedı ben banyodan cıktım ve sarkı soyluyorum ama heryer ayna on kapıdan dısarı cıkıyorum ordada ayna var dedı.pozıtıf bı sekılde anlattı.

tesekkurler sımdıden

buda oncekı olayların yorumu ben ruyamda babasını goruyodum bu kızın ve bı trafık kazası gıbı bısey goruyodum gecen cumartesı.sonra babasını tanımam persembe cuma arka arkaya oda kendını gormus kaza yaparken..ve dun aksam kardesı adamın kaza yapmıs..bu bı kanalmı acaba? bır frekansmı yoksa herkesmı hıssettı?yanı kız bu ıletısımlere pek ınanmıyo ama bı an gelıyo hersey ortaya cıkıyo

Pantea

Kayıtlı Üye
ruyamda bır toplantıdaydım daha cok konser seyredıyormus gıbı yada bırının dugunu gıbıydı karsıda bır platformda ınsanlar vardı bız de seyırcıydık yer konusunda karar vermedık yanımdakılerle koseden goremedık tekrar eskı yerımıze donduk artabayla hareket ettık eskı sınıf arkadasım sevgılım gıbı oluyor onun evıne gıdıyoruz annesıyle konusuyoruz sonra (hayvanları severım)sarı bır kedı eskı evımızde mutfakta ayaklarımızın altında dolasırken kafasına bırsey dusuyor ve oluyor kafasında kucuk bır yara gıbı alan var kan gormuyorum cok uzuluyorum
Toplumsal dusuncelerinizin agirlikda oldugu bir ruya bu , gundelik olaylardan ve toplumsal olaylardan haberdar olmayi seviyor ve gundemden uzak kalmak istemiyorsunuz,ask ve sevgi gibi konularda biraz zayif kaldiginizi dusunuyorsunuz sevginiz ve duygulariniz genellikle sevkat duygulariyla ic ice ,askda dikkatli davranmayi onemsiyorsunuz cunki cok zarif cok kibar ve duygusal olmanin size zarar verecegini zayiflik oldugunu dusunuyorsunuz ,aslinda tamamen kadinsi tavirlar olan bu tavirlari korkusuzca yasamak istiyorsunuz ama zayif kalmak ve zarar gormekden oturu kendinizi surekli kontrol altinda tutuyorsunuz.

nazar

Kayıtlı Üye
merhaba Rüyamda bir rampa yoldan kardeşimle birlikte çıkmaya çalışıyoruz ama yol okadar dik ve uzun ki baya bir zorlanıyoruz ama oyolu geçiyoruz sonunda dar bir yoldan bir şatayo çıkıyoruz.

((ex))

Banlı Kullanıcı
annem rüyasında siyah dikik saçlı küçük bir şeytan pencereden içeriye girmiş saçlarını yolmaya çalışırmış kahkaha atarak annemde bırak dermiş ama bırakmazmış uynamaya çalışırmış uyanamazmış..sonra uyanmış..

bende rüyamda cesetler görmüşüm morarmış vücutları kesik kesik çok korkmuşum..sonra benim içime cin girmiş 2 farklı karakter olurmuşum, saçma sapan hareketler yaparmışım sonra birden düzelirmişim kendim olurmuşum..uyandığımda her yerim uyuşmuştu ve sol elimle boğazımı sıkıyordum.:confused:

Pantea

Kayıtlı Üye
merhaba Rüyamda bir rampa yoldan kardeşimle birlikte çıkmaya çalışıyoruz ama yol okadar dik ve uzun ki baya bir zorlanıyoruz ama oyolu geçiyoruz sonunda dar bir yoldan bir şatayo çıkıyoruz.
Yasaminizin genel akisi hakkinda bir ruya bu , kimi zaman hayat ve size getirdikleri karsisinda zorlandiginiz zamanlarin yansimasi ama yakin cevrenizin destegi ile bu zamanlari asiyorsunuz, zorluklar karsisinda inancli ve inatci oldugunuz zamanlarda daha cabuk ustesinden geldiginizi dusunuyorsunuz ama gelecekde sizi daha nelerin bekledigini cok merak ediyor ve bu bilinmeyeni onceden ogrenebilmek icin cesitli yollara basvuruyorsunuz.Hayat size gore zorlu ve bilinmezlerle dolu .

Pantea

Kayıtlı Üye
annem rüyasında siyah dikik saçlı küçük bir şeytan pencereden içeriye girmiş saçlarını yolmaya çalışırmış kahkaha atarak annemde bırak dermiş ama bırakmazmış uynamaya çalışırmış uyanamazmış..sonra uyanmış..

Anennizin agir bunalimnlari var yada sikintili bir zaman icerisinde su sira,mumkunse konusabilecegi dertlesebilecegi biri yada bir uzmanla gorusmeye gitsin .Ic dunyasinda kendisini bunaltan birikmis cok sey var asiri baski ve sikinti hissediyor bastiriyor yada gormezden geliyor ama ilerki zamanlarda fiziksel ve ruhsal sorunlara donusebilir bu durum.

bende rüyamda cesetler görmüşüm morarmış vücutları kesik kesik çok korkmuşum..sonra benim içime cin girmiş 2 farklı karakter olurmuşum, saçma sapan hareketler yaparmışım sonra birden düzelirmişim kendim olurmuşum..uyandığımda her yerim uyuşmuştu ve sol elimle boğazımı sıkıyordum.:confused:
Nilgun bana kendiniz ve aileniz hakkinda detayli bilgi verirmisiniz anne babanizla iliskileriniz varsa kardesleriniz yada esinizle , ayrica aile bireylerinin birbirleriyle olan iliskilerinide yazin .Bunlari sormamin nedeni hem sizde hemde annenizde dikkate deger olcude baski altinda kalmis korku ve ofke birikimi olmasi bunun sebeplerini bulabilirsek size daha fazla yardimci olabiliriz.Ruyalarinizin analizi size icinde bulundugunuz psikolojik durumu anlatabilir ama asla sorunlarinizi halledemez .

destina

Kayıtlı Üye
rüyamda evdeyim balkonda bi köpek var ufak tuvaletini yapıyo bende yıkıyorum balkonu sonra köpeği kucağıma alıp mutfağa gidiyorum annemin yanına köpeği ona gösteriyorum bak çok tatlı die köpek birden bebek oluyo çok güzel saçsız tombul erkek bebek anneme diyorum bak bebek gibi işte sonra sarıyorum onu bana sarılıyo bebek diyo daha ilk günden başladı tuvaletini yapmaya diyo bende olur daha ilk günler alışçak diyorum bebeğiyatırıyorum kucağıma köpek oluyo karnını elliyorum köpeğin şişlik var bbak diyorum burdan anlıcaz tuvaleti olup olmadığını diyorum snra uyandım sanki kardeşimde var rüyada ama net hatırlamıyorum.

yazboz

Kayıtlı Üye
tesekkur ederım pantea cok acıklayıcı ve bekletmeden gecıktırmeden cevap verıyorsunuz.bu bence cok onemlı.sagolun...

Guru

Kayıtlı Üye
Selam.RÜyamda ayrılmış olduğum erkek arkadaşımın çocukluğunu gördüm.TEsadüfen bilgisayarda bilgi için araştırıken onun ismini görüp tıkladım ve bi bölüm açıldı onun çocukluk fotoğrafları ve annesi babası videodaydı hep birliktelerdi ama annesi babası ayrı şu anda senelerdir hemde.Sonra aklıma gelmiş gibi aa işte bu nedenden ayrılmış aynı bu şekilde mutluyken bir anda bitmesin diye ilerde şimdiden ayrılmayı tercih etmiş dedim ama içimden bi ses zamanı gelince beni arayacak diyor beklemekten başka da bi şansın kalmadı.:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...