RÜYA YORUMLARINIZ İÇİN BURAYA !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
destina ' Alıntı:
merhaba bu rüyamın yorumunu çok merak ediyorum bütün şehir sular altındaydı ben eski büyük bi evde mahsur kalmıştım yanımdada bi erkek vardı ona kazaklar verdim birini giydi yer yatağı yaptım ona her taraf griydi tahtalar gıcırdıyodu şarap şişeleri vardı bi odada tozlu kirli böyle birileri geldi onlara lahana attım salatalık attım snra uyandım

:d hayayında önemli bir değişklik olacak bir kişinin gerçek yüzünü göreceksin bir erkeğin

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
gabriel ' Alıntı:
merhaba
rüyam; bi iskeleden kalabalık şekilde şuan hatırlayamadığım arkadaşlarımla denize girdik ve çıkınca heryerimizde siyah yuvarlak lekeler oluştu tüm vücudumuzu sardı sonra deniz pis herhalde gidip yıkanalım dedim banyoya gittiğimde annemi gördüm banyo yapıyordu arkası dönüktü saçları şuankinden çok uzundu ve tertemiz pamuk gibi görünüyordu gülümsedi dönüp kendikendime ;annem temizlenmiş benim lekelerimde çıkarmı ki acaba dedim ovaladım ama kolumdaki leke busefer siyah irinli oldu böcek gibi göründü ve bu rüya benim bugün içimi sıkıyor kötü bişey mi yaşıycam:(

şuan hayatında senin önemli olan bir grup (arkadaşlık yada sosyal grup) var yaniş bir kaç kişiden oluşan ve değer verdiğin kişiler hatta annen seni bu kişiler konusunda uyarmış olabilir hayatında özellikle kız olan bu gruba dahil olan kişiye dikkat etmen gerekiyor çünkü olmsuz birşeyler yaşatması muhtemel

destina

Kayıtlı Üye
URUMHAMATAHAYİL ' Alıntı:
destina ' Alıntı:
merhaba bu rüyamın yorumunu çok merak ediyorum bütün şehir sular altındaydı ben eski büyük bi evde mahsur kalmıştım yanımdada bi erkek vardı ona kazaklar verdim birini giydi yer yatağı yaptım ona her taraf griydi tahtalar gıcırdıyodu şarap şişeleri vardı bi odada tozlu kirli böyle birileri geldi onlara lahana attım salatalık attım snra uyandım

:d hayayında önemli bir değişklik olacak bir kişinin gerçek yüzünü göreceksin bir erkeğin

teşekkür ederim off yaa kim bu erkek :(

silwer

Kayıtlı Üye
Selamlar;
rüyamda yalnızca ellerimi gördüm sol elimde 2 altın yüzük vardı bir tanesinin üstünde büyük bir pırlanta vardı. Kim olduğunu bilmediğim birisi yüzükleri parmağıma takmış bende yüzüklere bakıyorum ve taşlı olanı çıkarıp sağ elimin yüzük parmağına takıyorum. Çok kısa ama etkileyici bir rüyaydı. Yorumlarsanız çok memnun olucam.Şimdiden teşekkürler...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
silwer ' Alıntı:
Selamlar;
rüyamda yalnızca ellerimi gördüm sol elimde 2 altın yüzük vardı bir tanesinin üstünde büyük bir pırlanta vardı. Kim olduğunu bilmediğim birisi yüzükleri parmağıma takmış bende yüzüklere bakıyorum ve taşlı olanı çıkarıp sağ elimin yüzük parmağına takıyorum. Çok kısa ama etkileyici bir rüyaydı. Yorumlarsanız çok memnun olucam.Şimdiden teşekkürler...

ÖNEMLİ BİR TEKLİF ALACAKSINIZ RÜYA GAYET NET :D

kartal

Kayıtlı Üye
kötü bir varlık var, göndermen için önce çağırmalı sonra göndermeliymişsin, kimse korkudan gönderemiyo ben cesaret edip göndermeye çalışıyorum, gönderilmesi için dua ve kitap var kitap sol elimde bir arizede tepeye bakıp dua ediyorum çağırıyorum varlık tepeden çıkıyo, güzel bir kadın geliyor geldiği zamanda göndermeye çalışıyorum gönderemiyorum üzerime doğru geliyor bana hiç birşey yapmıyor aksine beni seviyor benden hoşnut kalıyo

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
kartal için :D

KEYİFLİ BİR RÜYA OLMUŞ EĞER SON ZAMANLRAD VARLIKLARA TAKMİŞ DURUMDA DEĞİLSEN (YANİ PSİKOLOJİK DEĞİLSE) BİR PERİ SENİ ZİYARET ETMİŞ

kartal

Kayıtlı Üye
o varlıklara kafayı takalı çok oldu gelecekleri olsaydı şimdiye çoktan gelirlerdi ben çocukluğumdan beri düşünürüm ama şimdiye kadar çağırmaya hiç yeltenmedim. çağırsammı bişeyler acaba

destina

Kayıtlı Üye
rüyamda denizdeyim yanımda yeğenlerimde var dans ediyoruz denizde ben eğilim balık almaya çalışıyoum elime renkli sarılı bi balık ufak sonra çoğalmaya başlıyolar uğur böcekleri çıkıyo iki tanesini elime alıyorum annnemlerin yanına doğru gidiyorum denizden çıkıp biri uçuyo gidiyo biri de duvara düşüyo sonra sandalyelerin üzerine renkli havlular seriyorum ıslak kurusun die içeri giriyorum duş alıcam çok güzel bi ev var duş almışım üzerimde kırmızı badi var amcama benzer biri ona yemek vermeye giriyorum bayılmış ambulans çağırıyorum kadın geliyo elinde tansiyon aleti ayakkabısını merdivenden yukarı koyuyo aynı ayakkabılarımız beyaz topuksuz bi ayakkabı içeri geliyo bakıyo amcama bayılmış dio gülüyo sonra amcam dışarı çıkıyo oğluyla tartışmış sanki ama öteki amcam oluyo o kişi ayağına siyah terlik giyiyo sarılıyorum ona sıcaklığını hissediyorum kapı önü ayakkabı dolu bu arada ben amcama 1000 lira yatırmışım hesap cüzdanı görüyorum ondan sarılıyo amcam ağlıyo gibiydi

ben böyle rüyalar sıklıkla görüyorum ama çoğu zaman ayrıntı hatırlamıyorum bugün ayrıntıları hatırlıyorum merak ettim mümkünse yorumlarsanız sevinirim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
deniz hayatınız genelini simgeler rüyada bazı böcek türlerini görmek para ile ilgilidir. anne haber demektir akraba görmek soyal ilşkilerinizdir ayakkabı görmek sıkıntıdır. kağıt para görmek barıştır. özetle

aile ve sosyal ilşkilerinizde sizden kaynaklanan yada ailenizde ki bazı kişilerden kaynaklanan bazı sorunlar ve sıkıntılar var bu sıkıntılar çözüme kavuşmaya başlayacak ama öncelikle sizin bir kaç şey yapmanız lazım

destina

Kayıtlı Üye
URUMHAMATAHAYİL ' Alıntı:
deniz hayatınız genelini simgeler rüyada bazı böcek türlerini görmek para ile ilgilidir. anne haber demektir akraba görmek soyal ilşkilerinizdir ayakkabı görmek sıkıntıdır. kağıt para görmek barıştır. özetle

aile ve sosyal ilşkilerinizde sizden kaynaklanan yada ailenizde ki bazı kişilerden kaynaklanan bazı sorunlar ve sıkıntılar var bu sıkıntılar çözüme kavuşmaya başlayacak ama öncelikle sizin bir kaç şey yapmanız lazım

evet sıkıntı var ama benim yapabileceğim bişiy yokki :( teşekkür ederim ;)

İtina

Kayıtlı Üye
Ay geçenlerde komşumun kocasını gördüm rüyamda. Şimdi şekerim ben migrostan alışveriş yapmaya gitmişim... Ay a-a bakıyorum bu herifceyizde beni takip ediyor. Ay kozmetik derken temizlik derken sakatat herif peşimi bırakmıyor. Beeeen kaçıyorum o kovalıyor beeeen kaçıyorum o kovalıyor. Neyse o arada bunun bet yüzlü karısı beliriyor arkamızda. Ay beeeen kaçıyorum herif kovalıyor herif kaçıyor bet surarlı karı kovalıyor. Ay inşallah Flash TV ye çıkmamışızdır diye dua ediyorum ben tabi. Sen kaç ben kovala derken. Ay hani o kadar koştuk ki rahmimin yeri değişti sandım. Neyse şekerim. Kasada yakalıyor bu herifceyiz beni. Bi gözgöze geliyoruz ama ben nasıl tir tir titriyorum. Ayol bi dünya alışveriş yapmışım birde nasıl ödeyeceğim derdindeyim. Reyonlar arasında Müjde Arrrr gibi süzülürken ne var ne yok atmışım sepete. Ayol 3 emekli maaşı yetmez hani. Neyse şekerim ben titremekteyim. Seçim yapamıyorum. Kasiyer mi herifceyiz mi? Kasiyer mi herifceyiz mi derken bet suratlı karı çık gel.

Kocamla burda mı buluşuyorsunuz aşifttttte diye bir bağır. Tanrım hani kısır gününde sanki bir batım kıl çıkarmış tabağından... Ayyy saçlarıma yapıştı bırakmıyor (şekerim 2.500$) ben nasıl can havliyle (hanımefendiliğimden zerre noksanla) Polis polis polis diye bağırdıysam ay Ankara Emniyet Müdürlü'ğü Ahlak Masası yıkıldı oracığa...

Ay tam orda uyandım...

Şekerim birincisi bu yarım rüyamın yorumlanması.
İkincisi de devamını ne zaman görürüm. Merak içerisindeyim cevabınızı bekliyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
hımmmmmm bu yazı bana öyle tanıdık geldiki bacım k.çın açıkta kalmış diyeceğim bir daha aç yayın gelir

İtina

Kayıtlı Üye
Terbiyesizsiniz şekerim. Hem şarlatan hem terbiyesiz... Kın kın kınadım.... ellerde kınasın. :-[

destina

Kayıtlı Üye
rüyamda eski patronumun oğluyla dükkan gibi bi yere giricez arabadan iniyoruz cebimden beyaz anahtarlıklı anahtarı alıyor demir kapıyı açıyor içerde bir sürü kurabiyeler vr diyorum böcekler yememişmi bunları oda diyor örttük üstünü ama üstleri açık sonra kapıyı kapıyorum içersi dağınık fazla temizde deil kapıdan dışarı bakıyorum bi kadın bi kaç adam içeri girmek istiyo açıyorum arkadaşla ben bakakalıyoruz eski satın alma yeri neresi die soruyolar arka tarafı gösteriyoruz ölçmeye başlıyolar ben kendi kendime onlar gitsede yalnız kalsak die düşünüyorum sonuç uyandım yalnız kalamadık :D herhangi bişeye işaret midir yoksa benim de bi yerlerimi örtmem gerekli mi:) malum yaz ya sıcak :)

teşekkür ederim.

birdy

Kayıtlı Üye
merhaba,
rüyamda ailemle beraber eski tarihi bir binanın (güzel bir binaydı) içinde kurulu pansiyon gibi bir yere dinlenmeye gidiyoruz.orada eski erkek arkadaşımı görüyorum.kulağında elmas bir küpe var hatta baştan benim zamanında ona almış olduğum bir yüzük vardı küpenin o olduğunu sanıyorum üzülüyorum.küpenin parlaması çok güzeldi.benim orada olduğumu farkediyor ve aileme çevreyi tanıtmada yardımcı olmaya çalışıyor bense onu görmezden geliyorum ama rüyada ikimiz de birbirimizi hissediyoruz.birden ailem le kendimi bir gemi yolcuğunda buluyorumgeminin koridorları geniş ve uzun ayrıca ağaç kaplama ama kamaralar çok dolu ve köhne.gemide arada ünlü birilerini görüyorum hatta eski erkek arkadaşımın da orada olduğunu biliyorum ama bir kez ya görüyorum ya görmüyorum.gemide şu anda görüşmediğim bağlantıda olmadığım arkadaşlarımı da arada görüyorum konuşuyorum.bu rüyadan çok mutlu uyanmıştım göreli 1 aya yakın oluyor ama tüm ayrıntılarını hatırlıyorum.yorumlamanızı rica edeceğim

fot

Kayıtlı Üye
merhaba.geçen gece yatmadan önce Allaha yalvardım ve eski sevgilimle barışacaksak bana göster allahım dedim. ve rüyamda sevdiğimle,ikimizinde ilk geçlik yıllarını geçirdiğimiz eski mahallemizde arkadaşlarımızla geziyorduk.bu günkü yaşlarımızdaydık.ve sevdiğim bana öyle bir sarılıp öpüyordu ki hiç burakmayacakmış gibi.çok mutlu uyandım.eğer yorumlarsanız çok sevinirim.şimdiden teşekkür ederim

LordOfRings

Kayıtlı Üye
merhabalar
rüyamda bir bebek gördüm karnı para dolu imiş... kesip parayı çıkarmayı düşünüyorduk bebek canlı tabi... bebeğin karnında para... ne dir bu acaba... çok saçma bi rüya gibi geldi bana ama.. yorumu nedir acaba canlı bebeğin karnında para olduğunu görmek nedir sizce?

beta

Kayıtlı Üye
rüyamda dökük duvarlarınada delikler olan bir evdeyim eşimle daha tanışmıyormuşuz ama eşimin annesi orayı temizlemeye geliyor ve temizliyor (yorumlarsanız sevinirim.)

sehzade

Kayıtlı Üye
RUYAMDA KAR YAGIYORDU HERYER KAR OLMUSTU SEVGİLİM BİZDE OTURUYORDU COK MUTLUDUK BABAMA BABA DİE HİTAP EDİYORDU... BU RUYAYAI İKİNCİ GÖRÜŞÜM

NOT:SEVGİLİMLE AYRIYIZ SUAN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...