RÜYA YORUMLARINIZ İÇİN BURAYA !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lunatic

Kayıtlı Üye
sağol urum söylendi bu tarz birşey zaten daha önce... değişiklik epeydir var da bu kadar bariz ve uyandığımda da etkilerini gösteren bir kabus olmamıştı tavsiyene uyup yakınımda uzman birilerine danışacağım en azından olayın bütünüyle ilgili yorum yapma şansım olur teşekkürler

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Selamlar,
Ben o kadar cok ruya gorurum ki, belli semboller yorumlayabiliyorum. Bazı olecek kisileri ya da agır hastalıkları kazaları aynı olacagı sekilde de gorebiliyorum. Ama bu ruya bir tuhaf bakalım siz ne diyeceksiniz..
Baslıyorum:))
Ruyamda gece karanlıkta isten cıkmısım corak bir tarlanın onundeki bir yerde servis beklerken bana servis artık oradan degil tarlayı dolasman lazım diyorlar. Ben birileri ile konusurken hic yuksek volumeli bir kisi olmadıgım halde cırlak yuksek bir kahkaha atıyorum, cevremdekiler bana hayretle ve ayıplayarak bakıyorlar. utanıyorum ve neden o tur bir kahkaha attıgımı ben de anlayamıyorum.. gidiyorum. tarlayı dolasıyoruz hep beraber, o esnada tek mezartası olan iki kabir goruyorum, bana bunlar sehit diyorlar o zaman kahkahama diye kızdıklarını anlıyorum, mahcubum cok. Mezarın ustunde karalar giymis iki kisi secde dizleri uzerine oturmus basları yana egik namaz kılar gibiler. Benden tarafta olan Allah diye zikir ediyor oyle icten oyle kalben ediyor ki, nefesini hissediyorum. Ancak, sırtının asagısı belinde bir sey yukseliyor, alcalıyor her Allah dediginde sanki bizim cigerlerimize hava cekince gogsumuzun sismesi gibi..sonra baska bir mekanda karman karısık insanlara saldırmıs garip yaratıklar goruyorum, diger insanlarla birlikte kacıyorum vs vs..
ben cok uzun ruyalar goruyorum, hepsini hatırlıyorum ve uyandıgımda o kadar yorgun oluyorum ki. Zaten gece uyurken de uyanık gibi baska mekanlar yerlerde gezdigim icin hep yorgun kalkıyorum..
Simdiii kim tabir edebilecek ruyamı? Urum?? Cok tesekkurler, saygılar.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
dynamic apnea ' Alıntı:
Selamlar,
Ben o kadar cok ruya gorurum ki, belli semboller yorumlayabiliyorum. Bazı olecek kisileri ya da agır hastalıkları kazaları aynı olacagı sekilde de gorebiliyorum. Ama bu ruya bir tuhaf bakalım siz ne diyeceksiniz..
Baslıyorum:))
Ruyamda gece karanlıkta isten cıkmısım corak bir tarlanın onundeki bir yerde servis beklerken bana servis artık oradan degil tarlayı dolasman lazım diyorlar. Ben birileri ile konusurken hic yuksek volumeli bir kisi olmadıgım halde cırlak yuksek bir kahkaha atıyorum, cevremdekiler bana hayretle ve ayıplayarak bakıyorlar. utanıyorum ve neden o tur bir kahkaha attıgımı ben de anlayamıyorum.. gidiyorum. tarlayı dolasıyoruz hep beraber, o esnada tek mezartası olan iki kabir goruyorum, bana bunlar sehit diyorlar o zaman kahkahama diye kızdıklarını anlıyorum, mahcubum cok. Mezarın ustunde karalar giymis iki kisi secde dizleri uzerine oturmus basları yana egik namaz kılar gibiler. Benden tarafta olan Allah diye zikir ediyor oyle icten oyle kalben ediyor ki, nefesini hissediyorum. Ancak, sırtının asagısı belinde bir sey yukseliyor, alcalıyor her Allah dediginde sanki bizim cigerlerimize hava cekince gogsumuzun sismesi gibi..sonra baska bir mekanda karman karısık insanlara saldırmıs garip yaratıklar goruyorum, diger insanlarla birlikte kacıyorum vs vs..
ben cok uzun ruyalar goruyorum, hepsini hatırlıyorum ve uyandıgımda o kadar yorgun oluyorum ki. Zaten gece uyurken de uyanık gibi baska mekanlar yerlerde gezdigim icin hep yorgun kalkıyorum..
Simdiii kim tabir edebilecek ruyamı? Urum?? Cok tesekkurler, saygılar.

farkında olmadan yada bilerek birine haksızlık etmişsiniz ahdını almışsınız dedikodu yada iftirada olabilir özeltle bir kişiye hak etmediği bir söz söylenmiş yüzüne yada arkasından daha sonra bunu anlayacaksınız o kişiye haksızlık ettiğinizi

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
huyum degildir dedikodu ya da iftira..ofkeyle soylenmis bir sozdur belki de. Umarım yakında anlarım hatam varsa da kimsenin ahı kalmaz ben de..uzuldum simdi bak..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
yorum yapılacak bir rüya değil. bir çalışma meditasyon yada insliliye olunmuşsa yani bir enerji çalışması yapılmışsa bu rüyanın görülmesi normaldir.

destina

Kayıtlı Üye
rüyamda annemle birlikte banka gibi bi yerde sırada bekliyoruz sonra paramızı alıyoruz imza atıyoruz ben 513 milyon alıyorum annem 563 milyon parayı görüyorum sayıyorum rüyanın sadece burasını hatırlıyorum sizce nedir yorumlarsanız sevinirim:)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
destina ' Alıntı:
rüyamda annemle birlikte banka gibi bi yerde sırada bekliyoruz sonra paramızı alıyoruz imza atıyoruz ben 513 milyon alıyorum annem 563 milyon parayı görüyorum sayıyorum rüyanın sadece burasını hatırlıyorum sizce nedir yorumlarsanız sevinirim:)
maşallah ne kadar çok ayrıntı hatırlamışsınız.

kağıt para gördüysen sengi muhabbet aşk

bozuk para ise kavga

LordOfRings

Kayıtlı Üye
merhabalar; rüyamda biri koltukaltıma krem sürüyordu...süren bi erkek, bende öyle... ve bu rüyayı iki kez üst üste gördüm... anlamı nedir...

A

angeldream

ben havalanındayım urum bir kadın var sarı saçlı tombul biri ama tanımıyorum gerçektede tanımıyorum elinde beyaz bir bavul ve başka bir bavul daha var yardım edeyim size diyorum alıyorum elinden bavulu bilet kesen yere koyuyorum bir bakıyorum kocaman küp şeklinde çiğ et bu sizinmi diyor bana kadın hayır diyorum bu benim değil arkamdaki kadının ona sadece yardım ediyorum diyorum bu şekilde idi işte :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
rüyası bile tuaf büyük bir kavga kopacak aile içinde ssen suçlanacaksın

destina

Kayıtlı Üye
RÜYAMDA OTEL GİBİ Bİ YERDEYİM YEĞENLERİMLE KUCAĞIMDA UFAK Bİ KIZ ÇOCUĞU GÜZEL ESMER Bİ KIZ ONA BÖYLE OLMASI GREKTİĞİNİ ANLATIYORUM BİŞEYLERİN AMA TAM OLARAK NEYİ ANLATIYORUM BİLEMİYORUM SAKIZLAR VAR ELLERİMİZDE MERDİVENLERE ATA ATA İNİYORUZ .SONRA HAVUZ GÖRÜYORUM SARI MAVİ YEŞİL RENKTE KAYDIRAKLAR VAR BU HAVUZU DAHA ÖNCE GÖRMEDİM HİÇ HAVUZ GİRİYORUZ O ÇOCUKTA YANIMDA MAVİ SİMİTİ VAR ÇIKIYORUZ YEĞENLERİM PİZZA YİYOR DONDURMA GRÜYORUM ŞİŞKO Bİ KADIN GÖRÜYORUM KAYDIRAKTA GÜLÜYORUM BÖYLE .

lunatic

Kayıtlı Üye
urum bu annemin rüyası iki odanın arasındaki kapının eşiğinde bir akrep görmüş plastik sanmış ama çok uzun süre bakmış ama hiç kıpırdamamış annemde şaka yapıyorlar bana diye kafasını çevirmiş daha çevirir çevirmez akrep ok gibi fırlamış ben banyodaymışım babamda banyo kapısının önündeymiş bu akrep banyo kapısının eşiğine kadar gelmiş bi anda annem bağırmış babama sıkıştır ölsün öldür şunu diye öyle bağırırken de uyanmış...hayrolsun dedik işte yakınında farketmediği bir düşmana yordum ben ama sen bi yorumlasan

LordOfRings

Kayıtlı Üye
tekrar mrb
rüyamda annem bana sevgilimin beni aldattığını söylüyor ve bende çok sinirleniyorum...hatta öyle sinirlendimki sinirli uyandım...nedir bu acaba?

bLoodeyesTR

Kayıtlı Üye
BabamLa bir sokakta yürüyoruz. babam benim biraz arkamda karsıda yerde yatan köpek kaLkıyor bize doğru geLiyor babam geriye doğru kaçıyor hemde korkarak(gerçek hayatta köpekten korkmaz.)sonra köpek diğer sokağa sarparak gidiyor. acaba bu neye işaret?

serap

Kayıtlı Üye
merhaba benimde rüyami yorumlarsaniz sevinirim simdiden cok tesekkür ederim

Bloody_mary

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Rüyamda en yakın arkadaşımla kavga ettiğimi gördüm.Kavgamız biter bitmez kendi kendime majiyle ilgilenmem gerekli deyiorum ve bilgisayarda majiyi araştırmaya başlıyorum.Elektrikler gidiyor,ansiklopedilerden araştırıyorum bu sefer de kitaplar elimden havalanıyordu.Kalkıp yürüyorum etrafımdaki aura alanımın mor olduğunu görüyorum.Mor giymeliyim diyorum kendi kendime.
Yorum yaparsanız sevinirim.
Ayrıca ben rüyayı tam unutmuştum nette geziniyordum.Bi büyü buldum ve tesadüfe bakın ki içinde etrafınızı mor bir auranın kapladığını düşünün diyordu.
Bu arada Majinin M sini bilmem bile.
İki sorum olacak sizlere:
1.Mor renk ne demek oluyor???
2.Majiyle ilgilenmeli miyim değil miyim??(rüyada bazı aksilikler oluyordu.)
Şimdiden teşekkür ederim.İyi günler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...