Musallat veya ''Demon''

Emrah91

Kayıtlı Üye
Bi ara benim de başımda şarkı söyleyenler olmuştu insanları biz yarattık diye ama bunu kimse yemez anca dünya bana hizmet etsin insanlar ne istersem yapsın diye 7/24 araştırma yapıp bağlama arayan uyaniklar yemiş gibi yapar bu yemi. Demonlar değildir gelenler boş umutlarla insanlarla oynayan ayak takımı cinleridir. Yoksa buraya yazacak durumda bile olamazdınız tabi peygamber, evliya filan değilseniz.
Komik, ama bana ''peygambersin'' diyorlar :)

Emrah91

Kayıtlı Üye
Demon sandıkları ayaktakımı cinlerdir demonlar herkese gelmez çok ağır bedeller ödenmesi gerekir, cinleri tuğçe ışınsı kitabındaki ritüeller ile bile davet edebiliyorlar diye biliyorum. Cinler abartıldığı gibi değil ahım şahım birisi olmana çok büyük isteklerini karşılamana gerek yok.
Bazılarına da kendi geliyor efsane gizemli varlıklar değil sıradan cinler, yoksa bağlamacı cingözler bu kadar kolay irtibat kurup milleti araştırmazlardı cinlerini kullanıp 🤩

İlginç bir rüyaymış.. hayır olsun bakalım..
Demon sandıklarınız normal cinlerdir, uzun zaman devam eden psikolojik rahatsızlıklarınız sonucu savunmanız zayıflamış onlar da birazcık eğlenmeye gelmişler...
Siz önce URUMHAMATAHAYİL ile görüşüp bakım yaptırın neden nerden gelmişler büyü vb etkiler var mı ne varsa çıkar bakımda, daha sonra psikiyatriste de gidersiniz sadece ilaçlarla beyni uyuşturmak metafizik kaynaklı hastalıklarda kesin çözüm olmuyor.
Ben hiçbir şeyi davet etmedim. Zaten pek bir inancım yoktu.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Komik, ama bana ''peygambersin'' diyorlar :)
Hehe olur öyle takmayın kendini mısır kralicesi sananlar var bir de.. bunlar insanları elit olduğuna inandirip oynamak için basit numaralar üfleyin geçer :ROFLMAO: elit bağlamacilar bunların müridi işte 🤩

Emrah91

Kayıtlı Üye
Hehe olur öyle takmayın kendini mısır kralicesi sananlar var bir de.. bunlar insanları elit olduğuna inandirip oynamak için basit numaralar üfleyin geçer :ROFLMAO: elit bağlamacilar bunların müridi işte 🤩
Ben peygamberlik müessesine pek inanmam, o tür bir iddiam hiç olmadı (Olsaydı kendimden, aklımdan şüphe ederdim).

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Ben hiçbir şeyi davet etmedim. Zaten pek bir inancım yoktu.
Sizin inanmamıza yada belirli amaçlar için varlık araştırıp davet yapmanıza gerek yok. Bunu size başkası gönderebilir. Fal baktırdığıniz bir falcı herhangi bir nedenle sürtüşme yaşadığınız negatif enerjili varlıkların oyuncağı olmuş bir sapık kara büyücü. miras yüzünden size düşman olan akrabalar, yada menfaatlerine aykırı davrandığınız icin icten size bilenen bu tür işlerle uğraşan etik kaygıları olmayan insanciklardan birisi.. birçok şey sebep olabilir bu duruma.

Emrah91

Kayıtlı Üye
Merhaba. Ben Emrah. Öğrenciyim. Doğma büyüme İstanbulluyum.

Bundan 12 yıl önce (20 yaşımdayken) kendimden 15 yaş büyük, Layla isimli bir hanımefendiden hoşlanıyordum. Platonikti, şiirler falan yazmış bir şekilde kendimi o'na belli etmiştim. Kadın, Annemin eski iş arkadaşıydı. Öğrenince beni Anneme şikayet etmiş, biraz bizle ''alay'' etmişti, sonrada ilişkimiz kesildi.

İki yıl boyunca ''aşk acısı'' çekmiştim. Bu süre içinde psikolojim bozulmaya başladı. 22 yaşımdan itibaren yerlerde, duvarlarda, örtülerde ve birçok yerde insan suretinde silüetler görmeye başladım. Buna yanında paranoya da eşlik etti ve tüm insanlar tarafından kameralar vasıtasıyla izlendiğimi, takip edildiğimi düşündüm (Truman Show filmindeki gibi). Bu durum zaman zaman arttı, zaman zaman azaldı.

26 yaşıma geldiğimde ''aşk acısından'' eser kalmadı, ama gönlümde de kimse yoktu. Bir mağazada satış görevlisi olarak çalışıyordum. Zaman zaman mağazanın deposuna gönderiliyor, ürün paketliyordum. Sıkıcı bir işti. AÖF okuyordum ve okulumda başarısız olmuş, fakat bırakmamıştım. İşten ayrılıp sınavlara konsantre olacaktım, teyzemin burnunu sokmasıyla ve evdekilerin devam etmemi istemesiyle bir süre daha devam ettim. Depoda çalışan bir çocuk vardı, birkaçta başka iş arkadaşı falan. Bir gün depoda çalışırken, bir arkadaşın şakalaşması sonucu olay bilek güreşine dönüştü. Sonra bahsettiğim çocukta bana bilek güreşi teklifinde bulundu, bende masum bir şekilde kırmadım, kabul ettim. Kilolu ve kondisyonsuzdum (güçsüzdüm), o'nu biraz zorladıktan sonra ikimizinde bileği ortaya geldi, sonra ani bir sıcaklık hissettim ve ''tok'' diye çıkan bir ses sonrası kolum kırıldı. O iş yerinde bu son bulunuşumdu, içlerinden bir tanesiyle birlikte acile gittik, alçıya alındım. 6 ay kadar bir zamanı evimde istrahatta geçirecektim.

Sonra (istrahat sırasında) dışarıdan birçok sesler duydum, hastalığım sebebiyle bu alınganlıklarım arttı. Genel olarak düşmanca, bana karşı nefret dolu ve o çocuğu övücü şeylerdi. O çok beğenilip tutuluyor, bana ise nefret kusuluyordu.

Aradan biraz zaman geçtikten sonra fizik tedaviyi de atlatıp, sağlığıma kavuştum. Ama odamda garip sesler duymaya başladım. Önce tat ve doğulu ve hafifte çingene aksanlı bir kadın sesi işitmeye başladım, sonra bunu birde çocuk takip etti, sonra ise birçok adam ve kadının, kızın, neredeyse başka bir alemin sesini işitmeye başladım. Pek bir bilgi sunmuyorlardı. Benim gördüğüm PKK yanlısı ve Türkiye'de iktidarcı ve aynı zamanda gayrimüslimlere, türklere, özellikle gayrimüslim türklere karşı aşırı ırkçı ve nefret dolular, ne kadar dindar olduklarını bilmiyorum, ama ''dinci'' denilen türden bir yapıya sahiptiler. Benim birçok yönelimim oldu, ama sonuç olarak agnostik spiritüelim. Onlar ise kendilerine ''Demon'' diyorlardı. Bununla birlikte çelişen bazı bilgiler de ediniyordum, kendilerine ''Cin'', ''Ruh'' ve saire de diyebiliyorlardı.

Annem kendini çocuklarına adamış, çok temiz bir kadındır. Babam çalışmadı ve Annem bunca yıl Abim ve Benim için didinip durdu.

Abim gitgide olgunlaşan çok efendi, çok iyi yürekli bir insandı. 2019 yılında ani bir şekilde vefat etti. Otopsi yapıldı, ''doğal ölüm'' dendi ve ölüm sebebi ise ''akciğerde ödem'' şeklinde açıklandı. Ama Abimin en ufak bir şikayeti bile yoktu. Ben sporu savsaklamıştım ve kilo fazlasından dolayı sorun yaşıyordum, ara sıra (merdiven çıkarken falan) şikayetler yaşıyordum, ama Abimin konuyla ilgili en küçük bir şikayeti dahi yoktu. Nasıl oldu? Hala büyük bir merak içindeyiz.

(Ben fizik tedaviden sonra 2018 yılında fitness'a yazıldım ve epey kilo verdim, fit ve iyi bir görünüme kavuştum, sonra tembellik ve kendini salmayla birlikte sporu bıraktım, bir işe girdim ve orada da tutunamadım. Aradan geçen zamanda ise çok kilo almıştım.)

Abimin olayından sonra ailecek yıkıldık, benim psikolojim daha kötü oldu ve psikiyatrik ilaçlar kullandım. İlaçlar sebebiyle askere almadılar. Bütün gün uyuyordum. Aradan birkaç yıl geçtikten sonra kendime yeni yeni geldim. Bir takım aletler aldım ve evde egzersizler yapmaya başladım. Tekrar yavaş yavaş fit bir görünüme doğru ilerledim. Bu durum günümüze kadar devam etti, hala egzersizlerimi vakit buldukça yapmaya çalışıyorum. İstediğim görüntüye ulaşmaya çalışıyorum, ama hala da yolum var gibi, bunun farkındayım.

''Demonlar'' ise tüm bu süreç boyunca ellerinden gelen tahrik ve nefretlerini devam ettirdiler. İnternette haklarında araştırmalar yaptım. Hristiyan inancına göre onlara ''Tanrı tarafından cennetten kovulan düşmüş melekler'' deniliyor ve şeytanı takip ettikleri anlatılıyor. Paranoyam ise yerini başka bir inanca bıraktı. Kameralar tarafından tüm dünyanın beni görme ihtimali çöpe gitti, onun yerine bu şeytanlar vasıtasıyla yani tüm insanlığın benim gözlerimle gördüğü, kulaklarımla işittiği, duyularımla hissettiği ve zihnimi okuduğu şeklinde bir inanç yerini aldı.

''Sesler'' iki şekilde oluyor. İlki insanlardan duyduğum ''fiziksel sesler'', ikincisi bunlardan duyduğum ''manevi (telepatik) sesler''. İnsanlar ise beni muhatap alırken aynı anda her iki işi birden yapabiliyorlar. Sanki onlara bir şeyler (benim durumum) malum oluyor ve bu onların düşünceleriyle karşılık buluyor. İnsanlarda tıpkı ''demonlar'' gibi çok ırkçı, dinci ve kabalar (ya da bana öyle geliyor).

Görüntü olarak ise silüetler devam etti ve silüetler dışında bir görüntüye maruz kalmadım.

(Eğitimimde ise farklı bir şey yapıp önceki kaydımı sildirdim ve yeniden üniversite sınavlarına hazırlanıyorum.)

Özetleyecek olursam pek iyi bir yaşamım olmadı. Son 12 yıl kötüydü ve gitgide daha kötü bir hal aldı. Tüm bunlara maruz kaldım ve çözüm olarak ise önlisans eğitiminden sonra diploma denkliği alıp ve gerekli olan dili edinip yurtdışına yaşamak ve çalışmak için gitmek olarak gördüm/görüyorum.

(Ayrıca 12 yıl boyunca zaman zaman karabasanlar (uyku felçleri de) yaşadım. Birçok şey yaptık, hocaya başvurduk, çözüm olmadı. Haç aldım, boynuma taktım, çözüm olmadı. En son olarak ise tütsü ve küçük bir Buddha heykeli falan aldım. Siyasi olarak ise apolitik bir insanım ve tüm bunlar neden benim başıma geldi bir türlü bir sonuca varamıyorum.)

Bu konu hakkında görüş ve düşüncelerinizi öğrenmek ve bir yardımınız olabilir mi, çözümünüz nedir öğrenmek istiyorum.
Okuyup zaman ayırdığınız için teşekkürler.
Ayrıca bir siteden online fal baktırdım. Falda çıkanlar aynen yaşamımı destekliyor.

Buna ilaveten şöyle bir hikayem var.
(2018 yılında (fizik tedavi sonrası) spor salonuna gittim.)
Bir sabah kahvaltı yapıyorum, bir adam sesi işittim, anadolulu bir ses, sürekli kızgın, öfkeli bir şekilde hakaretler edip, küfür savuruyordu. Karşıda konumlanan cafelerden birilerinden geliyordur diye düşündüm, ama muhatap olarak beni aldığını anladım, içimden karşılıklar verdim ve birbirimize öfkelendik, sonra hiçbir şey olmamış gibi üstümü giyindim ve çantamı alıp salona gidiyorum, dışarısı güzel, güneşli bir hava ve caddeden geçiyorum, etrafta cafeler ve apartmanlar var, ama hiçbir insan yok, ses hala beni takip ediyor, öfkeyle devam ediyordu. Cafelerden şüphelendim ve salona gitmeyi bırakıp cafelere doğru yöneldim, baktım kimsecikler yok, çalışan bile göremedim, sonra durdum ve etrafı iyice süzdüm, yine kimse yok, sonra ses devam etti, gökten ve gaipten geliyordu, ''Taktım sana i.ne'' diyordu. Güpgüneşli güzel bir havada bunları duydum ve sonra yoluma devam ettim.

Emrah91

Kayıtlı Üye
Sizin inanmamıza yada belirli amaçlar için varlık araştırıp davet yapmanıza gerek yok. Bunu size başkası gönderebilir. Fal baktırdığıniz bir falcı herhangi bir nedenle sürtüşme yaşadığınız negatif enerjili varlıkların oyuncağı olmuş bir sapık kara büyücü. miras yüzünden size düşman olan akrabalar, yada menfaatlerine aykırı davrandığınız icin icten size bilenen bu tür işlerle uğraşan etik kaygıları olmayan insanciklardan birisi.. birçok şey sebep olabilir bu duruma.
Anlıyorum, ama geçmişte kimseyle bir tartışma yaşamadım.

emre0654

Kayıtlı Üye
Demon sandıkları ayaktakımı cinlerdir demonlar herkese gelmez çok ağır bedeller ödenmesi gerekir, cinleri tuğçe ışınsı kitabındaki ritüeller ile bile davet edebiliyorlar diye biliyorum. Cinler abartıldığı gibi değil ahım şahım birisi olmana çok büyük isteklerini karşılamana gerek yok.
Bazılarına da kendi geliyor efsane gizemli varlıklar değil sıradan cinler, yoksa bağlamacı cingözler bu kadar kolay irtibat kurup milleti araştırmazlardı cinlerini kullanıp 🤩
Ayak takımı düşük enerjili cinler de büyüyü beceremiyor sanırım, benim kalbim yerinden çıkacak gibi atıyor bazen durduk yere. Zaten demonlar da cin sanırım tek farkları güçleri.

Emrah91

Kayıtlı Üye
Ayak takımı düşük enerjili cinler de büyüyü beceremiyor sanırım, benim kalbim yerinden çıkacak gibi atıyor bazen durduk yere. Zaten demonlar da cin sanırım tek farkları güçleri.

Abimin ölüm olayı hariç, bana, anne ve babama hiçbir fiziksel bir zarar gelmedi.
Sürekli Abime ve Bana nefret kusuluyor. ''Abin geberdi'', ''Abin yandı'' gibi şeyler söylüyorlar.
Bazen de şöyle saçma bir şey duyuyorum: ''Abin cennette yandı'' da diyorlar.

emre0654

Kayıtlı Üye
Abimin ölüm olayı hariç, bana, anne ve babama hiçbir fiziksel bir zarar gelmedi.
Sürekli Abime ve Bana nefret kusuluyor. ''Abin geberdi'', ''Abin yandı'' gibi şeyler söylüyorlar.
Bazen de şöyle saçma bir şey duyuyorum: ''Abin cennette yandı'' da diyorlar.
Cinlerin hepsi aynı güçte değil kimi sadece sesleniyor kimi de fiziksel olarak da etkiliyor. Senin 20 yaşındayken hoşlandığın kadının yaşlarında ve aynı isimde bir ruh hastası aylardır büyü yaptırıp duruyor bana kalp sıkışması oluyor, gözlerim ağrıyor.

Emrah91

Kayıtlı Üye
Cinlerin hepsi aynı güçte değil kimi sadece sesleniyor kimi de fiziksel olarak da etkiliyor. Senin 20 yaşındayken hoşlandığın kadının yaşlarında ve aynı isimde bir ruh hastası aylardır büyü yaptırıp duruyor bana kalp sıkışması oluyor, gözlerim ağrıyor.
Bu tür durumlar kötü, çünkü hukuksal alanda karşılık verebilmeniz için de elinizde hiçbir delil yok.
Abim krizini geçirirken aynı odadaydık, önce bilincini yitirdi, elleri (özellikle sağ eli) inme gelir gibi öne doğru titredi, hemen yanına yöneldim, ''Abi lütfen biraz dayan'' deyip yüzüne bir iki hafif tokat attım, ama kendine gelmedi, sonra canı yanmış ki ''aaaaa'' diye bağırdı, annemi babamı çağırdım, onlar ilgilenirken ambulans çağırdım, Annemin kolları arasında can verdi.
Abimin bir hastalığı, kullandığı bir ilaç, intihar eğilimi, uyuşturucu ve saire, hiçbir şeyi yoktu, sağlıklı ve hayata pozitif bakan, agnostik ama dinlere saygılı ve psikolojik hiçbir sorunu olmayan veya benim gibi musallat şikayeti olmayan biriydi.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Yok düşük rütbeli cinler de beceriyor büyü yapmayı ortalığı karıştırmayı insanlara telkin verip büyücünün isteği doğrultusunda davranmasını.

Emrah91

Kayıtlı Üye
İstanbul'da mı yaşıyor? Kadının saçları sarı renge mi boyalı?

Emrah91

Kayıtlı Üye
Bu tür durumlar kötü, çünkü hukuksal alanda karşılık verebilmeniz için de elinizde hiçbir delil yok.
Abim krizini geçirirken aynı odadaydık, önce bilincini yitirdi, elleri (özellikle sağ eli) inme gelir gibi öne doğru titredi, hemen yanına yöneldim, ''Abi lütfen biraz dayan'' deyip yüzüne bir iki hafif tokat attım, ama kendine gelmedi, sonra canı yanmış ki ''aaaaa'' diye bağırdı, annemi babamı çağırdım, onlar ilgilenirken ambulans çağırdım, Annemin kolları arasında can verdi.
Abimin bir hastalığı, kullandığı bir ilaç, intihar eğilimi, uyuşturucu ve saire, hiçbir şeyi yoktu, sağlıklı ve hayata pozitif bakan, agnostik ama dinlere saygılı ve psikolojik hiçbir sorunu olmayan veya benim gibi musallat şikayeti olmayan biriydi.
Kriz ani ve hızlı oldu. O sırada gözleri sabit olarak öne (bir noktaya) bakıyordu.

Emrah91

Kayıtlı Üye
Neden yapıyor?