Musallat veya ''Demon''

Emrah91

Kayıtlı Üye
En basitinden bir örnek vereyim konuşmalarıyla beni uyandıranlar vardı bir ara o dönemde internetten sohbet ettiğim birisinin cinleri vardı ve birkaç kere denk geldi onu gördüğümde bu durum oldu. Başka birisi de buna benzer durum yaşamıș ve sormus o kişi cinlerden birini diğer arkadaşa gönderdiğini söylemiş. Kimde ne var bilemezsiniz. Bu nedenle en kesim çözüm güvenilir birine bakım yaptırmak :)

İki (islami) hocaya başvurmuştum. Biri ''Musallat var'' dedi, diğeri ''Karabüyü yapılmış ve yapan kendini korumaya almış'' dedi. İlkiyle devam ettim. ''Seni temizledim, iyileştin'' dedi, hiçbir şey değişmedi.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Öncelikle kimseye deli gözüyle bakmadım. Hatta tüm bunlar sonrası bu tür şeylere olan inancım doğdu.
Sevgilim yok, zengin değilim, başarılı da değilim, bir miras sahibi de değilim. Tanımış olduğum insan sayısı fazla değil. Anlayacağınız beni kıskanacak veya rakibi olduğum bir kimse yok. Bugüne kadar olan insani ilişkilerimde hep ben zararlı çıktım, hep ben kaybettim, hep ben verdim, hep benden gitti. Benden alacaklı bir kimse yok.

Sizi anlıyorum tabii, neden yanlış anlayayım. Hatta sizin yerinizde (kendim dışında bir başkası) olsam bende sizin gibi düşünürüm. Ama lütfen samimiyetimi anlayın bütün bunları ben uydurmadım ve bahsettiğim gibi sürpriz oluyor (kontrol edemediğim şeyler). Bilimsel olarak ise ''halüsinasyon'' ve aşırı alınganlık şeklinde açıklıyorum.
Yaşam enerjiniz var bilginiz var. Başkasındaki bir bilgiye ulaşmak için bile büyü yapanı duymuştum. Varlıkları olanlar onları beslemek için insanları kullanabiliyor. Hayatta olduğunuza göre mutlaka çalınacak bir şeyiniz var demektir.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
İki (islami) hocaya başvurmuştum. Biri ''Musallat var'' dedi, diğeri ''Karabüyü yapılmış ve yapan kendini korumaya almış'' dedi. İlkiyle devam ettim. ''Seni temizledim, iyileştin'' dedi, hiçbir şey değişmedi.
Ya yapamadı yada musallat geri döndü ama bana ikincisi daha inandırıcı geldi. Dediğim gibi site sahibi bu konularda yetkin birisi aynı zamanda psikolog.

Emrah91

Kayıtlı Üye
Yaşam enerjiniz var bilginiz var. Başkasındaki bir bilgiye ulaşmak için bile büyü yapanı duymuştum. Varlıkları olanlar onları beslemek için insanları kullanabiliyor. Hayatta olduğunuza göre mutlaka çalınacak bir şeyiniz var demektir.

Yaşam enerjim dışında hiçbir şeyim yok :)

Emrah91

Kayıtlı Üye
Ya yapamadı yada musallat geri döndü ama bana ikincisi daha inandırıcı geldi. Dediğim gibi site sahibi bu konularda yetkin birisi aynı zamanda psikolog.

Eğer bu psikolojik bir sorun değil ve musallatsa gelip gitmedi, 2018'de başladı ve halen devam ediyor. Ama 2011'den itibaren belirtiler vermişti.
Kendisine Instagram üzerinden mi ulaşabilirim?

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Eğer bu psikolojik bir sorun değil ve musallatsa gelip gitmedi, 2018'de başladı ve halen devam ediyor. Ama 2011'den itibaren belirtiler vermişti.
Kendisine Instagram üzerinden mi ulaşabilirim?
Evet inst dan da ulaşabilirsin bu da danışmanlık alabileceğin site linki

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Bu da inst profili..

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Cidden gördün mü ? Ankarada çevresi biraz geniştir. Gerçekten gördüysen adını aman yazıyım deme bu sefer de ifrit falan görevlendirir komple hayattan soğurum 😀
Ya yok kendi yöntemlerim yani rüyada gördüm demiştim ya kadınlar dövüşüyordu senin icin :sick:

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
F
Bir de iki yüzünde gamze var 😍
Fena değildi aslında çirkin bir kadın degildi ama çok yaman bir şey yine de şükret Ya akrep olsaydı evlerden ırak dağlara taşlara akrep yapıştı mı bırakmıyor istediği şeyi almak için gerekirse canını alır ona zarar vermeden kurtulman imkansız gibi bir şey olurdu.

emre0654

Kayıtlı Üye
F

Fena değildi aslında çirkin bir kadın degildi ama çok yaman bir şey yine de şükret Ya akrep olsaydı evlerden ırak dağlara taşlara akrep yapıştı mı bırakmıyor istediği şeyi almak için gerekirse canını alır ona zarar vermeden kurtulman imkansız gibi bir şey olurdu.
Yaptığı işle alakalı konu görürsem çaktırmadan youtubedaki videolarını eklerim çaktırmadan, sen de yavaştan başlarsın kara büyüye 😍

Vanilia

Kayıtlı Üye
Şimdi benim anlamadığım kim, neden, ne özelliği olur da birine büyü yapar? Para için insanların yapamayacağı şey yok ama sokaklar dolu, sosyal medya zaten herkesi kolay ulaşılabilir yaptı.
Kadın da, erkek de çok.

Beyninde tümör ya da herhangi bir hastalık olanlar sesler duyup, halüsinasyon görebilir. İyice baktırdınız mı eeg vs?
Abinizin durumu da genetik olabileceğini getirdi aklıma. Diğer kapıyı en son açın bence.

Emrah91

Kayıtlı Üye
Şimdi benim anlamadığım kim, neden, ne özelliği olur da birine büyü yapar? Para için insanların yapamayacağı şey yok ama sokaklar dolu, sosyal medya zaten herkesi kolay ulaşılabilir yaptı.
Kadın da, erkek de çok.

Beyninde tümör ya da herhangi bir hastalık olanlar sesler duyup, halüsinasyon görebilir. İyice baktırdınız mı eeg vs?
Abinizin durumu da genetik olabileceğini getirdi aklıma. Diğer kapıyı en son açın bence.

2015 yılında Beyin MR'ı çektirdim. Doktor ''Pırıl pırıl'' dedi.
Bildiğim kadarıyla Abimin bir rahatsızlığı yoktu, bu sebeple hastaneye gitmeye hiç gerek bile duymadı.
Yaşamı boyunca sadece 3 kez ''kriz'' geçirdi. İlki 2014 yılında, bir anlık bir bayılma, babam fark etmiş. İkincisi 2019 Ekim ayıydı yanlış hatırlamıyorsam, Annem fark etmiş, bir anda bilincini kaybetmiş ve ''hırlamaya'' başlamış, sonra kendine gelmiş, ''ne, ne oldu bana?'' demiş, hiçbir şey hatırlamamış. Üçüncüsü anlattığım şekilde benim odamda gerçekleşti. Bilincini kaybetti ve hırıltı gibi sesler çıkardı. Ambulans geldi evde ve acilde müdahale yapıldı, ama çoktan gitmişti, kurtaramadık.

Emrah91

Kayıtlı Üye
2015 yılında Beyin MR'ı çektirdim. Doktor ''Pırıl pırıl'' dedi.
Bildiğim kadarıyla Abimin bir rahatsızlığı yoktu, bu sebeple hastaneye gitmeye hiç gerek bile duymadı.
Yaşamı boyunca sadece 3 kez ''kriz'' geçirdi. İlki 2014 yılında, bir anlık bir bayılma, babam fark etmiş. İkincisi 2019 Ekim ayıydı yanlış hatırlamıyorsam, Annem fark etmiş, bir anda bilincini kaybetmiş ve ''hırlamaya'' başlamış, sonra kendine gelmiş, ''ne, ne oldu bana?'' demiş, hiçbir şey hatırlamamış. Üçüncüsü anlattığım şekilde benim odamda gerçekleşti. Bilincini kaybetti ve hırıltı gibi sesler çıkardı. Ambulans geldi evde ve acilde müdahale yapıldı, ama çoktan gitmişti, kurtaramadık.

Üçüncü ''kriz'' 2019 Aralık ayındaydı. Otopsiye gidildi, tümör v.b. çıkmadı.