Cin Daveti Tecrübem ve Bir Cinin Emrime Girişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
İlk önce sir7634 destek verdiniz daha sonra yalan olduğunu söylediniz neden ilk başta evet haklı dediniz merak ettim neler oluyor yaa yılan hikayesine döndü!

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
bunca iftiraya tahammül edemiyorum artik bana inananlardan allah razi olsun inanmayanlarinda cani saolsun ama o iftiracilara inaniyorlarsa onlara hakkim haramdir der gider bu kardeşiniz ama şunu unutmayin sohbet kayitlarini isteyin eğer koyarsa arkamdan konuşun ama koyamassa körü körüne böyle bir iftiranin peşinden gitmeyin öbür tarafi var bunun bir ritüeli paylaşmadim diye bütün bunlar o kadar vebali alacağima iftira uğradim günahlarim döküldü ... Allah emanet olun hakkiniz geçtiyse helal edin benimde varsa helal olsun . Ben asla yalan söylemedim bunu böyle bilin arkamdan konuşanlar konuşsunlar hakkim onlarada haramdr.

Yadesu

Kayıtlı Üye
sonuna kadar hakisin kardes madem ben haksizim yollasin kralini prensini lejyonlarini ordularini gorun...ama cevap beli....VEBAL TASIYAMAM

bunca iftiraya tahammül edemiyorum artik bana inananlardan allah razi olsun inanmayanlarinda cani saolsun ama o iftiracilara inaniyorlarsa onlara hakkim haramdir der gider bu kardeşiniz ama şunu unutmayin sohbet kayitlarini isteyin eğer koyarsa arkamdan konuşun ama koyamassa körü körüne böyle bir iftiranin peşinden gitmeyin öbür tarafi var bunun bir ritüeli paylaşmadim diye bütün bunlar o kadar vebali alacağima iftira uğradim günahlarim döküldü ... Allah emanet olun hakkiniz geçtiyse helal edin benimde varsa helal olsun . Ben asla yalan söylemedim bunu böyle bilin arkamdan konuşanlar konuşsunlar hakkim onlarada haramdr.
Bencede daha yazma,Iyı akşamlar

gizlikent

Banlı Kullanıcı
Sen kimsin ki bana hakkın geçsin?Sen birkere yalancı olmasan yollarsın prenslerini.İspatlayamayacak kadar acizsin:)

whitedemon

Kayıtlı Üye
antivirüs varmı senin makinede demiş oda yok demiş o zaman bende var atıyım demiş oda tamam demiş galiba

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Ve neden şu konuşmalar yayınlanmıyor ve her defasında unutuluyorr ya da başka yorumlar giriyor araya??

gizlikent

Banlı Kullanıcı
@kaansarp
Çok haklısınız.Fakat zaten gerek kalmadı ki.O arkadaşa sana prenslerimi yollayacağım demiş.Bizde diyoruz bizede yolla.Yollayamıyor.Gerek varmı ki konuşmalara daha.

darkangels

Banlı Kullanıcı
Bence de konuşmalar yayınlansın olsun bitsin.Neden yayınlamıyorsunuz ?

gizlikent

Banlı Kullanıcı
Yahu anlamıyorum ne gerek var konuşmaya.Bu kadar kudretli ise yollasın bir prens olsun bitsin.Hepimiz özür dileyelim ne diyim daha:)Yinede yayımlansın ama.Olmasa bile birşey değişmez.

yalan

Kayıtlı Üye
kime inancagimi sasirdim gercekten
ama resmen gizlimabedime saldiriyorsunuz
ben onun yerinde olsam patlardim
sabir tasi gibi

hem namaz kiliyorum diyorsunuz hem neler yaziyorsunuz
bu nedir?
yeter bence hic kimse hickimseye birseyler ispatlamak zorunda degil zaten
hem krallimi varmis prensimi bizi ilgilendirmez
seytan yollayin demeyin aynaya bakin zaten birer seytan görürsünüz
iyi geceler

Ehl-i Keyf

Kayıtlı Üye
Burası yaş,tecrübe gibi şeyleri ayırt etmeksizin herkesi bünyesine kabul eden bir platform. Ve bu durum doğal olarak şu olguları ortaya çıkarıyor , ki Bunlar ;

1) Kimse Konu Açıp Tecrübelerinin Veya Bilgilerinin Doğruluğunu Kanıtlamak Zorunda Değildir.
2)Aynı Şekilde Hiçkimse İnanmak Zorunda Değildir.
3)Bilgi , Karşılıklı Tecrübe Alışverişiyle Gelişir
4) Her Sorunun Bir Cevabı Vardır..

Ve son olarak bir konu amacından sapmışsa kapatılmalıdır..

Sevgi ve ışıkla..

Charmed

Kayıtlı Üye
kime inancagimi sasirdim gercekten
ama resmen gizlimabedime saldiriyorsunuz
ben onun yerinde olsam patlardim
sabir tasi gibi

hem namaz kiliyorum diyorsunuz hem neler yaziyorsunuz
bu nedir?
yeter bence hic kimse hickimseye birseyler ispatlamak zorunda degil zaten
hem krallimi varmis prensimi bizi ilgilendirmez
seytan yollayin demeyin aynaya bakin zaten birer seytan görürsünüz
iyi geceler

bizi ilgilendirmiyorsa neden bize durmadan birşey ispatlamaya çalışıp ispatlayamıyor?

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Herkes birbirine girip topluca kavga edicez ve gecenin sonunda sanırım ikiye bölünücez sircüler ve gizlimabedimciler gibisinden XD

gizlikent

Banlı Kullanıcı
Konu çok saptı amacından.Daha doğrusu amacıda yoktu.Aklamak istiyorsa kendini biliyor nasıl ispatlayacağını yoksa yormaya gerek yok:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...