Cin Daveti Tecrübem ve Bir Cinin Emrime Girişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gizlikent

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar boşuna çene yormayın.Daha bitti.Kıvıramaz.Ya bize prensciklerini yollar.Yada Go!:)

yalan

Kayıtlı Üye
evet kizi yine öyle ezip gecmek zorunda degilsiniz
kötü bisey yapmadi bence ,sadece hikayesini anlatti
yalan olsayinede kimseye zarari dokunmadi belki biraz ilgi istemistir

AphraeL

Kayıtlı Üye
sanada aciklama yapayim kapatayim kardes...ben bu isde bi is oldugunun basindan beri farkindaydim...Sonuca ulasmak icin sonuna kadar gittim bu cacukluk degil akilli insanlarin yaptigi seydir...sen daha yeni msn de tanistigin birine sende msn de virus varmi gel sana program yollayayim dermisin...Birde ben dedim ki google den arastirip kendim indiririm dedim yok bende var hemen yollayayim dedi...Iste tam killandim ama devam ettim olaya sonra da yule ye ulasmaya calisip durum hakkinda bilgi vermek icin moderator aradim yule ninde msn ini aldim kendisi su an msn de yok gerekli aciklamayi yapacagim oda sizlere anlatacak olayi....

Ne programı olduğunu söyledi size anlayamadım?

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
sanada aciklama yapayim kapatayim kardes...ben bu isde bi is oldugunun basindan beri farkindaydim...Sonuca ulasmak icin sonuna kadar gittim bu cacukluk degil akilli insanlarin yaptigi seydir...sen daha yeni msn de tanistigin birine sende msn de virus varmi gel sana program yollayayim dermisin...Birde ben dedim ki google den arastirip kendim indiririm dedim yok bende var hemen yollayayim dedi...Iste tam killandim ama devam ettim olaya sonra da yule ye ulasmaya calisip durum hakkinda bilgi vermek icin moderator aradim yule ninde msn ini aldim kendisi su an msn de yok gerekli aciklamayi yapacagim oda sizlere anlatacak olayi....

Kanıtları koyun sohbet kayıtlarımızı koyun eğer tam tersi bir durum yoksa ben bu forumdan silinmemi istiyorum . Ritüeli istediniz şimdi istemedim ritüel umrumda değil diyorsunuz . Vermeyince ben görüşürüz o zaman dediğini biliyorum konuşma kayıtlarını buraya yükle ateist insan allah adınıda bir daha ağzına almayacaksın yalan yanlış ayet-i kerimeler paylaşıyorsun ..

sir7634

Kayıtlı Üye
Neden bu kadar aşşağılık kompleksiniz var ben demiyorum ki Allah c.c yok yada ben Ateist değilim Her zaman diyorum Allah c.c herşeye muktedirdir bunlar sınav vesilesi uygulamayın ders alın diye sanki ben farklı birşey söylüyorum saptırıyorsunuz güç birliği yapıp bir iftiranın üzerine bu kadar malzeme yapılıpta bu iftiraya alet olanlar hakkım haram olsun arş-ı alada görüşmek üzere..

Ne oldu bacim hemen kacdin yolla kralini bitirsin isimizi ne dersin...:hurray::hurray::hurray::hurray:

Charmed

Kayıtlı Üye
okurken gülmekten yerlere yattım resmen :D hmm, demek o demonu köle ettiniz gizlimabedim? vay bee, marlin yapamadı, tarihteki usta cadılar, medyumlar yapamadı, siz yaptınız. helal (!)

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci

Kanıtları koyun sohbet kayıtlarımızı koyun eğer tam tersi bir durum yoksa ben bu forumdan silinmemi istiyorum . Ritüeli istediniz şimdi istemedim ritüel umrumda değil diyorsunuz . Vermeyince ben görüşürüz o zaman dediğini biliyorum konuşma kayıtlarını buraya yükle ateist insan allah adınıda bir daha ağzına almayacaksın yalan yanlış ayet-i kerimeler paylaşıyorsun ..

darkangels

Banlı Kullanıcı
İşin iyice tadı kaçtı.Nerede bu moderetörler????

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Ne oldu bacim hemen kacdin yolla kralini bitirsin isimizi ne dersin...:hurray::hurray::hurray::hurray:

Benim böyle insanları hasta etmek yada öldürmek gibi bir iş için bunu kullandığımı okudunuzmu hiç hep iyilikte kullandım ve öylede olacak ateist islam düşmanı Allah lafzını kullanıyorsun insanları yanıltıyorsun sohbet kayıtlarını koy kimin iftiracı olduğu çıksın.

simon

Kayıtlı Üye
ya arkadaşa bakarmısınız ya bana gelmiş aşşağılık kompleksim olduğunu söylüyor sir arkadaşa ateist damgasınıu yapıştırıyor.eli ayağı birbirine dolanmış anladığım kadarıyla.o halde söyle neden o imzayı yazdın.bunun insanlara ifriti emrim altına aldım demekten başka nasıl bi amacı olabilir?bize iftiracı diyen insana bi bakarmısınız arkadaşa aynı cümlede ifritacı diyor ve iftiranın en büyüğünü yine arkadaşa sir e atıyor....:ban:

sir arkadasa ateist mi dedi :D ben buna cok gülerim bana msn de kendisinin ateist oldugunu hatta oyle bir aileden geldigini soylemişti...bu kız sizofren

gizlikent

Banlı Kullanıcı
Ya bak bak bana cevap veremiyor:)Hadi yolla kralını.Sen git kralın gelsin canım;)Tekrar söylüyorum madem seni sir kandırıyor.Bize yolla.Vebal diyorsan neden sir'e yolladın?Hadi yolla demoncuklarını:=)

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
@sir7634

birşey sorucam siz gizlimabedimle konusurken sizin basınızdan gecen olaylardan farklı
ışık yanıp sönmesi gibi olaylar oldumu????

sir7634

Kayıtlı Üye
Ya bak bak bana cevap veremiyor:)Hadi yolla kralını.Sen git kralın gelsin canım;)Tekrar söylüyorum madem seni sir kandırıyor.Bize yolla.Vebal diyorsan neden sir'e yolladın?Hadi yolla demoncuklarını:=)

sonuna kadar hakisin kardes madem ben haksizim yollasin kralini prensini lejyonlarini ordularini gorun...ama cevap beli....VEBAL TASIYAMAM

gizlikent

Banlı Kullanıcı
Sakın konuşma:)Demonlarını salar vallahi:)Valla yüreğin varsa gel msnde konuşalım!

AphraeL

Kayıtlı Üye
İşte tam da bu nedenle, üyelerin birbirlerine özel bilgilerini, msn adreslerini vermeleri yasak.. Şu hale bakın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...