Cin Daveti Tecrübem ve Bir Cinin Emrime Girişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Allahtan korkmaz ben peygamber değilim ben medyum değilim ben bu işten menfaat sağlamıyorum ben bu işten 1 kurus kazanmıyorum benim bu işten hiçbir çıkarım yok aksini idda eden kanıtlarıyla gelir koyar önüme kuru iftira atmaz . Cinlerini yolla diyorsun sen çok fazla tv deki o ünlü medyumları izlemişsin cinlerimi yollarım diyen ateistleri kusura bakma benim Allah korkum var senin gibi iftiracı bir ateist değilim peygamberliğimi ilan etmedim ..

sir7634

Kayıtlı Üye
Gözünlen görmedın hıçbırşey ıçın emın olma.Bu çok günah.Başka ınsanlarıda bunun ıçın kırma.Sen Allah değılsınkı kım hakklı kım haksız ayırabıleceksın.

o zaman inandigin insan bu sarlatansa soyle sana bi prens yollasin kardes...baktiki yaziyoruz astimim var dedi cikti...sana soruyorum sen bu guce sahip olsan bu kadar soz gelse ne yaparsin,,,

a-astimim var deyi cikarim
b-bu sir7634 un kullanici adi hacklenmis derim
c-herkesin gozu onunde gucumu kullanip kendimi ispat ederim

kimse kimseyi kandirmayacak...Herkes Allah dan korkup haddini bilecek

gizlikent

Banlı Kullanıcı
@gizlimabedim
Hahahahahaha:)Kimseye din dersi verme hala aynısı.Önce diyorsun vebal sonra milleti dinsizlikle suçluyorsun.Sanane ateistse.Anlamıyorum sanane ya:)Hadi yolla prensini güveniyorsan kendine.Ama cesaretin yok çünkü yalancısın.Eğer yalan söylemiyorsan demon'un çoktan gelirdi.Yalannnn:)

yalan

Kayıtlı Üye
Gel soyle yapalim sana gore ben yalan soyluyorum o insanda dogru soylesin ortak birini secelim bu konuda yazan gizlimabedim de o insana kralini yollasin...Eger yollarsa ispatlarsa ben ozur dilerim...Bak kardes ben allaha bes vakit ibadet eden biriyim kalkip kimseye serde atmam yalanda konusmam ama boyle salyangozcularida barindirmam sonuna kadar giderim...vebal rituelleri vermek degil asil vebal ser atmak yalan konusmaktir bunu kimse unutmasin hele ki gizlimabedim sen hic unutma....

sen neyin pesindesin ispatlamasini istiyorsun ama niye? sana ne yarari olacak?
ama ilk önce kayitlari niye buraya koymadigini aciklarmisin?

whitedemon

Kayıtlı Üye
Sen de neden virüs programım yok diyorsun, hadi söyledin neden tanımadığın etmediğin insandan dosya kabul ediyorsun. Bunu artık küçük çocuklar bile biliyor. rarlı dosyada mı yollayacak sana ifritini.. Evet böyle bir program var ama sizin bunu kabul etmiş olmanız bana mantıklı gelmiyor.. Gizlimabedimin de işe bakın ki, deepfreeze'i varmış. Siz de hala neden kayıtları koymadığınızı söylemediniz. Yoksa ben mi kaçırdım?

böyle programları karşıdaki bilgisayarda çalıştırmak için illaki karşı tarafın o programı alması gerekmiyor tabi iyi bir programı varsa...

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
ya ritüeli koyun yada konuşmayı sizde dizi gibi en heyecanlı yerinde reklam koyuyosunuz.

Ritüeli koyamam anlamak istemiyorsun sen vebal alamam Allahtan korkarım !

Konuşma kayıtları bende yok sir76 koyacak onu ama koyamıyor çünkü tehditleri var orada. Foyası çıkacak

tevhid61

Banlı Kullanıcı
bende onu diyorum durustsen eger yolla bir prens kardesime banada kralini yolla sahsen boyle bir gucum olsa bu kadar yazmaya imkan vermeden hemen yollarim prens lejyon kral ne varsa iste ama bastan asagi yalan firildak
aman ha dikkat et.sonra kapınca kocaman bir ordu gördüğün zaman anlarsın :D :D :D neymis bak cinimi sana yolluycammıs.kızın imzasından bile belli burda insanlara bakın benim cinim var demek isteyip gözlerini boyamaya çalıştığı.neymis bir ifriti emri altına alldığı gün güç onun için başka bir anlam taşımaya başlamış :D :D :D.senin cinlerin olsa ne olcak biz yüce yaratana sığındığımız sürece.senin cinlerin ancak sana zarar verip seni emri altına alır.rabbimize sığınan insanlara hiçbirşey yapamazlar buna yürekten inanıyor ve biliyorum.çok boş işlerle uğraşıyorsun namaz kılda yola gel arkadaşşşııııımm.

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Gözünlen görmedın hıçbırşey ıçın emın olma.Bu çok günah.Başka ınsanlarıda bunun ıçın kırma.Sen Allah değılsınkı kım hakklı kım haksız ayırabıleceksın.

Yadesu haklısın da zaten emin değilim hiç bir şeyden.. Hiç kimseyi kırdığımı düşünmüyorum kimseyi de ayırmıyorum sonuçları bekliyoruz bakalım ne olacak yaa konu kapanabilir her an kim haklı kim haksız çok merak ediyorum lütfen yaa Allah rızası için kim haklı kim haksız lütfen yaa Allah korkusu yok mu sizde hiç ikinizde hadislerden bilmem nelerden örnek veriyorsunuz ancak ikinizden biri yalan söylüyor lütfen doğruyu söyleyin de rahatlayalım artık. Söz doğruyu söyleyin kimse yorum yapmayacak! Lütfen yapmayalım doğruyu öğrendikten sonra ama..

gizlikent

Banlı Kullanıcı
Hala vebal diyor:)Herkes şuanda seninle dalga geçiyor.Hala bizi mi koruyorsun.Amanın melek bu kız!:)Yol-la-ya-maz-sın.Bu kadar basit of.Hadi yalanını kabul et ve git.Hadi senle dalga gecıyorum.Demonlarınla dalga gecıyorum.Yolla kralını hadı.Korkmuyorsa kralın gelsın:)Sen git kralın gelsin;)

tevhid61

Banlı Kullanıcı
hatta özelden bile istedim bu ritüeli ama yinede vermedi.çünkü öyle birşey yok.

sir7634

Kayıtlı Üye
Herkese iyi geceler kardeslerim bu arada ben rusya da degil Azerbaycanda yasiyorum..Dogma buyume istanbulluyum isim dolayisiyla buradayim ama ip ye bakarken rusya serveri oldugu icin arkadas sazan gibi atladi...Yani senin prensler yanildi 3000 km gibi kucuk farkla...Hepiniz Yuce Allaha emanet olun...Bazilarida kral ve prenslere....

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
aman ha dikkat et.sonra kapınca kocaman bir ordu gördüğün zaman anlarsın :D :D :D neymis bak cinimi sana yolluycammıs.kızın imzasından bile belli burda insanlara bakın benim cinim var demek isteyip gözlerini boyamaya çalıştığı.neymis bir ifriti emri altına alldığı gün güç onun için başka bir anlam taşımaya başlamış :D :D :D.senin cinlerin olsa ne olcak biz yüce yaratana sığındığımız sürece.senin cinlerin ancak sana zarar verip seni emri altına alır.rabbimize sığınan insanlara hiçbirşey yapamazlar buna yürekten inanıyor ve biliyorum.çok boş işlerle uğraşıyorsun namaz kılda yola gel arkadaşşşııııımm.

Neden bu kadar aşşağılık kompleksiniz var ben demiyorum ki Allah c.c yok yada ben Ateist değilim Her zaman diyorum Allah c.c herşeye muktedirdir bunlar sınav vesilesi uygulamayın ders alın diye sanki ben farklı birşey söylüyorum saptırıyorsunuz güç birliği yapıp bir iftiranın üzerine bu kadar malzeme yapılıpta bu iftiraya alet olanlar hakkım haram olsun arş-ı alada görüşmek üzere..

darkangels

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar neler oluyor burda?Neden birbirinizi yiyorsunuz?Orta da kaldım vallahi...Eğer birşey iddia ediyorsanız kanıtlayın lütfen.Kimsenin kimseyi ne zan altında tutmaya ne de peşinde bir yığın insanı kuşkulandırmaya hakkı var :/

gizlikent

Banlı Kullanıcı
Sen git kralın gelsin;)Söyle barbatros'a bekliyorum.Ama yalan.Ya hadi diyelim ben allaha inanmıyorum.Kurallarını kabul etmiyorum.(örn)Hadi yolla.Beni ilgilendirmez vebal yolla hadi yolla yolla:)yolla:)

Yadesu

Kayıtlı Üye
o zaman inandigin insan bu sarlatansa soyle sana bi prens yollasin kardes...baktiki yaziyoruz astimim var dedi cikti...sana soruyorum sen bu guce sahip olsan bu kadar soz gelse ne yaparsin,,,

a-astimim var deyi cikarim
b-bu sir7634 un kullanici adi hacklenmis derim
c-herkesin gozu onunde gucumu kullanip kendimi ispat ederim

kimse kimseyi kandirmayacak...Herkes Allah dan korkup haddini bilecek

Beş şey oruç ve abdestte hayır bırakmaz: Yalan, gıybet, söz taşıma, şehvetle harama bakmak, yalan yere yemin etmek.) [Deylemi]
Kod:
[COLOR="red"]242 Ebû Hüreyre radıyallahu anh'den rivayet edildiğine göre, Nebî sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu:
"Bir kul, bu dünyada başka bir kulun ayıbını örterse, kıyamet gününde Allah da onun ayıbını örter" 
Müslim, Birr 72 Ayrıca bk Buhârî, Mezâlim, 3; Ebû Dâvûd, Edeb 38; Tirmizî, Birr 19; İbni Mâce, Mukaddime 17 [/COLOR]
Ben derımkı sende Haddını bıl.O belkı yalan söyledı,sen ama benım gözümde daha büyük hatta yaptın.

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Herkese iyi geceler kardeslerim bu arada ben rusya da degil Azerbaycanda yasiyorum..Dogma buyume istanbulluyum isim dolayisiyla buradayim ama ip ye bakarken rusya serveri oldugu icin arkadas sazan gibi atladi...Yani senin prensler yanildi 3000 km gibi kucuk farkla...Hepiniz Yuce Allaha emanet olun...Bazilarida kral ve prenslere....

Prens beni kandırdı diye yorumda da belirttim onu yakacağımı söyledim neden saptırıyorsunuz ! KONUŞMA KAYITLARINI KOYUN KAÇMAYIN KONUSMA KAYITLARINI KOYUN İFTİRALARINIZI İNSANLAR GÖRSÜN !! 7 BÜYÜK GÜNAHTAN BİRİNİ İŞLİYORSUN SUANDA ATEİST OLDUGUN İÇİN ANLAMASSIN TABİ YALAN İFTİRA ATMANIN VEBALİNİ BİR BİLSEN .. TABİ ALLAHA İNANMIYORSUN SEN SADECE AĞZINA ALIRSIN DİLİNDEDİR İNSANLARI KANDIRMAK İÇİN SOHBET KAYITLARINI KOY ! İFTİRACI REZİL

sir7634

Kayıtlı Üye
böyle programları karşıdaki bilgisayarda çalıştırmak için illaki karşı tarafın o programı alması gerekmiyor tabi iyi bir programı varsa...

sanada aciklama yapayim kapatayim kardes...ben bu isde bi is oldugunun basindan beri farkindaydim...Sonuca ulasmak icin sonuna kadar gittim bu cacukluk degil akilli insanlarin yaptigi seydir...sen daha yeni msn de tanistigin birine sende msn de virus varmi gel sana program yollayayim dermisin...Birde ben dedim ki google den arastirip kendim indiririm dedim yok bende var hemen yollayayim dedi...Iste tam killandim ama devam ettim olaya sonra da yule ye ulasmaya calisip durum hakkinda bilgi vermek icin moderator aradim yule ninde msn ini aldim kendisi su an msn de yok gerekli aciklamayi yapacagim oda sizlere anlatacak olayi....

gizlikent

Banlı Kullanıcı
Prens bey hazretlerı senı kandırmış.Hadi bana yolla.Hadi yolla.Hadi.Yapabilir misin?HAYIR!:)

tevhid61

Banlı Kullanıcı
Prens beni kandırdı diye yorumda da belirttim onu yakacağımı söyledim neden saptırıyorsunuz ! KONUŞMA KAYITLARINI KOYUN KAÇMAYIN KONUSMA KAYITLARINI KOYUN İFTİRALARINIZI İNSANLAR GÖRSÜN !! 7 BÜYÜK GÜNAHTAN BİRİNİ İŞLİYORSUN SUANDA ATEİST OLDUGUN İÇİN ANLAMASSIN TABİ YALAN İFTİRA ATMANIN VEBALİNİ BİR BİLSEN .. TABİ ALLAHA İNANMIYORSUN SEN SADECE AĞZINA ALIRSIN DİLİNDEDİR İNSANLARI KANDIRMAK İÇİN SOHBET KAYITLARINI KOY ! İFTİRACI REZİL
ya arkadaşa bakarmısınız ya bana gelmiş aşşağılık kompleksim olduğunu söylüyor sir arkadaşa ateist damgasınıu yapıştırıyor.eli ayağı birbirine dolanmış anladığım kadarıyla.o halde söyle neden o imzayı yazdın.bunun insanlara ifriti emrim altına aldım demekten başka nasıl bi amacı olabilir?bize iftiracı diyen insana bi bakarmısınız arkadaşa aynı cümlede ifritacı diyor ve iftiranın en büyüğünü yine arkadaşa sir e atıyor....:ban:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...