Basit Demon davet etme kılavuzu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dolunays

Moderator
Bu konuda seninle konuşmak ve senden akıl hocalığı almak istiyorum. İki yıldır bir tane bile demonla görüşemedim. Şimdi yapmam gereken bir şey var ve senin gibi harika birinin yardımcı olabileceğini düşünüyorum. MESAJ MOD TARAFINDAN DÜZELTİLDİ
Üyelerimiz ile farklı platformlardan konuşmak yasaktır.Sorularınızı buradan sorunuz.

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Demon bebeği ne yapacakmış? Çarşamba karısı mı bu, yiyecek mi bebeği? Kurban bakire genç kız falan olsaydı alışkınız da Amerikan filmlerinden, bebek tuhafıma gitti. Adrenachrome olayları geldi aklıma. Aydınlatırsanız sevinirim.
Demonlar bebekleri sahiplenirler ve şeytani olarak yetiştirirler
Bebek büyüyünce çok güçlü bir büyücü haline gelir yenilmesi ve durdurulması imkansıza yakın aklı beyni zihni tamamiyle şeytanilelşir

bu tür istekler genelde az olur
Yani nadiren bebek isterler

eğer dediğin gibi bakire kız yada büyük insanları geceleri eğlenmek için işkence yapmak niyetiyle alırlar
Kanını içerler binbir parçaya bölerler eğlenir gülüşürler

dana gibi isteklerde isteye bilirler lakin çok heybetli bir dana çiroz zayıf bir hayvanı kabul etmezler

istersen soru cevap olarak gidelim

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Bebeği sahipleniyorlar, peki ya nerede yetiştiriyorlar? Kendi evinde ailesinde demona adanmış olarak/ondan eğitim alarak mı büyüyor çocuk, yoksa eskiden çocukların tapınaklara terk edilmesi gibi bir yerlere mi terk ediliyor bebek.? Ya da ne bileyim, demonun boyutuna falan mı geçiyor, alkarısının kaçırdığı bebekle birlikte kayıplara karışması gibi?

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Bebeği sahipleniyorlar, peki ya nerede yetiştiriyorlar? Kendi evinde ailesinde demona adanmış olarak/ondan eğitim alarak mı büyüyor çocuk, yoksa eskiden çocukların tapınaklara terk edilmesi gibi bir yerlere mi terk ediliyor bebek.? Ya da ne bileyim, demonun boyutuna falan mı geçiyor, alkarısının kaçırdığı bebekle birlikte kayıplara karışması gibi?
Evet ben de işkence ettikleri insanları nerde tuttuklarını merak ettim. Kendi boyutlarına mi kaçırıyorlar bu mümkün mü?

Ü

Üye silindi 76175

Bu kadar teferruata girme, sevgisiz ve sahipsiz bırakılan her çocuk zamanla potansiyel olarak şeytana adanmış bir kurban halini alır.

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Bahsettiğim varlıklar cin mi? Ne alaka

Evet bu kadar kolay. Çünkü o varlıkla iletişim kurmanı sağlayan ana aracı yok ediyorsun. Sigilleri bilmiyorsan araştır.
Kardeşim demonları yakinen tanırım orada burada yazandan çok farklıdır
Bir kere geldimi göndermen anca bir hayaldir

onlarla çok büyük büyücüler vede havascılar irtibatı sağlam kurar bizler yapamayız

vasıfsız boş gezen bir varlığı bile göndermek zordur hem çağıranı hem göndermeye çalışanı hemde o ortamda bulunanları çarpıyor

demon mümkün değil gitmez en azından biz gönderemeyiz

bir kitapda deney için medyumlar tarafından demon çağırılmış gerçek bir hikaye var o kadar etkileyici konuşuyorki varlık allah benim imanımı korumasaydı ona hak verecektim

o derece yani kişi daha bir kaç satırda imanını terk ediyor

Bulabilirsem paylaşayım senin ve diğer üyeler için
Bulmam çok zor ama senin için goetiayı bir kurcalayayım

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Alkarısı vakaları farklıdır

demonlar kendi boyutlarına geçirirler bebeği ve çok özek yetiştirirler
dünya üzerindeki hiç kimsenin bilmediği bozulması imkansız vede çok büyük büyüler öğretirler
Ve o bebek büyüyünce boyut değiştirme yeteneğine sahip yenilmesi zor hatta imkansıza yakın bir varlık haline gelir

vede emrine demonlar güçlü ifritler verir insansı varlığın
Tabi o kişide millete kan kusturur tarihtede bu vakalar var yarı şeytan yarı insan
araştır çok konu bulursun yaşanmış hikayeler bulursun bilgi edine bilirsin neler yapar o varlık nasıl güçlenir insanlara nasıl zararlar verebilir diye

deccal gibi düşün hatta aynısı denebilir

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Evet ben de işkence ettikleri insanları nerde tuttuklarını merak ettim. Kendi boyutlarına mi kaçırıyorlar bu mümkün mü?
İnşkence ederler ve öldürürler yaşatmaz vede işkence ettiklerini kurban ettiklerini
Alemlerine götüremezler istisnai durumlar hariç cinler alemine insanların girmesi yasaktır

onlar ateş yakar çevresine doluşur eğlenirler insana işkence eder zevklenirler ve sonra öldürüp milletin bulamayacağı bir yere atarlar

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
İnşkence ederler ve öldürürler yaşatmaz vede işkence ettiklerini kurban ettiklerini
Alemlerine götüremezler istisnai durumlar hariç cinler alemine insanların girmesi yasaktır

onlar ateş yakar çevresine doluşur eğlenirler insana işkence eder zevklenirler ve sonra öldürüp milletin bulamayacağı bir yere atarlar
Kara büyü yapmak da yasak. Yasaklara pek fazla uyulmuyor. Bedeni başka boyuta geçirmek icin belki farklı yöntemleri vardır. 3B de insan bedeni dayanamaz ölür.

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Kara büyü yapmak da yasak. Yasaklara pek fazla uyulmuyor. Bedeni başka boyuta geçirmek icin belki farklı yöntemleri vardır. 3B de insan bedeni dayanamaz ölür.
Farklı şekilde geçiriyorlar bazı işlemler Yapıyorlar bir şeyler giydiriyorlar buda onların aleminden bizlerin etkilenmesini engelliyor bir nevi büyü gibi

cinler aleminde kara büyü yapmak yasak değildir

insanlar aleminde diyeyim kara büyü yasaktır

hheee müslüman ve ulvi taifede kara büyüyü yapmaz yasaklar çünkü şeriaten caiz değil

vede hiçbir cin kendileri insanlara büyü yapamaz bir insanın yapması şarttır vede cinler kendi alemindede büyü yapmazlar zira birbirlerine büyü yaparlarsa kim gidecek karşı tarafa kim niyeti gerçekleştirecek

buda mümkün değildir
Cinler aleminde tesiri irade vede tesiri bedene dair büyüler yapılamaz
Hatta cinler aleminde cinlerin birbirine büyü yapamsı imkansız desek daha açıklayıcı olur…

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Demonlar bebekleri sahiplenirler ve şey

eğer dediğin gibi bakire kız yada büyük insanları geceleri eğlenmek için işkence yapmak niyetiyle alırlar
Kanını içerler binbir parçaya bölerler eğlenir gülüşürler
Binbir parça deyince Bosna katliamlarında insanları küçük küçük yüzlerce binlerce parçaya bölen Sırp kasapları geldi şimdi aklıma. Acaba demonlardan mı emir alıyorlardı?

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Alkarısı vakaları farklıdır

demonlar kendi boyutlarına geçirirler bebeği ve çok özek yetiştirirler
dünya üzerindeki hiç kimsenin bilmediği bozulması imkansız vede çok büyük büyüler öğretirler
Ve o bebek büyüyünce boyut değiştirme yeteneğine sahip yenilmesi zor hatta imkansıza yakın bir varlık haline gelir

Tabi o kişide millete kan kusturur tarihtede bu vakalar var yarı şeytan yarı insan
araştır çok konu bulursun yaşanmış hikayeler bulursun bilgi edine bilirsin neler yapar o varlık nasıl güçlenir insanlara nasıl zararlar verebilir diye

Araştırınca ilk etapta Kazıklı Voyvodo ve Korkunç Ivan çıktı karşıma. Bunlar da tıpkı bahsettiğiniz demonlar gibi insan eti yiyor, insan kanı içiyor ve insanlara akılalmaz işkenceler yapmaktan hoşlanıyorlarmış. Sanırım bahsettiğiniz gibi çocukluk çağlarını demonların boyutunda geçirmiş olabilirler.

Ü

Üye silindi 76175

Araştırınca ilk etapta Kazıklı Voyvodo ve Korkunç Ivan çıktı karşıma. Bunlar da tıpkı bahsettiğiniz demonlar gibi insan eti yiyor, insan kanı içiyor ve insanlara akılalmaz işkenceler yapmaktan hoşlanıyorlarmış. Sanırım bahsettiğiniz gibi çocukluk çağlarını demonların boyutunda geçirmiş olabilirler.
Vlad tamamen itliğinden yapıyordu.

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Vlad falan da değil benim bahsettiğimi
Tarihdeki en güçlü büyücülerdiye arat yüzlerine bakınca bile şerliği yüzünden başına arılar giriyor tipleri bile şeytanı andırıyor dur bak atacam şimdi resmini

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı

Yarı şeytan yarı insan derken demonlar arasında büyümüş diye mecazen mi öyle dediniz yoksa forumda sıkça bahsedilen insan ve başka varlık melezi durumu mu söz konusu?

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Ben çocukken meşhur bir TV programı vardı. Neydi adı sanı hiç hatırlamıyorum şimdi. Hatırladığım kadarıyla her bölümde cinlerden hamile kaldığını iddia eden farklı farklı bayanlar çıkardı programa. Hepsi benzer şeyleri iddia ederdi, cinlerden hamile kalmışlar, sonra bebek doğunca yine cinler, uzaylılar ya da hırsızlar tarafından kaçırilmış bebek vs...

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Yarı şeytan yarı insan derken demonlar arasında büyümüş diye mecazen mi öyle dediniz yoksa forumda sıkça bahsedilen insan ve başka varlık melezi durumu mu söz konusu?
Benim dediğim mecazen lakin şeytandan farksızdır misal insanların arasında büyüyen insan hayvanların arasında büyüyen hayvan nasıl sa cinlerin arasında büyüyende cin olur huyu suyu hal hareket konuşma amel herşeyi onlarladır

melezlerde elbet vardır dediğin gibi lakin çok derin konular onlar

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Ben çocukken meşhur bir TV programı vardı. Neydi adı sanı hiç hatırlamıyorum şimdi. Hatırladığım kadarıyla her bölümde cinlerden hamile kaldığını iddia eden farklı farklı bayanlar çıkardı programa. Hepsi benzer şeyleri iddia ederdi, cinlerden hamile kalmışlar, sonra bebek doğunca yine cinler, uzaylılar ya da hırsızlar tarafından kaçırilmış bebek vs...
Evet cinler anaya emaneten verirler doğunca alır götürürler taşıyıcı annelik gibi düşün lakin cinlerden hamile kalma olayı farklıdır
Cinler insan bedenine bir kaç farklı müdahalede bulunur ve çocuğu olmayan eşlerin sperm sayılarıyla oynar o şekilde kişi hamile kalır yani cinlerden değil kocasından hamiledir

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Evet cinler anaya emaneten verirler doğunca alır götürürler taşıyıcı annelik gibi düşün lakin cinlerden hamile kalma olayı farklıdır
Cinler insan bedenine bir kaç farklı müdahalede bulunur ve çocuğu olmayan eşlerin sperm sayılarıyla oynar o şekilde kişi hamile kalır yani cinlerden değil kocasından hamiledir
Melez doğanlar olduğunu duymuştum birisine haber vermişler bir yakınını cocugunun aslında kendi çocukları olduğunu.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Cinekologlar sanırım, bayağı tüp bebek yapıyorlar. Yoksa gen dizilimiyle mi oynuyorlar bebeğin, büyük büyük büyük babası Merlin'in ya da Oğuz Kağan'ın üstün güçleriyle donansın diye? Teşekkür ederim aydınlatıcı bilgileriniz için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...