Basit Demon davet etme kılavuzu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Dediğim gibi, seni kullandığını düşünsen bile direkt iletişimi kesebilirsin defetme ile falan.

Çünkü Türkiye'deki demon algısı çok farklı bir durumda ve bu algı yüzünden birçok insan yaşadığı paranormal olayı demonlarla özdeştirip bundan bahsedince demon algısı değişiyor (bu forumdan bahsetmiyorum).

Sana o forumlara bakmanı istemiştim, bunu şsteme sebebim, yurt dışındaki demon algısını görmen ve demonların insanlara nasıl etkisi olduğunu görmen için demiştim. Burada sana detaylı anlamaktan ziyade kendin görmen için.

İstersen dcden yazabilirsin (lokasyon).
Bulamadım haliyle yazamadım:/Önerdiğin forumlara okuyacağım lakin aklıma yatacağını düşünmüyorum yinede bir şans vereceğim

M o r b i u S

Kayıtlı Üye
Aslında oradan enerji alınır olacaktı. 😀
Tanrı enerjinin kaynağıdır, sömürücüsü değil. Sömürücü varlık egonun ta kendisidir aslında.
Çünkü Türkiye'deki demon algısı çok farklı bir durumda ve bu algı yüzünden birçok insan yaşadığı paranormal olayı demonlarla özdeştirip bundan bahsedince demon algısı değişiyor (bu forumdan bahsetmiyorum).
İkinizin verdiği bilgileri hayranlıkla okudum. Boşa yaşıyoruz biz 😀

123zlatan1234

Kayıtlı Üye
'' Goetia yı tabiri caizse yalayıp yutmuş olmanız lazım.
İbraniceye hakim olmanız gerekiyor
Çok iyi astroloji bilmeniz gerekiyor
Mukula ritüelini gerçekleştirmeniz gerekiyor
Demon ustalık testini tamamlamanız lazım.
888 savaçcı ritüelini yapmanız gerekiyor
Demonları tanımanız gerekiyor
Bilinen 8 lejyon var.
Her lejyonun 88 kralllığı var
Her varlığın minumum 2000 büyükşehir cini var (beylik diyelim buna)
Bu beyliklerin milyonlarca varlığı var. siz hangi demonu çağıracaksınız.
O demonun çağırma ritüeli, zamanı, saati, günü, tütsüsü, giysisi, sigili, çağırma duası gibi onlarca bilgiyi net bilmeniz gerekiyor.
Sihirli asanız , yüzüğünüz var mı, çağırma mabediniz var mı, bir majikal grubunuz var mı. Kurban ayinleri için maddi gücünüz var mı.
Diyelim ki çağıracağnız demonun kurbanı beyaz bir boğa. bu boğayı tek başınıza kurban verebilecekmisiniz.
Bağlantı çalışmaları için medyum yeteneğiniz var mı yoksa medyumunuz varmı. kendi kendinize transta ne kadar başarılısınız.
Göreceğiniz görüntülere psikolojik olarak ne kadar hazırsınız. neyin kendi düşünceniz, neyin sanrı, neyin varlığın etkisi olduğunu ayırabilecek yeterli astral deneyiminiz var mı
Varlıkların oyunlarına gelmemek için ne kadar teorik ve pratik deneyime sahipsiniz.
En az 7 sene asla hayvansal ürün yememiş olmanız gerekiyor. 7 senedir hiç hayvan eti ve hayvansal ürün kullanmadınız mı.
Aç susuz ,tek başınıza, karanlıkta en üç gün kalabiliyormunuz. yine aç, tek başınıza karanlıkta en az 15 gün kalabiliyormunuz.
Teorik bilgi, deneyimsel bilgi, psikolojik, ekonomik, sosyolojik ve fiziksel olarak hazırmısınız.
davet ve def etme ritülerinde yapacağınız minik bir hatanın bedensel ve ruhsal bir sakatlanma ile sonuçlanma riskinin farkındamsınız.
en basit anlamda bazı sembollerle çizilmesi gereken bir çember çizmeniz gerekiyor. Bu sembollerden tek bir tanesinde minik bir hata yaptınız diyelim. örneğin sembol 3 santimlik bir T olsun. siz bunu 2.77 Milim çizdiğiniz an açık kapı bırakırınız. Davet öğrencileri yıllarca her gün defalarca çizim çalışırlar. elleri saniyelik titreyen öğrenciler bir daha davet eğitime devam edemezler. Sinirleriniz ne kadar sağlam bu anlamda.
Eğer doğuştan yeteneğiniz ve size verilmiş bir varlığınız yoksa ve çok önemli bir mabette yıllarca eğitim almamışsanız bunlar hadi ben deneyeyim diye deneyebileceğiniz şeyler değil.
Ki burada anlattıklarım olayın %0,0001 'i bile değil.
Eğer amacınız bilinmeye açılan bir kapı aralamak, evreni, kendinizi tanımak , yeteneklerinizi geliştirmek ise. meditasyon yapınız. yüksek benliliğinizle iletişim çalışmaları yağınız, oto transı öğreniniz. Yolculuğa dıştan değil içten başlayınız. ''

Başka söze gerek kalmadı diye düşünüyorum.
BU İLETİ, SEVGİLİ @URUMHAMATAHAYİL 'a ait. 2017 senesinde okumuştum, aklımda kalmış tekrar aradım buldum.

Demonla görüşen bir sürü insan yok. Demonla görüştüğünü iddia eden bir sürü insan var. Hepsi yalancı. Gerçekten demonla görüşebilenlerin sayısı bir elin parmağı kadardır ve hiçbiri de kendini deşifre edecek kadar beyin özürlü değildir.
BU İLETİ, SEVGİLİ @origanum' a ait. Kendisini etiketleyemedim, 2016 da yazmış. Açıkçası benim için, öncelikle bu insanların yorumları önemlidir. Zırvaladıklarını da sanmıyorum, gerçekten demonlar, mitolojilerde tanrı olarak bahsedilen güçteki insanlar forumda '' xD '' tarzı ciddiyetsiz yazılar yazan, ne bileyim gereksiz ingilizce telafuzlarda bulunan bir kaç çoluk çocukla muhattab olacağını sanmıyorum. Üslubum biraz yanlış olabilir, ama günlerdir konuyu okuyorum ve bir kaç kişinin yazım tarzı çok ukala. Bu kadar bilgiye sahipseniz ve bu denli '' ermiş '' insanların bu forumda milletle ağız dalaşına girip EN İYİ BEN DEMONLARI TANIYORUM TAMAM MI EN İYİSİ ONLAR falan tarzında laf dalaşına gireceğini sanmıyorum, üstüne görüştüm diye de üsteleyeceğini. Saygılar.

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Bilinen 8 lejyon var.
O demonun çağırma ritüeli, zamanı, saati, günü, tütsüsü, giysisi, sigili, çağırma duası gibi onlarca bilgiyi net bilmeniz gerekiyor.
Sihirli asanız , yüzüğünüz var mı, çağırma mabediniz var mı, bir majikal grubunuz var mı. Kurban ayinleri için maddi gücünüz var mı.
Diyelim ki çağıracağnız demonun kurbanı beyaz bir boğa. bu boğayı tek başınıza kurban verebilecekmisiniz.
Bağlantı çalışmaları için medyum yeteneğiniz var mı yoksa medyumunuz varmı. kendi kendinize transta ne kadar başarılısınız.
Göreceğiniz görüntülere psikolojik olarak ne kadar hazırsınız. neyin kendi düşünceniz, neyin sanrı, neyin varlığın etkisi olduğunu ayırabilecek yeterli astral deneyiminiz var mı
Varlıkların oyunlarına gelmemek için ne kadar teorik ve pratik deneyime sahipsiniz.
En az 7 sene asla hayvansal ürün yememiş olmanız gerekiyor. 7 senedir hiç hayvan eti ve hayvansal ürün kullanmadınız mı.
Aç susuz ,tek başınıza, karanlıkta en üç gün kalabiliyormunuz. yine aç, tek başınıza karanlıkta en az 15 gün kalabiliyormunuz.
Teorik bilgi, deneyimsel bilgi, psikolojik, ekonomik, sosyolojik ve fiziksel olarak hazırmısınız.
davet ve def etme ritülerinde yapacağınız minik bir hatanın bedensel ve ruhsal bir sakatlanma ile sonuçlanma riskinin farkındamsınız.
en basit anlamda bazı sembollerle çizilmesi gereken bir çember çizmeniz gerekiyor. Bu sembollerden tek bir tanesinde minik bir hata yaptınız diyelim. örneğin sembol 3 santimlik bir T olsun. siz bunu 2.77 Milim çizdiğiniz an açık kapı bırakırınız. Davet öğrencileri yıllarca her gün defalarca çizim çalışırlar. elleri saniyelik titreyen öğrenciler bir daha davet eğitime devam edemezler. Sinirleriniz ne kadar sağlam bu anlamda.
Eğer doğuştan yeteneğiniz ve size verilmiş bir varlığınız yoksa ve çok önemli bir mabette yıllarca eğitim almamışsanız bunlar hadi ben deneyeyim diye deneyebileceğiniz şeyler değil.
Eğer amacınız bilinmeye açılan bir kapı aralamak, evreni, kendinizi tanımak , yeteneklerinizi geliştirmek ise. meditasyon yapınız. yüksek benliliğinizle iletişim çalışmaları yağınız, oto transı öğreniniz. Yolculuğa dıştan değil içten başlayınız. ''

BU İLETİ, SEVGİLİ @URUMHAMATAHAYİL 'a ait. 2017 senesinde okumuştum, aklımda kalmış tekrar aradım buldum.

Demonla görüşen bir sürü insan yok. Demonla görüştüğünü iddia eden bir sürü insan var. Hepsi yalancı. Gerçekten demonla görüşebilenlerin sayısı bir elin parmağı kadardır ve hiçbiri de kendini deşifre edecek kadar beyin özürlü değildir.
BU İLETİ, SEVGİLİ @origanum' a ait. Kendisini etiketleyemedim, 2016 da yazmış. Açıkçası benim için, öncelikle bu insanların yorumları önemlidir. Zırvaladıklarını da sanmıyorum, gerçekten demonlar, mitolojilerde tanrı olarak bahsedilen güçteki insanlar forumda '' xD '' tarzı ciddiyetsiz yazılar yazan, ne bileyim gereksiz ingilizce telafuzlarda bulunan bir kaç çoluk çocukla muhattab olacağını sanmıyorum. Üslubum biraz yanlış olabilir, ama günlerdir konuyu okuyorum ve bir kaç kişinin yazım tarzı çok ukala. Bu kadar bilgiye sahipseniz ve bu denli '' ermiş '' insanların bu forumda milletle ağız dalaşına girip EN İYİ BEN DEMONLARI TANIYORUM TAMAM MI EN İYİSİ ONLAR falan tarzında laf dalaşına gireceğini sanmıyorum, üstüne görüştüm diye de üsteleyeceğini. Saygılar.
Demonları çağırabilmenin öyle bir bir tarifini verdiniz ki bırakın bir insanın çağırması deccalin ta kendisi çağıramaz😂
Şu anlık bunları yapabilecek donanımlı birisi tanımıyorum mabette 😂

frount

Kayıtlı Üye
En son bu yöntemi kullanarak Kral Belial'ı invoke etmiştim ve gerçekten burada bahsettiğim bu yöntem çok işlevli ve güzel ancak şuan bu yöntemi kullanmıyorum.

Bu varlıklara ilgin var mı tam bilmiyorum ancak invoke düşünüyorsan bu yöntemi tavsiye ederim. Yeniler için baya işlevli.

Ek olarak, burada "Demonlar hakkında" denilen şeylere pek kulak asmamanı tavsiye ederim. Bu varlıklar burada bahsedildiği gibi olmadığını kendim yaşayarak gördüm. 2 yıldır çok sıklıkla olmasa da bu varlıklarla çalışıyorum ara sıra. Hatta ilk deneyimimi bu forumda paylaşmıştım geçmişte açtığım konulara bakabilirsin.

Muhtemelen buradaki birçok insan dediğime katılmayacaktır ancak şunu içtenlikle diyebiliyorum: bu varlıklara saygılı olduğun sürece harika ve çok güzel eğitmen oluyorlar.
Lokasyona dc'mi yazdım eğer bulamadıysan istersen nickini atabilirsin.
dc ni bulamadım sana nasıl ulaşabilirim

Ü

Üye silindi 76175

Bilinen 8 lejyon var.

Şununla uğraşana kadar çalışsa insan kendi öz kaynakları ile köşe olur zaten.

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Bu kılavuzun kolay olması amaçlanmıştır.

Magick'in güvenli olup olmadığından veya risk almanız gerekip gerekmediğinden emin değilseniz, bir çağrı yapmayın, aksi takdirde daha endişeli ve mutsuz olabilirsiniz.

Her şeyden önce ihtiyacınız olacak şeyler:
  • Davet etmek istediğiniz Demonu detaylı araştırarak onu tanıyın. Sigilini + Enni her şeyini bulun.
  • siyah veya kırmızı kalem
  • bir parça temiz kağıt
  • ayin sırasında not almak için bir defter
  • bu notları almak için bir kalem
  • gün batımından sonra yalnız kalma zamanı. Yan odada bir çocuk, yaşlı bir kişi veya hasta bir kişi varsa, güvende olmak için bir daveti yapmayın
  • Bir tane mum.

NOT: Bir ruhu davet ettiğinizde, bu dünyaya girebilmeleri için onlara biraz enerji vermelisiniz. Bu, onların almaları için bir şekil HAYAL ETMENİZ gerektiği anlamına gelir. Bu, birinin yaşaması için bir ev yapmak gibidir.

Bir Demon Nasıl Davet Edilir:

Siyah veya kırmızı mürekkeple küçük bir kağıda Demonun Sigilini çizin. Olanları kaydetmek için kullandığınız not defterine Demonun enni yazın. Yıkanın ya da banyo yapın ve temiz giysiler giyin ya da sahip olduğunuz en iyi giysileri giyin. Bir kalemle defterinizi hazırlayın. Herhangi bir mum yakın. Işıkları kapatın, böylece parlak ışıktan rahatsız olmazsınız.

Basit Çağrışım:

1. Yukarıda sıralananlara sahip olduğunuzdan emin olun ve ardından rahatlayın ve kesintiye uğramayacağınız bir zaman ve yer bulun. Güneş battıktan sonra başlamak en iyisidir.

2. Güneye bakın. Ayağa kalkın veya oturun, ancak ayağa kalkarsanız daha güvende ve daha az savunmasız hissedebilirsiniz.

3. Demonun görünmesini istediğiniz yere doğru sağ kolunuzu uzatın:

Ekli dosyayı görüntüle 2156

4. 3 kez ara, “(Demonun adı) gel, önümde belir, (Demonun adı) gel, önümde belir, (Demonun adı) gel, önümde belir.” Bunu size en doğal gelen dilde yapın.

5. Sonra, çağırdığınız Demonun enn'ini tekrarlamaya başlayın

6. Enn'yi tekrarlarken ileri geri sallanmak yararlıdır.

7. Bunu kısa bir süre yaptıktan sonra, sigiline bakın ve enn'sini tekrarlarken buna bakmaya devam edin.

8. Sonra kendini hazır hissettiğinizde önünüze bakın.

9. Önünüzde duran bir adamı hayal edin, böyle bir pelerin giyiyor ve boynuzları var:

Ekli dosyayı görüntüle 2157

Görselliştirmeyi basit tutun.

10. Enn'yi tekrarlamaya devam edin ve tekrar tekrar, “(Demonun adı) gel, önüme çık” 3 kez daha diyin.

11. Bunları yaparken önünüzde duran ruhu görselleştirmeye devam edin.

12. Görselleştirdiğiniz ruhu hareket edip etmediğini izleyin. Gözlerin parladığını veya hareket ettiğini veya bir jest yaptığını görebilirsiniz. Zihninizde sesler veya kelimeler duyabilirsiniz. Gördüğünüz, duyduğunuz veya hissettiğiniz her şeyi not defterine yazın.

13. İsteğinizi ruha 3 kez söyleyin. Yüksek sesle veya düşüncelerinizin içinde konuşun. İşe girmek istediğiniz saygın bir iş adamıyla konuşuyormuş gibi kendinize güvenerek ve kibarca konuşun.

14. Hareket edip etmediğini veya herhangi bir sembol, ışık parlaması veya başka bir şey görüp görmediğini görmek için tekrar izleyin. Gördüğünüz, duyduğunuz veya hissettiğiniz her şeyi yazın.

15. Zamanın geldiğini ve dileğinizi dile getirdiğinizi ve duyulduğunu hissettiğinizde sağ elinizi bir kez daha ruha doğru kaldırın.

16. 3 kez “Teşekkür ederim (Demonun adı), şimdi huzur içinde yola çık” deyin

Ekli dosyayı görüntüle 2158

17. ellerinizi bir kez çırpın ve başınızı eğin.

18. Geriye baktığınızda ruhun şeklinin uzaklaştığını ve uzaklaştığını veya sizi terk etmek için bir kapıdan geçtiğini hayal edin.

19. Ellerinizi tekrar çırpın ve tüm enerjinin temizlendiğini ve odanın aydınlandığını görselleştirin.

20. Sonra mumları üfleyin ve yemek yiyin veya yürüyüşe çıkın yani istediğinizi yapın.

21. Herhangi bir aktivite yaptıktan sonra daveti yaptığınız oda garip geliyorsa, sağ elinizi uzatın, avucunuzu yukarı kaldırın ve avucunuzda bir ışık küresi hayal edin.

Ekli dosyayı görüntüle 2159

22. Topunuzun güzel beyaz ışıkta dışa doğru patladığını ve gölgeleri ve garip hissi ortadan kaldırdığını hayal edin.

Bu davet etme kılavuzunu yapan arkadaşlar sorunuz olursa veya yapmadan önce sorularınız olursa pm atarak veya yorumlardan sorabilirsiniz.

Kişisel görüşlerim:

1. Size birkaç kez yardım edene kadar bir ruhla anlaşma yapmayın.

2. Bir şekilde iletişim kuramıyorsanız, bir ruhla anlaşma yapmayın.

3. Yeni başlayan biri olarak bir ruhla seks yapmayın. Seks, enerji alanınızı açar ve bu ruha takıntılı hale gelebilir ve sonunda onlar için çalışmaya başlayabilirsiniz.

4. Size yardım edene ve onlara güvenebileceğinizden emin olana kadar kanınızı bir ruha sunmayın. Kan çok önemlidir, israf etmeyin.

5.Bunlar, yaygın sorunlardan kaçınmanıza yardımcı olacaktır, daha sonra daha fazla deneyime sahip olacaksınız ve sizin için neyin doğru olduğuna karar verebilirsiniz.
Demon böyle davet edilmez vede demonlar davete gelmez
Demon iblis demektir geldimide öldürür yaşatmaz

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Genellikle çoğu Demonolatör, bir demondan bir şey isteyeceği zaman, o demonun sevdiği şeyi sunarak istediğini alabiliyor.

Ama karşılıksız olarak istediğini alabilirsin, ancak demonla çalışan **kişiler** bunu saygısızlık olarak nitelendirebiliyor bu yüzden o demona sevdiği şeyi sunarak anlaşma yapıyor.

Ancak bu olaylarda istisnai durumlar var. Bazı demonlar karşılık isteyebiliyor ve karşılık olarak kişiyle alakalı şeyler ortaya koyabiliyor. Yaşadığım bir şeyden örnek vererek konuyu aydınlatayım. Kral Belial ile çalıştığım süreçlerde onunla para ilgili bir durumdan yardım istemiştim. Uzun bir zamandır bırakamadığım zararlı olmayan bağımlılığım vardı. Bunu bırakmaya başlarsam ve başarırsam isteğimi yerime getirebileceğini söylemişti. Tabi ki bir kaç itirazdan sonra sinirlendi ancak sonunda uzlaştık aramızda.

Kral Belial'ın bunu anlaşma karşılığı olarak isteme sebebi, insanların bırakamadığı bağımlılıkları hiç sevmez ve bunu bir zayıflık olarak görür ve insanın bu yolda yükselişinin çok büyük engel olduğunu söyler. Konunun daha aydınlanması için Kral Belial'ın bana bıraktığı ufak bir mesaj:

"Bu bağımlılığa, bilinçaltında hala değer veriyorsun. Eğer bilinçli olarak farkında olabilseydin, bu bağımlılıktan arınmak isterdin. Sonuçları ne olursa olsun ve farkında olmadığın için nüksetmeye devam ediyorsun. Psikolojik mekanizmanın bile sınırları var. Ödül, bağımlılıktan daha değerlidir."

Sonuç olarak, istediğini yapmıştım ve o'da bana istediğimi vermişti.

Şunu demeye çalışıyorum; her Demon elbet karşılık istemez ancak Kral Belial gibi varlıklar da böyle kişiyle alakalı karşılık koyabilirler.
İnternette yazıldığı gibi de ruhunu almıyorlar lol

Tabi ki bu sorduğun konu daha geniş bir konu. Burada bahsettiğim kadar sınırlı değil. Anlaşma olarak birçok şey sunabilirsin mesela insanlara yararlı olabilecek şeyleri de anlaşma olarak kullanabilirsin. Ben mesela çoğu anlaşmalarımda, eğer isteğim yerine getirildiği takdirde belirlediğim forumda 10 kişiye goetia tarot bakma şartı koyuyordum ve zevkle kabul ediyorlardı.

Okey! Gönderdim
Yok artık boyle birşey söz konusu değil onlar zor davete gelir diyelimki geldi kesinlikle ama kesinlikle kurban ister koyun falanda değil bebek ister
İnsanların akıllarına fatklı şeyler sokmayalım

vede asla bir insanın isteğini yapmazlar bak sana bir yaşanmış olay anlatayım

bir gün bir büyücü köyün ileri gelenleri tarafından bir ricaya tabi tutulmuş güçlü bir büyü istenmiş büyücü korkmuş ama yinede kabul etmiş

büyü yapıldıktan kısa bir süre sonra kadını gece yarısı uyurken ayaklarından çekmeye başlıyorlar ve sürükleyerek dere kenarına getiriyorlar dere atıyorlar boğmaya çalışıyorlar yüzlerce cin oynamış onunla şanslıymış ki felçli olarak kurtulmuş on yıldır felç keşke yapmasaydım bu büyüyü diyor yıllardır

ve bu kabile zuzula düşün artık zuzula böyleyse demonu

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Yok artık boyle birşey söz konusu değil onlar zor davete gelir diyelimki geldi kesinlikle ama kesinlikle kurban ister koyun falanda değil bebek ister

vede asla bir insanın isteğini yapmazlar bak sana bir yaşanmış olay anlatayım

bir gün bir büyücü köyün ileri gelenleri tarafından bir ricaya tabi tutulmuş güçlü bir büyü istenmiş büyücü korkmuş ama yinede kabul etmiş

büyü yapıldıktan kısa bir süre sonra kadını gece yarısı uyurken ayaklarından çekmeye başlıyorlar ve sürükleyerek dere kenarına getiriyorlar dere atıyorlar boğmaya çalışıyorlar yüzlerce cin oynamış onunla şanslıymış ki felçli olarak kurtulmuş on yıldır felç keşke yapmasaydım bu büyüyü diyor yıllardır

ve bu kabile zuzula düşün artık zuzula böyleyse demonu
cinli filmlerde hangisi unuttum orda geçen büyücü karakter gerçekmiş.. kadını bir köy yolunun kenarında gören birisi yazmış.. yardım etmek istediğinde git arkana bakma demiş kadın, kurtuluşu yokmuş, bacakları kesikmiş.. bir youtube videosunun altında okumuştum.

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
cinli filmlerde hangisi unuttum orda geçen büyücü karakter gerçekmiş.. kadını bir köy yolunun kenarında gören birisi yazmış.. yardım etmek istediğinde git arkana bakma demiş kadın, kurtuluşu yokmuş, bacakları kesikmiş.. bir youtube videosunun altında okumuştum.
Bu kadınla bir zat konuştum ölseydimde yapmasaydım o büyüyü diyor vede varlıklar köyede sirayet etmiş köy boşaltılmış yalnız kadın köyde hergün işkenceler ediyorlarmış kadına
İbret olsun bizlere

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Ben de define için çocuk kurban istenildiğini duymuştum tabi kabul etmemişler.

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Ben de define için çocuk kurban istenildiğini duymuştum tabi kabul etmemişler.
Onlar ifritler
İblisler o kadar büyük isteğe değil misal al bunu şuraya koy desen ya gebertir yada karşılık olarak bebek veya anneni babanı kardeşini yakınını ister kabul edersen önce yapar sonra öldürür kabul etmezsen direk öldürür ki korumada yapılmalıdır muhakkak çok güçlü bir koruma yoksa sonu ölüm

allaha bize kini yüzünden isyan eden bize merhamet edermi

demonlar o şeytanın isyan ettiği anda orada olanlar yani tanık ve şahit olanlar birzat isyan edenlerdir

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Demon bebeği ne yapacakmış? Çarşamba karısı mı bu, yiyecek mi bebeği? Kurban bakire genç kız falan olsaydı alışkınız da Amerikan filmlerinden, bebek tuhafıma gitti. Adrenachrome olayları geldi aklıma. Aydınlatırsanız sevinirim.

Bilgileniyorum

Kayıtlı Üye
2 yıldır bu varlıklarla çalışıyorum, açıkçası bir anlaşma sonrası çıkarı için bir şey isteyen bir demona bile rastlamadım. Bu varlıkların seni kullandığını düşünsen bile, sigilini yakıp sürgün ritüeli yapıp durumu bitirebilirsin. Böyle yaptıktan sana ulaşamazlar. Ne bekliyorsun? Anlaşma yaptıktan sonra ruhunu ele geçirilip, Demon'dan, "artık benim kölemsin" demesini mi bekliyorsun?

Bana inanmıyorsan, Occult Nation, demonsanddemonolatry forumlarında yıllarca demonlarla çalışan insanların konularına bak. Neler yaptıklarına ve daha doğrusu demonlar ile neler yapabildiğine bir bak. Sonra bu gizlimabette bahsedilen demonlarla aynı olup olmadığını kontrol etmeni tavsiye ederim.

Yukarıda dediğim gibi, enerjinle beslendiğini düşünsen bile direkt sürgün yapıp onun enerjisi hayatından çıkarıp durumu ortadan kaldırıp, ardından sigilini yakarak durumu bitirebilirsin.

Bu hareket, o demonun sana ulaşmasını engeller. Sigiller, o varlıklara ulaşmak için kullanılan majikal şekillerdir. Sen o'nu yaktığın takdirde o varlık sana asla ulaşamaz ne olursa olsun.

İstediğin şeyi almak için, istediği şeyi yapmana gerek yok. Direkt koşulsuz olarak istediğini alabilirsin. Benim orada bahsettiklerim istisnai durumlardı. BU İSTİSNAİ durumlar her zaman olmuyor. Haa araya pakt anlaşmaları girerse işte o kısım değişir.

Güzel senaryo, 4 sezon türk korku filmi çıkar. Ama şu konu da haklısın evet Demonlar insanlardan zeki olabilir ancak hepsi değil.

Peki bu ürettin senayo için konuşayım, bu varlıkların hepsi farklı enerjilerle beslenir. İnsan enerjisiyle beslenmiyor ve insan enerjisine gerek duymazlar. Yukarıda birçok kez tekrar ettim hala da edeyim, seni kullandığını mı düşündün direkt bağlantıyı kesersin.

Ki bir demonun altında bile milyonlarca hükmettiği lejyonları ve krallıkları var; senin kontrolünü ele geçirip ne yapsın seni? İnsanları kölesi yapmayı sevmezler. İnsanlarla iç içe olmayı seviyorlar, güçlerini dünya üzerinde kullanmayı seviyorlar.
Bu konuda seninle konuşmak ve senden akıl hocalığı almak istiyorum. İki yıldır bir tane bile demonla görüşemedim. Şimdi yapmam gereken bir şey var ve senin gibi harika birinin yardımcı olabileceğini düşünüyorum. MESAJ MOD TARAFINDAN DÜZELTİLDİ

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...