Basit Demon davet etme kılavuzu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

M o r b i u S

Kayıtlı Üye
Konuyla alaksız, keşke hala Infernal burada olsaydı da bir teşekkür edebilseydim kendisine....

her neyse, Infernal'ın dilekçe yöntemini denemedim ancak farklı ve işlevli bir yöntem kullanıyorum. Konu olarak buraya açabilirim bu yöntem için.

Ama Infernal'ın bahsettiği yöntem sağlam bir yönteme benziyor.

idk. Yetkililerle konuşmak gerek.
Çok sevinirim gerçekten yöntemi paylaşırsanız beklemedeyim teşekkür ederim.

fro'pi0n_

Kayıtlı Üye
İş
Cyber Security
Dostum dm den konuşma izni verilmemiş sanırsam 😄 konuyu paylaştınmı sen ben göremedim de
İzin verilmemesi tuhaf ancak böyle kural koymuşlarsa yapacak bir şey yok. Yine de tekrar konuşup deneriz izin almayı. Soru vs olursa bu konu altına veya açtığım konular altına sorabilisin yine.

Bugün paylaşmayı ümit ediyorum. Konuyu hazırlıyorum ve az kaldı.

M o r b i u S

Kayıtlı Üye
İzin verilmemesi tuhaf ancak böyle kural koymuşlarsa yapacak bir şey yok. Yine de tekrar konuşup deneriz izin almayı. Soru vs olursa bu konu altına veya açtığım konular altına sorabilisin yine.

Bugün paylaşmayı ümit ediyorum. Konuyu hazırlıyorum ve az kaldı.
Kafaya koydum gerçekten ya dilekçe yöntemi yada senin daha basit ve güvenli dediğin bı yöntemi denemek istiyorum bı arkadaşım da demonlarla çalışıyordu tabi ben ozmaman lar demon felan bilmiyorum bundan 2yil önce bana anlatıyordu ben inanmıyordum hikaye anlatıyor diyordum çocuk Amerika'ya gitmiş iş kurmuş orda orta okul terk 😄

fro'pi0n_

Kayıtlı Üye
İş
Cyber Security
Kafaya koydum gerçekten ya dilekçe yöntemi yada senin daha basit ve güvenli dediğin bı yöntemi denemek istiyorum bı arkadaşım da demonlarla çalışıyordu tabi ben ozmaman lar demon felan bilmiyorum bundan 2yil önce bana anlatıyordu ben inanmıyordum hikaye anlatıyor diyordum çocuk Amerika'ya gitmiş iş kurmuş orda orta okul terk 😄
2 yıl önce Infernal'ın dediği gibi:

her şirketin arkasında bir majikal destek olduğunu unutmayın

Bu varlıklar neredeyse birçok konuda yardımcı olabiliyor. Özellikle onları yakından tanıdığın zaman daha iyi anlıyorsun. Herhangi bir sosyal medyadan vs konuşşak daha detaylı anlatmak istediğim şeylerde var tabi.

Tabi ki Demonlar, finansal gibi olayları havadan direkt sana getirmez. Onu elde etmen için sana gerekli yollar bulurlar ve bu yolda ilerlerken sana yardımcı olurlar. Havadan getirmezler her şeyi. Mesela Belial, finansal konularda harikadır. Para istediğin zaman sana direkt parayı vermez o parayı alman için yollar sunar.

M o r b i u S

Kayıtlı Üye

Bu varlıklar neredeyse birçok konuda yardımcı olabiliyor. Özellikle onları yakından tanıdığın zaman daha iyi anlıyorsun. Herhangi bir sosyal medyadan vs konuşşak daha detaylı anlatmak istediğim şeylerde var tabi.

Tabi ki Demonlar, finansal gibi olayları havadan direkt sana getirmez. Onu elde etmen için sana gerekli yollar bulurlar ve bu yolda ilerlerken sana yardımcı olurlar. Havadan getirmezler her şeyi. Mesela Belial, finansal konularda harikadır. Para istediğin zaman sana direkt parayı vermez o parayı alman için yollar sunar.
Discord versene 😆

M o r b i u S

Kayıtlı Üye

Doğru söylüyorsun ama bekliyorum bir gün herşey güzel olacak.. profilime konuma bakarmısın dc: gerçekten inanıyorum birgün herşeyin güzel olacağına biliyorum

lightofgoddess

Kayıtlı Üye

Karşılığında ne istiyor peki? Önemli olan o kısım

fro'pi0n_

Kayıtlı Üye
İş
Cyber Security
Karşılığında ne istiyor peki? Önemli olan o kısım
Genellikle çoğu Demonolatör, bir demondan bir şey isteyeceği zaman, o demonun sevdiği şeyi sunarak istediğini alabiliyor.

Ama karşılıksız olarak istediğini alabilirsin, ancak demonla çalışan **kişiler** bunu saygısızlık olarak nitelendirebiliyor bu yüzden o demona sevdiği şeyi sunarak anlaşma yapıyor.

Ancak bu olaylarda istisnai durumlar var. Bazı demonlar karşılık isteyebiliyor ve karşılık olarak kişiyle alakalı şeyler ortaya koyabiliyor. Yaşadığım bir şeyden örnek vererek konuyu aydınlatayım. Kral Belial ile çalıştığım süreçlerde onunla para ilgili bir durumdan yardım istemiştim. Uzun bir zamandır bırakamadığım zararlı olmayan bağımlılığım vardı. Bunu bırakmaya başlarsam ve başarırsam isteğimi yerime getirebileceğini söylemişti. Tabi ki bir kaç itirazdan sonra sinirlendi ancak sonunda uzlaştık aramızda.

Kral Belial'ın bunu anlaşma karşılığı olarak isteme sebebi, insanların bırakamadığı bağımlılıkları hiç sevmez ve bunu bir zayıflık olarak görür ve insanın bu yolda yükselişinin çok büyük engel olduğunu söyler. Konunun daha aydınlanması için Kral Belial'ın bana bıraktığı ufak bir mesaj:

"Bu bağımlılığa, bilinçaltında hala değer veriyorsun. Eğer bilinçli olarak farkında olabilseydin, bu bağımlılıktan arınmak isterdin. Sonuçları ne olursa olsun ve farkında olmadığın için nüksetmeye devam ediyorsun. Psikolojik mekanizmanın bile sınırları var. Ödül, bağımlılıktan daha değerlidir."

Sonuç olarak, istediğini yapmıştım ve o'da bana istediğimi vermişti.

Şunu demeye çalışıyorum; her Demon elbet karşılık istemez ancak Kral Belial gibi varlıklar da böyle kişiyle alakalı karşılık koyabilirler.
İnternette yazıldığı gibi de ruhunu almıyorlar lol

Tabi ki bu sorduğun konu daha geniş bir konu. Burada bahsettiğim kadar sınırlı değil. Anlaşma olarak birçok şey sunabilirsin mesela insanlara yararlı olabilecek şeyleri de anlaşma olarak kullanabilirsin. Ben mesela çoğu anlaşmalarımda, eğer isteğim yerine getirildiği takdirde belirlediğim forumda 10 kişiye goetia tarot bakma şartı koyuyordum ve zevkle kabul ediyorlardı.

Doğru söylüyorsun ama bekliyorum bir gün herşey güzel olacak.. profilime konuma bakarmısın dc: gerçekten inanıyorum birgün herşeyin güzel olacağına biliyorum
Okey! Gönderdim

Neo5

Kayıtlı Üye
Genellikle çoğu Demonolatör, bir demondan bir şey isteyeceği zaman, o demonun sevdiği şeyi sunarak istediğini alabiliyor.

Ama karşılıksız olarak istediğini alabilirsin, ancak demonla çalışan **kişiler** bunu saygısızlık olarak nitelendirebiliyor bu yüzden o demona sevdiği şeyi sunarak anlaşma yapıyor.

Ancak bu olaylarda istisnai durumlar var. Bazı demonlar karşılık isteyebiliyor ve karşılık olarak kişiyle alakalı şeyler ortaya koyabiliyor. Yaşadığım bir şeyden örnek vererek konuyu aydınlatayım. Kral Belial ile çalıştığım süreçlerde onunla para ilgili bir durumdan yardım istemiştim. Uzun bir zamandır bırakamadığım zararlı olmayan bağımlılığım vardı. Bunu bırakmaya başlarsam ve başarırsam isteğimi yerime getirebileceğini söylemişti. Tabi ki bir kaç itirazdan sonra sinirlendi ancak sonunda uzlaştık aramızda.

Kral Belial'ın bunu anlaşma karşılığı olarak isteme sebebi, insanların bırakamadığı bağımlılıkları hiç sevmez ve bunu bir zayıflık olarak görür ve insanın bu yolda yükselişinin çok büyük engel olduğunu söyler. Konunun daha aydınlanması için Kral Belial'ın bana bıraktığı ufak bir mesaj:

"Bu bağımlılığa, bilinçaltında hala değer veriyorsun. Eğer bilinçli olarak farkında olabilseydin, bu bağımlılıktan arınmak isterdin. Sonuçları ne olursa olsun ve farkında olmadığın için nüksetmeye devam ediyorsun. Psikolojik mekanizmanın bile sınırları var. Ödül, bağımlılıktan daha değerlidir."

Şunu demeye çalışıyorum; her Demon elbet karşılık istemez ancak Kral Belial gibi varlıklar da böyle kişiyle alakalı karşılık koyabilirler.

Tabi ki bu sorduğun konu daha geniş bir konu. Burada bahsettiğim kadar sınırlı değil. Anlaşma olarak birçok şey sunabilirsin mesela insanlara yararlı olabilecek şeyleri de anlaşma olarak kullanabilirsin. Ben mesela çoğu anlaşmalarımda, eğer isteğim yerine getirildiği takdirde belirlediğim forumda 10 kişiye goetia tarot bakma şartı koyuyordum ve zevkle kabul ediyorlardı.
Bu tarz bir uygulamayı meleklerle de yapabilir miyiz ve yapsak demonlarla yaptığımız kadar güçlü bir etki verir mi bize

fro'pi0n_

Kayıtlı Üye
İş
Cyber Security
Bu tarz bir uygulamayı meleklerle de yapabilir miyiz ve yapsak demonlarla yaptığımız kadar güçlü bir etki verir mi bize
anlaşmalardan bahsediyorsan evet ancak hiçbir melekle anlaşma vs yapmadığım net bir şey diyemem etkisi için. ancak yapanların deneyimlerinden yola çıkarsak güçlü etkisi olabilir evet.

Retro

Kayıtlı Üye
anlaşmalardan bahsediyorsan evet ancak hiçbir melekle anlaşma vs yapmadığım net bir şey diyemem etkisi için. ancak yapanların deneyimlerinden yola çıkarsak güçlü etkisi olabilir evet.

Meleklerle anlaşma yapılamaz ki zaten.
Melekler sana hizmet eder ama Meleke olarak hizmet eder. Onu da kendinden bilirsin, kendin zannedersin.

6. Hissin meleğinin sana seslenmesidir mesela. Ama onu sahiplenirsin ve kendinden bilirsin.

Ayrıca melekler ilahi düzene ve kaderine hizmet eder. Yani davranışların ve yönelmelerin ne kadar ilahi düzlemin tembihleri ile kesișirse, meleklerin desteği ile o kadar fazla buluşursun.

Onun haricinde melekler asla sana bireysel olarak biat etmez. Cinlerdir bunun talipleri. Onlar da kendini melek olarak göstererek inanışların üzerinden tüm algılarını saptirarak seni kendilerine bağlamayı severler.

Sen cinim var derken aslında onlar da benim şu toprak mahsülü insanım var diyordur.

lightofgoddess

Kayıtlı Üye

Okey! Gönderdim
Senden daha üst konumda olan bir varlığın senden gelebilecek az şeylerle senle anlaşma yapması açıkçası ne aklıma yattı ne de mantığıma.Demon 1 şarap 2 üzüm ile yola geliyorsa burada demonların haklarının çok ezildiğini ve acilen asgari ücrete zam adlı pankartlarını açıp lejyonları protesto etmelerini tavsiye ederim😂
Belial gibi güçlü bir demon kralının senden bu kadar küçük ve onun için anlam ifade etmeyecek şeyler istemesi olayın arka planında başka işlerin döndüğü anlamına gelir.Tabi bu benim fikrimdir.Konu hakkındaki diğer düşüncelerinizide duymak isterim.

Retro

Kayıtlı Üye
Demonlar insanların enerjileri ile beslenir.
Peki insan nasıl enerji üretir? Cevap : Kutuplaştıkça.
Bir bataryanın bile eksi ve artı kutpu vardır. Batarya nötürdür kendi başına. Ama onu sömürecek bir mekanizmaya koyulduğu zaman içindeki enerjiyi hızla tüketmeye başlar.

İnsan da kendi içinde bir batarya gibidir. İç dinamikleri vardır. Uç duyguları vardır. Kutupsallık oluşturarak gelgitlere sürüklenir ve kısa süre içinde kendi ile çelişerek yüksek bulanık duygular oluşturabilir. Demonlar ile anlaşma yapmanın tek yolu, onları kendi tükenişini de hesaplayarak beslemendir. Bunu onlar üzerinde otorite kurarak ta yaparsın aslında Salih Memişoğlu gibi. Ama yine onun gibi de her gece 3-4 saatini nafile ibadet ve zikir ile geçirmen gerekir. Ya da işte zihnini konsatre tutacak ritüellerle boğuşurcasına meşgul olman gerekebilir. Çünkü zihin sana sormadan da dış uyaranları dinleyerek senin üzerinde etki oluşturmaya çok meyillidir. Seni rölantide yakalarlarsa gafil avlanma diye zihnini her daim yüksek frekansta kalmaya zorlamalısın. Hz. Süleyman gibi uykuda bile bilincini sürekli denetleyebilmelisin. Ölüm öncesi gelip gitmelerini bile garantileyebilmelisin gerekirse. Çünkü yönettiğin demonlar sende otorite zaafı görürlerse seni içsel dürtü olarak kendinle sıkıştırmaya başlarlar. Çok oyunbazlar. Sana hizmet ediyor görünüp aynı anda içinde iğrenç hissetmeni sağlayabilirler. Işık hızında hareket ettikleri için aynı anda iki-üç işi yürütebiliyor olduklarından, arkandan iş te çevirebileceklerinden şüphelenmezsin bile.

Onları kontrol etmek zor yani. Çünkü onların evreninde de aslında rahat yok pek. Azaplılar onlar. Bunalımlı bir boyutu paylaşıyorlar. Zayıf olanlar sürekli güçlü olanların güdümüne giriyor. Güçlü olanlar sürekli birbirini öldürüyorlar. Yani huzursuz ve sıkışmış bir alem onlarınki.

Diğer bir anlaşma yöntemi de, istediğin şeyi onlara yaptırmak için onların istediğini yapmaktır: Ama Onlar da zaten seni pil gibi kullanarak tüketecekleri için , seni uzun vadede bunalıma sürükleyecek şeyleri isteyeceklerdir. Bunu da sana söylemezler. Doğru gelişimi sağlayamadı isen sen de bundan şüphelenmezsin. Sonuçta her istediğini yaparlar ama bir yandan da seni yemlediklerini farkedip farkedemediğine bakarlar. Hz. Süleyman bu konuda çok titizdi. Ölümüne kadar bilinçli kaldı. Yoksa onu perişan ederlerdi peygamber olmasa.

O alemin cinliklerini bilmeden o aleme dalmak kadar ahmakça birşey olmaz.

Düşün bi kere ! Onların alemnde para geçmiyor. Enerji sermayenle ödeme yapıyorsun. Enerji olarak ne kadarsın? Zeka olarak zaten senden hızlı düşünüyorlar , zekanla yenemezsin onları. Çünkü zekice yaptığını sandığın hamleni bile içinden onlar sana sezdirir sen de yine kendinden zannederek onların 2 aşamalı tuzağına düşersin. Öfke nöbetlerine veya tükenmişlik sendromlarına evrilir bu süreç. Şeytanı yenmek için değil, tuzağı görüp Allaha sığınmak için yaratıldık. Nas suresinin sırrını ıskalarsan bittin. İnatlaşamazsın bile seni kendileri olarak değil, senin kendi dürtülerini sana karşı kullanarak seni yenerler. Yani anlaşma yaptığın anda artık bilincinin kontrol edilemez tarafının kontrolü tamamen onlara geçer ve bu işten anca onlar karlı çıkar. Sen onları gün içinde göremiyorsun, sadece varsayımlarınla veya enerjinin düşmesi veya değişmesi üzerinden onları anlamaya çalışıyorsun. Onlar ise seni 7/24 doğuştan kabiliyetle görebiliyorlar. Şimdi bu işlere girmek isteyen girsin. Ama kendine bir akıllanma payı da bıraksın. Yoksa aklını kaçırdıktan sonra kayıp ruhlar kervanına katılmayla da sonuçlanabilir iş.

Son düzenleme:

Retro

Kayıtlı Üye
Tanrılar ne ile beslenir?

Çok güzel bir soru bu.
Birşeyler ile beslenen tanrı olamaz. Benim tanrı inancımın sırrını İhlas suresi veriyor.
O (tanrı) doğmamış, doğurulmamıştır der.

Enerji kaynaklarını yaratan güç, hiç o enerji kaynakları ile beslenerek kendi enerjisini sağlayan varlıklara muhtaç eder mi kendini ?

Yaratan, tüketen gibi midir? (bu da ayet)

Öyle olsa bile ilk yaratmayı, ilk big bangi yaratacak enerjiyi nerden buldu?

Böyle bir tanrı yok, böyle bir tanrı anlayışı da anca insanları tanrı fikrine düşman veya rakip yapmak için destekleniyordur.

Tanrının eğer ki kendi evreninde bir yaşam alanı varsa ve kendi gibi tanrıların olduğu bir evrende yaşıyorsa, bu düşünce çıkmazı ihtimaline karşı da ihlas suresi şu önermeyi yapar :

Sen tanrıysan seni kim yarattı? Çünkü tanrı konseptimiz şu : doğmayan doğurulmayan orijindeki bir varlık(ihlas suresi) . Geri kalan tüm tanrı diye ortaya çıkan olguları sorgulatarak seni bașlangıca götüren bir ayet.

Çünkü bir firavun çıkar ben tanrıyım der, bir yapay zeka çıkar ben tanrı olmalıyım der, başka bir gezegenden bir şuurlu gelişmiş varlık gelir ben tanrıyım der.. Sen tanrıyı beyninde bitiremezsen herkes sana bir tanrı dayatir.

Hiçbiri tanrı değil. Hakiki tanrı hepsinin yaşam alanını yaratan, kendisi o alana mecbur olmayan orijin noktasındaki varlıktır.

Namaza bile tanrıyı bildiğim bütün kaliplardan tenzih ederim diye dua ile bașlanır. Yani zihni serbest bırakarak. Çünkü zihin bile bir şeyi anlamak için onu kendi mantığına göre ele alarak aslında sadeleștirme yaparak olguları mana kaybına ugratabilir.

Son düzenleme:

fro'pi0n_

Kayıtlı Üye
İş
Cyber Security
Senden daha üst konumda olan bir varlığın senden gelebilecek az şeylerle senle anlaşma yapması açıkçası ne aklıma yattı ne de mantığıma.Demon 1 şarap 2 üzüm ile yola geliyorsa burada demonların haklarının çok ezildiğini ve acilen asgari ücrete zam adlı pankartlarını açıp lejyonları protesto etmelerini tavsiye ederim😂
Belial gibi güçlü bir demon kralının senden bu kadar küçük ve onun için anlam ifade etmeyecek şeyler istemesi olayın arka planında başka işlerin döndüğü anlamına gelir.Tabi bu benim fikrimdir.Konu hakkındaki diğer düşüncelerinizide duymak isterim.
2 yıldır bu varlıklarla çalışıyorum, açıkçası bir anlaşma sonrası çıkarı için bir şey isteyen bir demona bile rastlamadım. Bu varlıkların seni kullandığını düşünsen bile, sigilini yakıp sürgün ritüeli yapıp durumu bitirebilirsin. Böyle yaptıktan sana ulaşamazlar. Ne bekliyorsun? Anlaşma yaptıktan sonra ruhunu ele geçirilip, Demon'dan, "artık benim kölemsin" demesini mi bekliyorsun?

Bana inanmıyorsan, Occult Nation, demonsanddemonolatry forumlarında yıllarca demonlarla çalışan insanların konularına bak. Neler yaptıklarına ve daha doğrusu demonlar ile neler yapabildiğine bir bak. Sonra bu gizlimabette bahsedilen demonlarla aynı olup olmadığını kontrol etmeni tavsiye ederim.

Demonlar insanların enerjileri ile beslenir.
Yukarıda dediğim gibi, enerjinle beslendiğini düşünsen bile direkt sürgün yapıp onun enerjisi hayatından çıkarıp durumu ortadan kaldırıp, ardından sigilini yakarak durumu bitirebilirsin.

Bu hareket, o demonun sana ulaşmasını engeller. Sigiller, o varlıklara ulaşmak için kullanılan majikal şekillerdir. Sen o'nu yaktığın takdirde o varlık sana asla ulaşamaz ne olursa olsun.

Diğer bir anlaşma yöntemi de, istediğin şeyi onlara yaptırmak için onların istediğini yapmaktır: Ama Onlar da zaten seni pil gibi kullanarak tüketecekleri için , seni uzun vadede bunalıma sürükleyecek şeyleri isteyeceklerdir. Bunu da sana söylemezler. Doğru gelişimi sağlayamadı isen sen de bundan şüphelenmezsin. Sonuçta her istediğini yaparlar ama bir yandan da seni yemlediklerini farkedip farkedemediğine bakarlar. Hz. Süleyman bu konuda çok titizdi. Ölümüne kadar bilinçli kaldı. Yoksa onu perişan ederlerdi peygamber olmasa.
İstediğin şeyi almak için, istediği şeyi yapmana gerek yok. Direkt koşulsuz olarak istediğini alabilirsin. Benim orada bahsettiklerim istisnai durumlardı. BU İSTİSNAİ durumlar her zaman olmuyor. Haa araya pakt anlaşmaları girerse işte o kısım değişir.

Düşün bi kere ! Onların alemnde para geçmiyor. Enerji sermayenle ödeme yapıyorsun. Enerji olarak ne kadarsın? Zeka olarak zaten senden hızlı düşünüyorlar , zekanla yenemezsin onları. Çünkü zekice yaptığını sandığın hamleni bile içinden onlar sana sezdirir sen de yine kendinden zannederek onların 2 aşamalı tuzağına düşersin. Öfke nöbetlerine veya tükenmişlik sendromlarına evrilir bu süreç. Şeytanı yenmek için değil, tuzağı görüp Allaha sığınmak için yaratıldık. Nas suresinin sırrını ıskalarsan bittin. İnatlaşamazsın bile seni kendileri olarak değil, senin kendi dürtülerini sana karşı kullanarak seni yenerler. Yani anlaşma yaptığın anda artık bilincinin kontrol edilemez tarafının kontrolü tamamen onlara geçer ve bu işten anca onlar karlı çıkar. Sen onları gün içinde göremiyorsun, sadece varsayımlarınla veya enerjinin düşmesi veya değişmesi üzerinden onları anlamaya çalışıyorsun. Onlar ise seni 7/24 doğuştan kabiliyetle görebiliyorlar. Şimdi bu işlere girmek isteyen girsin. Ama kendine bir akıllanma payı da bıraksın. Yoksa aklını kaçırdıktan sonra kayıp ruhlar kervanına katılmayla da sonuçlanabilir iş.
Güzel senaryo, 4 sezon türk korku filmi çıkar. Ama şu konu da haklısın evet Demonlar insanlardan zeki olabilir ancak hepsi değil.

Peki bu ürettin senayo için konuşayım, bu varlıkların hepsi farklı enerjilerle beslenir. İnsan enerjisiyle beslenmiyor ve insan enerjisine gerek duymazlar. Yukarıda birçok kez tekrar ettim hala da edeyim, seni kullandığını mı düşündün direkt bağlantıyı kesersin.

Ki bir demonun altında bile milyonlarca hükmettiği lejyonları ve krallıkları var; senin kontrolünü ele geçirip ne yapsın seni? İnsanları kölesi yapmayı sevmezler. İnsanlarla iç içe olmayı seviyorlar, güçlerini dünya üzerinde kullanmayı seviyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...