Basit Demon davet etme kılavuzu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Retro

Kayıtlı Üye
Böylece tanrının kanalına bağlanıp oraya enerji yönlendirilir.

Aslında oradan enerji alınır olacaktı. 😀
Tanrı enerjinin kaynağıdır, sömürücüsü değil. Sömürücü varlık egonun ta kendisidir aslında.

Yarattıklarını Sömürücü tanrı fikri art niyetli bir yaklaşım. İsyancı bir yaklaşım temelde.

Neden peki seni, enerjinin kaynağı ile tanıştırmak isteyen adil bir tanrı olmasın bu tanrı?

Ama o zaman da egonun kendisi üzerindeki kabullerini terk etmek zorunda kalırsın. Ego izin vermez bu fikre. Egonun kendisi bir alt tanrı çünkü. Bașka tanrıya boyun eğmez. Hatta ego hakiki tanrıyı bile itibarsızlaștırmak için yeteri kadar donanıma sahiptir. Çünkü kendi zannettikleri gibi algılatır sana tanrıyı.

Sen de koyunlarını güden ve aç kaldıkça onları bir bir kesip yiyen bir çoban zannedersin tanrıyı. Seversin ama tüketmek için seversin. Ego bunu önce sana dayatir, sen tanrının koyunusun der, sonra seni tanrı fikrine durup dururken düşman eder.

Bu hikayede kötü adam yaratan tanrı değil, yarattığı alt tanrı olan egodur. Egoyla başa çıkamayan tanrıyı da kabulde zorlanır.

Son düzenleme:

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
2 yıldır bu varlıklarla çalışıyorum, açıkçası bir anlaşma sonrası çıkarı için bir şey isteyen bir demona bile rastlamadım. Bu varlıkların seni kullandığını düşünsen bile, sigilini yakıp sürgün ritüeli yapıp durumu bitirebilirsin. Böyle yaptıktan sana ulaşamazlar. Ne bekliyorsun? Anlaşma yaptıktan sonra ruhunu ele geçirilip, Demon'dan, "artık benim kölemsin" demesini mi bekliyorsun?

Bana inanmıyorsan, Occult Nation, demonsanddemonolatry forumlarında yıllarca demonlarla çalışan insanların konularına bak. Neler yaptıklarına ve daha doğrusu demonlar ile neler yapabildiğine bir bak. Sonra bu gizlimabette bahsedilen demonlarla aynı olup olmadığını kontrol etmeni tavsiye ederim.

Yukarıda dediğim gibi, enerjinle beslendiğini düşünsen bile direkt sürgün yapıp onun enerjisi hayatından çıkarıp durumu ortadan kaldırıp, ardından sigilini yakarak durumu bitirebilirsin.

Bu hareket, o demonun sana ulaşmasını engeller. Sigiller, o varlıklara ulaşmak için kullanılan majikal şekillerdir. Sen o'nu yaktığın takdirde o varlık sana asla ulaşamaz ne olursa olsun.

İstediğin şeyi almak için, istediği şeyi yapmana gerek yok. Direkt koşulsuz olarak istediğini alabilirsin. Benim orada bahsettiklerim istisnai durumlardı. BU İSTİSNAİ durumlar her zaman olmuyor. Haa araya pakt anlaşmaları girerse işte o kısım değişir.

Güzel senaryo, 4 sezon türk korku filmi çıkar. Ama şu konu da haklısın evet Demonlar insanlardan zeki olabilir ancak hepsi değil.

Peki bu ürettin senayo için konuşayım, bu varlıkların hepsi farklı enerjilerle beslenir. İnsan enerjisiyle beslenmiyor ve insan enerjisine gerek duymazlar. Yukarıda birçok kez tekrar ettim hala da edeyim, seni kullandığını mı düşündün direkt bağlantıyı kesersin.

Ki bir demonun altında bile milyonlarca hükmettiği lejyonları ve krallıkları var; senin kontrolünü ele geçirip ne yapsın seni? İnsanları kölesi yapmayı sevmezler. İnsanlarla iç içe olmayı seviyorlar, güçlerini dünya üzerinde kullanmayı seviyorlar.
Bir insan basit bir cinden dahi kendi kendine istemiyorum git diye kurtulamıyorken , bu kadar kolay mı?

fro'pi0n_

Kayıtlı Üye
İş
Cyber Security
Bir insan basit bir cinden dahi kendi kendine istemiyorum git diye kurtulamıyorken , bu kadar kolay mı?
Bahsettiğim varlıklar cin mi? Ne alaka

Evet bu kadar kolay. Çünkü o varlıkla iletişim kurmanı sağlayan ana aracı yok ediyorsun. Sigilleri bilmiyorsan araştır.

Retro

Kayıtlı Üye
Peki bu ürettin senayo için konuşayım, bu varlıkların hepsi farklı enerjilerle beslenir.

Hepsi aynı enerji ile beslenir.
Asıl insanlar farklı farklı șeyler yaparak aynı enerjiyi üretmiș olurlar.

Biraz varolușsal düşünsen olayı çözeceksin ama işte süsleme peşindesin.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Tanrılar ne ile beslenir?
Herkes evrenden besleniyor.Üst bilinçler alt bilinçlere bağlayarak kendi yoluna çekiyor.Peygamberler bile kendinden önce ki dinlerine göre amel etmiş 40 yaşına kadar.Evrenle butunleşince artık Evrenin bir kanalı haline gelmiş.Demonlar ile İnsanlar Arasında böyle bir yarış var.Biz mi Büyük Tanriyiz?Siz mi? Bütün senaryo Öteki Âlem ile bu âlem arasındaki bir yarış ile tekamül filminin senaryosunun çekilmesi.Rakip yoksa mücadele etmene de gerek yoktur.Hersey zıt olup rakip olmuşlar birbirine.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye

Aynı olur mu? Yüksek frekanslı düşük frekanslı enerjiler ve varlıklar var. Beslendikleri enerjiler farklı. Ve o farklı enerjileri insan üretiyor.
Bir de tanrılar derken ben Yaratıcıyı kastetmedim. Bütün tanrılardan bahsettim .

fro'pi0n_

Kayıtlı Üye
İş
Cyber Security

Bana, "süsleme peşindesin" diyen kişi de kendi kafasından çok epic senaryolar oluşturarak olayı farklı boyuta çekebiliyor, ne kadar ironik.

Bu demonların altında milyonlarca lejyonu veya krallıkları var, tekrar tekrar diyorum birçok şeyden enerji çekebiliyorlar. Ne yapsın senin benim enerjimi? Buna birçok kez şahit oldum. Birçok şeyden enerji çekebiliyorlar bu yüzden insan enerjisine gerek kalmıyor.

Eminim hayatında bir kez bile demonlarla iletişim halinde bulunmamışsındır ve bu varlıklarla hiç iletişimde bulunmadığın halde okuduğun şeylere direkt inanıp burada gerçekmiş gibi bahsetmen absürt.

Retro

Kayıtlı Üye

Olur tabi ki. 2 kategori altında hersey.
Yüksek frekanslı düşük frekanslı enerjiler ve varlıklar var.

Dualite içindeyiz. Pozitif ve negatif olarak iki ana kategoride toplamak daha isabetli olur.

Bir insan iyi hissedebilir, uyumlu hissedebilir, özel hissedebilir, sevgi dolu, tatminkar, rahatlamış, ferahlamıș, coșkulu hissedebilir. Bunlar dualitenin içinde pozitif kutuptur.

Suçlu da hissedebilir, savunmasız, huzursuz, kurban gibi, kendini ifade edemeyen, daralmış, kederli, pişman, kuruntulu... Bunlar da negatif kutuptur.

Enerjileri önce dualiteye göre ayırmak gerek. Bunlar kendi içlerinde değişik alt enerjilere ayrılabilir. Bir enerji türü (mesela sevgi) senin onu hangi gizli enerjilerle desteklediğine göre Dualite içinde pozitif veya negatif tarafa doğru kayabilir.

Hal böyleyken, bir demon senin hangi enerjileri kullandığına bakmaz bile. Dualite içinde negatif tarafa seni cekebilirse naparsan yap ona besin olursun anca.

Hersey çok basit.

Beslendikleri enerjiler farklı. Ve o farklı enerjileri insan üretiyor.

Ben de onu diyorum.

Bir de tanrılar derken ben Yaratıcıyı kastetmedim.

O halde ben de kendi tanrılığımı ilan ediyorum 😀 Adem halife olarak geldi ve üstüne de bir tanrı (yetkin, șuurlu, melekut desteğini arkasına alan başka bir varlık) yaratılmadı.

Gerisi bana göre ilizyondur. Evet demonlar semum ateşinden yaratildilar. Semum ateşi gözeneklere sızan demektir. Yani insana temas edebilen, muhakemesini etkileyen bir tesirleri var. Ama insanın iç cihazında onları truva atı gibi farkedebilme ve itibarsızlaștırma yazılımı da var. Kendini gercekleștiren bir insan tüm tanrılara bence rest çekebilir.

Bütün tanrılardan bahsettim .

Retro

Kayıtlı Üye
Bana, "süsleme peşindesin" diyen kişi de kendi kafasından çok epic senaryolar oluşturarak olayı farklı boyuta çekebiliyor, ne kadar ironik.

Benim o kişi. Epik bir insanım.

Bu demonların altında milyonlarca lejyonu veya krallıkları var, tekrar tekrar diyorum birçok şeyden enerji çekebiliyorlar.

Tamam çeksinler. Bisey mi dedik?

Ne yapsın senin benim enerjimi?

Tamam da ben enerji için bize muhtaçlar mı dedim?

Bence sen beni takibe al biraz takip et.
Ben insan-demon ilişkilerinin topluma yansıyan yüzde 99 luk kadarını irdeledim.

Bu işlere bulașmanın, perdeyi delmenin, ayrı tutulması gereken alemlere karşı kendini portal haline getirmenin sonuçları hakkında vebal yazısı yazdım.

Eminim hayatında bir kez bile demonlarla iletişim halinde bulunmamışsındır ve bu varlıklarla hiç iletişimde bulunmadığın halde okuduğun şeylere direkt inanıp burada gerçekmiş gibi bahsetmen absürt.

Bu konuda doğuştan cüretkar biriyim.
Demonlarla her şuurlu insanın yolu bir noktada kesisecektir. Yaratıcı gerek perde arkasından, gerek te onlarla dip dibe olarak seni illa bir noktada bu aleme karşı sınayarak bilinçlendirecektir.

Yani kimse demon bükücü numarası yapmasın, en ummadığınız insanın bile paranormal deneyimleri vardır. Gerisi ne kadar ders çıkarabildiğinde saklıdır.

Sanki dünyaca ünlü bir insanı hava alanında canlı görmüşsünüz gibi girmeyin şu triplere yav. Bu forumda cin görmeyen, hissetmeyen, sezinleme noktasına gelmeyen insan bence yoktur. Varsa da yorumunu yapamamıștır.

fro'pi0n_

Kayıtlı Üye
İş
Cyber Security
Bu konuda doğuştan cüretkar biriyim.
Demonlarla her şuurlu insanın yolu bir noktada kesisecektir. Yaratıcı gerek perde arkasından, gerek te onlarla dip dibe olarak seni illa bir noktada bu aleme karşı sınayarak bilinçlendirecektir.
eminim.

Ben insan-demon ilişkilerinin topluma yansıyan yüzde 99 luk kadarını irdeledim.

Bu işlere bulașmanın, perdeyi delmenin, ayrı tutulması gereken alemlere karşı kendini portal haline getirmenin sonuçları hakkında vebal yazısı yazdım.
Madem bu konularda cüretkarsın ve insan-demon ilişkisini irdelemişsin; yukarıda bir arkadaşa dediğim gibi BALG, Occult Nation, demonsanddemonolatr gibi forumlardaki insanların demon ilişkisini de irdele biraz.

Türkiye'deki sözde insanların demon ilişkisini irdelemişsen muhtemelen bu yazının tabi ki hakkını vermişsindir.

Sanki dünyaca ünlü bir insanı hava alanında canlı görmüşsünüz gibi girmeyin şu triplere yav. Bu forumda cin görmeyen, hissetmeyen, sezinleme noktasına gelmeyen insan bence yoktur. Varsa da yorumunu yapamamıștır.
Böyle bir tribe girmişim gibi niyetim yok; üslubüm böyle gözüküyorsa sry.

Tartışmayı daha fazla uzatmayacağım. Sen, Hz. Süleyman'dan okuduğun hikayelerinden, ben ise sözde beni ele geçirecek olan demonlarla yolumdan devam edeyim.

Kolay gelsin.

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
2 yıldır bu varlıklarla çalışıyorum, açıkçası bir anlaşma sonrası çıkarı için bir şey isteyen bir demona bile rastlamadım. Bu varlıkların seni kullandığını düşünsen bile, sigilini yakıp sürgün ritüeli yapıp durumu bitirebilirsin. Böyle yaptıktan sana ulaşamazlar. Ne bekliyorsun? Anlaşma yaptıktan sonra ruhunu ele geçirilip, Demon'dan, "artık benim kölemsin" demesini mi bekliyorsun?

Bana inanmıyorsan, Occult Nation, demonsanddemonolatry forumlarında yıllarca demonlarla çalışan insanların konularına bak. Neler yaptıklarına ve daha doğrusu demonlar ile neler yapabildiğine bir bak. Sonra bu gizlimabette bahsedilen demonlarla aynı olup olmadığını kontrol etmeni tavsiye ederim.

Yukarıda dediğim gibi, enerjinle beslendiğini düşünsen bile direkt sürgün yapıp onun enerjisi hayatından çıkarıp durumu ortadan kaldırıp, ardından sigilini yakarak durumu bitirebilirsin.

Bu hareket, o demonun sana ulaşmasını engeller. Sigiller, o varlıklara ulaşmak için kullanılan majikal şekillerdir. Sen o'nu yaktığın takdirde o varlık sana asla ulaşamaz ne olursa olsun.

İstediğin şeyi almak için, istediği şeyi yapmana gerek yok. Direkt koşulsuz olarak istediğini alabilirsin. Benim orada bahsettiklerim istisnai durumlardı. BU İSTİSNAİ durumlar her zaman olmuyor. Haa araya pakt anlaşmaları girerse işte o kısım değişir.

Güzel senaryo, 4 sezon türk korku filmi çıkar. Ama şu konu da haklısın evet Demonlar insanlardan zeki olabilir ancak hepsi değil.

Peki bu ürettin senayo için konuşayım, bu varlıkların hepsi farklı enerjilerle beslenir. İnsan enerjisiyle beslenmiyor ve insan enerjisine gerek duymazlar. Yukarıda birçok kez tekrar ettim hala da edeyim, seni kullandığını mı düşündün direkt bağlantıyı kesersin.

Ki bir demonun altında bile milyonlarca hükmettiği lejyonları ve krallıkları var; senin kontrolünü ele geçirip ne yapsın seni? İnsanları kölesi yapmayı sevmezler. İnsanlarla iç içe olmayı seviyorlar, güçlerini dünya üzerinde kullanmayı seviyorlar.
Hayır yalan söylediğini iddia etmiyorum demonların bu kadar basit istekler karşılığında sana istediğini vermeleri mantığıma yatmıyor sadece.Bu durumda bana başka işlerin dönmüş olabilme ihtimalini hatırlatıyor.Çok uzun olmasada belli bir süredir bu forumdayım ve demonlarla konuştuğunu iddia eden birçok kişi çıktı ve bu kişilerin %90’ından demonlar hakkında iyi şeyler duymadım.Bir tanesi demonun kendi annesine ağza alınmayacak şeyler yapmasını istediğini dahi yazmıştı bu forumda.Bu tür örnekleri okuyunca ve haliyle sizin onlar hakkındaki cümleleriniz farklı olunca insan haliyle sorguluyor.Sizle bir durumu konuşmak isterim ama profilinize yazacağım.

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Hayır yalan söylediğini iddia etmiyorum demonların bu kadar basit istekler karşılığında sana istediğini vermeleri mantığıma yatmıyor sadece.Bu durumda bana başka işlerin dönmüş olabilme ihtimalini hatırlatıyor.Çok uzun olmasada belli bir süredir bu forumdayım ve demonlarla konuştuğunu iddia eden birçok kişi çıktı ve bu kişilerin %90’ından demonlar hakkında iyi şeyler duymadım.Bir tanesi demonun kendi annesine ağza alınmayacak şeyler yapmasını istediğini dahi yazmıştı bu forumda.Bu tür örnekleri okuyunca ve haliyle sizin onlar hakkındaki cümleleriniz farklı olunca insan haliyle sorguluyor.Sizle bir durumu konuşmak isterim ama profilinize yazacağım.
Profil mesaj kısmınız kapalı yazamıyorum😅

fro'pi0n_

Kayıtlı Üye
İş
Cyber Security
Bu durumda bana başka işlerin dönmüş olabilme ihtimalini hatırlatıyor
Dediğim gibi, seni kullandığını düşünsen bile direkt iletişimi kesebilirsin defetme ile falan.

.Çok uzun olmasada belli bir süredir bu forumdayım ve demonlarla konuştuğunu iddia eden birçok kişi çıktı ve bu kişilerin %90’ından demonlar hakkında iyi şeyler duymadım.Bir tanesi demonun kendi annesine ağza alınmayacak şeyler yapmasını istediğini dahi yazmıştı bu forumda
Çünkü Türkiye'deki demon algısı çok farklı bir durumda ve bu algı yüzünden birçok insan yaşadığı paranormal olayı demonlarla özdeştirip bundan bahsedince demon algısı değişiyor (bu forumdan bahsetmiyorum).

Sana o forumlara bakmanı istemiştim, bunu şsteme sebebim, yurt dışındaki demon algısını görmen ve demonların insanlara nasıl etkisi olduğunu görmen için demiştim. Burada sana detaylı anlamaktan ziyade kendin görmen için.

Sizle bir durumu konuşmak isterim ama profilinize yazacağım
İstersen dcden yazabilirsin (lokasyon).

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...