Basit Demon davet etme kılavuzu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Melez doğanlar olduğunu duymuştum birisine haber vermişler bir yakınını cocugunun aslında kendi çocukları olduğunu.
Cinler insanlar ile cinsel ilişkiye giremez ancak girmiş gibi hayal gösterirler kişiye

zira tabiri caizse onların menileride dumandır enerjidir

onlar kişinin hamile kalmasını sağladığı için bebeği sahiplenirler görünüşünüde DNA ları ile oynayıp değiştirirler bebek doğuncada ya kaçırırlar alırlar ellerinden yada aileye bırakırlar baksın büyütsün diye yani hiç uğraşmazlar aile o bebeğe bakarak kendi sonunu kendi getirir bebek büyüyünce ya ailesine ve çevresine zarar verir yada büyümeden ölür

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Cinekologlar sanırım, bayağı tüp bebek yapıyorlar. Yoksa gen dizilimiyle mi oynuyorlar bebeğin, büyük büyük büyük babası Merlin'in ya da Oğuz Kağan'ın üstün güçleriyle donansın diye? Teşekkür ederim aydınlatıcı bilgileriniz için.
Rica ederim lakin genleriyle oynamaları bebeklere üstün güç vermez büyü gibi doğa üstü şeyleri onlar öğretir

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
zira tabiri caizse onların menileride dumandır enerjidir

onlar kişinin hamile kalmasını sağladığı için bebeği sahiplenirler görünüşünüde DNA ları ile oynayıp değiştirirler
DNA diyorsunuz, ama insan insandır sonuçta DNA sı da insan DNA sıdır. Peki ya melez genetiğini ne şekilde sokuyorlar insan dna'sına, kendileri de çiftleşemiyorsa?

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
DNA diyorsunuz, ama insan insandır sonuçta DNA sı da insan DNA sıdır. Peki ya melez genetiğini ne şekilde sokuyorlar insan dna'sına, kendileri de çiftleşemiyorsa?
Sana soru millet cinleri yakalayıp genetiklerinimi incelemişki cinlerin genetiği denilmiş?

cinler misal göz değiştirir dili çatallaştırır yani kromozomlarla oynar millet kişide fazla yada az kromozom bölünmeler DNA değişimleri falan görünce cinler diyor bu yalnıştır

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Sana soru millet cinleri yakalayıp genetiklerinimi incelemişki cinlerin genetiği denilmiş?

cinler misal göz değiştirir dili çatallaştırır yani kromozomlarla oynar millet kişide fazla yada az kromozom bölünmeler DNA değişimleri falan görünce cinler diyor bu yalnıştır
Melez diye bir şey yok mu yani?

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Melez ırk var.Cin soyu ile insan soyunun karşımi.
Eski tapınaklarda bakire kadınlar Metafizik varlıklarla birlikte olup kutsal çocuklar doğuruyordu.
Bütün peygamberler melez ırk.Hz.Adem hariç.
Anne karnında çocuğa müdahale ediyorlar beklide.Veya erkek ile kadın birliktelik anında.
Hz.İsa nin babasız doğmasıda bir örnektir.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Babasını ya da doğum hikayesini biliyormuş mu?
Yıllar önce okumuştum, yanlış hatırlamıyorsam annesi cin, bedenlenip insanlar arasında yaşamış ama baya zormuş bu bedenlenme süreci, üyenin kim olduğunu hatırlamıyorum maalesef belki bulabilirdim o yorumu aklıma kalsaydı nicki..
Onun dışında birisi bahsetmişti onu kopyalayan bir varlıktan baya insanlarla temas kurmuş onun kılığında ona tensel dokunma durumu da olmuş başka insanlarca, eğer birini hamile bıraksa çocuk kimden olacak :)

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı

Verdiğiniz muhteşem bilgilerden hareketle Google da kısa bir arama yaptım ve şu önemli bilgiye ulaştım. Çocukta eksik ya da fazla kromozom olduğunda kleinefelter "süper erkek" sendromuyla dünyaya geliyormuş ve hem dişi hem erkek genital organlarına sahip oluyormuş aynı anda. Böyle çift cinsiyetli meşhur bir demon var diye biliyorum profilden bakınca baştan aşağı yarısı erkek yarısı kadın. Arada bir bağlantı olmalı mutlaka. Bir de mental ve fiziksel değişiklikler olabiliyormuş ki çocukta, bu da sizin verdiğiniz deccal ve diğer şeyta ni insanlar örneğini getirdi aklıma.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Evet Belkıs melez diye biliyorum
Ayrıca burada bir yorum okumuştum bir tanıdığı melezmis medyumluk yapıyormuş özel yetenekleri varmış. Yaşlanmadigi belli olmasın diye ülke ülke geliyormuş.
Çocuk kimden olacak derken, bu tanıdığı bayanmış mı erkek mı?

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Melez ırk var.Cin soyu ile insan soyunun karşımi.
Eski tapınaklarda bakire kadınlar Metafizik varlıklarla birlikte olup kutsal çocuklar doğuruyordu.
Bütün peygamberler melez ırk.Hz.Adem hariç.
Anne karnında çocuğa müdahale ediyorlar beklide.Veya erkek ile kadın birliktelik anında.
Hz.İsa nin babasız doğmasıda bir örnektir.
Çocuk iki aleme birden mı ait oluyor, melez olunca?

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Evet melezlerde Metafizik kabileyetleri çok oluyor.İki alemede vakıf oluyor.
Ne gibi özellikleri oluyormuş? Duyuları daha mı gelişkin, duyma, koklama gibi..
Küçükken oynadığı başka boyuttan arkadaşları oluyor mu mesela?

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Ne gibi özellikleri oluyormuş? Duyuları daha mı gelişkin, duyma, koklama gibi..
Küçükken oynadığı başka boyuttan arkadaşları oluyor mu mesela?
Metafizik âlemi daha kolay algılıyorlar.Huddam ilmine sahip oluyorlar.Bati da cadı ve benzeri şeyler İşte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...