Arakne Glifler (Arachne Glyphs)

nurumm

Kayıtlı Üye
Aslında olay yine @Absoluta Virtute dediğine geliyor 😉 niyeti tam yap unut.3 ay sonra gibi bi durum deneyimlemedim hiç bundan sonrra yapıp unutcam ne zaman olursa takıntı yapmayacam 🙃 ve bu süre zarfunda olmayacak mı diye düşünüyoruz ya sonra diyoruz olmazsa şunu yapayım yada şöyle bi yok çizeyim vs hakikaten komutlar karışma durumu gündeme geliyor @Alex06 dediği gibi . Çalışıp çalışmadıgını kontrol gibi bişey yapmadım böyle bişeye de girmedim hiç bi zaman bende başka yönteme başvurmak inanç durumunda eksilmeye gider ister istemez kafadan atıp relax davranmak gayet güzel sonuçlar veriyor aslında ama bazı şeyler elimizde değil stres ve düşünce ön plana çıkıyor.

createtherules

Kayıtlı Üye
Niyeti kafanızda sorgulamayin düşünsenize siz birşey yapacaksınız size komut veren bir öyle diyor bir böyle.Yapabilir misiniz karışık komutlarla. Ya da yapacaksınız birisi sürekli yap yap diye baskı yapıyor. Enerjiyi özgür bırakın.
Çalışmazsa tam zamanı değildir. Koşullar tam degildir. Ufak tefek değişikliklerle yineleyin ritüeli
Bir de her şey

Aslında olay yine @Absoluta Virtute dediğine geliyor 😉 niyeti tam yap unut.3 ay sonra gibi bi durum deneyimlemedim hiç bundan sonrra yapıp unutcam ne zaman olursa takıntı yapmayacam 🙃 ve bu süre zarfunda olmayacak mı diye düşünüyoruz ya sonra diyoruz olmazsa şunu yapayım yada şöyle bi yok çizeyim vs hakikaten komutlar karışma durumu gündeme geliyor @Alex06 dediği gibi . Çalışıp çalışmadıgını kontrol gibi bişey yapmadım böyle bişeye de girmedim hiç bi zaman bende başka yönteme başvurmak inanç durumunda eksilmeye gider ister istemez kafadan atıp relax davranmak gayet güzel sonuçlar veriyor aslında ama bazı şeyler elimizde değil stres ve düşünce ön plana çıkıyor.
Hazırladıktan sonra aktif etmeden kontrol ediyorum. Bittikten sonra değil. Bazen kartlar baska bir sey ekle diyor, degisiklik yap diyor.

Yekta Asıf

Kayıtlı Üye
Eeee... Ritüel ile. Yapılıyor işte.
Yani ritüel ile yapıldığının farkındayım. Sadece hastalığı ölüye aktarma işini ilk kez duydum. Ritüel yine yalnızca Arakne Glifleri ile mi hazırlanıyor yoksa farklı aşamalar var mı? Artık hayatta olmayan bir şeye hastalığı aktarmak garip geldi.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Yani ritüel ile yapıldığının farkındayım. Sadece hastalığı ölüye aktarma işini ilk kez duydum. Ritüel yine yalnızca Arakne Glifleri ile mi hazırlanıyor yoksa farklı aşamalar var mı? Artık hayatta olmayan bir şeye hastalığı aktarmak garip geldi.
Arakne gliflerin alakası yok. Mezarlıkta yapılan zor bir ritüel.

createtherules

Kayıtlı Üye
iletişime geçmek istediğim sevdiğim bir insan var aramıza soğukluk girmiş gibi hissediyorum tekrardan glifleri bu yönde nasıl kullanabilirim ? hani bana mesaj atmasını / aramasını falan nasıl sağlarım
İsterseniz deneyin, mesaj atan da arayan da yine siz olacaksınız.
Glifler en kolay yöntemi buluyor. Onunla konuşmak isterseniz, siz daha çok istediğiniz için öncelikli olarak size dürtüsel olarak attırır. Kendinize yemin etseniz bile döner yine o mesajı atarsınız.
Haaa mesela... iradeye girmek, karşı tarafı etkilemek falan mümkün değil mi? Evet mümkün. Ama onun size mesaj atması için önce sizin atmanız daha kolay. O yüzden yine siz arayacaksınız ya da mesaj atacaksınız önce.
Defalarca denedim, bu gliflere akademik çalışma gibi araştırarak yaklaşıyorum. Bir kombinasyona en az 1 saatimi veriyorum. Açık kapı bırakmamak için köşeye sıkıştırmak için her yolu düşünüyorum. Olsa yeni bir yol yine denerim ama yöntem bu, işleyiş bu.
Mantığını oturtursanız yapacağınız şeyin olurunu hemen çözeceksiniz.
Mesela mesaj detayına girmeden ondan bir bilgi almak için nudo kullandınız diyelim, yine öncelikli olarak kendiniz o kişiden gelecek bilgi kaynaklarına yönleniyorsunuz. Çünkü bunu istiyorsunuz, sizin isteğinizin enerjisini kullanmak daha hızlı. Belki yeteri kadar istemiyorsanız o zaman sizi esgeçerek karşı tarafta bir dürtü yaratabilirsiniz ya da istek eksikliğinden dolayı hiç olmaz. Yani sistem ve işleyişin bir kaosu var asla bozulmaz. Yaratıcılık ve çalışma ile ancak sınırlarını zorlayabiliriz.

nurumm

Kayıtlı Üye
@Deadly_Wolf birleşim yada tekrardan başlangıçlar barışmalar için @createtherules in dediği gibi glifler gerçekten uygun olmuyor çok güzel izah etmişiniz ağzınıza sağlık.Barış birleşme gibi yöntemleri istiyorsanız esmalar çok kuvvetli celbler onları deneyin.Glifler çok güzel arayı bozuyorlar ayırıyorlar ama barışma da pek mantıklı çözüm yolu değiller.Şahmeran duasını deneyin,21 günlük sirke ritüelini deneyin emin olun daha pozitif sonuçlar verecektir.

Darkon

Kayıtlı Üye
İsterseniz deneyin, mesaj atan da arayan da yine siz olacaksınız.
Glifler en kolay yöntemi buluyor. Onunla konuşmak isterseniz, siz daha çok istediğiniz için öncelikli olarak size dürtüsel olarak attırır. Kendinize yemin etseniz bile döner yine o mesajı atarsınız.
Haaa mesela... iradeye girmek, karşı tarafı etkilemek falan mümkün değil mi? Evet mümkün. Ama onun size mesaj atması için önce sizin atmanız daha kolay. O yüzden yine siz arayacaksınız ya da mesaj atacaksınız önce.
Defalarca denedim, bu gliflere akademik çalışma gibi araştırarak yaklaşıyorum. Bir kombinasyona en az 1 saatimi veriyorum. Açık kapı bırakmamak için köşeye sıkıştırmak için her yolu düşünüyorum. Olsa yeni bir yol yine denerim ama yöntem bu, işleyiş bu.
Mantığını oturtursanız yapacağınız şeyin olurunu hemen çözeceksiniz.
Mesela mesaj detayına girmeden ondan bir bilgi almak için nudo kullandınız diyelim, yine öncelikli olarak kendiniz o kişiden gelecek bilgi kaynaklarına yönleniyorsunuz. Çünkü bunu istiyorsunuz, sizin isteğinizin enerjisini kullanmak daha hızlı. Belki yeteri kadar istemiyorsanız o zaman sizi esgeçerek karşı tarafta bir dürtü yaratabilirsiniz ya da istek eksikliğinden dolayı hiç olmaz. Yani sistem ve işleyişin bir kaosu var asla bozulmaz. Yaratıcılık ve çalışma ile ancak sınırlarını zorlayabiliriz.
"Karşı tarafın enerjisiyle çalışacak" diye şart koşuyor musunuz? Belki ondan sizi yönlendiriyordur kendi enerjinizi kullandığınız için siz arıyorsunuzdur.

nurumm

Kayıtlı Üye
"Karşı tarafın enerjisiyle çalışacak" diye şart koşuyor musunuz? Belki ondan sizi yönlendiriyordur kendi enerjinizi kullandığınız için siz arıyorsunuzdur.
@createtherules dediği doğru enerji kendine dönüyor illaki şart koşuyordur karşı tarafın enerjisiyle çalışsın diye.Barışmak aramak gibi değil de başka yönde bi iyileştirme yapılabilir ki yapılıyor.

createtherules

Kayıtlı Üye
@createtherules dediği doğru enerji kendine dönüyor illaki şart koşuyordur karşı tarafın enerjisiyle çalışsın diye.Barışmak aramak gibi değil de başka yönde bi iyileştirme yapılabilir ki yapılıyor.
İşlem bana dönmüyor da, yani işlem bir şekilde tamamlanıyor fakat sen daha kolay kestirme yolsun o anda. O yüzden oradan gidiyor ve uygun değil diyoruz. @Absoluta Virtute bahsetmişti ya hani iki kişi arasını glifle temizlemeye çalışmışlar ve glif çabuk yoldan gitmek için aldatmaları falan hemen ortaya dökmüş barışmışlar belki ama riskli yani sonuçta ve yıpratıcı olabiliyor. Bu durum da benzer. Mesaj attırıyor sana mesela ama beklemeye vakti yok. Sen atarsan eğer karşıdaki kişi cevap atacaksa onu o kişiden test ediyor ve hemen seni yönendiriyor. Sen de karşı konulamaz şekilde mesaj atıyorsun cevap geliyor sonradan bozuluyorsun ama. "Yine ben attım ne anladım bu işten?" diye... Glifler somut fiziksel olayları göründüğü sonuç haliyle gerçekleştirmede çok başarılı ve kolay ama her şey tam istediğin gibi olsun dersen o zaman zihin kontrolü teknikleri çıkarmalı formüllerden.

nurumm

Kayıtlı Üye
@createtherules şimdi şöyle içerikleri göz gezdirdim glifleri de 5.glif fee'yi iki kişi araındaki iletişime kullanmak istesek başalamayan işi başlatmada kaldırcı kuvvet diyor ama bir yandan da bağ koparır diyor çelişkili bi hal alıyor bir glifin aynı amaç için iki farklı durumu söz konusu değil mi ?

createtherules

Kayıtlı Üye
@createtherules anladım sizin demek istediklerinizi yada gliflerin sonuçlarının nereye vardığını güzel anlatmışınız zaten ben ikili ilişkilerde birleştirmede kullanamdım glifleri işin doğrusu yapsam ne nasıl sonuç alacak bilmiyorum da.
Karar aldırılabilir en fazla. Ondan sonrası kişilerin hayattaki karakter ve gidişatına bağlı. Ya korunmasını sağlarlar kararın ya da olmayacak bir şeyse karar bozulur.

createtherules

Kayıtlı Üye
@createtherules şimdi şöyle içerikleri göz gezdirdim glifleri de 5.glif fee'yi iki kişi araındaki iletişime kullanmak istesek başalamayan işi başlatmada kaldırcı kuvvet diyor ama bir yandan da bağ koparır diyor çelişkili bi hal alıyor bir glifin aynı amaç için iki farklı durumu söz konusu değil mi ?
Evet ben onunla çalışmak istiyorum ama negatif bir glif olduğu için dokunmaya çekiniyorum açıkçası riskli geldi. Yoksa harika bir görev o. Muhtemelen o görevi alması gerektiği niyet cümlesinde hatasız olarak geçilmeli ki sıkıntı çıkmasın.

Alex06

Kayıtlı Üye
İki kişiyi ayiracaksaniz çok etkili.

createtherules

Kayıtlı Üye
Arakne glifleri duygusal alanlarda kullanılmasa iyi olur.
Göktürk alfabesi var o da gayet hızlı. ;)
Kesinlikle...
Az önce ikili ilişkide bağı karmadan ve tüm negatiften temizlemek için dihal hazırladım ve tarota sordum.
Net şekilde yıkım verdi. Büyük ve acılı süreç akabinde arınır dedi. Dihal naif bile olsa önce binayı yıkıp sonra yenisini yapabileceğini işaret ediyor. Gerçekten bu konularda arakneden kaçının.