Arakne Glifler (Arachne Glyphs)

Alex06

Kayıtlı Üye
Sembolleri hatalı çizdiğiniz zaman hatalı olan kağıdı ne yapıyorsunuz? Ya da hiç hatalı çizim yapmıyor musunuz? Ben iki defa yaptım, içime sinmediği için aktifleştirmedim, yenisini yaptım.
Kurşun kalem kullanıyorum. Silip düzeltiyorum. Henüz niyet okuması yapmadigim için aktifleştirmedigim için sorun olmaz diye düşünüyorum.

createtherules

Kayıtlı Üye
Bir de bişey daha sorucam. Sembolleri hatalı çizdiğiniz zaman hatalı olan kağıdı ne yapıyorsunuz? Ya da hiç hatalı çizim yapmıyor musunuz? Ben iki defa yaptım, içime sinmediği için aktifleştirmedim, yenisini yaptım.
Hatalı çizimi glif bütün kalmayacak şekilde parçalara kesiyorum. parçaları farklı saksılara gömüyorum. İmkan varsa yırtmayın makasla kesin ya da çok yavaş yırtın. O tarz hızlı yırtma hareketlerinin enerji barındırdığını duymuştum.

nurumm

Kayıtlı Üye
@iwy’3 şu anda elim alıştığı için dikkatli bi şekilde kendimi vererek çizdim mi gayet muntazam oluyor lakin benim elim çizim ve resime çok yatkın resim genel olarak hayatımın içinde var yapıyorum.ilk glif uygulamasında iki kere yaptım 3.ye gerek kalmadı kurşun kalemle çizim yapıp beğenmediğim yer oluyorsa sillip düzeltme yapıp sonra diğer türlü kalemlerle üstünden geçiyordum.Ben bu şekilde bi metot uygulamıştım.

ty10

Kayıtlı Üye
Arachne Gliflerinin Pratikte Uygulaması

Bir glif kombinasyonu kullanırken çok fazla glif almamalısınız. 2, 3, 4, 5 glif alabilirsiniz.

Örnek 1 - İstediğiniz nesneyi, kişiyi, işi bulma amacınız var. Maşet - Mis. " Maşet ve Mis gliflerinin gücüyle, (aradığınız şeye) ulaşıldı ( bulundu)."

Örnek 2 - iki kişi arasındaki bir ilişkiyi yok etmeniz gerekiyor. Laa - Reko uyguluyoruz. " Laa ve Reko gliflerinin gücüyle, (isimler) arasındaki ilişki çok çabuk bozuluyor."

Örnek 3 - Herhangi bir alanda yetenek gelişimi için gerekli kaynakları ve bilgiyi elde etmek için Nudo - Hato'yu uyguluyoruz. " Nudo ve Hato gliflerinin gücüyle, gelişimine yardımcı olan ihtiyacım olan bilgiyi alıyorum (tam olarak greken)".

Örnek 4 - Ortak hedeflere ulaşmak ve bu birliği korumak için bir grup insanı tek bir ekipte hızla birleştirmek gerekir. Laa - Arett - Mis uygularız. Laa, Arett, Mies gliflerinin gücüyle, bu insanlar (isim listesi) yakında ortak bir hedefe ulaşmak için bir grupta birleşecekler."

Örnek 5 - Düşmanı panik haline getirmek, arabasını veya evini veya diğer değerli bir nesneyi yok etmek ve onu panik durumuna daha da sokmak için Bel - Reko - Bel'i uyguluyoruz. "Bel ve Reko gliflerinin gücü adına (düşmanın adı) panik halindeyken korku ve yıkım kaynağı olur, arabasını vurur ve böylece daha da büyük bir korkuya dalar ve panik ataklara maruz kalır. "

Örnek 6 - Zihin karıştırma büyüsü çıkarmak için, Maşet - Reko - Dikal gliflerini uygulayın. "Maşet, Reko ve Dikal gliflerin gücü adına, zihin bulanıklığı büyüsü kaldırıp kendimi temizleyerek, nazikçe zihin açıklığı geri kazanıyorum."

Örnek 7 - Acilen paraya ihtiyacınız varsa, Laa - Mis'i uygulayın. "Laa ve Mis gliflerinin gücüyle, bana herhangi bir kaynaktan çok hızlı bir şekilde para geliyor."

Örnek 8 - Satışta alıcıları - müşterileri çekmek için Arett - Laa - Maşet'i uygularız. " Arett, Laa ve Maşet gliflerinin gücü adına, ürünümle çok aktif ilgilenen alıcıları çekiyorum ve ürünümü satıyorum."

Örnek 9 - Bir kişinin komplekslerin üstesinden gelmesi ve istenen hedefe ulaşmasını engelleyen şeylerden kurtulabilmesi için, Maşet glifini merkeze, Kha - yukarıda ve aşağıda, Laa - solda ve sağda uygularız. "Maşet, Kha ve Laa gliflerinin gücüyle, (kişinin adı) , psikolojik engellerden kurtuluyor, irade gösteriyor ve savaşçı ruhu ile mücadele ederek bir an önce (nesini başaracağını söylüyoruz) başararıp amacına ulaşır. "

Örnek 10 - birinin açılıp, sizin hakkınızda düşündüğü her şeyi, veya ilginizi çekecek başka bir soruyu anlatması için, Nudo glifini ortaya, Vebru - yukarı ve aşağı, Laa - sola ve sağa koyarız. “Nudo, Vebru ve Laa gliflerinin gücüyle (kişinin adı), her şeyi (bilmek istediklerinizi) anlatıyor.

"Glifleri bana ve sevdiklerime zarar vermeden çalışacaklar ve görevi tamamladiklarinda çalışmaları durduracaklar" cümlesini eklemeyi unutmayiniz ...
Gliflerin operatörün enerjisiyle çalıştığını da hesaba katmak gerekir. Bu nedenle, kendisi için değil de başkası için glifleri uygularken, bu gliflerin uygulandığı kişinin gücü ve enerjisiyle çalışacaklarını belirtmeye unutmayınız.

Bu gliflerin çoğunlukla agresif amaçlar için kullanıldığını hatırlamakta fayda var. Hızlı çalışırlar, ancak aynı hızla işleri bitiyor. Kısa süreli uygulamalar için tasarlanmışlar.
Mesela örnek 10 daki uygulamayı yapmak istiyorum uygulama kısmında kağıda çizdikten sonra
“Nudo, Vebru ve Laa gliflerinin gücüyle (kişinin adı), her şeyi (bilmek istediklerinizi) anlatıyor.

"Glifleri bana ve sevdiklerime zarar vermeden çalışacaklar ve görevi tamamladiklarinda çalışmaları durduracaklar" cümlesini eklemeyi unutmayiniz ...

Yazdığınız bu iki kısmı kağıda yazı olarak mı ekleyim yoksa söyleyerek mi uygulama yapayım?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Mesela örnek 10 daki uygulamayı yapmak istiyorum uygulama kısmında kağıda çizdikten sonra
“Nudo, Vebru ve Laa gliflerinin gücüyle (kişinin adı), her şeyi (bilmek istediklerinizi) anlatıyor.

Yazdığınız bu iki kısmı kağıda yazı olarak mı ekleyim yoksa söyleyerek mi uygulama yapayım?
Kağıda sadece glif çiziliyor. Eğer kullanacağınız sadece kağıt ise foto değilse. Kişi hakkında bilgiler yazın ve temsili resim cizin. Bu resmin kafasının üstünde glifleri çizin altında da bilgileri yazın. Niyeti yazmıyoruz, sadece okuyoruz.

SoldierO

Kayıtlı Üye
Eğer aranızda büyü ile insan oldurebilecegi düşünen varsa, sakin olun. Yok sizde o güç. Olumlu işlemleri düzgün yapmazsanız bile birşey olmaz. Olumsuzlar ama, size döner. Sizde korunma varsa yakınınıza seker. Olumsuz işlemler yapanlar tüm sevdiklerine korunma yapmalı. Ve "geri tepme" etkisine karşı bir korunma mutlaka.
Üzdü :( .

ty10

Kayıtlı Üye
Kağıda sadece glif çiziliyor. Eğer kullanacağınız sadece kağıt ise foto değilse. Kişi hakkında bilgiler yazın ve temsili resim cizin. Bu resmin kafasının üstünde glifleri çizin altında da bilgileri yazın. Niyeti yazmıyoruz, sadece okuyork

Kağıda sadece glif çiziliyor. Eğer kullanacağınız sadece kağıt ise foto değilse. Kişi hakkında bilgiler yazın ve temsili resim cizin. Bu resmin kafasının üstünde glifleri çizin altında da bilgileri yazın. Niyeti yazmıyoruz, sadece okuyoruz.
Sadece kağıda glifleri çizsek yeterli olmaz mı yani kişi hakkında bilgileri ve resmini temsili çizin demişsiniz ama anlamadım konuya yabancıyım biraz kusura bakmayın lütfen

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Sadece kağıda glifleri çizsek yeterli olmaz mı yani kişi hakkında bilgileri ve resmini temsili çizin demişsiniz ama anlamadım konuya yabancıyım biraz kusura bakmayın lütfen
Kağıda Çubuk adam, ya da çubuk kadın ciziyorsunuz. Resmin altına kişinin adını soyadını ve bildiğiniz tüm bilgileri adres, anne baba adı tel numara vs.
Sonra kafasının üstünde formülü çizin ve niyet okuyun. Sonra da yakın.
Çok kolay.
Fotoya yaparsanız ama daha iyi. Şimdi çoğu kişinin fotosunu bulmak pek zor olmuyor. Sosyal medya varken.

ty10

Kayıtlı Üye
C
Kağıda Çubuk adam, ya da çubuk kadın ciziyorsunuz. Resmin altına kişinin adını soyadını ve bildiğiniz tüm bilgileri adres, anne baba adı tel numara vs.
Sonra kafasının üstünde formülü çizin ve niyet okuyun. Sonra da yakın.
Çok kolay.
Fotoya yaparsanız ama daha iyi. Şimdi çoğu kişinin fotosunu bulmak pek zor olmuyor. Sosyal medya varken.
Tamamdır çok teşekkür ederim anladığım kadarıyla fotoğrafa yapınca kişi hakkındaki bilgilere gerek kalmadan sadece formül ve niyetle yapılıyor ve dediğiniz gibi daha iyi

nurumm

Kayıtlı Üye
Uygulama yapan arkadasların fikrini sormak istiyorum.Tutmayan uygulama da bişey olmazken tutan yada tutacak olan uygulamalarda uygulamanın 4-5-6.günlerinde bi sıkkınlık,vakit geçmezliği,uyuşukluk,miskin miskin vakit geçirmek bi tatsız tutsuz hâl durumu oluyor mu?

createtherules

Kayıtlı Üye
Uygulama yapan arkadasların fikrini sormak istiyorum.Tutmayan uygulama da bişey olmazken tutan yada tutacak olan uygulamalarda uygulamanın 4-5-6.günlerinde bi sıkkınlık,vakit geçmezliği,uyuşukluk,miskin miskin vakit geçirmek bi tatsız tutsuz hâl durumu oluyor mu?
Oluyor bende, agresiflik, uykusuzluk da oluyor yorgunlukla birlikte. D vitamini falan alıyorum ekstra. Malum, paylaşıyoruz ya... İkram.
Geçiyor sonuçta iş bitince toparlanıyor. Değer mi? Değer bence...

nurumm

Kayıtlı Üye
Uyku bozukluğu aşırı derecede bende de oluyor evet.Vitamin düşünmemiştim açıkcası iyi oldu 😀 bende kullanırım.yani aynen geçiyor sonuçta.Teşekkür ederim @createtherules bi ben olmadığımı yada kuruntuyla öyle hissetmediğimi anlamış oldum.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Söyleye söyleye dilimde tüy bitti. Hermes jimnastigi. 5 dakika vaktinizi alır, fakat enerji eksikliği hiç çekmezsiniz.

createtherules

Kayıtlı Üye
Neden D vitamini alıyorsunuz? Genellikle B1 tavsiye ediliyor. Sinir sistemine ve yorgun kaslara iyi geliyormuş. Bu konuda pek bilgim yok doğrusu.
Aslında C de alıyorum benim evde ayrı ayrı vardı hepsinden ama piyasadaki herhangi bir multivitamin de olur. D nin de çok faydası var düzenleyici diye tercih ediyorum bir de o eksik çıkıyor genelde.

createtherules

Kayıtlı Üye
Negatif işlem yapınca, yanıma sol tataftan döllenmiş tavuk yumurtası koyup niyetimi okuyorum. Bir geri tepme ya da büyü bozma olursa yumurtaya yönlendirilecek diye.
Kendi yerine başka bir can koyuyorum kısacası. Umarım anlatabildim. Kalkan olarak bir hayvan kullananlar var, bunu yadirgarim. Bir insan kullananlar da var.
Yumurta yerine canlı bitki kullanabilir miyiz?
Geri tepme veya büyü bozulma ihtimalini varsaymak niyetteki inanç enerjimizi düşürür mü?
İki kişi fotoğrafı ayrı ise tek kağıda yapıştırmalı mı? Çizerken ikisinin yüzüne de birer kısmı gelecek şekilde mi olur?

nurumm

Kayıtlı Üye
İki kişi fotoğrafı ayrı ise tek kağıda yapıştırmalı mı? Çizerken ikisinin yüzüne de birer kısmı gelecek şekilde mi olur?
Ben fotoları paintte küçültüp excel yada worda yanyana yapıştırıp yapmıştım.
İnanç enerjimizi düşürmeyi bende merak ediyorum yada uygulamadan üç beş gün sonra acaba diye bi kuşku düşerse olaacağı varsa sa olmaması gibi bişey olur mu?

createtherules

Kayıtlı Üye
Ben fotoları paintte küçültüp excel yada worda yanyana yapıştırıp yapmıştım.
İnanç enerjimizi düşürmeyi bende merak ediyorum yada uygulamadan üç beş gün sonra acaba diye bi kuşku düşerse olaacağı varsa sa olmaması gibi bişey olur mu?
Evet o bende de var. Normal ritüellerde enerji bloklanır böyle davranışlarla ama burada varlık var muhtemelen işi aldıktan sonra bir daha umursamıyordur. Öyle olsun lütfen :) Yaparken gayet dikkatliyim aslında ama sonradan "Ya onu niye öyle dedim, başa mı yazacaktım, sona mı yazacaktım..."
Fotoları ben alelacele çıktı alabildim, hepsi ayrı ayrı elimde. :( Şimdi kendim şekil çizerek yapacaklarım için bir kağıda yerleştirme yapabiliyorum ama fotolar ayrı. Şimdi onları yapıştırmalı mı aynı yere yoksa yapıştırıp mı tepeye glifleri çizmeli, yoksa yüzlerinin üzerine mi gelmeli, fotolu ilk defa yapacağım için arada kaldım
Bu aralar aktifleştirmeden önce tarota danışarak gidiyorum. Normalde çok iyi bir tarot yorumcusu değilimdir ama tek soru tek kart ya da 3 kart şeklinde çok keskin yanıtlar alıyorum glifler için. Gerçi ben çoğu bakım aracısının kişinin kendi benliğindeki cevabı çekip verdiğini düşünmeye başladım ciddi ciddi ama belki doğru cevap zaten oradadır.