Arakne Glifler (Arachne Glyphs)

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute şimdi bide şöyle bişey sorayım arkadaslar aklıma getirdi.Birisi üzerinde bi uygulama yapıldı henüz on gün olmadı aynı kişi yada kişilere farklı bi durum için uygulama yapabilir miyiz? yan etkisi olur mu ? Bana böyle ilham perileri gelmiyor bazen enerji patlaması varken yapması daha güzel oluyor da :) onu bi danışayım dedim.
Başka uygulama bir oncekiyle çelişmiyor ise olur tabiki.

Deadly_Wolf

Kayıtlı Üye
Aslında ben size bir şey anlatacağım daha önce bahsettim galiba ama şimdi üzerinden zaman geçti detaylıca söyleyebilirim.
Örnek 10 kalıbını uyguladım ve birinden bir itiraf talep ettim. (Yani açıkçası benden hoşlandığını itiraf etsin falan demiştim niyette.)
Dili sürçtü "Seni seviyorum" dedi yanlışlıkla :D :LOL: Yani konu alakasızdı, "Hah yaşa sen aferin, oley ..." falan dersin ya hani, öyle bir konumda çok hızlı konuşurken arada aniden o laf çıktı arada.
Şimdi merak ettiğim şu, sizce ben hoşlandığını itiraf etsin diye niyetlenirken, glifleri manipüle mi etmişim? Yani hoşlanmıyor aslında ama sadece onu söyletmek için diline mi çalıştı glifler? Yoksa glifler o kişinin beyninde sakladığı bir şeyi dilinden çıkartmayı mı başardı
ama itiraf etsin diyince karışır ortalık bende denemek istiyorum 10 kalıbı derken 10 cü örnekten mi bahsediyorsunuz ayrıca nasıl aktifleştirdiniz ?

createtherules

Kayıtlı Üye
ama itiraf etsin diyince karışır ortalık bende denemek istiyorum 10 kalıbı derken 10 cü örnekten mi bahsediyorsunuz ayrıca nasıl aktifleştirdiniz ?
Ben de ondan şüphelendiğim için burada danıştım. "İtiraf etsin" dedim, olmayan bir şey itiraf edilmez ki sanki :D
Ben o kalıbı yakarak aktif etmiştim. Ben şahsi olarak, konusuna göre çizdiğim renge de dikkat ediyorum ama öyle bir şart yok.

nurumm

Kayıtlı Üye
Ben şahsi olarak, konusuna göre çizdiğim renge de dikkat ediyorum ama öyle bir şart yok.
Bunu bi ara bende düşündüm acaba dedim renk fark eder mi ? birkaç siyah kalaem kullandığım oldu birkaçında kırmızı kullandığım sonra baktım ki niyet ve uygulama önemli olan rengin önemi yokmuş ikisinde de oldu.Kırmızıyı negatiflerde kullanınca daha tez bi etki yaratıyor gibime geldi.

createtherules

Kayıtlı Üye
Bunu bi ara bende düşündüm acaba dedim renk fark eder mi ? birkaç siyah kalaem kullandığım oldu birkaçında kırmızı kullandığım sonra baktım ki niyet ve uygulama önemli olan rengin önemi yokmuş ikisinde de oldu.Kırmızıyı negatiflerde kullanınca daha tez bi etki yaratıyor gibime geldi.
Kişisel bir motivasyon ekliyor o da okuma sırasında faydalı

Deadly_Wolf

Kayıtlı Üye
Ben de ondan şüphelendiğim için burada danıştım. "İtiraf etsin" dedim, olmayan bir şey itiraf edilmez ki sanki :D
Ben o kalıbı yakarak aktif etmiştim. Ben şahsi olarak, konusuna göre çizdiğim renge de dikkat ediyorum ama öyle bir şart yok.
ben genelde gerçekleşince yakıyordum bu sefer de böyle deneyeceğim

nurumm

Kayıtlı Üye
Sıra olarak nasıl dizdin @createtherules.önce ortayı görevlendirip sonra yukarı aşağı sağ sol olarak mı nasıl yaptın.Benim uyguladıklarım tek düzen sıraydı bu şekil yapmadım.Yada bu tip dizinlerde görevleri yine kafamıza göre şekilledirip mi sıraya koyacağız.

createtherules

Kayıtlı Üye
Sıra olarak nasıl dizdin @createtherules.önce ortayı görevlendirip sonra yukarı aşağı sağ sol olarak mı nasıl yaptın.Benim uyguladıklarım tek düzen sıraydı bu şekil yapmadım.Yada bu tip dizinlerde görevleri yine kafamıza göre şekilledirip mi sıraya koyacağız.
ortaya nudo, etrafına digerlerini çizdim. ben niyet cumlesini de ayni kağida yazip sesli okuyorum

iwy’3

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Bir sorum olacak size.
Glifler ve runelerle çalışırken başka çalışmalar da yapabiliyor musunuz?
Havas çalışması yaparken glif ve runelerle de çalıştınız mı hiç? Birlikte çalışılması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Merhaba,
Bir sorum olacak size.
Glifler ve runelerle çalışırken başka çalışmalar da yapabiliyor musunuz?
Havas çalışması yaparken glif ve runelerle de çalıştınız mı hiç? Birlikte çalışılması hakkında ne düşünüyorsunuz?
Glifler diğer çalışmalarla uyumlu rune lar da öyle diye biliyorum.

nurumm

Kayıtlı Üye
@iwy’3 merhabalar,runelerle uyumlu olduğunu sohbetin başında arkadaşlar bahsetmişti ben denemedim.Havas ilmini de çok teferruatlı yada kapsamlı bişeyle yapmadım ama yüzeysel işlemlerle bende problem olmadı çalıştı çok da güzel sonuçlar verdi.

nurumm

Kayıtlı Üye
Şöyle bişey paylaşmak istiyorum glifler ölümü getiriyor mu? Uygulamaları sık yaptığınız zamanlarda sevdiğiniz insanlar ölüyor mu? Ben mesela işlemlere ne zaman ağırlık versem çevremden birini kaybediyorum.Zarar verme diye belirtme yapıyorum oysa ki.Şu an için çok yakınım değildi ölümler ama etkilenmeye başladım her işlemin ardından ölüm haberi alıyorum.Ya da tamamen tesadüf mü? Sonuçta nefes sayılıydı ve bitti takdir-i İlahi mi diye yormalıyım bilemedim 🤷‍♀️

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Şöyle bişey paylaşmak istiyorum glifler ölümü getiriyor mu? Uygulamaları sık yaptığınız zamanlarda sevdiğiniz insanlar ölüyor mu? Ben mesela işlemlere ne zaman ağırlık versem çevremden birini kaybediyorum.Zarar verme diye belirtme yapıyorum oysa ki.Şu an için çok yakınım değildi ölümler ama etkilenmeye başladım her işlemin ardından ölüm haberi alıyorum.Ya da tamamen tesadüf mü? Sonuçta nefes sayılıydı ve bitti takdir-i İlahi mi diye yormalıyım bilemedim 🤷‍♀️
İlginç bir durummuş... ben de yapıp aman yakın akrabalarıma zarar verme mi desem bilemedim şimdi :sick:
Yani ölüm zamanı önceden belirlenmiş diye biliyorum, sebepler sadece araç..

Alex06

Kayıtlı Üye
Benim deneyledigim yapılan kişinin birinci derecede yakınının ayarı bozuluyor. Hastalanma moralde düşüş vb. Eterik bağlarla bağlılar çünkü. Etkilenmemesi mümkün değil.

nurumm

Kayıtlı Üye
@Mya zarar vermemesini söylüyorum zaten de yani öyle söylenilmesi gerektiği konunun en başında açılışında belirtmiş @Absoluta Virtute. Yani ölecekleri evet belliydi diyorum bende alaka kurmak istemiyorum kurarsam kurarsak bu sefer bilinç öyle yerleşince öyle olacak gibi de geliyor bilemedim 😏 @Alex06 1.derece yakının ayarı bozuluyor kesinlikle benim akrabalık bağım yoktu ama çok çok sevdiğim değer verdiğim bir insanın annesi vefat etti dengeler alt üst tabi ve bende ölümüne genel olarak çok çok üzüldüm moralim bozuldu canım sıkıldı.Kadın genç değilse de yaşlı da değil di ne biliyim bi daha mı hayata gelecek tmm işte ömür bitti ne garip diyorsun böyle tuhaf duygular garip haller yani😢

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
@Mya zarar vermemesini söylüyorum zaten de yani öyle söylenilmesi gerektiği konunun en başında açılışında belirtmiş @Absoluta Virtute. Yani ölecekleri evet belliydi diyorum bende alaka kurmak istemiyorum kurarsam kurarsak bu sefer bilinç öyle yerleşince öyle olacak gibi de geliyor bilemedim 😏 @Alex06 1.derece yakının ayarı bozuluyor kesinlikle benim akrabalık bağım yoktu ama çok çok sevdiğim değer verdiğim bir insanın annesi vefat etti dengeler alt üst tabi ve bende ölümüne genel olarak çok çok üzüldüm moralim bozuldu canım sıkıldı.Kadın genç değilse de yaşlı da değil di ne biliyim bi daha mı hayata gelecek tmm işte ömür bitti ne garip diyorsun böyle tuhaf duygular garip haller yani😢
Söylüyorsundur doğrudur ona şüphem yok.. belki ben yakın akrabalarımı farklı seviyorum en azından bazılarını :D
Onunla alakası olduğunu sanmıyorum.. öyle denk gelmiş diyelim.

Alex06

Kayıtlı Üye
Çok sevdiğiniz bu insana yıkım felaket gibi bir çalışma yaptıysanız annesini etkilemiş olabilir. Değil ise eceli ile ölmüştür.
Bu tip korkulariniz varsa glifler ile çalışmayı bırakın bence tekrar hazır olana kadar .

nurumm

Kayıtlı Üye
Bi rahatlıyom böyle alakası yok deyince 😁 🥰 umarım denk gelmedir