Arakne Glifler (Arachne Glyphs)

Lisno Morningstar

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute 'n arakne glifleri efsane gibi bir şeydir. Çok kişi bilmez, kullanmaz ama kullananlar müptela olur 😀
İki gün önce keşfettim burayı ve arakne glifleri görünce içimden defterime karakalem çizip yanına notlar almak geçti ve yaptım. Arakne glif , rün ve anahtarlar beni doğuştan çekiyor zaten . Bu yüzden siteye kaydoldum , daha faydalı şeyler yapmak için :)

createtherules

Kayıtlı Üye
Maşet+Tarlef desek...
"...... cümlesini x kişisinin aklına yerleştir."
tarlef bilinçaltı seviyesine girip, maşet orada istediğim telkini içeri bırakabilir mi?
Ne dersiniz?
Arakne glifler bir sanattır, bir felsefedir 😀
Yaratıcılık için değişik kombinasyonlar bulmayı çok seviyorum.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Maşet+Tarlef desek...
"...... cümlesini x kişisinin aklına yerleştir."
tarlef bilinçaltı seviyesine girip, maşet orada istediğim telkini içeri bırakabilir mi?
Ne dersiniz?
Arakne glifler bir sanattır, bir felsefedir 😀
Yaratıcılık için değişik kombinasyonlar bulmayı çok seviyorum.
Çok iyi bir tasarım. Olur bence. ;)

Alex06

Kayıtlı Üye
Ben hep negatif ritüel yapıyorum. Bu gün şöyle güzel bir aşk majisi yapayım diyorum. Bunlar evli bir cift her evli çift gibi abuk subuk şeylerden dolayı kavga ediyorlar. Bir de adamın ilk evliliginden olan çocuğunun yarattığı sorunlar var.

Adam kadına tekrar aşık olsun ilişki ikisine de iyi gelsin. Takıldıkları saçma sapan sorunlari görmezden gelsinler sizce hangi glifler olmalı??? Sorunlar için bir ritüel aşk için başka bir ritüel mi olmalı?
Aslında aşk için hangi glifler olmalı kararsız kaldım.

createtherules

Kayıtlı Üye
Ben hep negatif ritüel yapıyorum. Bu gün şöyle güzel bir aşk majisi yapayım diyorum. Bunlar evli bir cift her evli çift gibi abuk subuk şeylerden dolayı kavga ediyorlar. Bir de adamın ilk evliliginden olan çocuğunun yarattığı sorunlar var.

Adam kadına tekrar aşık olsun ilişki ikisine de iyi gelsin. Takıldıkları saçma sapan sorunlari görmezden gelsinler sizce hangi glifler olmalı??? Sorunlar için bir ritüel aşk için başka bir ritüel mi olmalı?
Bu glifler aşk işlerine pek uyumlu değil ben de düşünmüştüm ama çok oluşturamamıştım. Dihal ile aralarındaki iletişim temizlenebilir ve iyuu ile iyileşmesi dilenebilir. Ama kısa süreli olduğu için 1 hafta geçince aynı hataları yaparlarsa yine bozulur sanki. :(

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye

Onlara öncelikle arınma yapın. Göktürk alfabesi ile çalışmak daha uygun olur. Sonra uyumlama çalışması. Çocuk için de birşeyler yapılmalı. Kadın galiba sorun çıkarıyor, ona zararlı düşüncelerden arınma ayrı yapılmalı. Yani hafif ve yumuşak işlemek gerekiyor. Aşk büyüler sorunu çözmüyor, daha kötü yapıyor. Boşuna bağlama büyü denmiyor. Aşk değil, bağımlılık yaratıyor. Arakne glifleri değil de rune daha uygun olacak.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bu glifler aşk işlerine pek uyumlu değil ben de düşünmüştüm ama çok oluşturamamıştım. Dihal ile aralarındaki iletişim temizlenebilir ve iyuu ile iyileşmesi dilenebilir. Ama kısa süreli olduğu için 1 hafta geçince aynı hataları yaparlarsa yine bozulur sanki. :(
Çok haklısınız. Arakne glifleri uygun değil.
Zaten önceden aşk vardı, onu bozan negatifi yok etmek gerekiyor. Göktürk de gayet hızlı diğer runelere nazaran.
Bir çiftin arinmasina Arakne kullanıldı ve arınma sırasında partneri onu aldattığını itiraf etmiş. Böyle bir yan etki oldu. Hoş değil. O insan bunu duymamaya tercih ederdi.

dynamitee

Kayıtlı Üye
bir defa yeterli mi? yoksa her defasında mı?
her sabah ac karnina uyguluyorum:Dbu sekilde uygulama yaptigimda yukarida yazdiklarima ek olarak enerji patlamasi yasiyorum vucut sicakligim bariz artiyor yerimde duramiyorum,direnciniz artiyor,yorulmuyorsunuz,az uyumus olsanizda uyku mahmurlugu cekmiyorsunuz psikolojik etkilerini yazmiyorum bile yasayin gorun...
herkes isini gucunu biraksin bu uygulamayi yapsin haha

osia

Kayıtlı Üye
her sabah ac karnina uyguluyorum:Dbu sekilde uygulama yaptigimda yukarida yazdiklarima ek olarak enerji patlamasi yasiyorum vucut sicakligim bariz artiyor yerimde duramiyorum,direnciniz artiyor,yorulmuyorsunuz,az uyumus olsanizda uyku mahmurlugu cekmiyorsunuz psikolojik etkilerini yazmiyorum bile yasayin gorun...
Adınıza sevindim, aracne
Adınıza sevindim, efsaneye göre; athena'in örümceğe dönüşmesiyle alt dünyalara inip, oradan buraya getirdiği, glifler, kaynağı bazılarına göre karanlık, bazılarına göre tanrıça-vari, benim asıl sormak istediğim nokta şu;bunun için karşılığında ne veriyoruz? Gelenin kaynağını bilmesekte karşılığı olmalıdır değil mi? Aydınlatırsanız sevinirim, deneyimli arkadaşlarimiz biliyordur.

Bir kaç bilgi bırakıyorum aşağıya kaynakla ilgili;
On one important matter, I got into the hieroglyphics of magical alphabets and found for myself another interesting tool - the glyphs of Arachne. They act like runes, only the result from working with them is faster, as, in principle, from working with many other glyphs. The legend says that this is the magic tool of the same Arachne, which Athena turned into a spider, and that the spider subsequently descended into a certain necroworld and brought this magical alphabet from there to our world. The legend is not very convincing, given that nothing is known about the reasons why Arachne went on such a strange journey, and why and for what she needed such glyphs, and why they were given to her in the necroworld, there are also no explanations. After reading the description of the necroworld, I came to the conclusion that the connection of glyphs with this dimension is not entirely correct - why should creatures from such a specific dimension generally give living (!) People symbols sharpened for victory, enrichment, pleasant emotions and protection from negativity. Someone saw a dark, almost demonic energy in this glyphic row, but my diagnostics show that the power of the glyphs is similar to the power that the Old Testament god Sabaoth once gave to Moses. In principle, if you nevertheless tie this glyphic row to Arachne, then the legs of this image grow from the image of the All-bearing and All-devouring Great White Mother - a goddess that existed at the dawn of mankind.