Arakne Glifler (Arachne Glyphs)

createtherules

Kayıtlı Üye
@nurumm arkadaşımız galiba birilerini bağlamak için gliflerden faydalanıyor ya o birisi de başka birini bağlamak için aynı şeyi yapıyorsa :D aklımda deli deli sorular :sick:
İşin şakası bir yana gerçekten bu tarz bir durum olduğunda başka konularda mesela ortada bir ödül gibi durum var bunu isteyen başkaları da gliflerden faydalanıyor,, glif olması da şart değil diyelim ki rune larla çalışıyor kazanan kim olur..
İşte o zaman büyük atraksiyon olur. Gerçek bir düello. Yani zeki olan kazanır bence biri diğerinin kombinasyonunu çökerterek kendininkini geçerli hale getirecek stratejik niyetleri oluşturmalı.
Sadece runea karşı glif zaman avantajıyla yenebilir ama olay büyükse, runelar glifler bir arada kullanılıp tam bir satranç oynanır. Hele düşün iki kişi de birbirinin maji çalıştığını biliyorsa...

nurumm

Kayıtlı Üye
@nurumm arkadaşımız galiba birilerini bağlamak için gliflerden faydalanıyor ya o birisi de başka birini bağlamak için aynı şeyi yapıyorsa :D aklımda deli deli sorular :sick:
İşin şakası bir yana gerçekten bu tarz bir durum olduğunda başka konularda mesela ortada bir ödül gibi durum var bunu isteyen başkaları da gliflerden faydalanıyor,, glif olması da şart değil diyelim ki rune larla çalışıyor kazanan kim olur..
Hahaaa :) sesli güldüm @Mya çok yaşa :) yok bağlamayla işim olmaz istemeyene kapı açık güle güle 😉 birde kendi ilişkilerimde böyle şeylerden yana değilim 😊 hayata renk katacak ritüeller olabilir en fazla 🤗🌸

nurumm

Kayıtlı Üye
İşte o zaman büyük atraksiyon olur. Gerçek bir düello. Yani zeki olan kazanır bence biri diğerinin kombinasyonunu çökerterek kendininkini geçerli hale getirecek stratejik niyetleri oluşturmalı.
Sadece runea karşı glif zaman avantajıyla yenebilir ama olay büyükse, runelar glifler bir arada kullanılıp tam bir satranç oynanır. Hele düşün iki kişi de birbirinin maji çalıştığını biliyorsa...
☺️ Güzel atraksiyon olur kesinlikle ama zekadan ziyade güç gerekli sanırım.
Güçlü olan kazanır:) @Absoluta Virtute beni anlıyor ben ilişki için yapmamıştım anlatmak istediğim başkaydı ama 🥲

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute Karşıdaki kişilerin korunmasının işlemi zorlaştırması, güçlü aura veya majikal bir korunma sahibi olmak mı yoksa aynı şekilde irade ve inatçı olması gibi konularda da geçerli mi?
Bu saydiklariniz + soy egregorun koruması var herkeste. Bazı insanlarda çok güçlü olur. Bazilarda yok gibi birşey. Başka egregorlarin korumalarina raslanabiliyor. İnsanın bir egregor için faydalı olduğunda egregor da onu koruyor.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Kha ve laa yi glifleri hizlandirmak ve guclendirmek için kullanabilirsiniz. Yalnızca karşı tarafın savunmasını zayıflatayım falan filan derken kişiye zarar vereceğinizi unutmayın.
Doğrudur. Eğer fazla zarar görmesin istemiyorsanız niyette minimum zarar olsun diye belirttin. Sadece işlemin geçmesini için.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
glif olması da şart değil diyelim ki rune larla çalışıyor kazanan kim olur..
Güçlü olan daima kazanır. Glifler ve runeler sadece araçtır. Ha şöyle birşey de olabilir. Glifler hemen ve agresif çalışmaya başlıyor. Rune ise yavaş yavaş. Yani rune başlayana kadar, glif işi bitirmiştir. Senaryoyu artik siz yazın.

SoldierO

Kayıtlı Üye
Doğrudur. Eğer fazla zarar görmesin istemiyorsanız niyette minimum zarar olsun diye belirttin. Sadece işlemin geçmesini için.
İnsan hirslarinin kurbanı olduğu icin ağzından cikanla kalbinden geçen niyet maalesef bir olmuyor. Ben uyarımı yapayım. He bir de geri tepmesi var. Bir de anlamadığım olay su cok seviyorlar cok aşıklar ama karşı tarafa verdikleri zarari umursamıyorlar. Sevgi, aşk zarar vermez kimseye ben inanmiyorum boyle insanların sevgisine aşkına.

createtherules

Kayıtlı Üye
Evet, ve niyete ekleyin mutlaka. Önce korumayı kırıyor sonra işlem. Ama ben iki ayrı ritüel ve formül uygularım. Bir formüle bir hedef veririm.
Bu çok mantıklı. Tek formüle tüm niyetleri sıkıştırmaktansa parçalara ayırmak daha çok zaman kazandırır. Küçük parçalar hemen işini bitirir. Ama tek yere toparladığın hepsini birleştirip tamamlamak için daha cok zorlanır.

nurumm

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute şöyle bişey geldi başıma öğrenmek istediğim bi mevzu vardı glifleri uyguladım.Mevzuyu öğrendim ama x şahsından öğreneyim diye yapmıştım mesela. Bilgi akışı ondan gelmedi.Birde öğrenmek istediğime yaptım ama o ara kafamı meşgul eden demeyimde konustuğumuz bazı mevzular vardı arkadaşlarla öğrensek vs diye mesela o olaylarda geldi kendiliğinden ayağıma öğrendim.Önceki postlarımda kast ettiklerimden biri buydu olay bugün sonuç verdiği için yazıyorum.Bİr başka uygulamam daha var oda sonuç versin ondan sonra onu da dile getirirm.Neden istediğim kişiden duymadım öğrenmek istediklerimi mesela ? evet öğrendim ama ? Sorun varmı bu işlemlerde acaba? bide başka bilgilerde aktı :) başka kişilerle olan :) tesadüf mü yine...

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute şöyle bişey geldi başıma öğrenmek istediğim bi mevzu vardı glifleri uyguladım.Mevzuyu öğrendim ama x şahsından öğreneyim diye yapmıştım mesela. Bilgi akışı ondan gelmedi.Birde öğrenmek istediğime yaptım ama o ara kafamı meşgul eden demeyimde konustuğumuz bazı mevzular vardı arkadaşlarla öğrensek vs diye mesela o olaylarda geldi kendiliğinden ayağıma öğrendim.Önceki postlarımda kast ettiklerimden biri buydu olay bugün sonuç verdiği için yazıyorum.Bİr başka uygulamam daha var oda sonuç versin ondan sonra onu da dile getirirm.Neden istediğim kişiden duymadım öğrenmek istediklerimi mesela ? evet öğrendim ama ? Sorun varmı bu işlemlerde acaba? bide başka bilgilerde aktı :) başka kişilerle olan :) tesadüf mü yine...
Arakne glifleri işi en kısa yoldan halletmeye çalışırlar. Bir de anladım kadlarıyla biraz niyet sapması gibi bir şey oldu. Ritüel sırasında aklınız başka yerlere gitmeyecek.
Sorun var mı, bilemem. Sizin için bu şekilde olması sorun oldu mu?

nurumm

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute sorun olmadı hiç bi şekilde glifleri uyguladığım durumu da öğrendim hani o olmamazlık gibi bişeyi söz konusu olmadı sadece istediğin kişiden istediğin bilgileri öğrenme yolu var ya o şekilde yaptığım için bilgi istediğim kişi kanalıyla gelmedi.İnanır mısınız ama aklım gerçekten başka yerde değildi öyle olduğu zaman zaten yapmamayı tercih ediyorum.O ara sadece arkadaaşlarla çok fazla diğer kişi ile ilgili mevzular geçti konusmuştuk onun bilgisi de geldi önce isteğim oldu sonra diğeri oldu.

@createtherules diğer olasılığı hiç düşünmedim niyete alıp zaten çok üstüne düşdüğüm beni ilgilendiren tarafı olan bişey değil umursamıyordum yani sadece geçmişten gelen bi yaşanmışlıktab başka bişeyi olan durum değildi.söylediğim gibi sadece o ara çok mevzusu geçti sohbet ortamlarında.

Garlanda

Kayıtlı Üye
İyi günler dilerim. Ben son dönemde maalesef geçmişten gelen borçlar ve gelirimin yetersiz kalması nedeniyle finansal anlamda zor durumda kaldım. Ailem için bunları yaptım ama mental anlamda şu an çok düşmüş durumdayım. Para konusu için laa ve mis gelirlerini bir kağıda çizdim ve cümleleri söyledim. Dün gerçekten bir para geldi. Ama maalesef yetersiz kaldı. Bugün yarın aynı şekilde devam edebilirmiyim ? Gün içerisinde birkaç kez mi niyetimi soylemem lazım? Gerçekten mucizeye ihtiyacım var.

nurumm

Kayıtlı Üye
@Garlanda işin ehli @Absoluta Virtute görünce size tavsiyeleri mutlaka olacaktır.Laa ve mis'in yanında maşet ve dihal gliflerini ekleyebilirsiniz.Maşet Finansal ve kariyer olarak yardımcı bir glif dihal da daha mutlu ve daha iyi hale getirmeye yardımcı olacağı için meblağ ne kadar istediğin kadar gelir bilemem ama yükselteceği net.

Garlanda

Kayıtlı Üye
@Garlanda işin ehli @Absoluta Virtute görünce size tavsiyeleri mutlaka olacaktır.Laa ve mis'in yanında maşet ve dihal gliflerini ekleyebilirsiniz.Maşet Finansal ve kariyer olarak yardımcı bir glif dihal da daha mutlu ve daha iyi hale getirmeye yardımcı olacağı için meblağ ne kadar istediğin kadar gelir bilemem ama yükselteceği net.
Çok teşekkür ederim. İnşallah güzel gelişmeler olur.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
İyi günler dilerim. Ben son dönemde maalesef geçmişten gelen borçlar ve gelirimin yetersiz kalması nedeniyle finansal anlamda zor durumda kaldım. Ailem için bunları yaptım ama mental anlamda şu an çok düşmüş durumdayım. Para konusu için laa ve mis gelirlerini bir kağıda çizdim ve cümleleri söyledim. Dün gerçekten bir para geldi. Ama maalesef yetersiz kaldı. Bugün yarın aynı şekilde devam edebilirmiyim ? Gün içerisinde birkaç kez mi niyetimi soylemem lazım? Gerçekten mucizeye ihtiyacım var.
Bu işler böyle olmuyor. Gerçekten paraya ihtiyacınız olmalı. Borçlu olmanız da sizdeki enerjinin eksikliği yaratır. Sizin böyle ufak ufak para çalışmaları yerine borçları kapatmanız için çalışmanız gerekiyor. Arakne gliflerin yerine Göktürk alfabesi deneyin. Majide hak makalemi okuyun. Arakne glifleriyle borçları kapatamazsiniz. Arakne glifleri kısa sürede çözüm sunuyor. Ve hızın bedeli de fazla enerji sarfi oluyor. Küçük para - fazla enerji. Bu bedel sizin için lüks.
Şunu unutmayın hiç bir şey öylesine gelmiyor. Herşeyin karşılığında bir bedel ödeniyor.