Arakne Glifler (Arachne Glyphs)

nurumm

Kayıtlı Üye
Şunu dile getirebilirim ama sakınca görmüyorum.Evet iki kişinin arasını açmak için bu uygulamayı yaptım.Sırf kendi nefsimi tatmin etmek değildi yapmamın sebebi.Hem cinslerimizin böyle bişey yapmaları gerçekten mide bulandırıcı.Sen karsındaki kadının yuvasını yık, gözyaşlarını sebeb ol,iki çocuğunun hakkını gir,üstüne yetmiyormuş gibi şiddet görmesine neden ol sonrada aaa canım aşkım sevgilim de aydan arı sudan duru kenara çekil çok seviyorum diye.Orayı bi geçeceksin karısını aldatan elbet seni de aldatacaktır başka birisine yaptığını gün gelip sana da yapacaktır erkeğin karakterine zaten lafım yok ama bi kadın olarak bir başka kadına 15 yıllık emeği geçen birine adı aşk diye bazı şeyleri yaşatmaya hakkınız yok.Evet o yuva yıkılacaktır lakin sebeb ben olmayım derim hadi sebeb oldum diyelim bu kadar pişkin pişkin rahat karşındaki kadını umursamaz halde nasıl bi vicdan rahatlığı.Bana kimse aşk demesin aşk gerektiğinde karşındaki insanın huzuru için arkanı dönüp bakmadan çekip gitmektir.Ve yaptım ve o hafta içinde instagram kırıcı siteden girip baktım ki ayrılık çanları çalıyor seviyorum gitme terketme vs vs diye.Ve onun mutsuzluğundan mutlu oldum mu asla olmadım ama diğer kaıdnın ve çocuklara yapılan gözümün önünde haksızlık çok fazlaydı.Erkeğin sevmediğine de aşık olmadığına da şahidim ama işler kontrolunden çıkmış yuva yıkılmış diğer taraftaki kadınla pençeleşiyordu.Pişman değilim iyi ki de yapmışım...

Alex06

Kayıtlı Üye
Şunu dile getirebilirim ama sakınca görmüyorum.Evet iki kişinin arasını açmak için bu uygulamayı yaptım.Sırf kendi nefsimi tatmin etmek değildi yapmamın sebebi.Hem cinslerimizin böyle bişey yapmaları gerçekten mide bulandırıcı.Sen karsındaki kadının yuvasını yık, gözyaşlarını sebeb ol,iki çocuğunun hakkını gir,üstüne yetmiyormuş gibi şiddet görmesine neden ol sonrada aaa canım aşkım sevgilim de aydan arı sudan duru kenara çekil çok seviyorum diye.Orayı bi geçeceksin karısını aldatan elbet seni de aldatacaktır başka birisine yaptığını gün gelip sana da yapacaktır erkeğin karakterine zaten lafım yok ama bi kadın olarak bir başka kadına 15 yıllık emeği geçen birine adı aşk diye bazı şeyleri yaşatmaya hakkınız yok.Evet o yuva yıkılacaktır lakin sebeb ben olmayım derim hadi sebeb oldum diyelim bu kadar pişkin pişkin rahat karşındaki kadını umursamaz halde nasıl bi vicdan rahatlığı.Bana kimse aşk demesin aşk gerektiğinde karşındaki insanın huzuru için arkanı dönüp bakmadan çekip gitmektir.Ve yaptım ve o hafta içinde instagram kırıcı siteden girip baktım ki ayrılık çanları çalıyor seviyorum gitme terketme vs vs diye.Ve onun mutsuzluğundan mutlu oldum mu asla olmadım ama diğer kaıdnın ve çocuklara yapılan gözümün önünde haksızlık çok fazlaydı.Erkeğin sevmediğine de aşık olmadığına da şahidim ama işler kontrolunden çıkmış yuva yıkılmış diğer taraftaki kadınla pençeleşiyordu.Pişman değilim iyi ki de yapmışım...
Yanlış anlaşılmasın ben hiç kimsenin yaptığını eleştiremem. Neyin hak neyin doğru olduğunu bilemem. Çünkü kime göre iyi kime göre kötü kime göre doğru veya kime göre yanlış. Bunlar çok göreceli kavramlar kişiden kişiye inançtan inanca değişir.Dolayısıyla ne yaptıysanız doğrudur ne hissediyorsaniz gerçektir.
Ben yaptığım bir rituelde çok ağır sonuç gördüm keşke bu kadar ağır yapmasaydim dedim. Bu deneyimimi paylaşmak için istedim sadece. Kimseyi eleştirmek haddim değil. Kimsenin de yaptıklarım ve dusunduklerim ile ilgili beni eleştirmesi haddi değil diye düşünüyorum.

nurumm

Kayıtlı Üye
Çok doğrusunuz tabi ki herkesin doğrusu kendisine ve yargılayamayız.Yanlış anlamadım emin olun.Siz kendi tecrübeleriniz aynı şekilde bende kendi tecrübelerimi paylaştım.Bişeyi yaparken tabi ki ölçüp biçip düşünüp yapmak gerekli.Artıları eksileri koymak lazım ki artılar fazla geliyorsa yapılabilir benim doğrum bu da…

troy

Kayıtlı Üye
selam ben muslumanım yaparsak dinden atılıyormuyuz. büyü olarak mı geçiyor bunlar ? surda 50 60 sene için daha fazla yanmak istemem
sorum saçma gelebilir özür dilerim

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
selam ben muslumanım yaparsak dinden atılıyormuyuz. büyü olarak mı geçiyor bunlar ? surda 50 60 sene için daha fazla yanmak istemem
sorum saçma gelebilir özür dilerim
Evet büyü, her şey büyü aslında bilinçsiz olarak kullandığımız kelimeler de, farklı düşünenleri bilemem ama bence Allahtan başkasına tapmadıkça ve masum insanlara zarar vermedikçe çok büyük günah olacağının sanmam. Sonuçta Kuranda da büyü yapanları lanetlerken karı kocayı ayıranlardan kötülük yapanlardan bahsediyor.

createtherules

Kayıtlı Üye
Evet büyü, her şey büyü aslında bilinçsiz olarak kullandığımız kelimeler de, farklı düşünenleri bilemem ama bence Allahtan başkasına tapmadıkça ve masum insanlara zarar vermedikçe çok büyük günah olacağının sanmam. Sonuçta Kuranda da büyü yapanları lanetlerken karı kocayı ayıranlardan kötülük yapanlardan bahsediyor.
Kötü niyet bile ne kadar kuvvetli bir büyü ki çoğunlukla da sahibine döner. Acemi yapılmış kara büyü gibi. Elimize aldığımız iki objenin rengi bile farklı enerji yayar ve etkisi vardır. Yani dünya var olan her şeyin en ufak zerresine kadar yayılımı ile kaos halinde. Maji bunu yönlendirmenin sanatı ve bilinç tekniği. İnandığın tanrıyı ise kendin iç dünyanda belirlersin eğer ona gerçekten inanıyorsan bu kuralları onun koyduğunu kabul ederek teşekkür edersin
50..60 yıl yanma olasılığı bir ezber metodu mesela. 50..60 yıl yanacağını düşünürse ya da yanması gerekli bir şey yaptığını düşünüyorsa kararı kişiye ait. Vicdanın cevap vermesi yeterli.

nurumm

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute merhabalar, şimdi şöyle bi durumla karrşı karşıyayım ben.Glifleri uyguladığığm birebir tutanlar olduğu gibi tutmayanlar da olmuştu tutmamasını anlıyabiliyorum sonra yeniden kendimi toparladığımda yapıyorum olumlu sonuç verdi.Yalnız şöyle bi sıkıntım var hani örneğini veremeyeceğim burda ama zaten siz oldukça hakim olduğunuz için konuya olaya benim kast ettiğimi örneksiz de anlayacaksınız.Bi işlemi yapıyorum evet tutuyor haberdar oluyorum yada görüyorum bilgim oluyor ama tam istediğim gibi olmuyor acaba güçlendirme mi yapmam gerekir glifler yetersiz mi kalıyor hani 2 glif uyguluyorsam amacıma ilişkin birkaç glifi daha mı ilave etmem gerekiyor ? ( örneğini vermeyi çok isterdim ama şu an dile getiremiyorum malumunuz )

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
@nurumm, tam olarak istediğiniz gibi olmuyorsa, niyette hata olabilir. Glif seçiminde hata olabilir. Niyet tuttuğunuz da, ritüel sırasında istediğiniz gibi olacağından şüphe etmemelisiniz. En ufak şüphede niyet sapması oluyor.
Enerji yetmezliği olabir.

nurumm

Kayıtlı Üye
Glif seçimlerim sizin örneklerde verdikleriniz şeklinde esasen.Onda bi hata yaptığımı düşünmedim,enerjimi tam verip,birkaç destekleyici glif daha kullanıp yenileme yapacağım.Zaten birkaç gündür aklımda ama yapmak istemedim o heves bi gelsin diye bekliyorum.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Glif seçimlerim sizin örneklerde verdikleriniz şeklinde esasen.Onda bi hata yaptığımı düşünmedim,enerjimi tam verip,birkaç destekleyici glif daha kullanıp yenileme yapacağım.Zaten birkaç gündür aklımda ama yapmak istemedim o heves bi gelsin diye bekliyorum.
Bir de karşıdaki kişinin korunması sağlam olabilir. Korumasını zayıflayıp deneyin.

createtherules

Kayıtlı Üye
@nurumm Bana da dediğin gibi bir durum oldu. Ben önceki yaptığım gliff çalışmalarından birini buraya detaylarıyla yazmıştım hatta @Absoluta Virtute yazmayayım diye uyarmıştı :D Ben de "Bir şey olmaz" falan demiştim.
O çalışmada iş ile ilgili bir mail bekliyordum. Normalde kabul edilmeyecek proje için geri dönüş yapılmayacağı belirtilmişti kimse boşuna beklemesin diye. Ben de glifi o yüzden sadece "Haber gelsin" şeklinde çalıştırdım. (Akıl sıra uyanıklık yaptım yani. Nasıl olsa beğenmediklerine haber vermiyorlar o halde gliff haberi bana getirmek için otomatik olarak projeyi de kabul ettirmek zorunda kalacak diye...)
Sonra 1-2 hafta bekledim haber gelmeyince olumsuz olduğunu düşündüm bir de gliflere olmadı diye suç attım :D
Sonra alakasız şekilde 1ay dolmasına yakın saçma sapan bir haber geldi. 😅 Olumsuz yanıt vermişler ama gereksizce bana beğendikleri yerleri açıklamışlar falan. Bir şekilde beni övmüşler ama proje de kabul edilmemiş manasız bir şeydi. Hem de 1 ay sonra.
Yani normalde 1 haftada cevap getiren glifler benim saçmalamam yüzünden 1ay uğraşıp elinden ne geliyorsa onu getirmiş. Sonunda da isyan edip, bana sövüp kendini imha etmiştir eminim.

@Absoluta Virtute Karşıdaki kişilerin korunmasının işlemi zorlaştırması, güçlü aura veya majikal bir korunma sahibi olmak mı yoksa aynı şekilde irade ve inatçı olması gibi konularda da geçerli mi?

SoldierO

Kayıtlı Üye
Kha ve laa yi glifleri hizlandirmak ve guclendirmek için kullanabilirsiniz. Yalnızca karşı tarafın savunmasını zayıflatayım falan filan derken kişiye zarar vereceğinizi unutmayın.

nurumm

Kayıtlı Üye
Kha ve laa yi glifleri hizlandirmak ve guclendirmek için kullanabilirsiniz. Yalnızca karşı tarafın savunmasını zayıflatayım falan filan derken kişiye zarar vereceğinizi unutmayın.
Laa yı kullanıyordum da sabah postu yazarken göz gezdirince kha glifi aklımın bi köşesine yazmıştım.

@createtherules baya enteresan olmuş sizin ki de olaylar kişiler farklı olsa da sanırım belirli birkaç nedene dayanıyor sonuçların bu hâl alması.

nurumm

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute Karşıdaki kişilerin korunmasının işlemi zorlaştırması, güçlü aura veya majikal bir korunma sahibi olmak mı yoksa aynı şekilde irade ve inatçı olması gibi konularda da geçerli mi?
Çok yerinde bi soru olmuş.Benim tecrübe ettiğim glifler inat ve iradeyi kırıyorlar orda çok bi etki olmuyor.Üzerlerinde majikal bi korunma olabilir belki
@Absoluta Virtute nin bi fikri vardır bizi aydınlatır sanırım.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Çok yerinde bi soru olmuş.Benim tecrübe ettiğim glifler inat ve iradeyi kırıyorlar orda çok bi etki olmuyor.Üzerlerinde majikal bi korunma olabilir belki
@Absoluta Virtute nin bi fikri vardır bizi aydınlatır sanırım.
O da buralarda takılıp gliflerle kendisine koruma yapmış olabilir 😂

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
@nurumm arkadaşımız galiba birilerini bağlamak için gliflerden faydalanıyor ya o birisi de başka birini bağlamak için aynı şeyi yapıyorsa :D aklımda deli deli sorular :sick:
İşin şakası bir yana gerçekten bu tarz bir durum olduğunda başka konularda mesela ortada bir ödül gibi durum var bunu isteyen başkaları da gliflerden faydalanıyor,, glif olması da şart değil diyelim ki rune larla çalışıyor kazanan kim olur..

Son düzenleme: