Arakne Glifler (Arachne Glyphs)

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bilmiyor. Eskisi kadar çabuk sinirlenmiyor sanki şimdilik tek gözlemlediğim bu. Ben dikkatli inceliyorum çünkü. İlginç şekilde elleri kesildiğinde beni suçladı. "Mutlu oldun mu?" falan tarzı. "Senin yüzünden hep, sana sinirlendiğim için başım döndü" dedi.
Bilmiyor olması bu işlemi niyetiniz her nekadar iyi olsa da negatif yapar. Bu zorla güzellik gibi birşey oldu. Arakne glifleri bu durumda pek uygun değil. Peki anneniz kendi durumu hakkında ne düşünüyor? Psikolojik rahatsızlığın farkında mı?

createtherules

Kayıtlı Üye
Bilmiyor olması bu işlemi niyetiniz her nekadar iyi olsa da negatif yapar. Bu zorla güzellik gibi birşey oldu. Arakne glifleri bu durumda pek uygun değil. Peki anneniz kendi durumu hakkında ne düşünüyor? Psikolojik rahatsızlığın farkında mı?
"Ben buyum" diyor. "Böyle oldum ne yapalım" diyor. En fazla bu kadar, onun dışında haklılığını kimse çiğneyemez. Gerekirse duvarları yumruklar. Bu konu benimle de bağlanıyor o açıdan bir hak edindiğimi düşünmüştüm. İşlemde bana zararı dokunan psikolojik rahatsızlıklarına işaret ettim ama yine de negatife çıkıyorsa bu hafta dikkatli olalım her türlü.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
"Ben buyum" diyor. "Böyle oldum ne yapalım" diyor. En fazla bu kadar, onun dışında haklılığını kimse çiğneyemez. Gerekirse duvarları yumruklar. Bu konu benimle de bağlanıyor o açıdan bir hak edindiğimi düşünmüştüm. İşlemde bana zararı dokunan psikolojik rahatsızlıklarına işaret ettim ama yine de negatife çıkıyorsa bu hafta dikkatli olalım her türlü.
Durum böyle ise tabiki hakkınız var. Böyle olmanın sebebini öğrenmeniz gerekiyor. Şeker hastalığı olabilir mesela. Doktora ya da psikologa gitmek istemiyor galiba.

createtherules

Kayıtlı Üye
Durum böyle ise tabiki hakkınız var. Böyle olmanın sebebini öğrenmeniz gerekiyor. Şeker hastalığı olabilir mesela. Doktora ya da psikologa gitmek istemiyor galiba.
Yaşa bağlı şeker var ama yıllardır çok iyi tedavi edilmiş hiç yüksek seyretmeyen bir diyabet. Kendi de çok dikkat eder hep kontrollüdür hiç çıkmaz ama örneğin son dönemde haftada en az bir kez atak yapan bir yüksek tansiyon durumu var ve bunun için asla doktora gitmiyor. Başka bir sorunu olursa da gitmiyor. Pandeminin başından beri de hepten evden çıkmama başladı. 2 yıldır sadece bahçenin az ilerisindeki çöp kutusuna kadar gitti sadece, 1 kez de arabayla acile gittik o kadar. Benim de çıkmama engel olmaya çalışıyor. Gerçekçi olmayan sebeplerle herkese karışıp kavga etmek istiyor sürekli beddua halinde ama psikiyatriste asla gitmez gidenlere ilaç veriliyor çünkü onların da hali başka türlü oluyor. Aslında konu bayağı bayağı beni içeriyor. Benim de evden çıkmamam için yerlerde sürünebilir gerekirse düşünün... Şu an bahanesi omicron ama her zaman başka bir bahaneyi kendine uydurabilir. Çünkü ben bildim bileli böyle. Ben o gün mecburen bile dışarı çıkacaksam sabah kalktığı andan itibaren bana kötü davranmaya başlıyor içgüdüsel olarak. Mesela kim bana bir şey sorsa, benden önce kendini tutamayarak "Evet, hayır" olarak atlar cevap verir. Üzerimdeki hak sahipliğini o derece benimsemiş yani. Konuyu dert anlatma sayfası haline getirmek istemiyorum ama durumdaki garipliğe işaret ediyorum her türlü bir negatif gözüme batıyor yani anormallik bu çünkü.

october

Kayıtlı Üye
Arachne Gliflerinin Pratikte Uygulaması

Bir glif kombinasyonu kullanırken çok fazla glif almamalısınız. 2, 3, 4, 5 glif alabilirsiniz.

Örnek 1 - İstediğiniz nesneyi, kişiyi, işi bulma amacınız var. Maşet - Mis. " Maşet ve Mis gliflerinin gücüyle, (aradığınız şeye) ulaşıldı ( bulundu)."

Örnek 2 - iki kişi arasındaki bir ilişkiyi yok etmeniz gerekiyor. Laa - Reko uyguluyoruz. " Laa ve Reko gliflerinin gücüyle, (isimler) arasındaki ilişki çok çabuk bozuluyor."

Örnek 3 - Herhangi bir alanda yetenek gelişimi için gerekli kaynakları ve bilgiyi elde etmek için Nudo - Hato'yu uyguluyoruz. " Nudo ve Hato gliflerinin gücüyle, gelişimine yardımcı olan ihtiyacım olan bilgiyi alıyorum (tam olarak greken)".

Örnek 4 - Ortak hedeflere ulaşmak ve bu birliği korumak için bir grup insanı tek bir ekipte hızla birleştirmek gerekir. Laa - Arett - Mis uygularız. Laa, Arett, Mies gliflerinin gücüyle, bu insanlar (isim listesi) yakında ortak bir hedefe ulaşmak için bir grupta birleşecekler."

Örnek 5 - Düşmanı panik haline getirmek, arabasını veya evini veya diğer değerli bir nesneyi yok etmek ve onu panik durumuna daha da sokmak için Bel - Reko - Bel'i uyguluyoruz. "Bel ve Reko gliflerinin gücü adına (düşmanın adı) panik halindeyken korku ve yıkım kaynağı olur, arabasını vurur ve böylece daha da büyük bir korkuya dalar ve panik ataklara maruz kalır. "

Örnek 6 - Zihin karıştırma büyüsü çıkarmak için, Maşet - Reko - Dikal gliflerini uygulayın. "Maşet, Reko ve Dikal gliflerin gücü adına, zihin bulanıklığı büyüsü kaldırıp kendimi temizleyerek, nazikçe zihin açıklığı geri kazanıyorum."

Örnek 7 - Acilen paraya ihtiyacınız varsa, Laa - Mis'i uygulayın. "Laa ve Mis gliflerinin gücüyle, bana herhangi bir kaynaktan çok hızlı bir şekilde para geliyor."

Örnek 8 - Satışta alıcıları - müşterileri çekmek için Arett - Laa - Maşet'i uygularız. " Arett, Laa ve Maşet gliflerinin gücü adına, ürünümle çok aktif ilgilenen alıcıları çekiyorum ve ürünümü satıyorum."

Örnek 9 - Bir kişinin komplekslerin üstesinden gelmesi ve istenen hedefe ulaşmasını engelleyen şeylerden kurtulabilmesi için, Maşet glifini merkeze, Kha - yukarıda ve aşağıda, Laa - solda ve sağda uygularız. "Maşet, Kha ve Laa gliflerinin gücüyle, (kişinin adı) , psikolojik engellerden kurtuluyor, irade gösteriyor ve savaşçı ruhu ile mücadele ederek bir an önce (nesini başaracağını söylüyoruz) başararıp amacına ulaşır. "

Örnek 10 - birinin açılıp, sizin hakkınızda düşündüğü her şeyi, veya ilginizi çekecek başka bir soruyu anlatması için, Nudo glifini ortaya, Vebru - yukarı ve aşağı, Laa - sola ve sağa koyarız. “Nudo, Vebru ve Laa gliflerinin gücüyle (kişinin adı), her şeyi (bilmek istediklerinizi) anlatıyor.

"Glifleri bana ve sevdiklerime zarar vermeden çalışacaklar ve görevi tamamladiklarinda çalışmaları durduracaklar" cümlesini eklemeyi unutmayiniz ...
Gliflerin operatörün enerjisiyle çalıştığını da hesaba katmak gerekir. Bu nedenle, kendisi için değil de başkası için glifleri uygularken, bu gliflerin uygulandığı kişinin gücü ve enerjisiyle çalışacaklarını belirtmeye unutmayınız.

Bu gliflerin çoğunlukla agresif amaçlar için kullanıldığını hatırlamakta fayda var. Hızlı çalışırlar, ancak aynı hızla işleri bitiyor. Kısa süreli uygulamalar için tasarlanmışlar.
bilgiler için çok teşekkürler. bunları kağıda çiziyoruz ve yazıyoruz: kağıtları nerde saklamalıyız? ve sonrasında bunları ne yapmalıyız? yakalım mı? suya mı atalım? üstümüzde mi taşıyalım? kutuya mı koyalım???

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
bilgiler için çok teşekkürler. bunları kağıda çiziyoruz ve yazıyoruz: kağıtları nerde saklamalıyız? ve sonrasında bunları ne yapmalıyız? yakalım mı? suya mı atalım? üstümüzde mi taşıyalım? kutuya mı koyalım???
O saydiklarinizin herhangi birini yapabilirsiniz. Ama en rahatı hemen yakıp külleri rüzgarda savurmak.

cathrine

Kayıtlı Üye
Örnek 1 - İstediğiniz nesneyi, kişiyi, işi bulma amacınız var. Maşet - Mis. " Maşet ve Mis gliflerinin gücüyle, (aradığınız şeye) ulaşıldı ( bulundu)."
Absoluta Virtute İlk defa bu konuyla ilgileniyorum.Bu sembolleri bir kağıda çizdikten sonra yanımızda mı taşıyoruz?Biraz daha ayrıntı verebilir misin?

Hydroll

Kayıtlı Üye
O saydiklarinizin herhangi birini yapabilirsiniz. Ama en rahatı hemen yakıp külleri rüzgarda savurmak.
Afedersiniz yani glifi yaptıktan hemen sonra mı yakıp savurmalıyım yoksa etkisi görünce mi yahut 5 gün mü?
Kusura bakmayın net bilgi almak derdindeyim bütün batı majisi konularını gezdim ana konular çok uzun yan konularda 4-5 saatimi verdim dün gece.
Birde runeler hakkında bilginiz var mı ben sol iç koluma çizdim bazılarını zararı olur mu bi anlık gaflete düştüm sanki kafam çok karışık 🥴

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Afedersiniz yani glifi yaptıktan hemen sonra mı yakıp savurmalıyım
Evet. Bu gliflerin özelliği, işleri bitince durmaları. Yani rune gibi değil. Runeyi durdurabilir siniz, Arakne glifleri hayır. Bu yüzden hemen yakmak, yani formulu yakarak aktiflestirmek en rahat bir uygulama olacak.

Hydroll

Kayıtlı Üye
Kötü hissederseniz runelere teşekkür ederek ve işlemi birtirdiginizi belirterek kolunuzu sabunla yıkayın. :)
Kolumdan kalbime ince bir sızlama var ama çok önemli bir şey olduğunu düşünmüyorum ve yaptığım bölgede ilk bir iki saat içinde sanki elektrik benzeri bir yanma oldu evet dedim ya geliyor thor şimdi şimşek inicek üstüme çok ciddiyim bu arada üslubum biraz dalga geçer gibi mi geliyor bana size de öyle gelmesin birde bu enochian ın Edward Casey ile ilgisi var mı dır? Cevaplarınız için çok teşekkürler cevabınıza cevap yazmam gerekmez ise flood kuralları gereği sanırım hızlı mesaj attım dünden beri adım ana sayfaya düşmüş yazmıyım düşmesin teşekkürler sevgiler 🎩

createtherules

Kayıtlı Üye
@Hydroll Dalga geçer gibi değil ama biz günlerce çalışıp kontrol ediyoruz, sonunda yine "Çalıştı mı çalışmadı mı acaba?" diye merak ediyoruz. Sen hemen çizer çizmez Thor indirdin koluna :) O kadar stres yapma demek istiyorum yani. Kendi ritüelini bloklayacaksın bu panikle. Bir de her şeyi bir anda karışık yapıyorsun gibi. İyice düşünüp plan yap. Sakin...

Hydroll

Kayıtlı Üye
Tamam ç
@Hydroll Dalga geçer gibi değil ama biz günlerce çalışıp kontrol ediyoruz, sonunda yine "Çalıştı mı çalışmadı mı acaba?" diye merak ediyoruz. Sen hemen çizer çizmez Thor indirdin koluna :) O kadar stres yapma demek istiyorum yani. Kendi ritüelini bloklayacaksın bu panikle. Bir de her şeyi bir anda karışık yapıyorsun gibi. İyice düşünüp plan yap. Sakin...
Tamam,temennileriniz için çok teşekkür ederim.
öyle yapıcam,aman bloga falan hiç ihtiyacım yok.
enerjimin çok temiz ve güçlü olduğuna inanıyorum.
Umarım altından kalkabilirim.
Birde çok değişik bir şekilde mutlu hissediyorum kendimi ve herşeyi alaya alasım var.
normalde hiç böyle birisi değilimdir durgun ve mütevazı bir kişiliğim vardır.
rüne’min silinmesi problem yaratır mı?
Cidden bi thor indi gibi hissettim ne yalan söyliyim hiç yapmayacağım bir şey yaptım bir extra effiency gibi ruh halindeyim,
hakkımda en güzelini diliyorum.

cathrine

Kayıtlı Üye
Bu durumların(rune-glif) değişik etkileri olduğundan bahsedilmiş,en yiysi hiç bulaşmamak benim için...Karışık geldi..Yapanlara başarılar dilerim!